آموزش اپیلاسیون

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

اپیلاسیون روشی برای رهایی از تمام موهای زائد بدن و حتی موهای نازک و کرکی می باشد. در این روش رشد موها آهسته تر از روش شیو کردن است. اپیلاسیون از خراشیدن و زخمی شدن بدن جلوگیری می کند و بعد از انجام آن پوستی لطیف و براق خواهید داشت. از دیگر مزایای اپیلاسیون لایه برداری پوست و رهایی پوست از سلول های مرده است. اپیلاسیون از زیر پوستی شدن موهای بدن جلوگیری می کند و با انواع موم های گیاهی انجام می شود. به همین دلیل پوست بدن بعد از اپیلاسیون حساس نخواهد شد و مانع از ایجاد جوش می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره اپیلاسیون
 • مشاوره و پذیرش مشتری پیرایش موهای زائد با موم
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آنالیز ساختمان مو
 • ساخت موم گیاهی و سنتی و روش های استفاده از انواع موم
 • مراقبت از پوست پس ازموزدایی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی اپیلاسیون، توسط آموزشگاه رز سرخ به شما ارائه می شود. این ابزار شامل: کاردك(چوبی یا پلاستیکی) پاك کننده مواد، قاشق برداشتن مواد، دوش آب گرم، روپوش کار، حوله یكبار مصرف، انواع کرم های آبرسان، کاور تخت اپیلاسیون، پد اپیلاسیون(یک بار مصرف)، پماد سوختگی، پودر بچه، انواع پارچه های مخصوص و پیش بند(یك بار مصرف) می شوند.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی اپیلاسیون، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۸ نفر) و گروهی(۸ تا ۲۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش اپیلاسیون

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره اپیلاسیون تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اپیلاسیون از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد اپیلاسیون آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید

تمام ریزه کاری هایی که یک اپیلاسیون کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با اپیلاسیون با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره اپیلاسیون

بازار کار اپیلاسیون چطوره؟

این روزها بازار کار اپیلاسیون بسیار داغ است و جزو رشته های پر مشتری در خدمات آرایشگری محسوب می شود. اپیلاسیون جزو روتین ترین کارهایی است که در همه آرایشگاه ها انجام می شود.اگر فضایی بهداشتی، آرام و تمیز برای مشتریان خود فراهم کنید و در کار خود مسلط و حرفه ای باشید می توانید از این طریق به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص اپیلاسیون می شوید؟

در دوره آموزش اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع موم های گیاهی و سنتی مورد استفاده در اپیلاسیون، روش صحیح انجام کار را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در دوره آموزش اپیلاسیون شما با آنالیز ساختمان پوست و مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم (سرد و گرم)، آموزش روش های استفاده از انواع موم، بکارگیری موم سرد، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، مو زدایی پا، مو زدایی قسمت های حساس پوست و پاک کردن مواد اضافه آشنا خواهید شد و در تمام این مباحث مسلط می شوید.

چرا اپیلاسیون انقدر پر طرفداره؟

حذف موهای زائد بدن به دلیل حفظ بهداشت فردی از متداول ترین کارهایی است که بیشتر خانم ها به آن توجه دارند. اپیلاسیون سرعت رشد موهای بدن را کم می کند و تا چند هفته پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت. از طرفی پودر های مو بر به دلیل داشتن مواد شیمیایی باعث ابتلا حساسیت های پوستی و یا ایجاد جوش هایی در سطح پوست می شوند. بنابراین اپیلاسیون همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: