دوره آموزش کوتاهی مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش کوتاهی مو زنانه به صورت صفر تا صد در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط بهترین مربیان فنی حرفه ای برگزار می‌شود. این کلاس شامل انواع سرفصل های یادگیری مربوط به آموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه در فرم و اندازه های مختلف می شود. با شرکت در این دوره می‌توانید به یک متخصص کوتاهی تبدیل شوید و شرایط ویژه‌ای درنظر گرفته‌ایم تا بتوانید با پرداخت چند قسطی هزینه دوره، مهارت جدیدی یاد بگیرید.

همچنین اگر شاغل هستید و این امکان را ندارید که در ساعات اداری مراجعه کنید، یا اینکه از شهرستان تشریف می‌آورید، می‌توانیم در روزهای تعطیل برای شما دوره کوتاهی مبتدی و پیشرفته را برگزار کنیم. هنرجویان در پایان دوره قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای هستند.

در آموزشگاه رز سرخ دوره کوتاهی مو به صورت مبتدی و تخصصی آموزش داده می‌شود که به ترتیب ۶ و ۵ جلسه هستند. مربی دوره نکات پایه را به شما یاد می‌دهد تا این شانس را داشته باشید که در پایان دوره با مدرک بین المللی در زمینه کاری مورد علاقه‌تان مشغول شوید.

آموزش کوتاهی زنانه حرفه ای
کوتاهی زنانه حرفه ای
آموزش کوتاهی مو از پایه
کوتاهی مو از پایه
 آموزش کوتاه کردن مو زنانه
کلاس کوتاهی مو زنانه
کلاس کوتاهی مو
آموزش کوتاهی مو زنانه
آموزش کوتاهی مو زنانه
 دوره آموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه
دوره حرفه ای کوتاهی
اموزش کوتاهی موی زنانه
دوره کوتاهی موی زنانه
دوره کوتاهی مو زنانه حرفه‌ای
دوره حرفه‌ای کوتاهی مو
 ابزار یا وسایل کوتاهی مو
ابزار کوتاهی
 کلاس کوتاهی مو
کلاس کوتاهی مو
 آموزش کوتاهی مو زنانه مبتدی
آموزش کوتاهی مو
 دوره آموزش کوتاهی زنانه
دوره کوتاهی زنانه
 دوره آموزش کوتاهی مو زنانه
نمونه کار کوتاهی

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره آموزش کوتاهی مو زنانه
مینا واسق مدرس بین المللی دوره کوتاهی مو

سرفصل های دوره آموزش کوتاهی مو

 • شستشوی موی سر
 • کوتاهی پایه
 • کوتاهی ویولت
 • کوتاهی کرنلی
 • کوتاهی فارا
 • کوتاهی عایشه
 • کوتاهی تخم مرغی
 • کوتاهی سیبل
 • کوتاهی قارچی
 • کوتاهی آلمانی
 • کوتاهی مصری
 • کوتاهی کلوش با زاویه‌های مختلف
 • کم حجم کردن مو
ثبت نام دوره مبتدی کوتاهی مو
 • ژورنال خوانی
 • کوتاهی مو ترکیبی
 • کوتاهی مو ژورنالی
 • کار با موزر
 • کار با قیچی پیتاژ
 • کار با تیغ پیتاژ
 • انواع پیتاژ مو
 • براشینگ مخصوص انواع مدل کوتاهی
 • فرم دهی به موها و ویتامینه کردن مو
 • پیتاژ ترکیبی
 • کوتاهی از روی عکس
 • مراقبت بعد از کوتاهی

نحوه برگزاری کلاس کوتاهی مو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره کوتاهی مو فنی حرفه ای در آموزشگاه رز سرخ در دو مقطع سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می شود که هیچگونه پیش نیازی ندارند. اما بهتر است که برای شرکت در دوره پیشرفته ابتدا دوره مبتدی را به اتمام برسانید. همچنین جهت رفاه حال شما عزیزان و در نظر گرفتن بودجه شما، کلاس ها به صورت خصوصی (۳ تا ۵ نفر) تشکیل می شوند.

ابزارهای مورد نیاز آموزش کوتاهی

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز آموزش کوتاهی مو زنانه شامل: انواع قیچی های مخصوص کوتاهی مو، انواع اسپری های فیکس کننده مو، آب پاش، شامپو، سشوار، اتوی مو و پیش بند یک بار مصرف می شود. در نظر داشته باشید که آموزشگاه فقط ابزارهای برقی را دراختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان در زمان آموزش باید تمام وسایل مورد نیاز دوره را همراه خود داشته باشید.

هزینه آموزش کوتاهی موی زنانه

قیمت دوره مبتدی و پیشرفته کوتاهی
دوره مبتدی
نام دوره: کوتاهی مو
مدت آموزش: 4 جلسه
مدت زمان دوره: 8 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
دوره پیشرفته
نام دوره: کوتاهی مو
مدت آموزش: 4 جلسه
مدت زمان دوره: 8 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک بین المللی آموزش کاشت مو

بعد از اتمام دوره آموزش کوتاهی مو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد استفاده در کوتاهی مو به صورت کاملا عملی با استفاده از مدل واقعی آشنا می شوید و تمام روش هایی که یک آرایشگر حرفه ای باید برای انجام کوتاهی مو بداند را یاد می گیرید.

همچنین به مهم ترین متدهای روز آموزش کوتاه کردن موی زنانه از جمله کوتاهی مو ژورنالی، انواع کوپ شامل کوپ فارا، کوپ کرنلی، کوپ قارچی، کوپ لیر ترکیبی، کوپ سیبل، کوپ آناناسی، کوپ لیزری، کوپ ریحانا، کوپ ناموزون (کوپ فانتزی)، کوپ ستاره ای،کوتاهی کلوش، انواع چتری فشن و عروسکی، پیتاژهای تخصصی برای پر حجم نمایان کردن مو، موخوره گیری مو جهت از بین بردن وزی، موخوره گیری مو بدون کوتاهی قد مو و کوتاهی مو با موزر مسلط می شوید.

بازار کار کوتاهی مو چطوره؟

کوتاه کردن مو از متداول ترین خدمات در تمام آرایشگاه هاست. دلیل کوتاه کردن موها فقط بلند شدن مو و یا ایجاد مو خوره نیست بلکه افراد به دلایل دیگری از جمله فشار روی گردن، گرمای هوا، حساسیت گردن، تغییر در ظاهر، عوض شدن مد و ….. نیز اقدام به کوتاه کردن موها می کنند. بنابراین رشته کوتاهی مو جزو رشته های پولساز آرایشگری است و همیشه مشتریان زیادی دارد و شما در صورت کسب تخصص های لازم می توانید به راحتی درآمد خوبی کسب کنید.

چگونه متخصص کوتاهی می شوید؟

در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه ساده در آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع ابزارهای مورد استفاده برای کوتاهی مو، مدل های مختلف کوتاهی مو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های رایج در بازار کار کوتاهی مو از جمله انواع کوپ، انواع چتری، انواع مدل های ژورنالی، پیتاژهای تخصصی، روش های مو خوره گیری و کوتاهی مو با موزر به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در این دوره آموزشی علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی برای کوتاه کردن مو شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب و خشک کردن مو نیز آموزش داده می شود.

چرا این رشته انقدر پرطرفداره؟

بسیاری از خانم ها از کوتاه کردن مو برای کمتر نشان دادن سن کمک می گیرند و مو بخش مهمی از ظاهر آنهاست. اگر مدل کوتاهی مو درست انتخاب شود و مناسب با فرم صورت و جنس مو باشد، ویژگی های خوب صورت شما نمایان می شود و عیب های صورت را می پوشاند و در نهایت ظاهر شما را جذاب تر می کند. از طرفی کوتاهی موها به سالم تر شدن و رفع مو خوره هم کمک می کند. تمامی این موارد دلیل رونق بازار کار این رشته می باشد.
اینستاگرام رز سرخ
قیچی پیتاژ کوتاهی مو
قیچی پیتاژ
آموزش کوتاهی مو زنانه آموزشگاه رز سرخ
شیوه های کوتاهی مو
دوره
            کوتاهی مو زنانه
کلاس کوتاهی مو
کلاس
            آموزش کوتاه کردن موی زنانه
آموزش کوتاهی مو دخترانه در آموزشگاه
718 views
terme_taabaan هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂
golgoly.gallery خیلی خوبه😍😍 خسته نباشید
hamechiz.iran وای چقدر تمیز و نازه😍

مراحل آموزش کوتاهی مو

 • 1. در ابتدای دوره آموزشی کوتاه کردن مو زنانه ابتدا اصول برخورد با مشتری و شستشوی موی سر را آموزش می بینید.
 • 2. سپس با انواع فرم صورت و آناتومی سر آشنا می شوید تا بتوانید بهترین مدل را با توجه به فرم سر و صورت مشتری انتخاب کنید.
 • 3. در مرحله بعد مربی طریقه استفاده از ابزار کوتاهی مو و اصول اولیه و پایه کوتاهی مو را به طور عملی آموزش می دهد.
 • 4. در مرحله چهارم انواع مدل های کوتاهی، پیتاژ و … را به طور کاملا حرفه ای یاد می گیرید.
 • 5. در آخر نیز تمام مطالبی را که آموزش دیده اید، روی مدل های مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

رشته کوتاهی مو یکی از رشته های پایه و قدیمی در حرفه آرایشگری است که طرفدارهای بسیاری دارد. اگر شما به رشته های هنری مرتبط با مو علاقه مند هستید، از برخورد با مردم لذت می برید، و به دنبال کاری هستید که با مواد شیمیایی سر و کار نداشته باشد، ما به شما کوتاهی مو را پیشنهاد می کنیم. همچنین اگر می خواهید با سرمایه کم کار خود را شروع کنید، بدون شک کوتاهی مو بهترین انتخاب برای شماست. ما در بهترین آموزشگاه کوتاهی مو درتهران شما را با تمام ابزارهای مورد نیاز و بهترین و مقرون به صرفه ترین برندها آشنا می کنیم تا بتوانید با کمترین سرمایه کار حرفه ای خود را در سالن های زیبایی آغاز کنید.

آیا بعد از پایان دوره میتوانم هر مدل مو را کوتاه کنم؟

بله قطعا! کوتاه کردن مو نیز مانند هر حرفه دیگری اصول ثابت و مشخصی دارد. اگر شما از ابتدا با نواحی مختلف سر آشنا باشید و اصول تقسیم بندی مو، شانه کردن، گرفتن قیچی در دست، زاویه کوتاه کردن مو و … را بدانید، می توانید تنها با نگاه کردن به عکس یک مدل به راحتی آن را روی موهای مشتری خود اجرا کنید. شما عزیزان در دوره آموزش کوتاهی مو از پایه ای ترین تا حرفه ای ترین مدل های ژورنالی را به طور کامل یاد می گیرید تا در نهایت بتوانید هر مدل کوتاهی را که مشتری از شما درخواست کرد انجام دهید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش است تا بهترین دوره های آموزش کوتاهی مو با مدرک فنی حرفه ای و بالاترین کیفیت را برای هنرجویان خود برگزار کند. ما در کلاس های خود از ابزارهای به‌روز و با کیفیت استفاده می کنیم، تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را پوشش می دهیم و با اساتید باتجربه در این حرفه همکاری می کنیم تا به طور کامل به تمام مباحث تئوری و اصول عملی کار مسلط شده و بتوانید وارد بازار کار شوید. همچنین شما عزیزان در این دوره به اندازه کافی فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مربی را خواهید داشت تا بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری کار حرفه ای خود را آغاز کنید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

میانگین درآمد رشته کوتاهی مو چقدر است؟

هنرجویان پس از پایان دوره کوتاهی مو می توانند به سرعت در سالن های زیبایی مشغول به کار شوند. شما می توانید صندلی اجاره کنید یا به صورت درصدی با صاحب آرایشگاه کار کنید. همچنین اگر به آموزش علاقه مند هستید، می توانید پس از دریافت مدارک لازم و کسب تجربه، به تدریس این حرفه بپردازید. اما درآمد شما بسته به شهری که زندگی می کنید، سالنی که در آن کار می کنید، تبلیغات و همچنین توانایی و مهارت شما در کارتان می تواند متفاوت باشد. بنابراین نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان درآمد آینده شما در این رشته در نظر گرفت.

آیا برای شروع کار در رشته کوتاهی مو به سرمایه زیادی نیاز دارم؟

برای تخمین میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کار در شته کوتاهی مو، باید هزینه های احتمالی را بررسی کنید. در ادامه دو مورد از مهم ترین مواردی که می تواند در میزان سرمایه مورد نیاز شما تاثیرگذار باشند عبارتند از:

سرمایه لازم برای محل کار

همانطورکه می دانید، با مدرک کوتاهی مو نمی توانید سالن تاسیس کنید. بنابراین از صرف هزینه های هنگفت برای افتتاح آرایشگاه معاف هستید. تنها مبلغی که برای محل کارتان باید در نظر بگیرید، اجاره صندلی است که به صاحب سالن می پردازید که اغلب این مبلغ بسیار کم است.

تجهیزات و ابزار لازم برای کار

اما علاوه بر اجاره صندلی، مبلغ اندکی را نیز باید برای خرید ابزار و وسایل کارتان هزینه کنید. اکثر ابزار لازم برای رشته کوتاهی مو مصرفی نیستند. مانند قیچی، برس و شانه، سشوار و … که وسیله کار شخصی شما هستند که با صرف هزینه کمی می توانید بهترین و با کیفیت ترین آن ها را تهیه کنید.

آموزش انواع روش های کوتاهی مو

کوتاهی مو با روش های مختلفی انجام می شود و هر آرایشگری باید همیشه با جدیدترین تکنیک های این کار آشنا باشد و بتواند آن ها را بکار بگیرد. به همین دلیل ما در دوره های آموزشی خود تمام تکنیک های مورد نیاز برای کوتاه کردن مو را به هنرجویان خود آموزش می دهیم. در ادامه ۴ تکنیک پایه ای کوتاهی مو را بررسی می کنیم:

۱. تکنیک صفر درجه یا باب

تکنیک کوتاهی موی صفر درجه که به آن باب یا بلانت هم گفته می شود، یک روش پایه ای و قدیمی است که به خاطر ظاهر صاف و یکدستی که به موها می دهد شناخته شده است. در این روش، همانطور که از نام آن پیداست، زاویه قیچی صفر درجه است. به این معنا که موها کاملا به سمت پایین شانه می شوند و قیچی موازی با زمین قرار می گرید که در نهایت موهایی صافی و یکدست به ما می دهد.

۲. تکنیک ۴۵ درجه یا وج

این روش که به نام باب یا وج شناخته می شود دارای شکل مثلثی در پشت سر است. به طوری که موهای جلوی سر بلند است و موهای پشت سر به طور مورب کوتاه می شوند. در این مدل موها پرپشت تر دیده می شود و یک مدل ایده آل برای موهای نازک و کم پشت است. هنگام کوتاه کردن موها در این روش، موها را با زاویه ۴۵ درجه نسبت به سر در دست بگیرید و سپس کوتاه کنید.

۳. تکنیک ۹۰ درجه یا لیر

روش کوتاهی ۹۰ درجه که به نام لیر یا لایه ای نیز معروف است، برای رسیدن به یک حالت لایه ای دقیق و منظم در موها کمی پیچیده تر از روش های قبلی خواهد بود. در این تکنیک موها را به ۵ بخش تقسیم کنید و هر لایه را با زاویه ۹۰ درجه نسبت به سر بلند کنید و با توجه به قد مورد نظر کوتاه کنید. در این تکنیک توجه به تقارن سمت چپ و راست سر بسیار مهم است، زیرا هر دو طرف باید کاملا یک اندازه کوتاه شوند.

۴. تکنیک ۱۸۰ درجه یا شگی

این روش که به نام شگ یا ارتفاع معکوس نیز معروف است، بیشتر برای موهای بلند به کار می رود. در این تکنیک موها را به ۵ قسمت تقسیم کنید. هر قسمت را به سمت بالا شانه کنید و سپس از جایی که خواستید کوتاه کنید. از قبل قد مورد نظر را با مشتری هماهنگ کنید که طبق آن کل موی سر را کوتاه کنید.

دوره های مرتبط با آموزش کوتاهی مو

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش کوتاهی موی کودک

دوره آموزش کوتاهی موی کودک

علاوه بر کسب مهارت‌های خیره کننده در کوتاهی موی کودکان، نحوه برخورد با آنها در زمان اصلاح را می‌آموزید.

شروع قیمت:
دوره آموزش صافی و احیای مو

دوره آموزش صافی و احیای مو

با کسب مدرک این دوره آموزشی از هر انگشتتون یک هنر می‌باره! صافی، براق شدن و از بین رفتن خشکی مو بخشی از هنر شماست.

شروع قیمت:
دوره آموزش رنگ مو زنانه

دوره آموزش رنگ و مش مو

بهترین ترکیب رنگ‌ها، انواع هایلایت، مش، دکلره و بسیاری مهارت دیگر را با جدیدترین تکنیک‌ها یاد خواهید گرفت.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره کوتاهی مو چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره کوتاهی مو مبتدی شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان پیرایشگر زنانه و در پایان دوره کوتاهی مو پیشرفته شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان پیرایشگر موی زنانه از روی تصویر را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کوتاهی مو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. سایر هزینه ها در صفحه هزینه دوره های آرایشگری درج شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک کوتاهی مو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره کوتاهی مو زنانه چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ برای دوره مبتدی ۶ جلسه و در دوره پیشرفته ۵ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: