هیالورون پن لب

هیالورون پن، معجزه ای در تزریق ژل

ارسال به دیگران:

هیالورون پن یکی از جدیدترین فناوری های اختراع شده در زمینه زیبایی می باشد. با این روش دیگر نیازی نیست از روش های تهاجمی برای زیبایی استفاده کنید.روز به روز شاهد پیشرفت دانش بشری در زمینه های مختلفی هستیم، هیالورون پن هم یکی از این دانش ها می باشد.

این دستگاه یکی از انواع دستگاه های تزریق به شمار می رود و بدون درد و خونریزی می باشد. از هیالورون پن برای زیباسازی و درمان بیماری های پوستی استفاده می کنند. این دستگاه در دهه های پیش تولید شده ولی به تازگی از آن استفاده زیادی می کنند. هیالورن پن، معجزه ای در تزریق ژل محسوب می شود. هیالورون پن چیست و چه کاربردهایی دارد؟ در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش تزریق ژل با هیالورون پن
آموزش تزریق ژل با هیالورون پن دریافت مدرک فنی و حرفه ای
ثبت نام و مشاوره رایگان

هیالورون پن چیست؟

هیالورون پن یکی از دستگاه های زیبایی پوست به شمار می رود که بدون درد و جراحت می باشد. این دستگاه با عملکردی که دارد،هیالورونیک اسید را به پوست می رساند. روش رساندن این ماده به پوست کاملا غیر تهاجمی می باشد و با فشار هوای بالا این کار انجام می گیرد. موادی که با این دستگاه باید وارد پوست شود، به ذرات بسیار ریزی که آن را میکرو نانو می نامند تبدیل می گردد. این مواد با فشار زیادی وارد لایه های پوست می شوند.

دستگاه هیالورون پن بدون نیاز به سوزن می باشد و هیچگونه خطای انسانی در آن رخ نمی دهد. بسیاری از روش های زیبایی دیگر دارای خطای انسانی هستند. این روش دارای خطاهایی مانند پخش شدن مواد و گلوله شدن آن را ندارد. به همین دلیل است که در سال ۲۰۱۷ این دستگاه را به عنوان بهترین و مناسب ترین دستگاه تزریق ژل شناختند. از همان سال هم استفاده از هیالورون پن بسیار افزایش پیدا کرد و آموزش تزریق ژل با هیالورون پن رونق گرفت.

دستگاه هیالورون پن اولین بار چه زمانی معرفی شد؟

همانطور که می‌دانید، فناوری این دستگاه جدید نبود. سال‌هاست که برای تزریق انسولین از این روش استفاده می‌شود. اما از بهار سال ۲۰۱۸ استفاده از این دستگاه برای پر کردن چین و چروک و همچنین تزریق اسید هیالورونیک به لب آغاز شد . از آن زمان به بعد و بعد از معرفی رسمی آن در پاییز ۲۰۱۸ استفاده از آن در درمان های زیبایی طرفداران بسیاری پیدا کرد. نقطه اوج محبوبیت و گسترش این روش زیبایی اوایل زمستان ۲۰۱۸ بود. آکادمی زیبایی admire یکی از اولین توسعه دهندگان هیالورون پن بود و پس از آن تمام مراکز زیبایی و پزشکان به استفاده از این روش روی آرودند.

عملکرد هیالورون پن چگونه است؟

هیالورون پن لب

 شیوه های درمانی زیادی وجود دارد که امروزه در صنعت پزشکی از آنها برای زیباسازی پوست استفاده می شود. هر یک از آن شیوه ها عملکرد منحصر به فرد خود را دارند. برخی از آنها نتایج مثبتی دارد و برخی از آنها نتایج چندان مثبتی ندارند. یکی از حقیقت هایی که باید با آن آشنایی داشته باشید این است که روش های دیگر، با درد و خونریزی همراه هستند. برخی از آن روش ها به قدری خطرناک است که امکان دارد مویرگ های صورت پاره شود. چرا که در آن روش ها خطای انسانی بسیار رخ می دهد.

با ورود دستگاه هیالورون پن به صنعت زیبایی، تحولی بسیار بزرگ رخ داد. در دنیای زیبایی و جوان سازی پوست، انقلابی عظیم به پا شد. از آنجایی که بسیاری از افراد ترس درد و خونریزی روش های دیگر را داشتند از انجام دادن آنها خودداری می کردند. ولی به این دلیل که هیالورون پن بدون درد و خونریزی می باشد به سراغ آن رفتند. و اکنون از طرفداران اصلی این روش زیبایی به شمار می روند. ماندگاری ژل تزریق شده با این روش، بستگی به نوع پوست و موادی دارد که تزریق می شود. البته مارک مواد هم اهمیت بسیار زیادی در ماندگاری آن دارد.  

کاربرد هیالورن پن چیست؟

هیالورون پن برقی

۱. حجیم سازی لب ها

بیشترین کاربرد هیالورون پن برای کانتورینگ لب است. بسیاری از افراد برای حجم دادن، بهبود شکل و فرم لب های خود از هیالورن پن استفاده می کنند.

۲. حجیم سازی گونه ها

از دیگر کاربردهای بسیار مهمی که این دستگاه دارد، می توان به حجیم سازی گونه ها اشاره کرد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه آرزو داشتید لب ها و گونه های برجسته ای داشته باشید، می توانید این روش را برای زیباسازی انتخاب کنید. بسیاری از روش های جراحی و زیبایی را از آنجایی که درد زیادی دارد فراموش کنید. سعی کنید تا حد امکان از روش های غیر تهاجمی استفاده کنید.

۳. قرینه سازی صورت

از دستگاه هیالورون پن برای قرینه سازی صورت هم استفاده بسیار زیادی می کنند. برای اجرای کانتورینگ صورت با استفاده از این روش، بدون شک به بهترین نتیجه ها می رسید.

۴. کاهش چین و چروک

از این روش می‌توان برای از بین بردن خط خنده، چین و چروک گردن، خطوط ماریونت،‌ خطوط پیشانی و سایر چین و چروک های صورت استفاده کرد.

مراقبت های بعد از تزریق هیالورون پن

مراقبت های بعد از هیالورن پن بسیار کم می باشد. با این حال به شما توصیه می کنیم که هر روز ناحیه ای را که تزریق انجام داده اید ماساژ دهید. همچنین باید بدانید که تابش مستقیم نور خورشید برای شما ضرر دارد و بهتر است از این مورد پرهیز نمایید. تا چند روز پس از تزریق نوشیدنی هایی که خیلی گرم و سرد هستند را به هیچ عنوان استفاده نکنید. به تمامی نکات و مراقبت های بعد از انجام این روش عمل کنید تا نتیجه رضایت بخشی به دست آورید.

تزریق با هیالورون پن

ماندگاری تزریق هیالورون پن چقدر است؟

ماندگاری اثر هیالورن پن به چندین عامل کنترل شده توسط مشتری بستگی دارد. به طور متوسط ، اثرات آن از ۶ هفته تا ۸ ماه طول می کشد. طول عمر این درمان از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اگر بعد از درمان مراقبت مناسب انجام شود، این مدت تا هشت ماه طول می‌کشد. عواملی مانند میزان آبرسانی، متابولیسم بدن، کاهش وزن، و سبک زندگی بر ماندگاری نتایج تأثیر می‌گذارد.

شیوه استفاده از هیالورون پن به چه صورت است؟

برای استفاده از هیالورن پن برای حجم دادن به لب‌ها،‌ ابتدا لب‌ها بی حس می‌شوند. اگرچه این روند بدون درد است، اما گزش کمی را بر روی لب‌های خود احساس خواهید کرد. پس از بی‌حس شدن لب‌ها، روند کار آغاز می‌شود. هر جلسه فقط ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

 • با کشیدن دسته روی دستگاه، هوا داخل محفظه دستگاه پر می‌شود.
 • پزشک دکمه روی دسته را فشار می‌دهد تا فشار هوا آزاد شود
 • اسید هیالورونیک داخل پن با استفاده از فشار زیاد هوا به داخل لب منتقل می‌شود.
 • بعد از انجام این کار، اسید هیالورونیک را برای بهبود لب روی آن قرار می‌دهند.
 • تورم جزئی ایجاد می‌شود که بعد از ۳ ساعت برطرف می‌شود.

فاصله بین جلسات باید ۳ تا ۴ هفته باشد. بسته به نیاز خود حداقل به ۳ تا ۹ جلسه نیاز خواهید داشت.

آیا تزریق هیالورن پن عوارض دارد؟

خطرات و عوارض احتمالی پس از تزریق هیالورن پن به شرح زیر است:

 • نیاز به اصلاح و ترمیم
 • عدم تقارن صورت
 • تغییر رنگ پوست
 • زخمهای سرد
 • عفونت
 • واکنش آلرژیک
 • جای زخم
 • ماندگاری کم اثر تزریق
 • شکل بد لب ها
 • بزرگ شدن بیش از حد لب ها

مواردی که باید هنگام استفاده از دستگاه هیالورون پن توجه کنیم

اولین مورد بسیار مهم که باید به آن توجه کنید، استفاده از هیالورون پن برای زنان باردار است. به هیچ عنوان از این روش برای خانم های باردار استفاده نکنید. همچنین کسانی که حساسیت دارند باید از انجام این نوع روش های زیبایی خودداری کنند. بعلاوه، اگر تبخال زده‌اید، پزشک به شما توصیه می‌کند صبر کنید تا تبخال شما به طور کامل بهبود یابد و بعد از آن برای تزریق اقدام کنید. همچنین، از آنجا که برای بی‌حس کردن پوست از لیدوکائین استفاده می‌شود، اگر به این ماده حساسیت دارید حتما قبل از تزریق به پزشک خود اطلاع دهید.

منبع: norliner

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نظرات کاربران
اطلاع رسانی کن
guest
مثلا: نوشین جعفری
مثلا: me@example.com
برای اطلاع رسانی های و تخفیف های رز سرخ
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: