آموزش آرایش عروس

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

روز عروسی یکی از مهم ترین روزها برای عروس و داماد است. بنابراین آرایش عروس باید به گونه ای باشد که چهره عروس را زیبا، جذاب و بی نقص کند. در آرایش عروس از باکیفیت ترین مواد استفاده می شود تا در طول عروسی، کیفیت آرایش ثابت بماند. آرایش های قدیمی و استفاده از سایه های غلیط و خلیجی دیگر متداول نیست و در حال حاضر گریم و میکاپ عروس بیشتر به سبک لایت و اروپایی انجام می شود. از پالت های کانتور، کانسیلر و انواع هایلایتر و فون های مخصوص برای انجام این کار استفاده می شود تا تمام ایرادات صورت با گریم و زاویه سازی برطرف شود و چهره عروس طبیعی و زیبا به نظر برسد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره آرایش عروس
 • مشاوره و پذیرش عروس
 • رنگ شناسی کاربردی
 • آماده سازی مو و پوست عروس
 • به کارگیری ابزار و مواد حرفه ای روز
 • طراحی ابروی عروس
 • آرایش چند بعدی عروس، چهره پردازی
 • آرایش موی عروس همراه با تاج و تور
 • آرایش ناخن عروس
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی آرایش عروس، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: پالت های سایه، انواع خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرها و اسپرهای فیکساتور، انواع ریمل ، انواع رژ لب و تمام لوازم مورد نیاز میکاپ و گریم حرفه ای، می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی آرایش عروس، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش آرایش عروس آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش آرایش عروس

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۳۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۱۵۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۶۵۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۱۵۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره آرایش عروس تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام آرایش عروس از جمله انواع موم ها، کاردك پاك کننده مواد، کرم های آبرسان گیاهی و پد آرایش عروس آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید

تمام ریزه کاری هایی که یک آرایش عروس کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با آرایش عروس با انواع موم های شیمیایی و گیاهی از جمله موم رازیانه، موم جلبک، موم عسلی، موم آلوئه ورا، موم زیتونی، موم رز، موم طلایی، موم نقره ای، موم زغال اکتیو و موم کاکائو آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره آرایش عروس

بازار کار آرایش عروس چطوره؟

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، آرایش عروس با بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار انجام می شود بنابراین ماندگاری مواد بسیار بالاست. از این رو هزینه ای که برای انجام آرایش و گریم عروس نیز انجام می شود نسبت به سایر خدمات بالاتر است. بنابراین قیمت آرایش عروس نسبتا زیاد است و در صورتی که در زمینه آرایش عروس مهارت کافی کسب کنید، به سطح بالایی از درآمد در این رشته آرایشگاهی میرسید.

چگونه متخصص آرایش عروس می شوید؟

در دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه رز سرخ، ابتدا انواع چهره ها و رنگ های پوست افراد برای شما شرح داده می شود، سپس با زیرسازی آرایش، استفاده از پرایمرها، طرز استفاده از کانتور و کانسیلر برای گریم و متعادل سازی اعضای چهره (پیشانی، ابرو، بینی، گونه، لب، چانه، فک، غبغب و گردن)، نحوه آرایش کلاسیک، میکاپ لایت و اروپایی، آرایش هالیوودی، گریم پوست خشک و چرب، نحوه فیکس کردن مواد آرایشی روی پوست، چسباندن مژه مصنوعی، کشیدن خط چشم و زدن سایه چشم را به صورت حرفه ای و کاملا عملی یاد می گیرید.

چرا آرایش عروس انقدر پر طرفداره؟

امروزه آرایش عروس در واقع استفاده از تکنیک ها و فنون گریم برای ایجاد چهره طبیعی، زیبا و بی نقص است. آرایش و میکاپ تابع مد روز است و همواره در حال تغییر می باشد. اما گریم، همواره برای رفع ایرادات صورت و زاویه سازی آن است. به همین دلیل آرایش های خلیجی عروس که قبلا انجام می شد، با گریم اصولی و حرفه ای، جایگزین شده است.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: