دوره آموزش اپیلاسیون

ارائه مدرک فنی و حرفه ای اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ برای آموزش تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی این حرفه با جدیدترین متدهای آموزشی طراحی شده است. ما در کلاس های خود تمام مطالب آموزشی مورد نیاز را توسط اساتید مجرب و کارآزموده آموزش می دهیم تا شما را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین در انتهای دوره قادر به شرکت در آزمون فنی و حرفه ای و دریافت مدرک بین المللی اپیلاسیون خواهید بود.

کلاس های آموزش اپیلاسیون کل بدن در مجموعه رز سرخ تمام سرفصل های مهم و به روز این رشته را پوشش می دهد که شامل شناخت ساختمان پوست و مو، اپیلاسیون صورت، اپیلاسیون بدن و همچنین مراقبت های بعد از اپیلاسیون می باشد تا در نهایت به یک اپیلاسیون کار متخصص و ماهر تبدیل شوید.

همچنین ما در رز سرخ امکان ویژه ای را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا پس از پایان آموزش خود یک دوره کارآموزی را نیز در یک سالن آرایشی بگذرانید تا با آمادگی بیشتری وارد بازار کار شوید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

آموزش اپیلاسیون صورت
هزینه آموزش اپیلاسیون در آموزشگاه رز سرخ
آموزش اپیلاسیون با مدرک فنی حرفه‌ای
دوره آموزش اپیلاسیون
دوره اپیلاسیون فنی حرفه‌ای
دوره اپیلاسیون
کلاس اپیلاسیون
کلاس اپیلاسیون
دوره آموزش اپیلاسیون
آموزش اپیلاسیون

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
عکس مربی دوره اپیلاسیون
مینا واسق مدرس بین المللی دوره اپیلاسیون

سرفصل های دوره اپیلاسیون

 • مشاوره و پذیرش مشتری پیرایش موهای زائد با موم
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آنالیز ساختمان مو
 • ساخت موم گیاهی و سنتی و روش های استفاده از انواع موم
 • آموزش وکس صورت
 • آموزش اپیلاسیون کل بدن
 • آموزش مراقبت های بعد از اپیلاسیون
ثبت نام دوره اپیلاسیون

نحوه برگزاری کلاس اپیلاسیون

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش اپیلاسیون حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره اپیلاسیون

جدیدترین تکنیک ها

ابزار مورد نیاز دوره اپیلاسیون شامل: کاردك(چوبی یا پلاستیکی) پاك کننده مواد، قاشق برداشتن مواد، دوش آب گرم، روپوش کار، حوله یكبار مصرف، انواع کرم های آبرسان، کاور تخت، پد(یک بار مصرف)، پماد سوختگی، پودر بچه، انواع پارچه های مخصوص و پیش بند(یك بار مصرف) می شوند. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش اپیلاسیون

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره آموزش اپیلاسیون
نام دوره: آموزش اپیلاسیون
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 4 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: 3 تا 5 نفر
شهریه: تومان
مدرک دوره آموزش اپیلاسیون

بعد از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون فنی حرفه ای، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این روش از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد اپیلاسیون آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک اپیلاسیون کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و در کار با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهید شد.

بازار کار اپیلاسیون چطوره؟

همانطور که می دانید، برای از بین بردن موهای زائد بدن روش های مختلفی وجود دارد. اما خانم هایی که می خواهند با کمترین هزینه موهای زائد خود را از ریشه از بین ببرند و یک ماه پوست صاف و بدون مو داشته باشند، انتخاب اول آن ها اپیلاسیون خواهد بود. این روش علیرغم دردی که دارد،‌ به دلیل مزایای بسیار زیاد خود همچنان از روش های محبوب و پرطرفدار در میان خانم هاست. بنابراین اگر شما در کار خود مهارت کافی را داشته باشید و از روش های مناسب برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنید، می توانید درآمد خوبی از بازار داغ اپیلاسیون بدست بیاورید.

چگونه متخصص اپیلاسیون می شوید؟

در دوره آموزش اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع موم های گیاهی و سنتی مورد استفاده، روش صحیح انجام کار را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در دوره اپیلاسیون شما با آنالیز ساختمان پوست و مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم (سرد و گرم)، آموزش روش های استفاده از انواع موم، بکارگیری موم سرد، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، مو زدایی پا، مو زدایی قسمت های حساس پوست و پاک کردن مواد اضافه آشنا خواهید شد و در تمام این مباحث مسلط می شوید.

چرا اپیلاسیون بدن انقدر پر طرفداره؟

حذف موهای زائد بدن به دلیل حفظ بهداشت فردی از متداول ترین کارهایی است که بیشتر خانم ها به آن توجه دارند. این روش سرعت رشد موهای بدن را کم می کند و تا چند هفته پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت. از طرفی پودر های مو بر به دلیل داشتن مواد شیمیایی باعث ابتلا حساسیت های پوستی و یا ایجاد جوش هایی در سطح پوست می شوند. بنابراین اپیلاسیون همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ
کلاس اپیلاسیون بدن
آموزش اپیلاسیون روی دست
آموزش اپیلاسیون بدن
نحوه انجام اپیلاسیون
اپیلاسیون روی دست
آموزش اپیلاسیون صورت
اپیلاسیون صورت
718 views
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم
hanieh.mohammadi_ چه جالب جلسه چقدره؟
taarlan.bagg آدرس آرایشگاهتون کجاست؟

مراحل آموزش اپیلاسیون بدن

 • 1. در ابتدای دوره آموزش اپیلاسیون بدن با وکس با ساختار پوست و مو آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی انواع موم های گیاهی و سنتی را معرفی می کند و نحوه آماده کردن آن ها را به شما می آموزد.
 • 3. سپس طرز استفاده از موم اپیلاسیون را برای انجام وکس صورت و بدن به شما آموزش می دهد.
 • 4. در مرحله چهارم، تمام نکات و اصول مراقبتی پوست بعد از اپیلاسیون را یاد می گیرید.
 • 5. در نهایت تمام آنچه که آموزش دیده اید را زیر نظر مربی و روی پوست واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای مانند آشنایی با انواع موم، طرز استفاده از وکس برای بدن و صورت و مراقبت های بعد از اپیلاسیون را به طور کامل پوشش دهیم. تمام آموزش ها در کلاس های ما با جدیدترین متدها، ابزارهای باکیفیت و اساتید مجرب و حرفه ای انجام می شود تا شما را به بهترین شکل برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین شما عزیزان در این دوره به اندازه کافی فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مربی را خواهید داشت تا بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری کار حرفه ای خود را آغاز کنید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش انواع روش های اپیلاسیون

موم هایی که امروزه برای اپیلاسیون صورت و بدن به کار می روند، بسیار متنوع هستند. بنابراین شما به عنوان یک اپیلاسیون کار حرفه ای باید به نحوه استفاده از تمام آن ها به طور کامل مسلط باشید تا بتوانید با توجه به نیاز و درخواست مشتری، مناسب ترین روش را انتخاب کنید. در ادامه انواع روش های اپیلاسیون را به اختصار توضیح می دهیم:

1. آموزش اپیلاسیون با موم دائم

موم دائم یا همان وکس یکی از پرطرفدارترین موم ها برای حذف موهای زائد است. این ماده چسبندگی بسیار بالاتری نسبت به موم های استاندارد دارد. به طوری که نه تنها به موها بلکه به پوست نیز می چسبند و به همین دلیل درد بیشتری نیز ایجاد می کند. موم دائم برای پوست های حساس و نقاط حساس بدن توصیه نمی شود، زیرا ممکن است باعث بروز حساسیت و آسیب به پوست شود.

2. آموزش اپیلاسیون با موم گرم

موم گرم همان موم دائم است و می تواند به خوبی موهای ریز را هم از ریشه بکند. این موم ها بوسیله حرارت ذوب شده و به شکل مایع داغ درمی آیند و به همین دلیل به آن موم داغ هم می گویند. سپس به همان صورت با کاردک روی پوست قرار داده شده و پس از چند ثانیه بر خلاف جهت رویش مو به سرعت برداشته می شوند. چون این موم با دمای بالا روی پوست قرار می گیرد، ممکن است برای پوست های حساس مناسب نباشد.

3. آموزش اپیلاسیون با موم سرد

موم های سرد به صورت آماده و در بسته بندی های متنوع به فروش می رسند. این موم ها از قبل روی پدهای آماده مالیده شده اند و فقط کافی است شما پدها را بین دو دست خود کمی گرم کنید، آن را روی موضع قرار دهید و پس از چند ثانیه در خلاف جهت رویش مو پد را به سرعت از روی پوست جدا کنید. استفاده از این محصولات بر خلاف موم های گرم بسیار ساده بوده و می توانید به راحتی در خانه انجام دهید.

4. آموزش اپیلاسیون با موم گیاهی

موم های گیاهی همان موم های معمولی و سنتی هستند که از مواد گیاهی مختلفی در فرمولاسیون آن ها استفاده شده است که هرکدام خواص منحصر به فرد خود را دارند. نحوه کار با این موم ها شبیه به موم های گرم است و تنها تفاوت آن ها در مزایا و خواص آن هاست. موم عسلی، زیتونی، آلوئه ورا، رز، کاکائو، زغال اکتیو تنها بخشی از انواع موم گیاهی موجود در بازار هستند.

دوره های مرتبط با آموزش اپیلاسیون

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره پلکسر

دوره آموزش پلکسر

دوره کامل آموزش حرفه ای پلاسماجت

شروع قیمت:
دوره پاکسازی

دوره آموزش فیشیال تخصصی

لایه برداری پوست،آبرسانی پوست، فیشیال مبتدی و تخصصی

شروع قیمت:
دوره لیزر

آموزش لیزر موهای زائد

آشنایی با دستگاه های لیزر، انجام لیزر موهای زائد کاملا عملی

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره اپیلاسیون چه مدرکی دریافت می کنم؟

در پایان دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایشگر موهای زائد را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

قیمت دوره آموزش اپیلاسیون چقدر است؟

قیمت شرکت در دوره های آموزش اپیلاسیون آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه مربوط به باقی دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری معرفی شده است.

آیا میتونم با مدرک اپیلاسیون، کلینیک پوست تاسیس کنم؟

خیر، با مدرک اپیلاسیون نمی‌توانید چنین کاری انجام دهید. برای تاسیس کلینیک پوست به مدرک پزشکی نیاز دارید

آیا آموزش اپیلاسیون بدن بر روی مدل واقعی هم انجام میشه؟

بله. آموزش‌ ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس بر روی مدل واقعی انجام می‌شوند.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش اپیلاسیون چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش اپیلاسیون کل بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۳ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره اپیلاسیون میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

در سرفصل ها استفاده از موم عربی و اسپانیایی هم آموزش داده میشه؟

این موم ها فقط در مواد تشکیل دهنده با هم متفاوت هستند و در روش انجام کار تفاوتی ندارند.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: