آموزش اپیلاسیون

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش اپیلاسیون در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های کامل مربوط به اپیلاسیون کل بدن و کار با موم اپیلاسیون می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش اپیلاسیون بدن، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. اپیلاسیون روشی برای رهایی از تمام موهای زائد بدن و حتی موهای نازک و کرکی می باشد. در این روش رشد موها آهسته تر از روش شیو کردن است، از خراشیدن و زخمی شدن بدن جلوگیری می کند و بعد از انجام آن پوستی لطیف و براق خواهید داشت. از دیگر مزایای این روش، لایه برداری پوست و رهایی پوست از سلول های مرده است که از زیر پوستی شدن موهای بدن جلوگیری می کند و با انواع موم های گیاهی انجام می شود. به همین دلیل پوست بدن بعد از انجام موزدایی حساس نخواهد شد و مانع از ایجاد جوش می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش اپیلاسیون

  سرفصل های دوره آموزش اپیلاسیون کل بدن

 • مشاوره و پذیرش مشتری پیرایش موهای زائد با موم
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آنالیز ساختمان مو
 • ساخت موم گیاهی و سنتی و روش های استفاده از انواع موم
 • آموزش وکس صورت
 • آموزش اپیلاسیون کل بدن
 • آموزش مراقبت های بعد از اپیلاسیون
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش اپیلاسیون بدن

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش اپیلاسیون، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به شما ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: کاردك(چوبی یا پلاستیکی) پاك کننده مواد، قاشق برداشتن مواد، دوش آب گرم، روپوش کار، حوله یكبار مصرف، انواع کرم های آبرسان، کاور تخت، پد(یک بار مصرف)، پماد سوختگی، پودر بچه، انواع پارچه های مخصوص و پیش بند(یك بار مصرف) می شوند.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش اپیلاسیون

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش اپیلاسیون آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۸ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش اپیلاسیون

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش اپیلاسیون فنی حرفه ای، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این روش از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد اپیلاسیون آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک اپیلاسیون کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و در کار با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار اپیلاسیون بدن چطوره؟

این روزها بازار کار اپیلاسیون بسیار داغ است و جزو رشته های پر مشتری در خدمات آرایشگری محسوب می شود. اپیلاسیون جزو روتین ترین کارهایی است که در همه آرایشگاه ها انجام می شود.اگر فضایی بهداشتی، آرام و تمیز برای مشتریان خود فراهم کنید و در کار خود مسلط و حرفه ای باشید می توانید از این طریق به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص اپیلاسیون می شوید؟

در دوره آموزش اپیلاسیون آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع موم های گیاهی و سنتی مورد استفاده، روش صحیح انجام کار را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در دوره آموزش اپیلاسیون شما با آنالیز ساختمان پوست و مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم (سرد و گرم)، آموزش روش های استفاده از انواع موم، بکارگیری موم سرد، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، مو زدایی پا، مو زدایی قسمت های حساس پوست و پاک کردن مواد اضافه آشنا خواهید شد و در تمام این مباحث مسلط می شوید.

چرا اپیلاسیون بدن انقدر پر طرفداره؟

حذف موهای زائد بدن به دلیل حفظ بهداشت فردی از متداول ترین کارهایی است که بیشتر خانم ها به آن توجه دارند. این روش سرعت رشد موهای بدن را کم می کند و تا چند هفته پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت. از طرفی پودر های مو بر به دلیل داشتن مواد شیمیایی باعث ابتلا حساسیت های پوستی و یا ایجاد جوش هایی در سطح پوست می شوند. بنابراین اپیلاسیون همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.

سوالات متداول

در پایان دوره اپیلاسیون چه مدرکی دریافت می کنم؟

در پایان دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایشگر موهای زائد را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش اپیلاسیون چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش اپیلاسیون آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

آیا میتونم با مدرک اپیلاسیون، کلینیک پوست تاسیس کنم؟

خیر، برای تاسیس کلینیک پوست به مدرک پزشکی نیاز دارید

آیا آموزش اپیلاسیون بدن بر روی مدل واقعی هم انجام میشه؟

بله. آموزش‌ ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس بر روی مدل واقعی انجام می‌شوند.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش اپیلاسیون توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش اپیلاسیون چقدر است؟

ممدت زمان دوره آموزش اپیلاسیون کل بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره اپیلاسیون میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

در سرفصل ها استفاده از موم عربی و اسپانیایی هم آموزش داده میشه؟

این موم ها فقط در مواد تشکیل دهنده با هم متفاوت هستند و در روش انجام کار تفاوتی ندارند.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: