آموزش اکستنشن مژه

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش کاشت مژه برای انواع چشم ها با فرم های مختلف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش اکستنشن مژه، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. مژه های پر پشت و حجیم یکی از آرزوهای همه خانم هاست. مژه ها تاثیر خیلی زیادی در زیبا به نظر رسیدن چشم ها دارند. روش های مختلف خانگی برای پر پشت کردن مژه ها وجود دارد اما تمام این روش ها زمان بر هستند و افراد را به نتیجه دلخواه نمی رسانند. با استفاده از اکستنشن مژه می توان به سرعت و به راحتی مژه ها را زیبا تر کرد. در کاشت مژه با چسباندن تارهای مصنوعی به وسیله چسب مخصوص، به حجم و طول مژه ها اضافه می شود. ماندگاری این روش معمولا تا شش ماه است و بعد از آن باید مژه ها را ترمیم کرد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش اکستنشن مژه

  سرفصل های دوره آموزش اکستنشن مژه

 • بهداشت فردی
 • آشنایی با انواع مژه
 • آنالیز ساختمان مو
 • آشنایی با انواع روش های اکستنشن مژه
 • آموزش اکستنشن مژه کلاسیک
 • آموزش اکستنشن مژه والیوم
 • آموزش اکستنشن نچرال
 • آموزش اکستنشن اسپایکی
 • آموزش اکستنشن مژه روسی
 • آموزش اکستنشن مژه مگاوالیوم
 • آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی
 • آموزش ترمیم و ریموو کاشت مژه
 • آشنایی با مراقبت های پس از اکستنشن مژه
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش اکستنشن مژه

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش کاشت مژه، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: تارهای مژه مصنوعی، چسب مخصوص اکستنشن مژه، فرچه مخصوص مژه و تقویت کننده مژه می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش اکستنشن مژه

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش اکستنشن مژه چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اکستنشن مژه از جمله انواع مژه، چسب و مواد معدنی جهت تقویت مژه آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که یک اکستنشن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و به مهم ترین متدهای روز کاشت مژه مانند کاشت کلاسیک، والیوم روسی، مگا والیوم و ریمو و پاکسازی اکستنشن مژه مسلط می شوید.

ثبت نام دوره

بازار کار اکستنشن مژه چطوره؟

این روزها اکستنشن مژه جزو پر طرفدارترین خدمات در سالن های زیبایی است. اکستنشن ماندگاری بیشتری نسبت به مژه مصنوعی دارد و به دلیل چسباندن تارهای جدا از هم، جلوه طبیعی تری به مژه ها می دهد. خیلی از افراد به دلیل نداشتن وقت و حوصله برای آرایش همیشگی چشم ها به صورت دائم از اکستنشن برای زیبایی چشم ها استفاده می کنند. از آنجایی که این کار به ابزارهای گران قیمت نیازی ندارد شما می توانید بعد از مسلط شدن در انواع اکستنشن به راحتی و با سرمایه بسیار کم وارد بازار کار شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

چگونه متخصص اکستنشن مژه می شوید؟

در دوره اموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما ابتدا با روش های حفظ بهداشت آشنا می شوید و سپس در مباحث انتخاب انواع مژه ها، نحوه انتخاب طول مژه مناسب و تعداد تارهای به کار گرفته شده در اکستنشن مژه، مسلط می شوید. با مواد مورد استفاده در انجام اکستنشن و کاربرد آنها آشنا می شوید و در نهایت نحوه انجام کاشت مژه را به صورت کاملا عملی یاد می گیرد. در کلاس آموزشی این دوره تمام نکات مهم در مورد نحوه نگهداری و انجام این روش از جمله: عوامل ایجاد بیماری های چشمی و نحوه پیشگیری از آن، آشنایی با روش های اکستنشن مژه و مزایای هر روش و مراقبت های پس از اکستنشن مژه برای ماندگاری بهتر به شما آموزش داده می شود.

چرا اکستنشن مژه انقدر پر طرفداره؟

مژها نقش خیلی مهمی در زیبایی چهره دارند. ممکن است بعضی افراد به دلایل ژنتیکی یا شرایط محیط زندگی، مژه های کم پشتی داشته باشند و یا به دلیل استفاده از لوازم آرایشی نا مرغوب مژه های آنها آسیب دیده و ریخته باشد. اکستنشن مژه یکی از روش های پر پشت نشان دادن مژه ها در کوتاه ترین زمان می باشد که اخیرا بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است و بازار کار بسیار پر رونقی دارد.

سوالات متداول

در پایان دوره اکستنشن مژه چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره اکستنشن مژه مدرک فنی حرفه ای ندارد و شما می توانید با پرداخت هزینه جداگانه مدرک QAL انگلیس را دریافت کنید

هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاشت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

بعد از شرکت در دوره اکستنشن مژه، کاشت مژه هم میتونم انجام بدم؟

خیر، در آموزش اکستنشن مژه، مژه های مصنوعی به صورت موقت روی مژه های طبیعی چسبانده می شوند اما کاشت مژه با جراحی و توسط پزشک انجام می شود.

آیا میتونم با مدرک اکستنشن مژه سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش کاشت مژه توسط آموزشگاه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش کاشت مژه چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاشت مژه در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۸ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

با شرکت در دوره اکستنشن مژه میتونم اکستنشن مو هم انجام بدم؟

خیر، اکستنشن مو روش های زیادی دارد که برای انجام آنها باید حتما در دوره آموزش اکستنشن مو شرکت کنید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: