دوره آموزش رنگ و مش مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای رنگ مو

دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش رنگ و لایت شامل یادگیری سرفصل های جامع مربوط به ترکیب کردن رنگ و راهنمای تخصصی دکلره، ریشه گیری و بسیاری موارد دیگر می شود. هنرجویان در پایان دوره برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای رنگ مو می باشند.

برای اینکه به یک رنگ کار ماهر تبدیل شوید، به هیچگونه دانش و پیش زمینه قبلی نیازی ندارید. ما در دوره آموزش رنگ مو صفر تا صد تمام آنچه را که نیاز دارید در دو سطح مبتدی و پیشرفته و با بالاترین کیفیت آموزش می دهیم. شما عزیزان با شرکت در کلاس های ما به تمام اطلاعات و مهارت های مربوط به این هنر زیبا و رنگارنگ مسلط می شوید و می توانید به عنوان یک متخصص رنگ مو فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید.

بعلاوه در مجموعه رز سرخ این امکان وجود دارد که پس از پایان دوره شما هنرجویان عزیز را به سالن‌ های زیبایی معرفی کنیم تا تجربه کافی برای ورود به بازار کار را بدست بیاورید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

کلاس تخصصی رنگ مو
کلاس تخصصی رنگ مو
نمونه کار رنگ مو
نمونه کار
دوره رنگ و مش حرفه ای
دوره رنگ و مش حرفه ای
 آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته
کلاس آموزش رنگ
 دوره حرفه ای رنگ مو
نمونه کار هنرجو
 آموزش رنگ مو حرفه ای
کلاس رنگ و مش

        آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته
 آموزش صفر تا صد رنگ و مش مو
کلاس رنگ مو
دوره آموزش رنگ مو
دوره رنگ مو
 کلاس آموزش رنگ مو

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشیدر صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره آموزش رنگ و مش
مینا واسق مدرس بین المللی دوره رنگ و مش مو

سرفصل های دوره رنگ مو

 • آموزش حرفه ای ترکیب رنگ مو ها
 • ترکیب رنگ های ثانویه
 • آموزش شناخت رنگ های ترکیبی
 • کاتالوگ خوانی رنگ ها
 • شناخت پایه های رنگ ها
 • ژورنال خوانی عکس های ژورنالی
 • رنگ گذاری چند مرحله ای
 • انواع رنگ های مکمل
 • رفله گیری با رنگ
 • گلوسینگ
 • معرفی برند و ابزار
 • آموزش دكلره مو
 • ریشه گیری روی رنگ تیره
 • ریشه گیری موی سفید
 • آموزش رنگ مو کامل
 • مش کلاهی
 • لایت با فویل یا سوئیت مش
 • آموزش هایلایت و لولایت
 • رنگساژ روی موی دکلره و دکوپاژ شده
ثبت نام دوره مبتدی رنگ و مش مو
 • دکلره کامل پایه بالای ۱۰
 • ریشه گیری دکلره ها
 • ریشه گیری لایت ها
 • روشن کردن مو بدون دکلره
 • بالیاژهای ترکیبی
 • لایت های رنگی
 • فر دایم روی موی رنگ شده و دکلره شده
 • مش ستاره ای
 • ریمور
ثبت نام دوره پیشرفته رنگ و مش

نحوه برگزاری کلاس رنگ و مش

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه رز سرخ در دو مقطع سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می شود که هیچگونه پیش نیازی ندارند. اما بهتر است که برای شرکت در دوره پیشرفته ابتدا دوره مبتدی را به اتمام برسانید. همچنین جهت رفاه حال شما عزیزان و در نظر گرفتن بودجه شما، کلاس ها به صورت خصوصی (3 تا 5 نفر) تشکیل می شوند.

ابزارهای مورد نیاز آموزش رنگ و مش مو

جدیدترین تکنیک‌ها

در کلاس‌های رز سرخ آموزش کامل رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود که از ابزارهایی مانند: انواع شانه و برس های مخصوص، حوله و پیش بند یکبار مصرف، کلاه، انواع اکسیدان، ماسک مو و نرم کننده، فویل آلومینیوم، پودرهای مخصوص دکلره، سشوار و اتوی مو، کاسه رنگ و انواع آن استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که آموزشگاه فقط ابزارهای برقی را دراختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان در زمان آموزش باید تمام وسایل مورد نیاز دوره را همراه خود داشته باشید.

هزینه آموزش رنگ و مش مو

قیمت گذاری براساس نیاز شما
ثبت نام دوره رنگ و مش
دوره مبتدی
نام دوره: رنگ و مش
مدت آموزش: 4 جلسه
مدت زمان دوره: 12 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه : تومان
دوره پیشرفته
نام دوره: رنگ و مش
مدت آموزش: 4جلسه
مدت زمان دوره: 12 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک بین المللی دوره رنگ و مش مو

مهارت هایی که هر متخصص رنگ و مش باید بداند:

  1. مهارت و تبحر در ترکیب انواع رنگ مو
  2. تسلط بر دکلره کردن مو
  3. مهارت در اجرای لایت با فویل یا سوئیت مش
  4. توانایی ریشه گیری انواع مو
  5. روشن کردن مو بدون استفاده از دکلره
  6. شناخت روش‌های پاک کردن یا ریمو رنگ مو (دکوپاژ)
  7. مهارت در انجام انواع هایلایت و بالیاژ
  8 .آشنایی با کاتالوگ خوانی، پیگمنت‌های رنگ و مو
  9. آشنایی با مراقبت‌های لازم بعد از رنگ مو
  10. شناخت انواع اکسیدان
  11. مهارت تبدیل انواع رنگ مو
  12. داشتن مهارت در فر کردن دائم مو

با شرکت در دوره رنگ و مش مو در ۱۰ جلسه می‌توانید مهارت‌های بالا و سایر مهارت‌ها را نیز بیاموزید. در آموزشگاه رز سرخ منتظر شما هنرجویان عزیز هستیم.

بازار کار رنگ و مش مو چطوره؟

این روزها تب و تاب بازار رنگ مو بالا رفته و به طرفداران آن روز به روز اضافه می شود. علاوه بر بحث افزایش جذابیت و زیبایی ظاهری، بعضی افراد به دلیل سفید شدن موهایشان ناچار به رنگ کردن موهای خود هستند. پیروی از مد هم دلیل دیگر داغ بودن بازار کار این رشته آرایشی می باشد. دوره رنگ مو یکی از رشته های بسیار پولساز آرایشگری است و پس از کسب مهارت‌های لازم، تیم رز سرخ شما را به سالن‌های آرایشی معرفی می‌کند تا شانس مناسبی برای وارد شدن به بازار کار مورد علاقه‌تان داشته باشید.

چگونه متخصص رنگ و مش می شوید؟

در دوره اموزش رنگ مو حرفه‌ای آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع رنگ های مورد استفاده، روش های متداول انجام رنگ مو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های رایج در بازار کار این زمینه از جمله مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ و روش کهکشانی به صورت کاملا عملی آشنا خواهید شد. در کلاس های آموزش رنگ و لایت مو، شما انجام رنگ کردن مو، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه و رنگساژ را با استفاده از مدل واقعی یاد می گیرید.

چرا باید رنگ و مش رو یاد بگیرم؟

خانم‌ها و آقایان همواره به دنبال روش‌هایی برای جذاب تر کردن خودشان هستند و با مرور زمان به تعداد آنها افزوده می‌شود. رنگ و مش مو تاثیر بسزایی در چهره افراد دارد و شما با یاد گرفتن این مهارت می‌توانید افراد بسیاری را زیباتر از گذشته‌شان کنید. علاوه بر اینکه این دوره آموزشی بازار کار مناسبی دارد، میزان درآمد شما نیز بالا خواهد بود و حداقل ۵ میلیون تومان در ماه خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران که در آموزشگاه رز سرخ برگزار خواهد شد شرکت کنید و مدرک آرایشگری دریافت کنید.
اینستاگرام رز سرخ
دوره
            آموزش رنگ و مش زنانه
دوره آموزش رنگ و مش
کلاس رنگ و مش مو
کلاس رنگ و مش مو رز سرخ
دوره رنگ و مش
            مو
دوره رنگ و مش مو
آموزش
            رنگ مو
آموزش رنگ مو حرفه‌ای
718 views
parmidolls چقدر کامل بود آموزشتون😍👏👏😍 منو دوستم تیر ماه دورتون با مینا جان عزیز گذروندیم.
mohadeseh_s0076 😍❤️مینا جون بهترییین و پر انرژی ترین مربیه من هنوز باهاشون در ارتباطم
sara_dolls2021 ممنونم از آموزش خوبتون

مراحل آموزش رنگ و مش

 • 1. ابتدای دوره های رنگ و مش مو با آشنایی با پایه رنگ ها، انواع ترکیب رنگ ها و کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی به آموزش کامل رنگ مو، ریشه گیری و رنگساژ می پردازد.
 • 3. سپس روش صحیح دکلره کردن مو بدون آسیب رساندن به موها را یاد می گیرید.
 • 4. در مرحله چهارم، روش های مختلف رنگ مو مانند آمبره، بالیاژ، مش و … را به طور کامل و حرفه ای آموزش می بینید.
 • 5. در آخر نیز تمام مواردی را که در طول دوره آموزش دیده اید، روی مدل های مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

اگر به کارهای هنری و رنگ ها علاقه مند هستید، از برخورد با مردم لذت می برید، خلاقیت بالایی دارید، و دوست دارید در حرفه آرایشگری مشغول به کارشوید، ما به شما رشته رنگ مو را پیشنهاد می کنیم. دوره آموزش رنگ مو در آموزشگاه رزسرخ برای افرادی طراحی شده است که قصد دارند به یک متخصص رنگ مو تبدیل شده و از این راه کسب درآمد کنند. این دوره به طور کامل شما را برای ورود به بازار کار آماده کرده و به شما کمک می کند رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

آیا کار با کلاه مش و فویل را آموزش می دهید؟

بله. یکی از سرفصل های مهم این دوره آموزش رنگ و مش با کلاه است. شاید فکر کنید که مش با کلاه قدیمی شده است، اما هنوز هم برخی از مشتریان این روش را از رنگ کار خود درخواست می کنند. بنابراین شما باید برای انجام آن کاملا آماده باشید. علاوه بر این، آموزش رنگ و مش با فویل نیز در دستور کار ما برای این دوره قرار دارد. بسیاری از تکنیک های رنگ مو مانند بالیاژ و هایلایت با فویل انجام می شود و از این رو ضروری است که به تمام ریزه کاری های آن مسلط باشید.

آیا بعد از پایان دوره میتوانم هر مدل مو را رنگ کنم؟

بله قطعا! دوره آموزش رنگ و لایت مو در آموزشگاه رز سرخ به گونه ای برنامه ریزی شده است که شما آمادگی کامل برای رنگ کردن هر مدل مویی را داشته باشید. هنرجویان در کلاس های ما با تمرین و تکرار بر روی مدل های مصنوعی و واقعی مختلف با انواع جنس و مدل مو آشنا می شوند و آمادگی کامل برای پذیرش هر مشتری را خواهند داشت. بعلاوه شما می توانید با شرکت در دوره آموزش صافی و احیای مو این هنر خود را تکمیل کنید و پس از رنگ کردن موی مشتری در صورت نیاز آن را احیا کنید. همچنین با معرفی شما به سالن های زیبایی برای گذراندن دوره کارآموزی، فرصت کسب تجربیات ارزشمندی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام تکنیک ها و مدل های رنگ مو را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان آموزش بدهیم تا به طور کامل به تمام مباحث تئوری و اصول عملی کار مسلط شده و بتوانید وارد بازار کار شوید. همچنین فرصتی که برای تمرین و تکرار زیر نظر مربی در این دوره در اختیار دارید، باعث می شود بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری کار حرفه ای خود را آغاز کنید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش انواع روش های رنگ و مش

رنگ کردن مو این روزها تنوع بسیار بالایی دارد و شما به عنوان یک متخصص رنگ و مش باید به تمام آن ها مسلط باشید. انواع روش های رنگ و مش که در این دوره آموزش می بینید عبارتند از:

۱. رنگ موی کامل

این روش رنگ کردن مو بسیار ساده است و در آن موها کاملا یکدست رنگ می‌شوند. ترکیب رنگ‌ های مختلفی را می توانید با این تکنیک روی موهای طبیعی یا دکلره شده اجرا کنید. بسیاری از خانم هایی که نمی‌خواهند موهای خود را دکلره کنند یا قصد دارند موهای سفید خود را بپوشانند، اغلب رنگ موی کامل را انتخاب می کنند.

۲. مش کلاهی

قدیمی ترین روش برای هایلایت کردن موها مش کلاهی است. در این تکنیک بخش هایی از مو که قرار است رنگ شوند، به صورت رندم از سوراخ هایی که در کلاه مش وجود دارد با قلاب بیرون کشیده شده و سپس رنگ می شوند. این تکنیک برای آرایشگران ساده و سریع است اما ممکن است برای مشتری آزاردهنده باشد.

۳. هایلایت و لولایت با فویل

هایلایت به روشن کردن مو در زمینه تیره و لولایت به تیره کردن مو در زمینه روشن گفته می ‌شود. این تکنیک‌ها با فویل انجام شده و می ‌توانند بعد و زیبایی خیره کننده ‌ای به موها بدهند. در هایلایت با فویل موها به صورت دقیق از قسمت ‌های مختلف سر جدا و رنگ می‌ شوند و در نتیجه هایلایتی حرفه‌ ای و شیک خواهید داشت.

۴. آمبره و سامبره

آمبره و سامبره واژه های فرانسوی و به معنای شیب رنگی هستند. در این تکنیک‌ ها موها از ریشه رنگ نمی‌ شوند. بلکه رنگ مو با فاصله از ریشه گذاشته شده و به تدریج تا نوک مو از تیره تا روشن تغییر می‌ کند. در آمبره این تغییر رنگ می ‌تواند به یکباره و در یک مرز مشخص افقی انجام شود. اما در تکنیک سامبره شیب رنگی بسیار ملایم بوده و حالت طبیعی و فوق العاده زیبایی به موها می‌ دهد.

۵. بالیاژ

بالیاژ نیز نوعی هایلایت است که بدون فویل انجام می شود. در این تکنیک نیز مانند آمبره موها از ریشه رنگ نمی شوند. همچنین رنگ مو بدون فویل و به طور مستقیم روی بخش هایی از مو که انتخاب شده اند گذاشته می شود. نتیجه این روش موهای طبیعی تر و بدون مرز مشخص و تضاد شدید بین رنگ هاست.

دوره های مرتبط با آموزش رنگ مو

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش صافی و احیای مو

دوره آموزش صافی و احیای مو

با کسب مدرک این دوره آموزشی از هر انگشتتون یک هنر می‌باره! صافی، براق شدن و از بین رفتن خشکی مو بخشی از هنر شماست.

شروع قیمت:
دوره آموزش کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو

دوره کوتاهی موی رز سرخ شما را به عنوان بهترین دوست قیچی تبدیل می‌کند تا بخشی جدانشدنی از زندگی همدیگر بشوید.

شروع قیمت:
دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

توانایی خواندن کدها و اعداد رنگ مو مثل آب خوردن! گذراندن این دوره به عنوان پیش نیاز رنگ و مش، مهارت شما در رنگ را افزایش می‌دهد.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره رنگ و مش چه مدرکی دریافت می کنم؟

بعد از اتمام دوره شما مدرک کار با مواد شیمیایی را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش رنگ مو چقدر است؟

هزینه آموزش تخصصی رنگ مو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. با مراجعه به صفحه هزینه آموزش آرایشگری می‌توانید از تمامی هزینه های آموزشی مطلع شوید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

برای تمرین رنگ و مش، خودمون باید مدل بیاریم؟

بله در مرحله تمرین تکنیک ها لازم هست که مدل به همراه داشته باشید.

آیا میتونم با مدرک رنگ و مش سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آموزش آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش رنگ مو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

ترکیب انواع رنگ موها کامل آموزش داده میشه؟

بله، در دوره آموزش رنگ مو، ترکیب کردن رنگ ها را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش می بینید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره رنگ و مش میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: