دوره آموزش کاشت ناخن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای کاشت ناخن

دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ با جدیدترین متدهای آموزشی و مربیان مجرب و کارآزموده برای علاقه‌مندان به این هنر جذاب طراحی شده است. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های مهم و به‌روز را با بهترین مواد و ابزارهای کاشت ناخن آموزش می دهیم. همچنین در انتهای دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت می کنید تا همه چیز برای ورود شما به بازار کار فراهم باشد.

مباحثی که هنرجویان در کلاس آموزش کاشت ناخن ما می آموزند شامل آشنایی با ساختمان ناخن، روش های مختلف کاشت ناخن و ترمیم و ریمو آن است. شما در پایان دوره به تمام مباحث تئوری و اصول عملی این هنر جذاب مسلط شده و به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل می شوید.

همچنین ما در رز سرخ شرایط ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا پس از پایان دوره بتوانید امکان کارآموزی نیز داشته باشید. ما نمی‌گوییم که بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران هستیم، اما همواره برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.

مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن
کلاس ناخن کاری با مدرک
آموزش کاشت ناخن حرفه‌ای
آموزش کاشت ناخن حرفه ای
کلاس آموزش کاشت ناخن
دوره کاشت ناخن
کلاس کاشت ناخن حرفه‌ای
دوره ناخن کاری
هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای
 دوره آموزش کاشت ناخن
دوره اموزش کاشت ناخن
 دوره کاشت ناخن پیشرفته
دوره کاشت ناخن پیشرفته
 آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد
کلاس کاشت ناخن
 دوره آموزش کاشت ناخن تخصصی
دوره کاشت ناخن
 کلاس آموزش ناخن کاری
آموزش کاشت ناخن
 دوره ناخون کاری رز سرخ
کلاس ناخن کاری
 آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه‌ای
کلاس ناخن صفر تا صد
 دوره آموزش کاشت ناخن صفر تا صد
کلاس کاشت
 آموزش ناخن کاری در آموزشگاه رز سرخ
آموزش ناخن کاری

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره کاشت ناخن رز سرخ
ندا دشتی مدرس بین المللی دوره کاشت ناخن

سرفصل های دوره آموزش کاشت ناخن

 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • معرفی ابزار کاشت ناخن
 • بسترسازی
 • تیپ گذاری ناخن
 • فرم‌دهی ناخن
 • مواد گذاری (کاشت پودری و نچرال)
 • دورگیری و سوهان کشی درست
 • کاشت هلویی
 • لاک ژل
 • کاشت‌های نمازی
 • کاشت‌های فرنج
 • دیزاین با نگین
 • مانیکور
 • کاشت ناخن پا
 • ترمیم ناخن دست و پا
 • کار با قلم داتینگ
 • دیزاین کهکشانی و چشم‌گربه‌ای
 • دیزاین با لنز
 • دیزاین با پودر کروم
 • ریموو کاشت
 • اصول اجرای فرم مربع، بیضی، بادامی و گلدانی
 • ترمیم و ریموو لاک ژل
 • طراحی ناخن کروم، شاترکروم، کهکشانی، اکریل، چشم گربه ای و نگین گذاری
ثبت نام دوره مبتدی کاشت ناخن
 • بالابردن سرعت کار
 • کاشت بیبی بومر
 • کاشت ماربل
 • گریم‌های سالنی
 • کاشت فرنچ دائم
 • دیزاین‌های دائم
 • دیزاین‌های زیر کاشت
 • کاشت‌های ترکی
 • کاشت با فرمر
 • آموزش پدیکور
 • دیزاین با گل خشک
 • لمینت ناخن

نحوه برگزاری کلاس کاشت ناخن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره های آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه رز سرخ در دو سطح مبتدی و پیشرفته به صورت مجزا برگزار می شوند. همچنین ظرفیت کلاس ها را ۳ تا ۵ نفر در نظر گرفته ایم تا هنرجویان عزیز فرصت تمرین و تکرار و رفع اشکال زیرنظر مربی را داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش کاشت ناخن

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز دوره آموزش کاشت ناخن شامل: سوهان دستی و برقی، محلول ضد قارچ، انواع پلیش ناخن، ژل و کرم مخصوص مانیکور، انواع لاک مخصوص فرنچ و طراحی، پودرهای مخصوص کاشت ناخن، تیپ و ناخن گیر می شود. توجه داشته باشید که آموزشگاه ابزار برقی را در اختیار کارآموز قرار می دهد، اما سایر وسایل مصرفی را باید به همراه داشته باشید. جهت توضیحات بیشتر در مورد ابزارهای کاشت ناخن، به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

هزینه دوره کاشت ناخن

قیمت دوره آموزش کاشت ناخن
دوره مبتدی
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: 10 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
دوره پیشرفته
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۳ جلسه
مدت زمان دوره: 6 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
عکس مدرک کاشت ناخن + مهارت های بعد از دوره

بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره با تمام ابزارهای کاشت ناخن از جمله دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون، محلول ضد عفونی آشنا خواهید شد.

تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و آموزش صفر تا صد کاشت ناخن از جمله آموزش کاشت پودر، ژلیش ناخن، کاشت ناخن قالبی یا دوآل، کاشت ناخن اکلیلی، کاشت ناخن دیپینگ، لمینیت ناخن یا لاک ژل، کاشت ناخن سیلک، کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن مرمریت، کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری، کاشت ناخن هلویی، کاشت گریم، کاشت سرامیک ناخن، کاشت گل خشک و کاشت طلاکوب و ماربل مسلط می شوید.

بازار کار کاشت ناخن چطوره؟

این روزها رسیدگی و مراقبت از ناخن ها برای بانوان اهمیت بسیار بالایی دارد. کشور عزیز ما ایران نیز از این قضیه مستثنی نیست و بسیاری از خانم ها، در هر سن و سالی، طرفدار پر و پاقرص این هنر زیبا هستند. از طرفی نداشتن زمان زیاد برای مانیکور کردن، لاک زدن، و پاک کردن مداوم آن باعث شده است که تمایل به کاشت ناخن بیشتر شود. از این رو می توانید مطمئن باشید که بازار کار کاشت ناخن در ایران بسیار داغ است و اگر در کار خود حرفه ای باشید می توانید درآمد بالایی از این حرفه کسب کنید.

میانگین درآمد در رشته ناخن چقدره؟

حضور در بازار ناخن بسیار ایده‌آل است که با دریافت مدرک فنی حرفه‌ای و حضور در سالن‌های زیبایی درآمد فوق‌العاده‌ای بدست خواهید آورد. به طور دقیق نمی‌توانید درآمدی برای این رشته مشخص کرد و کاملا به فعالیت و مهارتی است که شما بدست آورده‌اید. برخی از ناخن کارها درآمد ماهانه چند ده میلیونی و حتی درآمد صد میلیونی نیز داشته‌اند. این ارقام با توجه به مکان حضور شما و ساعات کاری که انجام می‌دهید متغیر خواهد بود. بدون شک یکی از رشته‌های پردآمد آرایشی به شمار می‌رود.

با شرکت در این دوره میتونم مهاجرت کنم؟

با توجه به شرایط اقتصادی که در حال حاضر برای کشور ما به وجود آمده، عموم افراد علاقه به مهاجرت دارند. با بسیاری از مدارک فنی حرفه‌ای رشته‌های آرایشی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید و مدرک آرایشگر ناخن نیز یکی از این موارد است. البته ابتدا لازم است گواهی سازمان فنی حرفه‌ای را دریافت کنید که لازمه آن شرکت در دوره رز سرخ است. با این مدرک می‌توانید به بسیاری از کشورهای جهان از جمله کانادا، آلمان، عمان و ترکیه مهاجرت کنید.

چه وسایلی برای شروع کار کاشت ناخن نیاز داریم؟

انواع پودرها

پودر پینک:

این پودر که به نام های نچرال یا پودر صورتی طبیعی نیز شناخته می شود، پس از کاشت و سوهان کشی رنگی نزدیک به رنگ ناخن دارد و بسیار طبیعی و زیبا دیده می‌شود. از این رو از این پودر در انواع کاشت‌ها و کاور ناخن طبیعی استفاده می شود و بسیار پرطرفدار است.

پودر کلیر:

پودر کلیر، کریستالی یا شفاف نیز از دسته پودرهای بسیار جذاب و محبوب است. این پودر قابلیت پوشانندگی (کاور) ندارد، کاملا بی رنگ است و لایه زیرین خود را با جزئیات نشان می دهد. پودر کلیر ضعیف است و به همین دلیل در کاشت های معمولی ناخن کاربردی ندارد. اما برای کاشت بیبی بومر، گیریم و مرمریت و دیزاین استن گلس از آن استفاده می شود.

پودر سفید گچی:

پودر سفید گچی در ترکیب با مونور شفافیت فوق العاده ای به ناخن ها می بخشد. همانطور که از نام آن پیداست این پودر رنگ سفید و پوشانندگی کاملی دارد و از آن برای کاشت گریم، بیبی بومر و فرنچ استفاده می‌شود. لازم به ذکر است، مقدار مصرف پودر سفید نسبت به سایر پودرها بسیار کمتر است و می توانید آن را در اندازه های کمتری خریداری کنید.

پودر هلویی:

از این پودر برای کاشت گریم و بیبی بومر و کاور ناخن استفاده می ‌شود و طیف رنگی گوناگونی دارد. پودر هلویی را می‌ توان به تنهایی و بدون استفاده از لاک ژل و همچنین به صورت فرنچ ثابت هم استفاده کرد.

انواع تیپ

تیپ شیری:

از این تیپ برای اکثر کاشت ها استفاده می‌ شود.

تیپ سفید:

تیپ سفید برای کاشت روسی کاربرد دارد.

تیپ شیشه ‌ای:

تیپ شیشه ای یا بی ‌رنگ برای دیزاین استند گلاس و کاشت ترکی استفاده می‌ شود. همچنین می‌ توان برای برخی طراحی ها مانند ناخن‌ های ژله ‌ای نیز از این تیپ استفاده کرد.

تیپ قالب:

از این تیپ برای کاشت قالب استفاده می شود. کاتر ناخن کاتر ناخن یکی از مهم‌ ترین ابزار مربوط به کاشت ناخن است و توصیه می‌ کنیم حتماً آن را تهیه کنید. کار با کاتر بسیار ساده است و به شما این امکان را می ‌دهد که تیپ ناخن‌ ها را در کوتاه ترین زمان و به راحتی به اندازه ای که مایل هستید کوتاه کنید.

سرسوهان‌ ها

سرسوهان الماسه ‌ای:

از این سرسوهان برای دورگیری کاشت های با دوام بالا مانند کاشت پودری استفاده می‌شود.

سرسوهان سرامیکی:

از این سرسوهان نیز برای دورگیری استفاده می‌ شود، اما نسبت به انواع دیگر ضعیف تر است و سطح روی ناخن را داغ می‌ کند. سرسوهان سرامیکی مانند سوهان دستی دارای درجات مختلفی است که نشان دهنده میزان زبری و نرمی آن هاست. به این صورت که هرچقدر درجه آن بالاتر باشد زبری آن کمتر است.

انواع شکل سرسوهان ها

سرسوهان استوانه‌ ای:

از این سرسوهان برای دورگیری و کم کردن حجم مواد اضافی از روی ناخن کاشت استفاده می ‌شود.

سرسوهان کاجی:

برای از بین بردن ترمیم و دورگیری و کم کردن حجم مواد اضافی از روی ناخن‌ها به کار می رود.

سرسوهان میخی:

از سرسوهان میخی برای تمیز کردن آلودگی و کثیفی زیر ناخن طبیعی پشت کاشت و تمیز کردن پوست اطراف ناخن و کوتیکول استفاده می ‌شود، بدون آنکه آسیبی به ناخن و پوست برساند.

لیکوئید

اصلی‌ترین مواد در کاشت ناخن پودری بوده که عموما به رنگ آبی یا یاسی در بازار موجود می باشند. لیکوئید پودر کاشت را در خود حل می ‌کند و حالت آدامسی به آن می دهد و ماده مصنوعی ناخن را به وجود می ‌آورد. با گذاشتن این ماده روی ناخن عمل کاشت انجام می شود.

انواع لیکوئیدها

لیکوئید دیر خشک شونده یا لیکوئید چرب:

سرعت خشک شدن لیکوئیدها با هم متفاوت است و هرچه لیکوئید چرب ‌تر باشد دیرتر خشک می ‌شود. لیکوئیدهای دیر خشک شونده برای هنرجویان و ناخن کارهای تازه کار مناسب است، زیرا فرصت زیادی برای کار با مواد فراهم می‌ کند. اما لیکوئیدهای با سرعت متوسط بیشترین استفاده را در میان ناخن کارها دارند.

لیکوئید متوسط:

این نوع لیکوئیدها سرعت خشک شدن متوسطی دارند و به همین دلیل برای هر دو گروه مبتدی و حرفه ای بسیار مناسب هستند. زیرا هم فرصت کافی به ناخن کار می دهد و هم در زمان صرفه جویی می کند.

لیکوئید خشک:

سرعت خشک شدن این نوع لیکوئید بسیار بالا است و انتخابی ایده آل برای ناخن کارهای حرفه ای است. در نظر داشته باشید که هنگام استفاده از این نوع لیکوئید باید سرعت عملتان بالا باشد و به سرعت ناخن را شکل دهید.

لیکوئید رنگی:

به طور کلی لیکوئید ها در رنگ های صورتی، یاسی، آبی و … در بازار وجود دارند. این لیکوئیدها می توانند مواد کاشت را رنگی کنند.

پرایمر

پرایمر ماده‌ای است که pH صدف ناخن را با pH مواد همسان کرده و چسبندگی بهتری در سطح ناخن ایجاد می ‌کند. همچنین طول عمر ژل، لاک ژل، و کاشت اکریلیک را تحت تاثیر قرار می ‌دهد و مانع از ایجاد حباب هوا در زیر کاشت می‌ شود.

انواع پرایمر

پرایمر غیر اسیدی:

این نوع پرایمر برای کسانی که ناخن نازک و پوست خشک و حساسی دارند مناسب ‌تر است

پرایمر اسیدی:

پرایمر اسیدی برای افرادی که ناخن‌ های براق و چرب دارند استفاده می ‌شود. همچنین برای خانم ‌های خانه ‌داری که بدون دستکش از مواد شوینده استفاده می‌ کنند، برای دوام بیشتر کاشت ناخن باید از پرایمر اسیدی استفاده شود.

اینستاگرام رز سرخ
کلاس حرفه ای کاشت ناخن
کلاس کاشت ناخن رز سرخ
ابزار و لوازم
            کاشت ناخن
لوازم کاشت ناخن
دوره آموزش کاشت ناخن
دوره ناخن رز سرخ
نمونه کار
            آموزش کاشت ناخن
نمونه کار کاشت
ابزار دوره کاشت ناخن
عقب کش ناخن
718 views
terme_taabaan چقدر نچراااال😍😍😍😍 محشره بخدا
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍
hejab_style_anam توضیحاتتون عالی و کامل بود

آیا پس از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

رز سرخ با برگزاری بهترین دوره آموزش کاشت ناخن در تهران، همکاری با اساتید مجرب و ماهر، استفاده از ابزارهای به‌روز و حرفه ای و به کاری گیری جدیدترین متدهای آموزشی هنرجویان را به بهترین شکل برای ورود به بازار کار آماده می کند. شما پس از پایان دوره به تمام مباحث روز کاشت ناخن مسلط می شوید و می توانید به عنوان یک ناخن کار فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید. البته فراموش نکنید که پشتکار و توانایی های فردی نیز در گرفتن نتیجه خوب و موفقیت شما تاثیر قابل توجهی دارد.

آشنایی با ابزارهای کاشت

ابزارهای کاشت ناخن بسیار متنوع هستند و شما به عنوان یک ناخن کار باید همه آن ها را بشناسید و طریقه صحیح استفاده از آن ها را بدانید. شما در کلاس های آموزش دوره کاشت ناخن با تمام ابزارهای کاشت ناخن مانند موارد زیر آشنا می شوید:

 • سوهان ناخن دستی و برقی
 • پودرهای اکریلیک
 • لیکوئید
 • پلی ژل
 • تیپ و قالب های مخصوص کاشت ناخن
 • مواد گذاری (کاشت پودری و نچرال)
 • محلول ضد قارچ
 • تاپ کت
 • بیس کت
 • پرایمر ناخن
 • دستگاه UV/LED

آموزش انواع روش های کاشت ناخن

مجموعه رز سرخ در دوره آموزش کاشت ناخن صفر تا صد اصول کاشت و روش های مختلف آن را به هنرجویان آموزش می دهد. به طور کلی روش های مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارد که یک ناخن کار حرفه ای باید به تمام آن ها مسلط باشد. برخی از این روش ها عبارتند از:

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یا اکریلیک از دو ماده اصلی پودر اکریلیک و مایع مونومر تشکیل شده است. این روش کاشت دوام بالایی دارد و به همین دلیل برای کاشت ناخن بلند بسیار مناسب است. پودر اکریلیک در رنگ های هلویی، صورتی، سفید و شفاف وجود دارد که هرکدام ظاهر منحصر به فردی را روی ناخن ایجاد می کنند.

کاشت ناخن پلی ژل

پلی ژل ترکیبی از اکریلیک و ژل است که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است. استفاده از این محصول برای ناخن کارها بسیار ساده تر و کم ضررتر از پودر است. همچنین دوام بالا و انعطاف پذیری این ماده باعث شده است که به یک محصول ایده آل برای کاشت ناخن تبدیل شود.

کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن قالبی یا دوئال یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های کاشت است که با استفاده از قالب های آماده ناخن انجام می شود. برای انجام این روش می توان هم از پلی ژل و هم از پودر استفاده کرد. ظاهر ناخن در این روش خیلی طبیعی نیست و ماندگاری آن نیز کم است.

دوره های مرتبط با آموزش کاشت ناخن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن

بهترین دوره آموزشی برای کسانی که علاقه‌مند به طراحی ناخن‌های شیک، جذاب و منحصر بفرد هستند.

شروع قیمت:
دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

کسب مهارت منحصر بفرد در افزایش زیبایی و جذابیت ناخن‌های پا با یادگیری انواع فرم‌دهی به ناخن.

شروع قیمت:
دوره آموزش کاشت ژل

دوره آموزش کاشت ژل

توانایی انجام کار با ابزارهای کاشت ژل و آموختن تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه‌ای می‌داند.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره کاشت ناخن چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره کاشت ناخن، شما مدرک فنی حرفه ای و بین المللی با عنوان آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

هزینه آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی و، نیمه خصوصی برگزار می شود. برای مشاهده جدول هزینه ها از صفحه هزینه دوره های آرایشگری استفاده نمائید

یاد گرفتن کاشت ناخن سخته؟

یاد گرفتن کاشت ناخن سخت نیست و مربی رز سرخ به شما کمک می‌کند تا ساده تر این دوره را یاد بگیرید.

کاور کردن و لمینت ناخن هم جزو سرفصل های آموزشی هست؟

بله، کاور کردن ناخن و لمینت ناخن هم به صورت کامل آموزش داده می شود.

آیا میتونم با مدرک کاشت ناخن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ دوره مبتدی ۴ جلسه و دوره پیشرفته ۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

طراحی ناخن هم در این دوره آموزش داده میشه؟

بله، اما شما می توانید دوره طراحی ناخن را به صورت جداگانه و کامل تر و حرفه ای تر آموزش ببینید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره کاشت ناخن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: