آموزش طراحی حنا

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش طراحی حنا در آموزشگاه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش نقش حنا شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش طراحی با حنا روی بدن با شابلون و قیف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش حنا، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. هنر طراحی حنا از کشور هند به بقیه کشورها منتقل شده است. حنا یک ماده گیاهی است که فواید زیادی برای پوست بدن دارد. طرح های حنا معمولا روی دست، آرنج و یا پاها کشیده می شود و رنگ های مختلفی دارد. در طراحی حنا ابتدا طرح حنا توسط مشتری انتخاب می شود و بعد از آماده سازی خمیر، حنا به وسیله شابلون روی محل مورد نظر طراحی می شود و نقش حنا را با استفاده از قلم های باریک، قیف حنا یا شابلون ترسیم می کنند. بر خلاف روش تتو که دائمی است این روش موقتی می باشد و بعد از گذشت چند هفته به صورت کامل از روی پوست پاک می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش طراحی حنا

  سرفصل های دوره آموزش طراحی حنا

 • رعايت بهداشت و ايمني
 • تميز كردن پوست
 • ايجاد طرح روي بدن
 • آماده كردن و ساختن مواد مصرفي
 • زدن مواد روي طرح كشيده شده روي بدن
 • خشك كردن طرح حنا
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز طراحی حنا

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزارها و وسایل مورد نیاز دوره آموزش طراحی حنا، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: اپيلكاتور، شابلون و قلم موی پلاستیکی، انواع طرح های مختلف مورد نیاز طراحی، قیف مخصوص و حنا می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش طراحی حنا

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش طراحی حنا آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره طراحی حنا به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش طراحی حنا

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش حنا چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام طراحی حنا از جمله اپيلكاتور، شابلون پلاستيكي، قلم مو پلاستيكي و شابلون كاغذی آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که یک طراح حرفه ای حنا باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و در مهم ترین متدهای روز طراحی حنا از جمله آموزش طراحی حنا روی دست، آموزش نقش حنا هندی، انواع طراحی فانتزی، غربی، مراکشی، عربی و خلیجی، طراحی بر روی قسمت دلخواه بدن و شیک ترین مدل های ژورنالی نقش حنا مسلط می شوید.

ثبت نام دوره طراحی حنا

بازار کار طراحی حنا چطوره؟

این روزها بازار کار طراحی حنا بین خانم ها رونق زیادی دارد و حتی دختر خانم های جوان هم علاقه مند به استفاده از طرح های حنا بر روی بدن خود هستند. طراحی حنا به شکل نقش و نگار نازک و طرح های زیبا می باشد که بسیار با دقت و ظریف انجام می شود و به همین جهت طرفداران بسیاری دارد. بعضی از طرح های تتو هم به وسیله حنا قابل انجام است و این کار همیشه مشتریان خاص خود را دارد. بنابراین شما می توانید بعد از تسلط کامل در طراحی حنا با سرمایه بسیار کم به راحتی از طریق این رشته کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص طراحی حنا می شوید؟

در دوره آموزشی طراحی حنا در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ساخت مواد مورد نیاز برای طراحی، مراحل طراحی حنا را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. شما در این دوره با استفاده صحيح از قلم مو، ايجاد طرح روي بدن به وسيله شابلون، آماده كردن مواد، ساختن مواد مصرفي برای طرح زدن، زدن مواد روي طرح ايجاد شده، نحوه پر کردن اپلیکاتور، استفاده صحیح از قلم مو و تركيب مواد مصرفی به صورت کاملا عملی و با استفاده از مدل واقعی آشنا می شوید.

چرا طراحی حنا انقدر پر طرفداره؟

بسیاری از افراد به دلیل ماندگاری زیاد تتو در دراز مدت از طرح آن خسته می شوند و به دنبال طراح های موقتی هستند. از طرفی استفاده از حنا برای پوست مفید است و مواد شیمیایی مضر ندارد. استفاده از حنا از قدیم رواج زیادی داشته است و همچنان در مراسم حنابندان که قبل از عروسی برگزار می شود روی دست عروس طرح های حنا کشیده می شود. تمامی این موارد دلیل رونق بازار طراحی حنا می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره طراحی با حنا چه مدرکی دریافت می کنم؟

در پایان دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان طراحی حنا بر روی بدن را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش طراحی حنا چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش حنا آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک طراحی حنا سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در دوره آموزش طراحی حنا، فقط طراحی به وسیله شابلون آموزش داده میشه؟

خیر، در آموزش طراحی حنا هم طراحی با انواع شابلون ها و هم طراحی حنا با دست آموزش داده میشه

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش طراحی با حنا توسط آموزشگاه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش طراحی با حنا چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش طراحی حنا در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۸ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

برای موفق شدن در دوره طراحی حنا حتما باید نقاشیم خوب باشه؟

خیر، با تمرین و تکرار به نتایج فوق العاده می رسید و نیازی به داشتن استعداد نیست

آیا بعد از شرکت در دوره طراحی با حنا میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: