آموزش کوتاهی موی کودک

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

کوتاه کردن موی کودکان به منظور حفظ بهداشت و در جهت زیبایی و آراستگی چهره کودک انجام می شود. از آنجایی که کودکان دارای روحیه لطیف و حساسی هستند، فردی که موی آنها را کوتاه می کند باید دارای دقت بالا، علاقه و روحیه مناسب باشد. معمولا کودکان هنگام کوتاه کردن مو شیطنت های خاص خود را دارند و از این جهت باید هنگام کار روی موی آنها بسیار دقت کرد تا قیچی و دیگر ابزار به آنها آسیبی نرساند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره کوتاهی موی کودک
 • به کار گیری نکات ایمنی و بهداشتی در محیط کار
 • تجزیه و تحلیل روانشناسی کودک
 • آماده سازی و شستشوی موی کودک
 • پیرایش موی کودک
 • فرم دهی موی کودک
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کوتاهی مو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: انواع قیچی های مخصوص کوتاهی مو، انواع اسپری های فیکس کننده مو، آب پاش، شامپو، سشوار، اتوی مو، پیش بند یک بار و ماشین موزن برقی مصرف می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی کوتاهی موی کودک، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش کوتاهی موی کودک آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش کوتاهی موی کودک

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۸۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره کوتاهی موی کودک تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام کوتاهی موی کودک از جمله قیچی، ماشین مو زن برقی و انواع شانه ها آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای خواهید شد.

تمام روش های حرفه ای برای کوتاه کردن مو را یاد می گیرید و با تمام متدهای روز دنیا برای کوتاه کردن موی کودکان آشنا می شوید و نحوه سرگرم کردن و برخورد مناسب با آنها را یاد می گیرید.

ثبت نام دوره کوتاهی موی کودک

بازار کار کوتاهی موی کودک چطوره؟

موی کودکان به دلیل رشد زیاد باید مرتبا کوتاه شود. اگر شما در انجام کوتاهی موی کودک مسلط شوید، از اسباب بازی ها و سرگرمی های مناسب کودکان در حین انجام کار استفاده کنید، رابطه خوبی با کودکان برقرار کنید و فضای دلنشینی برای آنها فراهم کنید به سرعت مشتریان پر و پا قرصی پیدا خواهید کرد و می توانید با تلاش مستمر از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص کوتاهی موی کودک می شوید؟

در دوره آموزشی کوتاهی موی کودک در آموزشگاه رز سرخ، شما ابتدا با نکات کلی برای کوتاه کردن مو شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو آشنا می شوید و تمام ریزه کاری های این رشته را یاد می گیرید. سپس نکات کلیدی برای کوتاه کردن موی کودک از جمله شرایط سنی، نحوه برخورد با شیطنت ها و تکان خوردن سر کودک به صورت کامل آموزش داده می شود.

چرا کوتاهی موی کودک انقدر پر طرفداره؟

رشد موهای کودکان بسیار سریع تر از بزرگسالان است. معمولا کودکان هنگام کوتاه کردن موهایشان بازیگوشی می کنند و یک جا بند نمی شوند. از این جهت والدین نمی توانند خودشان موهای کودک را کوتاه کنند زیرا این کار نیازمند تخصص و داشتن روحیه خوب برخورد با کودکان می باشد. تمامی این موارد دلیل رونق کار در رشته کوتاهی موی کودک می باشد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: