آموزش آرایش عروس

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش آرایش عروس در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش گریم عروس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش میکاپ عروس، متعادل سازی چهره و آموزش آرایش عروس می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش میکاپ عروس، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. روز عروسی یکی از مهم ترین روزها برای عروس و داماد است. بنابراین آرایش عروس باید به گونه ای باشد که چهره عروس را زیبا، جذاب و بی نقص کند. در آرایش عروس از باکیفیت ترین مواد استفاده می شود تا در طول عروسی، کیفیت آرایش ثابت بماند. آرایش های قدیمی و استفاده از سایه های غلیط و خلیجی دیگر متداول نیست و در حال حاضر گریم و میکاپ عروس بیشتر به سبک لایت و اروپایی انجام می شود. از پالت های کانتور، کانسیلر و انواع هایلایتر و فون های مخصوص برای انجام این کار استفاده می شود تا تمام ایرادات صورت با گریم و زاویه سازی برطرف شود و چهره عروس طبیعی و زیبا به نظر برسد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش آرایش عروس

  سرفصل های دوره آموزش میکاپ عروس

 • مشاوره و پذیرش عروس
 • رنگ شناسی کاربردی
 • آماده سازی مو و پوست عروس
 • به کارگیری ابزار و مواد حرفه ای روز
 • طراحی ابروی عروس
 • آرایش چند بعدی عروس، چهره پردازی
 • تحوه انتخاب آرایش عروس با توجه به شینیون
 • آموزش گریم عروس حرفه ای
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش میکاپ عروس

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش میکاپ عروس، توسط آموزشگاه ارایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: پالت های سایه، انواع خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرها و اسپرهای فیکساتور، انواع ریمل ، انواع رژ لب و تمام لوازم مورد نیاز میکاپ و گریم حرفه ای، می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزش آرایش عروس

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه دوره های آموزش گریم عروس در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش گریم عروس

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۶۵۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۱۵۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش میکاپ عروس چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام آرایش عروس از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد آرایش عروس آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید

تمام ریزه کاری هایی که یک آرایش عروس کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با آرایش عروس با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار آرایش عروس چطوره؟

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، آرایش عروس با بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار انجام می شود بنابراین ماندگاری مواد بسیار بالاست. از این رو هزینه ای که برای انجام آرایش و گریم عروس نیز انجام می شود نسبت به سایر خدمات بالاتر است. بنابراین قیمت آرایش عروس نسبتا زیاد است و در صورتی که در زمینه آرایش عروس مهارت کافی کسب کنید، به سطح بالایی از درآمد در این رشته آرایشگاهی میرسید.

چگونه متخصص میکاپ عروس می شوید؟

در دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، ابتدا انواع چهره ها و رنگ های پوست افراد برای شما شرح داده می شود، سپس با زیرسازی آرایش، استفاده از پرایمرها، طرز استفاده از کانتور و کانسیلر برای گریم و متعادل سازی اعضای چهره (پیشانی، ابرو، بینی، گونه، لب، چانه، فک، غبغب و گردن)، نحوه آرایش کلاسیک، میکاپ لایت و اروپایی، آرایش هالیوودی، گریم پوست خشک و چرب، نحوه فیکس کردن مواد آرایشی روی پوست، چسباندن مژه مصنوعی، کشیدن خط چشم و زدن سایه چشم را به صورت حرفه ای و کاملا عملی یاد می گیرید.

چرا آرایش عروس انقدر پر طرفداره؟

امروزه آرایش عروس در واقع استفاده از تکنیک ها و فنون گریم برای ایجاد چهره طبیعی، زیبا و بی نقص است. آرایش و میکاپ تابع مد روز است و همواره در حال تغییر می باشد. اما گریم، همواره برای رفع ایرادات صورت و زاویه سازی آن است. به همین دلیل آرایش های خلیجی عروس که قبلا انجام می شد، با گریم اصولی و حرفه ای، جایگزین شده است. از طرفی آرایش عروس یکی از کارهای اجتناب ناپذیر قبل از مراسم عروسی است و تقریبا هیچ عروسی نیست که در روز عروسی خود بدون آرایش باشد. تمامی این موارد دلیل رونق بازارکار آرایش عروس می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره آرایش عروس چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره آرایش عروس شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان میکاپ عروس را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش گریم عروس چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های اموزش گریم عروس در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

بعد از تموم شدن آموزش میکاپ عروس، روی هر چهره ای میتونم میکاپ عروس انجام بدم؟

بله، پس از اتمام دوره آموزش میکاپ عروس، شما توانایی اجرای انواع آرایش عروس را بر روی همه فرم های مختلف چهره دارید.

آیا میتونم با مدرک آرایش عروس سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش آرایش عروس توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش میکاپ عروس چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش میکاپ عروس در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۳۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

همه سبک های مختلفی که برای میکاپ عروس وجود دارن، آموزش میدین؟

بله، تمام سبک های معروف آرایش عروس در این دوره به شما آموزش داده میشه

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره آرایش عروس میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: