آموزش کوتاهی موی کودک

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش کوتاهی مو کودک در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش کوتاه کردن موهای کودک در فرم و اندازه های مختلف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش کوتاهی مو کودکان، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. کوتاه کردن موی کودکان به منظور حفظ بهداشت و در جهت زیبایی و آراستگی چهره کودک انجام می شود. از آنجایی که کودکان دارای روحیه لطیف و حساسی هستند، فردی که موی آنها را کوتاه می کند باید دارای دقت بالا، علاقه و روحیه مناسب باشد. معمولا کودکان هنگام کوتاه کردن مو شیطنت های خاص خود را دارند و از این جهت باید هنگام کار روی موی آنها بسیار دقت کرد تا قیچی و دیگر ابزار به آنها آسیبی نرساند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش کوتاهی کودک

  سرفصل های دوره آموزش کوتاهی موی کودک

 • به کار گیری نکات ایمنی و بهداشتی در محیط کار
 • تحلیل روانشناسی کودک
 • آماده سازی و شستشوی موی کودک
 • پیرایش موی کودک
 • فرم دهی موی کودک
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش کوتاهی مو کودک

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کوتاهی مو کودک، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: انواع قیچی های مخصوص کوتاهی مو، انواع اسپری های فیکس کننده مو، آب پاش، شامپو، سشوار، اتوی مو، پیش بند یک بار و ماشین موزن برقی می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش کوتاهی مو کودک

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش کوتاه کردن موی کودک آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش کوتاهی موی کودک

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش کوتاهی مو کودک چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اموزش کوتاه کردن موی کودک، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام کوتاهی موی کودک از جمله قیچی، ماشین مو زن برقی و انواع شانه ها آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای خواهید شد.

تمام روش های حرفه ای برای کوتاه کردن مو را یاد می گیرید و با تمام متدهای روز دنیا برای کوتاه کردن موی کودکان آشنا می شوید و نحوه سرگرم کردن و برخورد مناسب با آنها را یاد می گیرید.

ثبت نام دوره

بازار کار کوتاهی موی کودک چطوره؟

موی کودکان به دلیل رشد زیاد باید مرتبا کوتاه شود. اگر شما در انجام کوتاهی موی کودک مسلط شوید، از اسباب بازی ها و سرگرمی های مناسب کودکان در حین انجام کار استفاده کنید، رابطه خوبی با کودکان برقرار کنید و فضای دلنشینی برای آنها فراهم کنید به سرعت مشتریان پر و پا قرصی پیدا خواهید کرد و می توانید با تلاش مستمر از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص کوتاهی موی کودک می شوید؟

در دوره آموزش کوتاهی موی کودک در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما ابتدا با نکات کلی برای کوتاه کردن مو شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو آشنا می شوید و تمام ریزه کاری های این رشته را یاد می گیرید. سپس نکات کلیدی برای کوتاه کردن موی کودک از جمله شرایط سنی، نحوه برخورد با شیطنت ها و تکان خوردن سر را به صورت کامل آموزش داده می شود.

چرا کوتاهی موی کودک انقدر پر طرفداره؟

رشد موهای کودکان بسیار سریع تر از بزرگسالان است. معمولا کودکان هنگام کوتاه کردن موهایشان بازیگوشی می کنند و آرام نمی نشینند. از این جهت والدین نمی توانند خودشان موهای کودک را کوتاه کنند زیرا این کار نیازمند تخصص و داشتن روحیه خوب برخورد با آنها می باشد. تمامی این موارد دلیل رونق کار در این رشته می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره کوتاهی موی کودک چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره کوتاهی موی کودک، شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان پیرایشگر موی کودک را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کوتاهی مو کودک چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش کوتاهی موی کودک آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

ما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک کوتاهی موی کودک سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش کوتاهی موی کودک توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش کوتاهی موی کودک چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کوتاهی مو کودک در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره کوتاهی موی کودک میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: