آموزش کاشت ژل

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش کاشت ژل بر روی ناخن های مختلف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش ژلیش ناخن، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. داشتن ناخن های زیبا و خوش فرم برای اکثر خانم ها بسیار مهم است. به همین دلیل کاشت ژل می تواند روش بسیار مناسبی برای مرتب و آراسته به نظر رسیدن ناخن ها باشد. همچنین ممکن است برخی افراد به دلیل شکنندگی، انحراف و بد شکلی ناخن ها و یا عادت به جویدن ناخن هایشان از این روش استفاده کنند. در پایان کلاس آموزش کاشت ژل، هنرجو به توانایی انجام کاشت ژل با انواع مختلف لاک ژل، ترمیم و ریموو آن برای انواع ناخن ها می رسد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش کاشت ژل

  سرفصل های دوره آموزش کاشت ژل

 • معرفی ابزار
 • مانیکور روسی
 • شناخت دنیای ژل
 • کاشت با انواع ژل (بیلدرهارد، بیلدرسافت، مونوژل، پلی ژل)
 • قد دادن به ناخن
 • پینچ کردن
 • کار با تیپ
 • کار با فرمر
 • کاشت بدون سوهان کشی
 • لمینت
 • فرمر گذاری
 • ژلپولیش
 • دیزاین دائم
 • فرنچ دائم
 • گریم سالنی (صدف سازی)
 • ترمیم ناخن شکسته
 • ریمو کردن
 • لاک زدن ساده
 • کاشت موقت
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش کاشت ژل

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره کاشت ژل، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: سوهان دستی و برقی، محلول ضد قارچ، انواع لاک ژل، بیس کات، تاپ کات، تاپ شاین، قلم کار با ژل، کلینزر و پر کلینزر، و دستگاه یو وی می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش کاشت ژل

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش کاشت ژل

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳۰۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ژل چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره با تمام ابزارهای کاشت ژل از جمله دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، انواع ژل پولیش مانند بیلدرهارد، بیلدرسافت، مونوژل ها و پلی ژل ها، پولیش بافر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ناخن گير، لاك مخصوص فرنچ، شابلون، محلول ضد عفونی، بیس کات، تاپ کات، و دستگاه یو وی آشنا خواهید شد.

تمام روش هایی که یک ناخن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و در مهم ترین متدهای روز کاشت ژل از جمله مانیکور روسی، کاور ناخن، لمینیت ناخن یا لاک ژل، ژلپولیش، فرنچ دائمی، فرمر گذاری، گریم سالنی، ترمیم ناخن های شکسته، و ریموو کاشت ژل مسلط می شوید.

ثبت نام دوره مبتدی

بازار کار کاشت ژل چطوره؟

این روزها بازار کار کاشت ژل بسیار پررونق است و روز به روز بر طرفداران آن افزوده می شود. با توجه به اینکه برخی افراد ناخن های بدشکل و ضعیفی دارند و داشتن ناخن های زیبا، خوش فرم، و بلند آرزوی آن هاست، می توانند از طریق روش هایی مثل کاشت ژل به ناخن هایی که همیشه آرزو دارند دست پیدا کنند. همچنین، یکی دیگر از مزیت های این روش این است که هم روی ناخن طبیعی و هم روی ناخن کاشت انجام می شود. بنابراین هم کسانی که کاشت ناخن انجام داده اند و هم کسانی که به کاشت ناخن علاقه ای ندارند و دوست دارند ناخن طبیعی خودشان را تزئین کنند، می توانند از مشتریان ثابت شما باشند. کاشت ژل یکی از رشته های پولساز آرایشگری است که در صورت کسب تخصص های لازم و پشتکار بالا می توانید به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص کاشت ژل می شوید؟

در دوره اموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما ابتدا با ابزارهای مختلف کاشت ژل و انواع لاک ژل آشنا می شوید، و سپس نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید. شما در این دوره با کاشت با انواع ژل، فرمر گذاری، فرنچ دائم، پینچ کردن، لمینت، کاشت بدون سوهان کشی، صدف سازی، لاک زدن ساده، کاشت موقت و ریمو کردن ژل ناخن نیز آشنا می شوید.

چرا کاشت ژل انقدر پر طرفداره؟

همه خانم ها در هر سنی که باشند به لاک زدن علاقه دارند. اما لاک زدن همیشه بهترین راه نیست. زیرا در بیشتر مواقع، لاک ناخن پس از مدت کوتاهی لب پر می‌شود، ترک می خورد یا رنگ پریده می شود و زیبایی خود را از دست می دهد. اما کاشت ژل تمام این عیوب را برطرف کرده و ناخن های زیبا، براق، و ماندگاری را به شما هدیه می دهد. همچنین، این روش علاوه بر اینکه برای طراحی ناخن های کاشت استفاده می شود، می تواند باعث استحکام و خوش فرم شدن ناخن های طبیعی شما شده و نیاز به کاشت را از بین ببرد. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار کاشت ژل می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره کاشت ژل چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره کاشت ژل، شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کاشت ژل چقدر است؟

هزینه آموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

بشما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

کاور کردن و لمینت ناخن هم جزو سرفصل های آموزشی هست؟

بله، کاور کردن ناخن و لمینت ناخن هم به صورت کامل آموزش داده می شود.

آیا میتونم با مدرک کاشت ژل سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی می بایست دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش کاشت ژل توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش کاشت ژل چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۲ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

طراحی ناخن هم در این دوره آموزش داده میشه؟

خیر، شما باید دوره طراحی ناخن را به صورت جداگانه آموزش ببینید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره کاشت ژل میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: