آموزش کوتاهی مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

کوتاه کردن موها باعث تنوع در ظاهر و چهره شما می شود و در شاد کردن روحیه هم تاثیر مثبتی دارد. انتخاب مدل مناسب کوتاهی مو با توجه به فرم صورت و جنس موی افراد مهم ترین نکته در آموزش کوتاهی مو می باشد. کوتاه کردن مو علاوه بر تاثیر مثبت در آراستگی ظاهری باعث جلوگیری از ایجاد مو خوره نیز می شود. کوتاه کردن مو روش های مختلفی دارد و هرکدام از روش ها باید با تکنیک صحیح اجرا شوند تا به نتیجه دلخواه رسید.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره کوتاهی مو
 • حفاظت و بهداشت فردی
 • شستشوی موی سر
 • کوتاهی پایه
 • کوتاهی با زوایای مختلف
 • کم حجم کردن مو
 • فرم دهی به موها بعد از کوتاهی و ویتامینه کردن مو
 • پیتاژ ترکیبی
 • کوتاهی از روی عکس
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کوتاهی مو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: انواع قیچی های مخصوص کوتاهی مو، انواع اسپری های فیکس کننده مو، آب پاش، شامپو، سشوار، اتوی مو و پیش بند یک بار مصرف می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی کوتاهی مو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش کوتاهی مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره مبتدی

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره مبتدی کوتاهی مو تماس با کارشناسان

دوره پیشرفته

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره پیشرفته کوتاهی مو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد استفاده در کوتاهی مو به صورت کاملا عملی با استفاده از مدل واقعی آشنا می شوید و تمام روش هایی که یک آرایشگر حرفه ای باید برای انجام کوتاهی مو بداند را یاد می گیرید.

همچنین به مهم ترین متدهای روز کوتاهی مو از جمله انواع روش های کوتاهی مو شامل کوتاهی مو ژورنالی، انواع کوپ شامل کوپ فارا، کوپ کرنلی، کوپ قارچی، کوپ لیر ترکیبی، کوپ سیبل، کوپ آناناسی، کوپ لیزری، کوپ ریحانا، کوپ ناموزون (کوپ فانتزی)، کوپ ستاره ای و …،کوتاهی کلوش، انواع چتری فشن و عروسکی، پیتاژهای تخصصی برای پر حجم نمایان کردن مو، موخوره گیری مو جهت از بین بردن وزی، موخوره گیری مو بدون کوتاهی قد مو و کوتاهی مو با موزر مسلط می شوید.

ثبت نام دوره مبتدی کوتاهی مو

بازار کار کوتاهی مو چطوره؟

کوتاه کردن مو از متداول ترین خدمات در تمام آرایشگاه هاست. دلیل کوتاه کردن موها فقط بلند شدن مو و یا ایجاد مو خوره نیست بلکه افراد به دلایل دیگری از جمله فشار روی گردن، گرمای هوا، حساسیت گردن، تغییر در ظاهر، عوض شدن مد و ….. نیز اقدام به کوتاه کردن موها می کنند. بنابراین رشته کوتاهی مو جزو رشته های پولساز آرایشگری است و همیشه مشتریان زیادی دارد و شما در صورت کسب تخصص های لازم می توانید به راحتی درآمد خوبی کسب کنید.

چگونه متخصص کوتاهی مو می شوید؟

در دوره آموزشی کوتاهی مو در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع ابزارهای مورد استفاده برای کوتاهی مو، مدل های مختلف کوتاهی مو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های رایج در بازار کار کوتاهی مو از جمله انواع کوپ، انواع چتری، انواع مدل های ژورنالی، پیتاژهای تخصصی، روش های مو خوره گیری و کوتاهی مو با موزر به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزشی رز سرخ علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی برای کوتاه کردن مو شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب و خشک کردن مو نیز آموزش داده می شود.

چرا کوتاهی مو انقدر پر طرفداره؟

بسیاری از خانم ها از کوتاه کردن مو برای کمتر نشان دادن سن کمک می گیرند و مو بخش مهمی از ظاهر آنهاست. اگر مدل کوتاهی مو درست انتخاب شود و مناسب با فرم صورت و جنس مو باشد، ویژگی های خوب صورت شما نمایان می شود و عیب های صورت را می پوشاند و در نهایت ظاهر شما را جذاب تر می کند. از طرفی کوتاه کردن موها به سالم تر شدن و رفع مو خوره هم کمک می کند. تمامی این موارد دلیل رونق بازار کار کوتاهی مو می باشد.
 • معرفی ۱۰ شغل پر درآمد حوزه آرایشگری
  تلاش برای داشتن چهره و ظاهر زیبا تحت تاثیر تغییرات سبک زندگی و تبلیغات در تلویزیون و شبکه های اجتماعی به یک امر همه گیر تبدیل شده است. امروزه اغلب خانم ها با میل و اشتیاق فراوان، هزینه زیادی برای خدمات آرایشگری می پردازند. به همین جهت آرایشگری جزو پردرآمد ترین مشاغل در تمام دنیاست. […]
 • کراتینه صافی و کراتینه احیا چه تفاوتی دارند؟
  موها تحت تاثیر عوامل محیطی و یا رنگ و دکلره زیاد، شکننده و آسیب پذیر می شوند. کراتینه مو یکی از بهترین روش ‌های احیای موهای آسیب دیده ‌است. امروزه روش‌ های گوناگونی برای درمان موهای نا سالم وجود دارد. اما اگر فکر می ‌کنید موهایتان جذابیت خود را از دست داده ‌اند، احیای موها […]
 • بوتاکس مو و کراتینه مو چه تفاوتی دارند؟
  بوتاکس مو و کراتینه مو هر دو از روش های صافی و احیای مو هستند که برای ایجاد موهای صاف ‌تر و نرم ‌تر استفاده می‌ شوند. با وجود این که هر دوی این تکنیک‌ ها در اصل یک کاربرد دارند، اما نقاط متمایزی هم با یکدیگر دارند. بوتاکس مو یک تکنیک غیر شیمیایی است […]
 • تفاوت بوتاکس مو و اولاپلکس تراپی چیست؟
  بوتاکس مو و اولاپلکس تراپی دو روش متداول هستند که برای صافی، درخشندگی، استحکام و سلامت مو استفاده می‌شوند. نتیجه کار با این محصولات ممکن است شباهت‌ هایی به هم داشته باشد، اما موارد عمده‌ای وجود دارد که این دو را از هم متمایز می‌ کند. بوتاکس مو، مانند بوتاکس پوست، یک روش جوانسازی مو […]

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: