دوره آموزش اصلاح و ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ به گونه ای طراحی شده است که شما را به طور کامل برای ورود به بازار کار آماده کند. ما در کلاس های خود تمام مباحث تئوری و اصول عملی این حرفه را با جدیدترین متدهای آموزشی و مربیان باتجربه آموزش می دهیم. بعلاوه پس از پایان دوره می توانید برای تکمیل رزومه خود در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک بین المللی اصلاح و ابرو را دریافت کنید.

در دوره آموزش اصلاح ابرو حرفه ای روش های مختلف مو زدایی صورت مانند بند و وکس را به صورت قدم به قدم می آموزید. همچنین به تمام اصول و تکنیک های اصلاح، قرینه سازی و رنگ کردن ابرو مسلط می شوید.

علاوه بر این با توجه به مهارت هایی که در این دوره کسب کرده‌ اید، می‌توانیم شما را به سالن‌ های آرایشی معرفی کنیم تا با گذراندن یک دور کارآموزی توانایی های بیشتری کسب کنید و شانس خود را برای ورود به بازار کار بالا ببرید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

کلاس اصلاح ابرو
کلاس اصلاح ابرو
آموزش اصلاح ابرو صورت
آموزش اصلاح ابرو صورت
اصلاح صورت و ابرو با بند
آموزش اصلاح صورت
آموزش اصلاح ابرو با موچین
دوره اصلاح صورت و ابرو
کلاس اصلاح صورت
کلاس اصلاح صورت
دوره اصلاح ابرو حرفه ای
دوره اصلاح ابرو حرفه ای
آموزش اصلاح صورت با مواد وکس
ابزار دوره اصلاح ابرو
ابزار دوره اصلاح ابرو

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
مربی دوره اصلاح و ابرو
مینا واسق مدرس بین المللی دوره اصلاح و ابرو

سرفصل های دوره اصلاح ابرو

 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • موزدايي صورت (دیپلاسیون)
 • اصلاح صورت با بند
 • آموزش اصلاح ابرو
 • مراقبت از پوست پس ازموزدایی
 • فرم دادن به ابرو
 • رنگ كردن ابرو
 • شناخت انواع چهره
 • آموزش قرینه سازی ابرو
 • آموزش روش های اصلاح ابرو دخترانه نچرال و هاشوری
 • آموزش خط انداختن ابرو به وسیله موچین و بند
ثبت نام دوره اصلاح و ابرو

نحوه برگزاری کلاس اصلاح ابرو و صورت

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش اصلاح در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره آموزش اصلاح

جدیدترین تکنیک ها

ابزار دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو شامل: حوله، مواد ضد عفونی کننده مخصوص(سالن)، نخ مخصوص، پیش بند(یکبار مصرف) ، تل مخصوص بند انداختن، پودر مخصوص بعد از اصلاح، مداد ابرو، تیغ دسته دار مخصوص ابرو، انواع موم های سد و گرم(گیاهی و شیمایی)، کرم های ضد التهاب مخصوص، انواع رنگ های ابرو، اکسیدان، انواع موچین، قیچی مخصوص ابرو، قلموی رنگ مخصوص ابرو، ابزارهای مخصوص طراحی ابرو، و برس ابرو می‌شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره اصلاح و ابرو

گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره اصلاح و ابرو
نام دوره: آموزش اصلاح ابرو
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 4 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: 3 تا 5 نفر
شهریه: تومان
مدرک فنی و حرفه ای آموزش اصلاح و ابرو

بعد از اتمام دوره آموزش اصلاح و ابرو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش اصلاح ابرو شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این کار از جمله مواد ضد عفونی کننده ابزار، ساولن، نخ اصلاح، ،تیغ دسته پلاستیکی و فلزی، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، رنگ های شیمیایی و گیاهی، موچین، قیچی ابرو، قلم رنگ کوچک ابرو، ابزار طراحی ابرو آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک ابروکار حرفه ای باید بداند را یاد خواهید گرفت و در برداشتن ابروها با موچین و قیچی، قرینه سازی ابرو ، برداشتن ابرو متناسب با سلیقه و چهره مشتری، اصلاح صورت با بند و وکس صورت (wax) با شمع مسلط خواهید شد.

بازار کار اصلاح و ابرو چطوره؟

اصلاح صورت و ابرو برای همه خانم ها، به ویژه خانم های ایرانی که موهای تیره تر و ابروهای پرپشت تری دارند، یک امر ضروری است. همچنین علاوه بر موزدایی، زیبایی و اصلاح فرم ابروها با توجه به فرم صورت و مد روز یکی از مواردی است که خانم ها برای زیباتر کردن چهره خود به آن اهمیت می دهند. از این رو ترجیح می دهند اصلاح ابروهای خود را به دست یک آرایشگر ماهر بسپارند و درفاصله زمانی معین به سالن های زیبایی مراجعه کنند تا همیشه صورت عاری از مو و ابروهای خوش فرم و مرتب داشته باشند. در نتیجه اگر شما در کار خود مهارت کافی را داشته باشید، می توانید از این بازار داغ استفاده کنید و به درآمدهای بالا دست پیدا کنید.

نحوه دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای اصلاح و ابرو

با حضور در کلاس‌های رز سرخ این امکان را خواهید داشت تا مهارت خود در زمینه اصلاح و ابرو را افزایش دهید و در انتهای دوره یک آزمون از شما گرفته می‌شود. این آزمون برای تعیین سطح شما مناسب است و پس از گذراندن آن می‌توانید در دوره‌های سازمان فنی حرفه‌ای شرکت کرده و مدرک اصلاح ابرو را با پرداخت هزینه‌ای جداگانه به سازمان اخذ کنید. علاوه بر تمرین‌های عملی، استفاده از کتاب آموزش اصلاح و ابرو نیز برای شما کمک کننده خواهد بود.

چرا اصلاح و ابرو انقدر پرطرفداره؟

ابروهای تمیز و خوش حالت به همراه اصلاح صورت باعث تمیزی و آراستگی ظاهر می شود. برداشتن ابرو و اصلاح صورت یکی از خدمات بسیار روتین آرایشگری است که تمام خانم ها از آن استفاده می کنند. رسیدگی به ابروها و داشتن ابروهای قرینه باعث زیبایی و شاداب به نظر رسیدن چهره می شود و حتی ابروها در پیر یا جوان به نظر رسیدن صورت هم نقش مهمی دارند. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار رشته اصلاح و ابرو هست.
اینستاگرام رز سرخ
دوره
          آموزش اصلاح و ابرو رز سرخ
دوره اصلاح و ابرو
لوازم و
          ابزار اصلاح و ابرو
لوازم اصلاح و ابرو
کلاس آموزش
          اصلاح ابرو زنانه
کلاس آموزش اصلاح ابرو
لوازم دوره آموزشی اصلاح و ابرو زنانه
دوره آموزش اصلاح و آرایش
718 views
hamechiz.iran وای چقدر تمیز و نازه😍
terme_taabaan هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂
ns.ryn3720 ❤️👏👏👏👏

مراحل آموزش اصلاح صورت و ابرو

 • 1. در ابتدای این دوره آموزشی ابتدا با فرم چهره و ابروهای مختلف آشنا می شوید و طریقه آماده سازی پوست را یاد می گیرید.
 • 2. در مرحله بعد با روش ها و ابزارهای مختلف برای اصلاح صورت و ابرو آشنا می شوید.
 • 3. سپس مربی روش صحیح اصلاح صورت با بند و وکس را به صورت تئوری و عملی به شما آموزش می دهد.
 • 4. مرحله چهارم نوبت اموزش برداشتن ابرو برای مبتدی ها و فرم دادن به آن هاست که با روش های مختلفی انجام می شود.
 • 5. در نهایت تمام آنچه را که آموزش دیده اید، با کمک مربی و روی مدل های واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای مانند کار با ابزارهای مختلف، آماده سازی پوست و آموزش اصلاح صورت و ابرو با بند، وکس و … را پوشش دهیم. تمام آموزش ها در کلاس های ما با جدیدترین متدها، ابزارهای باکیفیت و اساتید مجرب و حرفه ای انجام می شود تا شما را به بهترین شکل برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین شما عزیزان در این دوره به اندازه کافی فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مربی را خواهید داشت تا بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری کار حرفه ای خود را آغاز کنید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش انواع روش های اصلاح صورت و ابرو

امروزه روش های مختلفی برای اصلاح صورت و ابرو وجود دارد که همه آن ها در دوره آموزشی ما به طور کامل به هنرجویان آموزش داده می شود. اگر می خواهید به یک متخصص ماهر در این زمینه تبدیل شوید، باید به تمام این روش ها مسلط باشید تا بتوانید با توجه به شرایط و انتخاب مشتری بهترین روش را برای او انجام دهید. در ادامه انواع روش های اصلاح صورت و ابرو را با هم مرور می کنیم:

1. اصلاح صورت و ابرو با بند

بند انداختن یکی از قدیمی ترین روش ها برای مو زدایی صورت و اصلاح ابروهاست. در این روش تنها به یک نخ قرقره نازک نیاز دارید تا بتوانید تمام موهای ریز و درشت صورت و اطراف ابرو را بردارید. این روش برای خانم هایی که ریشه موی قوی تری دارند، دردناک است و تحمل آن ممکن است سخت باشد.

2. اصلاح صورت و ابرو با وکس

وکس یا همان موم نوعی ماده چسبنده با فرمولاسیون گیاهی است که تمام موها را از ریشه می کند. با این روش که در دوره آموزش اپیلاسیون نیز آموزش داده می شود، می توانید موهای ریز و کرکی را نیز بردارید و مطمئن باشید که تا یک ماه صورت تمیز و بدون مویی خواهید داشت.

3. اصلاح ابرو با تیغ

گاهی خانم ها از تیغ برای اصلاح صورت خود در خانه استفاده می کنند. اما این روش در آرایشگاه ها انجام نمی شود. اما استفاده از تیغ برای اصلاح ابرو رایج است. زیرا پوست زیر ابرو بسیار لطیف است و احتمال شل شدن و افتادگی آن در اثر استفاده از بند و وکس وجود دارد. اما تیغ این مشکل را ایجاد نمی کند و آرایشگر می تواند به راحتی موهای زائد ابرو را برداشته و به آن حالت بدهد.

دوره های مرتبط با آموزش اصلاح و ابرو

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون

یادگیری اپیلاسیون کل بدن به صورت کاملا حرفه ای

شروع قیمت:
دوره پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست

حرفه ای ترین آموزش فیشیال در ایران

شروع قیمت:
دوره میکرونیدلینگ

آموزش حرفه ای میکرونیدلینگ

دوره جامع و کاربردی میکرونیدلینگ

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره اصلاح و ابرو چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از اتمام دوره اصلاح و ابرو، مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش اصلاح و ابرو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش اصلاح و ابرو آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود.در صفحه هزینه آموزش آرایشگری می‌توانید تمامی هزینه های آرایشگری را مشاهده نمائید.

آیا میتونم با مدرک اصلاح و ابرو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش اصلاح و ابرو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش اصلاح صورت و اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۳ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره اصلاح و ابرو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: