دوره آموزش اکستنشن مژه

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای کاشت مژه

دوره آموزش اکستنشن و کاشت مژه در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ با به‌روزترین متدهای آموزشی، بهترین ابزار و مجرب ترین مربیان این حرفه برگزار می شود. شما در کلاس های ما صفر تا صد اصول کاشت مژه را یاد می گیرید و در پایان دوره به یک مژه کار ماهر تبدیل می شوید. دوره آموزش اکستنشن مژه مدرک ندارد، اما شما هنرجویان عزیز می توانید با پرداخت هزینه جداگانه مدرک QAL انگلیس را دریافت کنید تا با یک رزومه حرفه ای وارد بازار کار شوید.

کلاس های کاشت مژه در مجموعه رز سرخ تمام سرفصل های این رشته را به طور کامل پوشش می دهد. علاقه مندان با شرکت در این دوره با انواع مژه و مدل های مختلف اکستنشن مژه آشنا شده و به تکنیک های مختلف کاشت مژه مسلط می شوند.

همچنین در صورت امکان شما را به سالن های آرایشی معرفی می کنیم تا با گذراندن دوره کارآموزی قدمی رو به جلو به سمت آینده شغلی‌تان بردارید. ما نمی‌گوییم که بهترین آموزشگاه کاشت مژه در تهران هستیم، اما همواره برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.

آموزش اکستنشن مژه رزسرخ
آموزش اکستنشن مژه رزسرخ
آموزش اکستنشن مژه والیوم
آموزش اکستنشن مژه والیوم
آموزش اکستنشن مژه حرفه ای
دوره اکستنشن مژه حرفه ای
دوره اموزش مژه رز سرخ
آموزش اکستنشن مژه کلاسیک
آموزش اکستنشن مژه کلاسیک
آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه
آموزش کاشت مژه حرفه ای
کلاس آموزش اکستنشن مژه
نمونه کار اکستنشن مژه
دوره کاشت مژه حرفه‌ای
دوره کاشت مژه
وسایل و ابزار کاشت مژه
وسایل کاشت مژه

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
مربی دوره اکستنشن مژه
مینا واسق مدرس بین المللی دوره اکستنشن مژه

سرفصل های دوره اکستنشن مژه

 • آشنایی با انواع مژه
 • آنالیز ساختمان مو
 • اسپایک
 • انواع افکت‌ها (روباهی و عروسکی)
 • اکستنشن مژه تار به تار
 • آشنایی با انواع روش های اکستنشن مژه
 • آموزش اکستنشن مژه کلاسیک
 • آموزش اکستنشن مژه والیوم
 • آموزش اکستنشن نچرال
 • آموزش اکستنشن مژه روسی
 • آموزش اکستنشن مژه مگاوالیوم
 • آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی
 • آموزش ترمیم و ریموو کاشت مژه
 • آشنایی با مراقبت های پس از اکستنشن مژه
ثبت نام دوره اکستنشن مژه

نحوه برگزاری کلاس کاشت مژه

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

آموزش کاشت مژه به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش اکستنشن مژه

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز صفر تا صد آموزش کاشت مژه شامل: تارهای مژه مصنوعی، چسب مخصوص اکستنشن مژه، فرچه مخصوص مژه و تقویت کننده مژه می شود. لازم به ذکر است که هنرجویان عزیز باید ابزار و لوازم مصرفی مورد نیاز دوره را همراه داشته باشند.

هزینه آموزش کاشت مژه

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه
نام دوره: اکستنشن مژه
مدت آموزش: ۴ جلسه
مدت زمان دوره: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
توانایی هایی که کسب می کنید

بعد از اتمام دوره آموزش کاشت مژه چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش تخصصی کاشت مژه شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اکستنشن مژه از جمله انواع مژه، چسب و مواد معدنی جهت تقویت مژه آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید. تمام روش هایی که یک اکستنشن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و به مهم ترین متدهای روز کاشت مژه مانند کاشت کلاسیک، والیوم روسی، مگا والیوم و ریمو و پاکسازی اکستنشن مژه مسلط می شوید.

بازار کار اکستنشن مژه چطوره؟

داشتن مژه های زیبا و پرپشت تاثیر بسیار زیادی روی زیباتر دیده شدن چشم های ما دارد. اما همه ما به طور طبیعی مژه های بلند و خوش حالتی نداریم. از طرفی آرایش همیشگی مژه ها علاوه بر ضرری که برای چشم و مژه های ما دارد، بسیار وقت گیر است. همه این عوامل باعث شده که روز به روز به طرفداران کاشت مژه اضافه شود و بازار کار این حرفه داغ و پردرآمد باشد. بنابراین اگر شما در یک دوره آموزش حرفه ای ثبت نام کنید و تمام تکنیک ها را به خوبی بیاموزید، می توانید درآمد خوبی از این هنر جذاب کسب کنید.

چگونه متخصص کاشت مژه می شوید؟

در دوره اموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما ابتدا با روش های حفظ بهداشت آشنا می شوید و سپس در مباحث انتخاب انواع مژه ها، نحوه انتخاب طول مژه مناسب و تعداد تارهای به کار گرفته شده در اکستنشن مژه، مسلط می شوید. با مواد مورد استفاده در انجام اکستنشن و کاربرد آنها آشنا می شوید و در نهایت نحوه انجام کاشت مژه را به صورت کاملا عملی یاد می گیرد. در کلاس آموزشی این دوره تمام نکات مهم در مورد نحوه نگهداری و انجام این روش از جمله: عوامل ایجاد بیماری های چشمی و نحوه پیشگیری از آن، آشنایی با روش های اکستنشن مژه و مزایای هر روش و مراقبت های پس از اکستنشن مژه برای ماندگاری بهتر به شما آموزش داده می شود.

چرا اکستنشن مژه انقدر پر طرفداره؟

مژها نقش خیلی مهمی در زیبایی چهره دارند. ممکن است بعضی افراد به دلایل ژنتیکی یا شرایط محیط زندگی، مژه های کم پشتی داشته باشند و یا به دلیل استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب مژه های آنها آسیب دیده و ریخته باشد. اکستنشن مژه یکی از روش های پر پشت نشان دادن مژه ها در کوتاه ترین زمان می باشد که اخیرا بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است و بازار کار بسیار پر رونقی دارد.
اینستاگرام رز سرخ
دوره کاشت مژه
دوره آموزش کاشت مژه
کلاس
            کاشت مژه
کلاس آموزشی اکستنشن مژه
نمونه
            کار اکستنشن مژه
نمونه کار اکستنشن
آموزش کاشت
            یا اکستنشن مژه
آموزش اکستنشن مژه
718 views
terme_taabaan چه بهش میاد😍
hamechiz.iran چقدر نچراااال😍😍😍😍 محشره بخدا
golgoly.gallery خیلی خوبه😍😍 خسته نباشید

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه رز سرخ در تلاش است تا با بکارگیری جدیدترین روش های آموزشی، همکاری با اساتید حرفه ای و مجرب و استفاده از ابزارهای باکیفیت تمام مباحث ضروری این دوره را به بهترین شکل به شما علاقه مندان آموزش دهد. همچنین فرصت تمرین و تکرار برای شما فراهم است تا بتوانید به خوبی برای ورود به بازار کار آماده شوید. اما فراموش نکنید که پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب و موفق شدن در این حرفه به پشتکار و توانایی های فردی شما نیز وابسته است.

مراحل آموزش اکستنشن مژه

 • در ابتدای دوره آموزش اکستنشن مژه حرفه ای با ساختار مو، انواع مژه و روش های مختلف کاشت مژه آشنا می شوید.
 • در مرحله بعد تمام ابزار و وسایلی که برای کاشت مژه نیاز دارید به شما معرفی می شود و روش کار با آن ها را یاد می گیرید.
 • سپس مربی چند روش طراحی را روی مدل مصنوعی به شما یاد می دهد.
 • در مرحله چهارم، به طور عملی روش های مختلف کاشت را آموزش می بینید و به تمام جزئیات و ریزه کاری های آن مسلط می شوید.
 • در آخر نیز تمام مطالبی که آموزش دیده اید را روی مدل مصنوعی و طبیعی زیر نظر مربی تمرین می کنید.

آموزش انواع مدل های کاشت مژه

امروزه اکستنشن های مژه در مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند که هر کدام ویژگی و روش کاشت مخصوص به خود را دارند. شما با شرکت در دوره ی آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه با تمام این مدل ها آشنا می شوید و نحوه کاشت آن ها را می آموزید. انواع مدل هایی که در این دوره آموزش می بینید عبارتند از:

دوره اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن والیوم انتخاب عالی برای کسانی است که مژه های کم پشت و نازکی دارند. در این روش، بر خلاف اکستنشن کلاسیک، یک اکستنشن به هر مژه نمی چسبد. بلکه بسته به نیاز و سلیقه شما ۲ تا ۵ تار به هر مژه می چسبد تا در نهایت مژه های شما بسیار پرپشت و حجیم به نظر برسد.

دوره اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن کلاسیک مدل طبیعی و بسیار محبوبی است که برای استفاده روزمره بسیار مناسب است. در این مدل نسبت اکستنشن به مژه طبیعی یک به یک است. به این صورت که به هر تار مژه طبیعی یک اکستنشن چسبانده می شود. در نتیجه مژه هایی بسیار طبیعی و سبک خواهید داشت.

دوره اکستنشن مژه فانتزی

همانطور که از نام آن پیداست، مدل های خاص و غیرمعمول مژه با رنگ های مختلف در دسته بندی اکستنشن های فانتزی قرار می گیرند. طبیعتا این مدل ها برای استفاده روزمره و برای محل کار و دانشگاه کاربردی ندارند، اما برای موقعیت ها و مناسبت های مختلف طرفداران بسیاری در میان دخترخانم های جوان دارند.

دوره اکستنشن مژه هیبریدی

مژه های هیبریدی ترکیبی از اکستنشن های روسی و کلاسیک هستند که در تعداد، طول و ضخامت های مختلفی استفاده می شوند. در این روش تعداد زیادی اکستنشن با بی نظمی جزئی روی خط مژه کاشته می شوند که حجم و بافت جالبی روی مژه ها ایجاد می کند و بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسد.

دوره اکستنشن مژه روسی

اکستنشن مژه روسی همان اکستنشن های والیوم هستند. این مدل مژه ها هیچ تفاوتی با مژه های والیوم ندارند و فقط به این دلیل که خاستگاه آن ها از روسیه بوده است، به این نام نیز معروف هستند. مژه های روسی به اکستنشن های دو بعدی، سه بعدی، و حتی شش بعدی نیز شناخته می شوند.

دوره اکستنشن مژه کایلی

اکستنشن مژه کایلی یک مدل جدید است که در آن یک ردیف مژه با اندازه های مختلف به خط مژه شما اضافه می شود. در این روش مژه ها به صورت پراکنده کاشته می شوند و در نهایت به سمت پلک فر داده می شوند که باعث جذابیت بیشتر آن ها می شود.

دوره اکستنشن مژه مگا والیوم

اکستنشن های مگا والیوم که به مژه ۱۲ بعدی نیز شناخته می شوند، مژه های شما را بسیار پرپشت و مشکی می کنند. این اکستنشن ها ظاهری ضخیم‌تر و مشکی‌تر از نوع والیوم یا کلاسیک دارند، اما وزن آن ها سبک‌تر است. به همین دلیل می توانند بدون ترس از سنگین شدن مژه، در تعداد بالا استفاده شوند.

دوره های مرتبط با کاشت مژه

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

شرکت در دوره ای حرفه‌ای برای خبره شدن در زیبایی بخشیدن و منحصر بفرد کردن ابروها.

شروع قیمت:
دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آرایشی حرفه‌ای برای کسب مهارت در ایجاد جذابیت و افزایش زیبایی هرچه بیشتر مژه

شروع قیمت:
دوره آموزش اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن مو

توانایی پر و زیباتر کردن موهای کم پشت خانم‌ها با یادگیری مهارت‌های حرفه‌ای و منحصر بفرد.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره اکستنشن مژه چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره اکستنشن مژه مدرک فنی حرفه ای ندارد و شما می توانید با پرداخت هزینه جداگانه مدرک QAL انگلیس را دریافت کنید

هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاشت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. با مراجعه به صفحه هزینه دوره های آرایشگری می‌توانید از سایر هزینه های رز سرخ نیز اطلاع بیشتری کسب نمائید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

بعد از شرکت در دوره اکستنشن مژه، کاشت مژه هم میتونم انجام بدم؟

خیر، در آموزش اکستنشن مژه، مژه های مصنوعی به صورت موقت روی مژه های طبیعی چسبانده می شوند اما کاشت مژه با جراحی و توسط پزشک انجام می شود.

آیا میتونم با مدرک اکستنشن مژه سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش کاشت مژه چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاشت مژه در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

با شرکت در دوره اکستنشن مژه میتونم اکستنشن مو هم انجام بدم؟

خیر، اکستنشن مو روش های زیادی دارد که برای انجام آنها باید حتما در دوره آموزش اکستنشن مو شرکت کنید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: