آموزش طراحی حنا

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

هنر طراحی حنا از کشور هند به بقیه کشورها منتقل شده است. حنا یک ماده گیاهی است که فواید زیادی برای پوست بدن دارد. طرح های حنا معمولا روی دست، آرنج و یا پاها کشیده می شود و رنگ های مختلفی دارد. در طراحی حنا ابتدا طرح حنا توسط مشتری انتخاب می شود و بعد از آماده سازی خمیر، حنا به وسیله شابلون روی محل مورد نظر طراحی می شود و نقش حنا را با استفاده از قلم های باریک، قیف حنا یا شابلون ترسیم می کنند. بر خلاف روش تتو که دائمی است این روش موقتی می باشد و بعد از گذشت چند هفته به صورت کامل از روی پوست پاک می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره طراحی حنا
 • رعايت بهداشت و ايمني
 • تميز كردن پوست
 • ايجاد طرح روي بدن
 • آماده كردن و ساختن مواد مصرفي
 • زدن مواد روي طرح كشيده شده روي بدن
 • خشك كردن طرح حنا
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی طراحی حنا، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: اپيلكاتور، شابلون و قلم موی پلاستیکی، انواع طرح های مختلف مورد نیاز طراحی، قیف مخصوص و حنا می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی طراحی حنا، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش طراحی حنا آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش طراحی حنا

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره طراحی حنا تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام طراحی حنا از جمله اپيلكاتور، شابلون پلاستيكي، قلم مو پلاستيكي و شابلون كاغذی آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که یک طراح حرفه ای حنا باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و در مهم ترین متدهای روز طراحی حنا از جمله انواع طراحی فانتزی، غربی، هندی، مراکشی، عربی و خلیجی، طراحی بر روی قسمت دلخواه بدن و شیک ترین مدل های ژورنالی نقش حنا مسلط می شوید.

ثبت نام دوره طراحی حنا

بازار کار طراحی حنا چطوره؟

این روزها بازار کار طراحی حنا بین خانم ها رونق زیادی دارد و حتی دختر خانم های جوان هم علاقه مند به استفاده از طرح های حنا بر روی بدن خود هستند. طراحی حنا به شکل نقش و نگار نازک و طرح های زیبا می باشد که بسیار با دقت و ظریف انجام می شود و به همین جهت طرفداران بسیاری دارد. بعضی از طرح های تتو هم به وسیله حنا قابل انجام است و این کار همیشه مشتریان خاص خود را دارد. بنابراین شما می توانید بعد از تسلط کامل در طراحی حنا با سرمایه بسیار کم به راحتی از طریق این رشته کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص طراحی حنا می شوید؟

در دوره آموزشی طراحی حنا در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ساخت مواد مورد نیاز برای طراحی، مراحل طراحی حنا را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. شما در این دوره با استفاده صحيح از قلم مو، ايجاد طرح روي بدن به وسيله شابلون، آماده كردن مواد، ساختن مواد مصرفي برای طرح زدن، زدن مواد روي طرح ايجاد شده، نحوه پر کردن اپلیکاتور، استفاده صحیح از قلم مو و تركيب مواد مصرفی به صورت کاملا عملی و با استفاده از مدل واقعی آشنا می شوید.

چرا طراحی حنا انقدر پر طرفداره؟

بسیاری از افراد به دلیل ماندگاری زیاد تتو در دراز مدت از طرح آن خسته می شوند و به دنبال طراح های موقتی هستند. از طرفی استفاده از حنا برای پوست مفید است و مواد شیمیایی مضر ندارد. استفاده از حنا از قدیم رواج زیادی داشته است و همچنان در مراسم حنابندان که قبل از عروسی برگزار می شود روی دست عروس طرح های حنا کشیده می شود. تمامی این موارد دلیل رونق بازار طراحی حنا می باشد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: