آموزش کاشت ناخن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه‌ای در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل ها و مراحل یادگیری دوره کاشت ناخن بر روی ناخن های مختلف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش تخصصی کاشت ناخن از صفر تا صد برای ورود به بازارکار تهران و سایر شهرها آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند.

کاشت ناخن این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با شرکت در این دوره موارد متنوعی مانند آموزش لمینت ناخن، آموزش کاشت ناخن با پودر و بسیاری موارد دیگر را یاد خواهید گرفت. در پایان کلاس کاشت ناخن آموزشگاه رز سرخ، شما به توانایی کاشت، ریموو و ترمیم ناخن برای انواع ناخن ها می‌رسید.

در رز سرخ شرایط ویژه‌ای برای شما هنرجویان عزیز درنظر گرفته‌ایم تا پس از اتمام دوره ناخن کاری امکان کارآموزی هم داشته باشید. علاوه بر آن، این امکان وجود دارد تا در صورتی که نتوانستید در روزهای اداری به آموزشگاه مراجعه کنید، با هماهنگی قبلی در روزهای تعطیل، کلاس برای شما و سایر بانوان شاغل و بانوان شهرستانی برگزار شود.

مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن
کلاس ناخن کاری با مدرک
آموزش کاشت ناخن حرفه‌ای
آموزش کاشت ناخن حرفه ای
کلاس آموزش کاشت ناخن
دوره کاشت ناخن
کلاس کاشت ناخن حرفه‌ای
دوره ناخن کاری
هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای
 دوره آموزش کاشت ناخن
دوره اموزش کاشت ناخن
 دوره کاشت ناخن پیشرفته
دوره کاشت ناخن پیشرفته
 آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد
کلاس کاشت ناخن
 دوره آموزش کاشت ناخن تخصصی
دوره کاشت ناخن
 کلاس آموزش ناخن کاری
آموزش کاشت ناخن
 دوره ناخون کاری رز سرخ
کلاس ناخن کاری
 آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه‌ای
کلاس ناخن صفر تا صد
 دوره آموزش کاشت ناخن صفر تا صد
کلاس کاشت
 آموزش ناخن کاری در آموزشگاه رز سرخ
آموزش ناخن کاری

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره کاشت ناخن رز سرخ
ندا دشتی مدرس بین المللی دوره کاشت ناخن

سرفصل های دوره آموزش کاشت ناخن

 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • معرفی ابزار کاشت ناخن
 • بسترسازی
 • تیپ گذاری ناخن
 • فرم‌دهی ناخن
 • مواد گذاری (کاشت پودری و نچرال)
 • دورگیری و سوهان کشی درست
 • کاشت هلویی
 • لاک ژل
 • کاشت‌های نمازی
 • کاشت‌های فرنج
 • دیزاین با نگین
 • مانیکور
 • کاشت ناخن پا
 • ترمیم ناخن دست و پا
 • کار با قلم داتینگ
 • دیزاین کهکشانی و چشم‌گربه‌ای
 • دیزاین با لنز
 • دیزاین با پودر کروم
 • ریموو کاشت
 • اصول اجرای فرم مربع، بیضی، بادامی و گلدانی
 • ترمیم و ریموو لاک ژل
 • طراحی ناخن کروم، شاترکروم، کهکشانی، اکریل، چشم گربه ای و نگین گذاری
ثبت نام دوره مبتدی کاشت ناخن
 • بالابردن سرعت کار
 • کاشت بیبی بومر
 • کاشت ماربل
 • گریم‌های سالنی
 • کاشت فرنچ دائم
 • دیزاین‌های دائم
 • دیزاین‌های زیر کاشت
 • کاشت‌های ترکی
 • کاشت با فرمر
 • آموزش پدیکور
 • دیزاین با گل خشک
 • لمینت ناخن

هزینه و نحوه برگزاری کلاس کاشت ناخن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های یادگیری این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش کاشت ناخن

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز دوره آموزش کاشت ناخن شامل: سوهان دستی و برقی، محلول ضد قارچ، انواع پلیش ناخن، ژل و کرم مخصوص مانیکور، انواع لاک مخصوص فرنچ و طراحی، پودرهای مخصوص کاشت ناخن، تیپ و ناخن گیر می شود. جهت توضیحات بیشتر در مورد ابزارهای کاشت ناخن، به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

هزینه دوره کاشت ناخن

قیمت آموزش کاشت ناخن
دوره مبتدی
نیمه خصوصی
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
شهریه نیمه خصوصی: تومان
خصوصی
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
شهریه خصوصی: تومان
دوره پیشرفته
نیمه خصوصی
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۴ جلسه
مدت زمان دوره: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
شهریه نیمه خصوصی: تومان
خصوصی
نام دوره: کاشت ناخن
مدت آموزش: ۴ جلسه
مدت زمان دوره: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
شهریه خصوصی: تومان
عکس مدرک کاشت ناخن + مهارت های بعد از دوره

بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره با تمام ابزارهای کاشت ناخن از جمله دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون، محلول ضد عفونی آشنا خواهید شد.

تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و آموزش صفر تا صد کاشت ناخن از جمله آموزش کاشت پودر، ژلیش ناخن، کاشت ناخن قالبی یا دوآل، کاشت ناخن اکلیلی، کاشت ناخن دیپینگ، لمینیت ناخن یا لاک ژل، کاشت ناخن سیلک، کاشت ناخن فرنچ یا فرنچ دائمی، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن مرمریت، کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری، کاشت ناخن هلویی، کاشت گریم، کاشت سرامیک ناخن، کاشت گل خشک و کاشت طلاکوب و ماربل مسلط می شوید.

بازار کار کاشت ناخن چطوره؟

این روزها بازار کار کاشت ناخن بسیار داغ است و روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود. ممکن است بعضی افراد زمان کافی برای رسیدگی به ناخن هایشان را نداشته باشند و یا به دلیل شرکت در مراسم های مهم زمان کافی برای زیبا کردن ناخن ها را نداشته باشند. از طرفی به دلیل اینکه بعد از کاشت ناخن همه این افراد به ترمیم نیاز دارند بنابراین همیشه مشتریان پر و پا قرصی خواهید داشت. کاشت ناخن یکی از رشته های پولساز آرایشگری است که در صورت کسب تخصص های لازم و پشتکار بالا می توانید به راحتی به درآمد بالایی برسید.

میانگین درآمد در رشته ناخن چقدره؟

حضور در بازار ناخن بسیار ایده‌آل است که با دریافت مدرک فنی حرفه‌ای و حضور در سالن‌های زیبایی درآمد فوق‌العاده‌ای بدست خواهید آورد. به طور دقیق نمی‌توانید درآمدی برای این رشته مشخص کرد و کاملا به فعالیت و مهارتی است که شما بدست آورده‌اید. برخی از ناخن کارها درآمد ماهانه چند ده میلیونی و حتی درآمد صد میلیونی نیز داشته‌اند. این ارقام با توجه به مکان حضور شما و ساعات کاری که انجام می‌دهید متغیر خواهد بود. بدون شک یکی از رشته‌های پردآمد آرایشی به شمار می‌رود.

با شرکت در این دوره میتونم مهاجرت کنم؟

با توجه به شرایط اقتصادی که در حال حاضر برای کشور ما به وجود آمده، عموم افراد علاقه به مهاجرت دارند. با بسیاری از مدارک فنی حرفه‌ای رشته‌های آرایشی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید و مدرک آرایشگر ناخن نیز یکی از این موارد است. البته ابتدا لازم است گواهی سازمان فنی حرفه‌ای را دریافت کنید که لازمه آن شرکت در دوره رز سرخ است. با این مدرک می‌توانید به بسیاری از کشورهای جهان از جمله کانادا، آلمان، عمان و ترکیه مهاجرت کنید.

چه وسایلی برای شروع کار کاشت ناخن نیاز داریم؟

انواع پودرها

پودر پینک:

این پودر که به نام های نچرال یا پودر صورتی طبیعی نیز شناخته می شود، پس از کاشت و سوهان کشی رنگی نزدیک به رنگ ناخن دارد و بسیار طبیعی و زیبا دیده می‌شود. از این رو از این پودر در انواع کاشت‌ها و کاور ناخن طبیعی استفاده می شود و بسیار پرطرفدار است.

پودر کلیر:

پودر کلیر، کریستالی یا شفاف نیز از دسته پودرهای بسیار جذاب و محبوب است. این پودر قابلیت پوشانندگی (کاور) ندارد، کاملا بی رنگ است و لایه زیرین خود را با جزئیات نشان می دهد. پودر کلیر ضعیف است و به همین دلیل در کاشت های معمولی ناخن کاربردی ندارد. اما برای کاشت بیبی بومر، گیریم و مرمریت و دیزاین استن گلس از آن استفاده می شود.

پودر سفید گچی:

پودر سفید گچی در ترکیب با مونور شفافیت فوق العاده ای به ناخن ها می بخشد. همانطور که از نام آن پیداست این پودر رنگ سفید و پوشانندگی کاملی دارد و از آن برای کاشت گریم، بیبی بومر و فرنچ استفاده می‌شود. لازم به ذکر است، مقدار مصرف پودر سفید نسبت به سایر پودرها بسیار کمتر است و می توانید آن را در اندازه های کمتری خریداری کنید.

پودر هلویی:

از این پودر برای کاشت گریم و بیبی بومر و کاور ناخن استفاده می ‌شود و طیف رنگی گوناگونی دارد. پودر هلویی را می‌ توان به تنهایی و بدون استفاده از لاک ژل و همچنین به صورت فرنچ ثابت هم استفاده کرد.

انواع تیپ

تیپ شیری:

از این تیپ برای اکثر کاشت ها استفاده می‌ شود.

تیپ سفید:

تیپ سفید برای کاشت روسی کاربرد دارد.

تیپ شیشه ‌ای:

تیپ شیشه ای یا بی ‌رنگ برای دیزاین استند گلاس و کاشت ترکی استفاده می‌ شود. همچنین می‌ توان برای برخی طراحی ها مانند ناخن‌ های ژله ‌ای نیز از این تیپ استفاده کرد.

تیپ قالب:

از این تیپ برای کاشت قالب استفاده می شود. کاتر ناخن کاتر ناخن یکی از مهم‌ ترین ابزار مربوط به کاشت ناخن است و توصیه می‌ کنیم حتماً آن را تهیه کنید. کار با کاتر بسیار ساده است و به شما این امکان را می ‌دهد که تیپ ناخن‌ ها را در کوتاه ترین زمان و به راحتی به اندازه ای که مایل هستید کوتاه کنید.

سرسوهان‌ ها

سرسوهان الماسه ‌ای:

از این سرسوهان برای دورگیری کاشت های با دوام بالا مانند کاشت پودری استفاده می‌شود.

سرسوهان سرامیکی:

از این سرسوهان نیز برای دورگیری استفاده می‌ شود، اما نسبت به انواع دیگر ضعیف تر است و سطح روی ناخن را داغ می‌ کند. سرسوهان سرامیکی مانند سوهان دستی دارای درجات مختلفی است که نشان دهنده میزان زبری و نرمی آن هاست. به این صورت که هرچقدر درجه آن بالاتر باشد زبری آن کمتر است.

انواع شکل سرسوهان ها

سرسوهان استوانه‌ ای:

از این سرسوهان برای دورگیری و کم کردن حجم مواد اضافی از روی ناخن کاشت استفاده می ‌شود.

سرسوهان کاجی:

برای از بین بردن ترمیم و دورگیری و کم کردن حجم مواد اضافی از روی ناخن‌ها به کار می رود.

سرسوهان میخی:

از سرسوهان میخی برای تمیز کردن آلودگی و کثیفی زیر ناخن طبیعی پشت کاشت و تمیز کردن پوست اطراف ناخن و کوتیکول استفاده می ‌شود، بدون آنکه آسیبی به ناخن و پوست برساند.

لیکوئید

اصلی‌ترین مواد در کاشت ناخن پودری بوده که عموما به رنگ آبی یا یاسی در بازار موجود می باشند. لیکوئید پودر کاشت را در خود حل می ‌کند و حالت آدامسی به آن می دهد و ماده مصنوعی ناخن را به وجود می ‌آورد. با گذاشتن این ماده روی ناخن عمل کاشت انجام می شود.

انواع لیکوئیدها

لیکوئید دیر خشک شونده یا لیکوئید چرب:

سرعت خشک شدن لیکوئیدها با هم متفاوت است و هرچه لیکوئید چرب ‌تر باشد دیرتر خشک می ‌شود. لیکوئیدهای دیر خشک شونده برای هنرجویان و ناخن کارهای تازه کار مناسب است، زیرا فرصت زیادی برای کار با مواد فراهم می‌ کند. اما لیکوئیدهای با سرعت متوسط بیشترین استفاده را در میان ناخن کارها دارند.

لیکوئید متوسط:

این نوع لیکوئیدها سرعت خشک شدن متوسطی دارند و به همین دلیل برای هر دو گروه مبتدی و حرفه ای بسیار مناسب هستند. زیرا هم فرصت کافی به ناخن کار می دهد و هم در زمان صرفه جویی می کند.

لیکوئید خشک:

سرعت خشک شدن این نوع لیکوئید بسیار بالا است و انتخابی ایده آل برای ناخن کارهای حرفه ای است. در نظر داشته باشید که هنگام استفاده از این نوع لیکوئید باید سرعت عملتان بالا باشد و به سرعت ناخن را شکل دهید.

لیکوئید رنگی:

به طور کلی لیکوئید ها در رنگ های صورتی، یاسی، آبی و … در بازار وجود دارند. این لیکوئیدها می توانند مواد کاشت را رنگی کنند.

پرایمر

پرایمر ماده‌ای است که pH صدف ناخن را با pH مواد همسان کرده و چسبندگی بهتری در سطح ناخن ایجاد می ‌کند. همچنین طول عمر ژل، لاک ژل، و کاشت اکریلیک را تحت تاثیر قرار می ‌دهد و مانع از ایجاد حباب هوا در زیر کاشت می‌ شود.

انواع پرایمر

پرایمر غیر اسیدی:

این نوع پرایمر برای کسانی که ناخن نازک و پوست خشک و حساسی دارند مناسب ‌تر است

پرایمر اسیدی:

پرایمر اسیدی برای افرادی که ناخن‌ های براق و چرب دارند استفاده می ‌شود. همچنین برای خانم ‌های خانه ‌داری که بدون دستکش از مواد شوینده استفاده می‌ کنند، برای دوام بیشتر کاشت ناخن باید از پرایمر اسیدی استفاده شود.

اینستاگرام رز سرخ
کلاس حرفه ای کاشت ناخن
کلاس کاشت ناخن رز سرخ
ابزار و لوازم
            کاشت ناخن
لوازم کاشت ناخن
دوره آموزش کاشت ناخن
دوره ناخن رز سرخ
نمونه کار
            آموزش کاشت ناخن
نمونه کار کاشت
ابزار دوره کاشت ناخن
عقب کش ناخن
718 views
terme_taabaan چقدر نچراااال😍😍😍😍 محشره بخدا
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍
hejab_style_anam توضیحاتتون عالی و کامل بود

دوره های مرتبط با آموزش کاشت ناخن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن

بهترین دوره آموزشی برای کسانی که علاقه‌مند به طراحی ناخن‌های شیک، جذاب و منحصر بفرد هستند.

شروع قیمت:
دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

کسب مهارت منحصر بفرد در افزایش زیبایی و جذابیت ناخن‌های پا با یادگیری انواع فرم‌دهی به ناخن.

شروع قیمت:
دوره آموزش کاشت ژل

دوره آموزش کاشت ژل

توانایی انجام کار با ابزارهای کاشت ژل و آموختن تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه‌ای می‌داند.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره کاشت ناخن چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره کاشت ناخن، شما مدرک فنی حرفه ای و بین المللی با عنوان آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

هزینه آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی و، نیمه خصوصی برگزار می شود. برای مشاهده جدول هزینه ها از صفحه هزینه دوره های آرایشگری استفاده نمائید

یاد گرفتن کاشت ناخن سخته؟

یاد گرفتن کاشت ناخن سخت نیست و مربی رز سرخ به شما کمک می‌کند تا ساده تر این دوره را یاد بگیرید.

کاور کردن و لمینت ناخن هم جزو سرفصل های آموزشی هست؟

بله، کاور کردن ناخن و لمینت ناخن هم به صورت کامل آموزش داده می شود.

آیا میتونم با مدرک کاشت ناخن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ دوره مبتدی ۴ جلسه و دوره پیشرفته ۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

طراحی ناخن هم در این دوره آموزش داده میشه؟

خیر، شما باید دوره طراحی ناخن را به صورت جداگانه آموزش ببینید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره کاشت ناخن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: