آموزش آرایش و پیرایش

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به هفت مهارت آرایشگری جهت تاسیس سالن آرایشگری می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش آرایش و پیرایش، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش زنانه می باشند. اغلب خانم ها زمانی از روز را صرف آرایش کردن می کنند. آرایش و پیرایش تاثیر مثبتی بر روحیه بانوان دارد و با یک آرایش صحیح که متناسب با رنگ پوست و فرم چهره آنها باشد، می توانند زیباتر دیده شوند. رشته آرایش و پیرایش شامل هفت رشته مهم آرایشگری از جمله: آموزش رنگ و لایت، آموزش مانیکور و پدیکور، آموزش شینیون، آموزش کوتاهی مو، آموزش میکاپ، آموزش اصلاح صورت و اصلاح ابرو و آموزش پاکسازی پوست می شود. دوره آرایش و پیرایش، پیش نیاز تاسیس سالن آرایشگری می باشد. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای دوره آرایش و پیرایش، می توانید اقدام به تاسیس سالن کنید.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

دوره آموزش آرایش و پیرایش

  سرفصل های دوره آموزش آرایش و پیرایش

 • آلودگی زدایی محیطی و حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • کوتاه کردن مو (کوپ)
 • حالت دادن موهای کوتاه و بلند
 • محافظت از مو با محصولات آرایشی
 • رنگ و مش کردن مو
 • صاف کردن مو
 • فر کردن مو
 • مرتب کردن ناخن
 • اصلاح صورت و ابرو
 • آرایش صورت
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز دوره آموزش آرایش و پیرایش

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آرایش و پیرایش، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: پالت های سایه، انواع خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرها و اسپرهای فیکساتور، انواع ریمل ، انواع رژ لب و تمام لوازم مورد نیاز گریم و میکاپ حرفه ای، می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزش آرایش و پیرایش

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه دوره آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس آرایشگری به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش آرایش و پیرایش

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آرایش و پیرایش چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در این دوره با نحوه استفاده از ابزار آرایش و پیرایش از جمله سشوار، اتوی مو، پودر دکلره، اکسیدان مو، فیکساتور قوی و نرمال مو، انواع قیچی و قیچی پیتاژ، وسایل مانیکور، انواع سایه، رژگونه،رژلب، موچین انبری و قیچی، ناخن مصنوعی، تزئینات ناخن و … آشنا می شوید.

بعد از پایان دوره به شکل اصولی زیر سازی پوست، آرایش صورت، کشیدن خط چشم، نحوه گذاشتن مژه مصنوعی، کوتاهی مو، برداشتن انواع فرم ابرو، اصلاح صورت، صافی و براشینگ مو، فر کردن مو، رنگ و مش و انواع رنگساژ ها، کاتالوگ خوانی، مرتب کردن ناخن ها و و طرز استفاده از سوهان دستی ناخن مسلط می شوید. در این دوره تمام نکات اصولی که برای یک میکاپ حرفه ای لازم است، توسط مجرب ترین اساتید به شما آموزش داده می شود.

ثبت نام دوره

بازار کار آرایش و پیرایش چطوره؟

امروزه کمتر خانمی را می توان یافت که به زیبایی ظاهری خودش اهمیت ندهد و بیشتر خانم ها زمانی را برای آرایش و پیرایش در سالن های زیبایی اختصاص می دهند. در واقع آرایش و پیرایش بخش مهمی از کارهای روزانه اغلب خانم هاست. بنابراین شما با گذراندن دوره آرایش و پیرایش می توانید سالها در این زمینه فعالیت داشته باشید و به موفقیت روزافزونی در زمینه آرایشگری برسید و سطح درآمد خود را بالا ببرید.

چگونه متخصص آرایش و پیرایش می شوید؟

در دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، بعد از آشنایی با تمام روش های آرایش و پیرایش، در نحوه رعایت نکات بهداشتی، مشاوره و پذیرش مشتری، کوتاه کردن مو (کوپ)، حالت دادن موهای کوتاه و بلند، محافظت از مو با محصولات آرایشی، رنگ و مش کردن مو(رنگ های گرم و سرد و قانون رنگ ها با استفاده از دایره رنگ)، رنگ کردن موی تیره، انواع رنگساژ با رنگ های گروه اصلی، صاف کردن مو، براشینگ، فر کردن مو، مرتب کردن ناخن، اصلاح و ابرو و اصول صحیح آرایش و میکاپ صورت به صورت کاملا عملی مسلط می شوید. در این دوره زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بینید و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شوید.

چرا آرایش و پیرایش انقدر پر طرفداره؟

همه خانم ها دوست دارند که صورتشان زیبا و بی نقص به نظر برسد و این امر باعث تمایل خانم ها به آرایش کردن می شود. هر روز با توجه به پیشرفت صنعت آرایشگری، متدهای جدیدتر و بهتری برای آرایش کردن مطرح می شود که خانم ها با استفاده از این متدها می توانند عیوب صورتشان را بپوشانند و با برجسته کردن بیشتر زیبایی هایشان، جذاب تر دیده شوند. آرایش و پیرایش شامل هفت مهارت آرایشگری می شود که تمام آنها از بازارکار عالی برخوردار هستند. از طرفی تمام کسانی که به دنبال کسب مدرک برای تاسیس آرایشگاه زنانه هستند، می بایست مدرک فنی و حرفه ای این دوره را دریافت کنند.

سوالات متداول

در پایان دوره آرایش و پیرایش چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره آرایش و پیرایش شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش و پیرایش زنانه را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش آرایش و پیرایش چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش آرایش و پیرایش آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

آیا میتونم با مدرک آرایش و پیرایش سالن زیبایی تاسیس کنم؟

بله، با مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش می توانید اقدام به تاسیس سالن آرایشگری کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش آرایش و پیرایش توسط آموزشگاه ارایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۴ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره آرایش و پیرایش میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: