آموزش اصلاح و ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

زیبا سازی ابروها تغییرات زیادی در چهره و ظاهر افراد ایجاد می کند. نحوه برداشتن ابروها فرم صورت را تغییر می دهد و به همین دلیل یکی از نکات مهم در برداشتن ابرو توجه به فرم صورت است. کسانی که می خواهند بدون آرایش زیبا باشند باید به فرم اصلاح ابروهای خود توجه کنند. اصلاح صورت با روش های مختلفی از جمله بند انداختن، دیپلاسیون یا وکس صورت انجام می شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. پوست صورت بعضی از خانم ها به نخ بند حساسیت نشان می دهد و ناچار به استفاده از وکس هستند. در روش دیپلاسیون یا وکس صورت، موها از ریشه کنده می شوند و تا هفته ها پوست صورت نرم و لطیف خواهد بود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره اصلاح و ابرو
 • آلودگي زدايي محیطي وحفاظت و بهداشت فردي
 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • موزدايي صورت (دیپلاسیون)
 • اصلاح صورت با بند
 • مراقبت از پوست پس ازموزدایی
 • فرم دادن به ابرو
 • رنگ كردن ابرو
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی اصلاح و ابرو، توسط آموزشگاه رز سرخ به شما ارائه می شود. این ابزار شامل: حوله، مواد ضد عفونی کننده مخصوص(ساولن)، نخ مخصوص اصلاح، پیش بند(یکبار مصرف) ، تل مخصوص بند انداختن، پودر مخصوص بعد از اصلاح، مداد ابرو، تیغ دسته دار مخصوص ابرو، انواع موم های سد و گرم(گیاهی و شیمایی)، کرم های ضد التهاب مخصوص، انواع رنگ های ابرو، اکسیدان، انواع موچین، قیچی مخصوص ابرو، قلموی رنگ مخصوص ابرو، ابزارهای مخصوص طراحی ابرو، و برس ابرو می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی اصلاح و ابرو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش اصلاح و ابرو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش اصلاح و ابرو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره اصلاح و ابرو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اصلاح و ابرو از جمله مواد ضد عفونی کننده ابزار، ساولن، نخ اصلاح، ،تیغ دسته پلاستیکی و فلزی، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، رنگ های شیمیایی و گیاهی، موچین، قیچی ابرو، قلم رنگ کوچک ابرو، ابزار طراحی ابرو آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک ابروکار حرفه ای باید بداند را یاد خواهید گرفت و در اصلاح ابروها با موچین و قیچی، قرینه سازی ابرو ، برداشتن ابرو متناسب با سلیقه و چهره مشتری، اصلاح صورت با بند و وکس صورت (wax) با شمع مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره اصلاح و ابرو

بازار کار اصلاح و ابرو چطوره؟

داشتن ابروهای خوش فرم و قرینه و پوست صورت خالی از موهای زائد برای داشتن چهره ای زیبا ضروری است. اصلاح و ابرو جزو متداول ترین خدمات آرایشگری است که همیشه مشتریان زیاد و همیشگی دارد. در زمان های مختلف بر اثر تغییر مد، مدل های ابرو تغییر می کند. اگر در متدهای جدید برداشتن ابرو و توجه به مد روز، حرفه ای شوید از طریق کار اصلاح و ابرو می توانید به راحتی به درآمد قابل قبولی برسید.

چگونه متخصص اصلاح و ابرو می شوید؟

در دوره آموزشی اصلاح و ابرو در آموزشگاه رز سرخ، شما در ابتدا با انجام فرم و حالت دادن به ابروها، رنگ ابرو، گذاشتن وکس روی صورت(دیپلاسیون)، دپیالسیون با مومک به روش دستی سرد و گرم، دپیالسیون با روش برقی وکس، اپیلاتور، دپیالسیون با تیغ و کرمهای موبر و دیپالسیون با موچین آشنا خواهید شد. سپس در استفاده صحیح از مواد مصرفی تمیز کردن پوست، استفاده صحیح از بند، اصلاح مناسب صورت، روش های مراقبت از پوست، ماسک صورت، آشنایی با انواع فرم ابرو، روش تقسیم بندی ابرو، زوایای چشم و ابرو ،فرم ابرو با توجه به چشم، پیشانی و بینی، استفاده از بند و موچین، پیرایش ابرو در ابتدا و انتهای کار با توجه به اشکال چهره، حالت دادن به ابرو در مدل های هشتی و راسته، هاشوری، قرینه نمودن ابروهای ناهماهنگ، طراحی ابرو به صورت موقت، رنگ ابرو، پراکسیدهای مناسب ابرو، طرز صحیح رنگ زدن به ابرو، استفاده درست از رنگ و اکسیدان ها به طور کامل مسلط خواهید شد.

چرا اصلاح و ابرو انقدر پر طرفداره؟

ابروهای تمیز و خوش حالت به همراه اصلاح صورت باعث تمیزی و آراستگی ظاهر می شود. برداشتن ابرو و اصلاح صورت یکی از خدمات بسیار روتین آرایشگری است که تمام خانم ها از آن استفاده می کنند. رسیدگی به ابروها و داشتن ابروهای قرینه باعث زیبایی و شاداب به نظر رسیدن چهره می شود و حتی ابروها در پیر یا جوان به نظر رسیدن صورت هم نقش مهمی دارند. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار رشته اصلاح و ابرو هست.

سوالات متداول

در پایان دوره چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از اتمام دوره اصلاح و ابرو، مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

می تونم قبل از ثبت نام یک جلسه به صورت آزمایشی در کلاس شرکت کنم؟

بله. شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش اصلاح و ابرو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت دوره آموزش اپیلاسیون به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

آیا میتونم با مدرک اصلاح و ابرو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش اصلاح و ابرو توسط آموزشگاه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش اصلاح و ابرو چقدر است؟

مدت زمان دوره اصلاح و ابرو در آموزشگاه رزسرخ ۵ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره اصلاح و ابرو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: