دوره آموزش اسکالپ سر

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش اسکالپ سر در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ به گونه ای طراحی شده است که بتوانید تمام نکات مربوط به این حرفه را از پایه و توسط اساتید مجرب و حرفه ای و به‌روزترین متدهای آموزشی فرا بگیرید. شما عزیزان برای شرکت در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارید و با شرکت در کلاس های ما به طور کامل برای ورود به بازار کار آماده می شوید. همچنین پس از پایان دوره می توانید برای تکمیل رزومه خود در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک بین المللی اسکالپ سر را دریافت کنید.

شما علاقه مندان در کلاس اسکالپ کف سر دانش تئوری و مهارت های عملی این رشته را به صورت قدم به قدم می آموزید. سرفصل های مهم این دوره شامل آشنایی با لایه های پوست سر، انواع ماساژ کف سر، روغن تراپی و … است که در انتهای دوره شما را به یک متخصص حرفه ای تبدیل می کند.

علاوه بر این با توجه به مهارت هایی که در دوره ماساژ اسکالپ سر کسب کرده‌ اید، می‌توانیم شما را به سالن‌ های آرایشی معرفی کنیم تا شانس خوبی برای ورود به بازار کار در این حرفه داشته باشید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

دوره اسکالپ سر
کلاس اسکالپ سر
دوره آموزش اسکالپ سر
دوره آموزش اسکالپ سر
دستگاه اسکالپ سر
دستگاه اسکالپ سر
ابزار دوره اسکالپ سر
ابزار دوره اسکالپ سر
روش های اسکالپ کف سر
تکنیک اسکالپ سر

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره میکروپیگمنتیشن
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره اسکالپ سر

سرفصل های دوره آموزش اسکالپ سر

 • آناتومی پوست سر
 • آنالیز اسکالپ
 • تشخیص پوسته از شوره
 • انواع ریزش مو و روش های درمان
 • آشنایی با بیماری های اسکالپ و راه های کنترل
 • ریلکس سازی ساقه
 • انواع ماساژ کف سر
 • اوزون تراپی
 • هات اویل تراپی با روغن های درمانی
 • اسکالپ اسکراب و پیلینگ
 • آموزش کار با دستگاه اسکالپ و یا زوم کف سر
ثبت نام دوره اسکالپ سر

نحوه برگزاری کلاس اسکالپ سر

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش اسکالپ در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره اسکالپ سر

جدیدترین تکنیک ها

وسایل اسکالپ سر شامل دستگاه ماساژور کف سر، روغن های درمانی و … می باشد. لازم به ذکر است که آموزشگاه تنها لوازم برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره اسکالپ سر

قیمت گذاری براساس نیاز شما
کلاس آموزش اسکالپ سر
نام دوره: اسکالپ سر
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 4 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک بین المللی دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

بعد از اتمام دوره آموزش اسکالپ کف سر چه توانایی های کسب می کنید

بعد از اتمام دوره به طور کامل با لایه های مختلف پوست سر آشنا می شوید و قادر به تشخیص بیماری های اسکالپ و درمان آن ها خواهید بود. همچنین نحوه کار با دستگاه اسکالپ سر را به طور کامل یاد می گیرید و می توانید انواع ماساژ کف سر و ریلکس سازی ساقه مو را انجام دهید. علاوه بر این در این دوره انواع ریزش مو را می شناسید و روش های درمان آن را یاد می گیرید. موارد دیگری که پس از پایان دوره اسکالپ سر به آن مسلط می شوید، شامل اوزون تراپی، هات اویل تراپی (روغن تراپی) و همچنین اسکراب و لایه برداری کف سر می باشد.

آیا یا مدرک اسکالپ سر میتوانم اقدام به تاسیس سالن کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

افراد شهرستانی چگونه می توانند در دوره شرکت کنند؟

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا در دوره اسکالپ سر بر روی پوست سر واقعی آموزش داده می شود؟

آموزش اسکالپ سر ابتدا توسط مربی روی پوست مصنوعی و سپس روی پوست واقعی آموزش داده می شود. شما هنرجویان عزیز هم می توانید در انتهای دوره ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس روی مدل های واقعی تمرین کنید.

برای شرکت در دوره باید ابزار و وسایل را همراه خود داشته باشیم؟

بله، آموزشگاه تنها وسایل اسکالپ سر برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد، اما ابزار مصرفی را باید همراه خود داشته باشید.
اینستاگرام رز سرخ
بهترین کلاس اسکالپ سر
کلاس آموزش اسکالپ سر
دوره اسکالپ سر با مدرک
آموزش اسکالپ سر
کلاس
            اسکالپ سر رز سرخ
کلاس اسکالپ سر
کلاس اسکالپ سر حرفه ای
آموزش حرفه ای اسکالپ سر
718 views
galery_anam ممنون از کلاسای مفیدتون
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم
terme_taabaan تکید تک😍😍😍😍

مراحل آموزش اسکالپ سر

 • 1. در ابتدای دوره آموزشی لایه های پوست سر را می شناسید و با ابزارهای مورد نیاز این حرفه آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد با انواع بیماری های کف سر و دلایل مختلف ریزش مو آشنا می شوید و روش درمان آن ها را می آموزید.
 • 3. سپس اصول کار با دستگاه اسکالپ سر را می آموزید و به تمام کاربردهای آن مسلط می شوید.
 • 4. در مرحله چهارم، طریقه صحیح انجام اوزون تراپی سر، روغن تراپی و همچنین لایه برداری پوست را می آموزید.
 • 5. در نهایت نیز هرآنچه را که آموزش دیده اید، ابتدای روی پوست مصنوعی و سپس روی پوست واقعی زیر نظر مربی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام شرایط لازم برای ورود شما به بازار کار را فراهم کنیم. از تهیه ابزارهای جدید و باکیفیت گرفته تا همکاری با اساتید مجرب و حرفه ای و استفاده از به‌روزترین متدهای آموزشی تا بتوانید با دانش و مهارت کافی دوره آموزش اسکالپ سر را به پایان برسانید. ما در کلاس های خود به تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای به طور کامل می پردازیم تا هم با جدیدترین نیازهای مشتریان آشنا شوید و هم به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

بهترین آموزشگاه آموزش اسکالپ سر

مهم ترین مرحله برای حرفه ای شدن در این رشته انتخاب یک آموزشگاه مناسب است. بهترین آموزشگاه آموزش سکالپ سر آموزش های خود را در دو بخش تئوری و عملی با جزئیات کامل به هنرجویان ارائه می دهد و در انتقال مفاهیم و فراهم کردن بهترین شرایط برای آموزش هنرجویان خود کوتاهی نمی کند. به همین جهت ما در مجموعه رز سرخ بر آن شدیم تا با آموزش تمام سرفصل های مورد نیاز اسکالپ سر با به‌روزترین متدهای آموزشی، همکاری با بهترین اساتید این حوزه و همچنین استفاده از ابزار و تجهیزات باکیفیت آموزش کامل شما عزیزان را تضمین کنیم. همچنین برگزاری کلاس ها با تعداد کم و به صورت نیمه خصوصی در رز سرخ فرصت تمرین و تکرار را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در کلاس و زیر نظر مربی تمام اشکالات خود را برطرف کنید.

آموزش اسکالپ سر از مبتدی تا حرفه ای

شما عزیزان برای شرکت در دوره اسکالپ مو به هیچ دانش قبلی نیاز ندارید و تمام آنچه را که برای حرفه ای شدن نیاز دارید در کلاس های ما یاد می گیرید. ما از ابتدایی ترین مباحث مانند آشنایی با پوست سر و رعایت نکات بهداشتی تا شناخت بیماری های مختلف کف سر و اصول کار با دستگاه اسکالپ را به شما آموزش می دهیم تا پس از پایان دوره به طور کامل برای ورود به بازار کار آماده شوید. همچنین در پایان دوره تمام نکات مربوط به مراقبت بعد از درمان را یاد می گیرید تا بتوانید به مشتریان خود توضیح دهید.

بازار کار اسکالپ سر چطوره؟

با توجه به تغییرات گسترده و سریع در دنیای مد و همچنین توجه زیاد افراد به ظاهر خود، به جرئت می توان گفت که بازار کار در تمام رشته های زیبایی داغ است. اسکالپ سر نیز از این قضیه مستثنی نیست و بسیاری از خانم هایی که با مشکلات مختلفی از جمله شوره سر، ریزش مو، و سایر مشکلات مربوط به کف سر خود دست و پنجه نرم می کنند، می توانند از این روش برای رفع مشکلات خود استفاده کنند. از آنجایی که هزینه اسکالپ سر نسبت به سایر روش های درمانی پایین تر است و درد و دوره نقاهت کمتری نیز دارد، بسیار مورد توجه واقع شده و اسکالپ کف سر را به یک رشته پردرآمد تبدیل کرده است.

آموزش انواع روش های انجام اسکالپ سر

ممکن است برای شما هم این سوال ایجاد شود که اسکالپ سر چیست و با چه روش هایی انجام می شود؟ اسکالپ سر برای بهبود و مراقبت از پوست کف سر و درمان بیماری ها و مشکلات مربوط به این قسمت از بدن انجام می شود. برای این منظور از دستگاه اسکالپ سر استفاده می شود که کاربردهای مختلفی دارد. در ادامه انواع روش های انجام اسکالپ سر را توضیح می دهیم:

1. آنالیز کف سر

این دستگاه یک آنالیزور با وضوح تصویر بالا دارد که تمام ویژگی های کف سر شما را روی یک صفحه نمایش به شما نشان می دهد. این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید مشکلات مختلف مربوط به کف سر را مانند میزان ترشح چربی، مسدود شدن فولیکول های مو و سایر مشکلات پوست سر را به خوبی تشخیص دهید.

2. تفنگ اسپری

این تفنگ برای اسپری کردن محصولات مراقبت از مو به کف سر و ساقه موها تعبیه شده است. شما می توانید با این وسیله موها را به خوبی آبرسانی کنید. از آنجایی که اسپری گان مولکول های آب را به اوزون تبدیل می کند، اکسیژن به راحتی می تواند به ساختار مو نفوذ کند و آن را هیدراته نگه دارد.

3. هند پیس شانه

این قسمت دستگاه اسکالپ سر قادر است امواجی با فرکانس بالا تولید کرده و گاز را یونیزه کند. به این ترتیب باعث بهبود گردش خون، تنظیم چربی کف سر، کاهش فولیکولیت و از بین رفتن میکروارگانیسم ها می شود. بعلاوه گاز ازن در کاهش التهاب کف سر، بهبود زخم ها و ریزش مو بسیار مفید و تاثیرگذار است.

4. هندپیس ماساژ

این ابزار نیز اسکالپ سر را ماساژ‌داده و باعث بهبود جریان خون، رسیدن مواد مغذی به فولیکول ها و در نتیجه درمان مشکلات کف سر و ریزش مو می شود.

5. هندپیس گرما درمانی

در نهایت یکی از لذت بخش ترین بخش های این دستگاه هندپیس گرم درمانی است. با این وسیله می توانید برای ماساژ و گرم کردن کف سر و گردن و شانه ها استفاده کنید. از مزایای گرم درمانی می توان به شل کردن عضلات گردن و شانه و بهبود جریان خون اشاره کرد.

دوره های مرتبط با اموزش اسکالپ سر

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

حرفه ای ترین آموزش تاتو صورت در ایران

شروع قیمت:
دوره فیبروز یا میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

حرفه ای ترین آموزش فیبروز در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو بدن

آموزش جدیدترین و بروزترین مدل های تاتو بدن

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره اسکالپ سر چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از گذراندن دوره آموزش اسکالپ سر در آزمون فنی حرفه ای شرکت کرده و مدرک بین المللی اسکالپ سر را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش اسکالپ سر چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکرو اسکالپ آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود. هزینه سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری درج شده است.

آیا یا مدرک اسکالپ سر میتوانم اقدام به تاسیس سالن کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید

آیا برای شرکت در این دوره باید در دوره صافی و احیای مو شرکت کنم؟

هیچگونه پیش نیازی برای شروع دوره اسکالپ سر لازم نیست. زیرا همه مباحث مورد نیاز به طور کامل در این دوره آموزش داده می شود.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش اسکالپ سر چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش اسکالپ سر در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۲ جلسه ۳ ساعته می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره اسکالپ سر میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

آیا در دوره اسکالپ سر بر روی پوست سر واقعی آموزش داده می شود؟

در ابتدا روی پوست مصنوعی تمرین می کنید و بعد از کسب تجربه و مهارت، تمرین ها را روی پوست واقعی انجام می دهید

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: