دوره آموزش طراحی حنا

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش طراحی نقش حنا در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش نقش حنا شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش طراحی با حنا روی بدن با شابلون و قیف می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش طرح حنا، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند.

هنر طراحی حنا از کشور هند به بقیه کشورها منتقل شده است. حنا یک ماده گیاهی است که فواید زیادی برای پوست بدن دارد. طرح های حنا معمولا روی دست، آرنج و یا پاها کشیده می شود و رنگ های مختلفی دارد. در طراحی حنا ابتدا طرح حنا توسط مشتری انتخاب می شود و بعد از آماده سازی خمیر، حنا به وسیله شابلون روی محل مورد نظر طراحی می شود و نقش حنا را با استفاده از قلم های باریک، قیف حنا یا شابلون ترسیم می کنند. بر خلاف روش تتو که دائمی است این روش موقتی می باشد و بعد از گذشت چند هفته به صورت کامل از روی پوست پاک می شود.

بعلاوه پس از اتمام دوره آموزش طراحی با حنا می‌ توانیم شما هنرجویان عزیز را به سالن‌ های زیبایی معرفی کنیم تا فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

کلاس حنا
کلاس حنا
آموزش نقش حنا
آموزش نقش حنا
کلاس آموزش حنا
کلاس آموزش حنا
آموزش طراحی با حنا
آموزش طراحی با حنا
دوره طراحی حنا
دوره طراحی حنا

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره آموزش طراحی با حنا
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره طراحی حنا

سرفصل های دوره آموزش طراحی با حنا روی بدن

 • تميز كردن پوست
 • طرح روی کاغذ یا پوست مصنوعی
 • ايجاد طرح روي بدن
 • آماده كردن و ساختن مواد مصرفي
 • زدن مواد روي طرح كشيده شده روي بدن
 • خشك كردن طرح حنا
ثبت نام دوره طراحی با حنا

نحوه برگزاری کلاس طراحی حنا

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش طراحی حنا در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز طراحی حنا

جدیدترین تکنیک ها

ابزار دوره آموزش طراحی حنا شامل: اپيلكاتور، شابلون و قلم موی پلاستیکی، انواع طرح های مختلف مورد نیاز طراحی، قیف مخصوص و حنا می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید سایر لوازم مصرفی و وسایل مورد نیاز طراحی با حنا را همراه داشته باشید.

هزینه دوره طراحی حنا

قیمت گذاری براساس نیاز شما
قیمت دوره آموزش طراحی با حنا
نام دوره: آموزش طراحی حنا
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 4 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک دوره آموزش طراحی با حنا

بعد از اتمام دوره آموزش حنا چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام طراحی حنا از جمله اپيلكاتور، شابلون پلاستيكي، قلم مو پلاستيكي و شابلون كاغذی آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که یک طراح حرفه ای حنا باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و در مهم ترین متدهای روز طراحی حنا از جمله آموزش طراحی حنا روی دست، آموزش نقش حنا ساده هندی، آموزش زدن حنا روی دست، آموزش طرح حنا ساده، انواع طراحی فانتزی، غربی، مراکشی، عربی و خلیجی، طراحی بر روی قسمت دلخواه بدن و شیک ترین مدل های ژورنالی نقش حنا مسلط می شوید.

بازار کار طراحی حنا چطوره؟

طراحی حنا به شکل نقش و نگارهای ظریف و زیباست که بسیار با دقت روی پوست انجام می شود. همچنین بعضی از طرح های مدرن تتو هم به وسیله حنا قابل اجراست. با این تفاوت که مانند تاتو درد ندارد، دائمی نیست و نه تنها عوارضی ندارد، بلکه بسیار برای پوست مفید است. همه این عوامل باعث می شود که طراحی حنا روی دست و پا در میان خانم ها و دختران جوان طرفدارهای بسیاری داشته باشد. بنابراین اگر شما در کار خود مهارت کافی را داشته باشید، می توانید با سرمایه بسیار کم به راحتی از طریق این رشته کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص طراحی حنا می شوید؟

در دوره آموزشی طراحی حنا در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ساخت مواد مورد نیاز برای طراحی، مراحل طراحی حنا را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. شما در این دوره با استفاده صحيح از قلم مو، ايجاد طرح روي بدن به وسيله شابلون، آماده كردن مواد، ساختن مواد مصرفي برای طرح زدن، زدن مواد روي طرح ايجاد شده، نحوه پر کردن اپلیکاتور، استفاده صحیح از قلم مو و تركيب مواد مصرفی به صورت کاملا عملی و با استفاده از مدل واقعی آشنا می شوید.

چرا طراحی حنا بدن انقدر پرطرفداره؟

بسیاری از افراد به دلیل ماندگاری زیاد تتو در دراز مدت از طرح آن خسته می شوند و به دنبال طراح های موقتی هستند. از طرفی استفاده از حنا برای پوست مفید است و مواد شیمیایی مضر ندارد. استفاده از حنا از قدیم رواج زیادی داشته است و همچنان در مراسم حنابندان که قبل از عروسی برگزار می شود روی دست عروس طرح های حنا کشیده می شود. تمامی این موارد دلیل رونق بازار طراحی حنا می باشد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس آموزش حنا
کلاس آموزش حنا رز سرخ
کلاس آموزش
            طراحی با حنا
کلاس آموزش طراحی حنا
نقش حنا روی
            بدن
نمونه طراحی حنا عروس
نمونه طراحی با حنا روی دست
طرح حنا روی دست
طراحی حنا
            روی دست
طراحی با حنا
کلاس آموزش حنا
کلاس آموزش حنا رز سرخ
718 views
hanieh.mohammadi_ چه جالب جلسه چقدره؟
sara_dolls2021 ممنونم از آموزش خوبتون
hejab_style_anam توضیحاتتون عالی و کامل بود

مراحل آموزش طراحی با حنا

 • 1. در ابتدای آموزش طراحی با حنا قیفی با ابزار مورد نیاز برای این کار آشنا شده و ساخت انواع قیف را یاد می گیرید.
 • 2. در مرحله بعد مربی نحوه کار با قیف و قلم طراحی را به شما آموزش می دهد.
 • 3. سپس نوبت به آموزش حنا ساده با شابلون و بدون شابلون روی پوست مصنوعی می رسد.
 • 4. در مرحله چهارم، طریقه صحیح طراحی با انواع حنا مانند حنا سفید، مشکی، قوه ای و …. را یاد می گیرید.
 • 5. در نهایت نیز هرآنچه را که در طول دوره آموزش دیده اید را ابتدا روی پوست مصنوعی و سپس روی مدل های طبیعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ همواره در تلاش است تا دوره آموزش طراحی با حنا را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت برگزار کند تا هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کند. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های مهم و ضروری این رشته آرایشگری را به طور کامل، با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم تا علاوه بر کسب مهارت در این حرفه، با جدیدترین ابزارها و روش ها و به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش انواع مدل های طراحی با حنا

شاید فکر کنید طراحی با حنا به مدل های قدیمی و سنتی عربی یا هندی محدود می شود. اما این روزها با گسترش محبوبیت نقش حنا در میان جوانان سرتاسر جهان، مدل های جدید و مدرن تری برای این هنر جذاب درخواست می شود. از این رو ما در دوره های خود انواع مدل های سنتی عربی و هندی، فانتزی، نقش حنای عروس، طرح های ست و همچنین مدل های تاتو با حنا را آموزش می دهیم. بنابراین هنرجویان ما پس از گذراندن دوره آموزشی مدل های مختلف دیزاین حنا دست و پا را یاد می گیرند و قادر خواهند بود به تمام نیازهای مشتریان خود پاسخ بدهند.

آموزش روش های طراحی با حنا

تاتو بدن کار بسیار ظریف و حساسی است. زیرا مستقیم با پوست و خون مشتری در ارتباط است و عدم رعایت برخی نکات می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. بنابراین بسیار مهم است که در انتخاب آموزشگاه خود دقت کنید تا مطمئن باشید همه چیز را به خوبی آموزش می بینید. در ادامه به برخی از مهم ترین نکاتی که در دوره آموزش تاتو بدن مبتدی و حرفه ای آموزش می بینید، اشاره می کنیم:

1. مراحل آموزش طراحی حنا با قیف

طراحی نقش حنا از قدیم با استفاده از قیف انجام می شده است. امروزه نیز با اندکی تفاوت از همین روش استفاده می شود. تنها تغییر در سایز سری قیف ها و جنس و راحتی استفاده از آن ها ایجاد شده است. اما محصول دیگری که می توان بجای قیف استفاده کرد، قلم طراحی حنا نام دارد. کارکرد این قلم شبیه قیف است، اما کوچک تر و در سایز قلم تولید می شود و می توان از آن برای طراحی های بسیار ظریف استفاده کرد. طرز استفاده از این قیف ها بسیار ساده است. کافی است حنا را در آن بریزید و با تنظیم فشار دست خود،‌ حنا را از سری قیف به پوست منتقل کرده و طرح مورد نظرتان را بکشید.

2. مراحل آموزش طراحی حنا با شابلون

به طور کلی طراحی حنا با قیف انجام می شود. به این معنی که تا قبل از اجرای طرح روی پوست، تمام مراحل آماده سازی حنا در هر دو روش یکسان است. اگر به دنبال یک روش طراحی دست با حنا ساده و سریع هستید، ما استفاده از شابلون را به شما پیشنهاد می کنیم. امروزه شابلون های آماده در طرح های مختلف در بازار موجود است، اما شما خودتان هم می توانید شابلون خاص خود را طراحی و درست کنید. پس از اینکه مواد حنا را آماده کرده و در قیف ریختید، شابلون را روی پوست بگذارید و با قیف روی قسمت های باز آن بکشید. سپس شابلون را بردارید منتظر بمانید تا حنا خشک شود.

3. مراحل آموزش طراحی حنا با دست

با اینکه استفاده از شابلون کار را برای افراد مبتدی راحت می کند، اما حرفه ای ها ترجیح می دهند با دست طراحی کنند. استفاده از شابلون طراح را محدود می کند و آزادی عمل را از او می گیرد. بنابراین اگر دوست دارید طرح مورد نظر مشتری را با سلیقه و خلاقیت خودتان ترکیب کنید، کافی است نوک قیف را روی پوست بگذارید و با حرکات هنرمندانه دست خود طرح زیبایی را خلق کنید.

دوره های مرتبط با آموزش طراحی حنا

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره اصلاح ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو

دوره اصلاح صورت و اصلاح ابرو به صورت حرفه ای

شروع قیمت:
دوره فیبروز یا میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

حرفه ای ترین آموزش فیبروز در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزش لیزر

آموزش لیزر موهای زائد

آشنایی با دستگاه های لیزر، انجام لیزر موهای زائد کاملا عملی

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره طراحی با حنا چه مدرکی دریافت می کنم؟

در پایان دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان طراحی حنا بر روی بدن را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش طراحی حنا چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش حنا آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. قیمت مربوط به سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری ثبت شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک طراحی حنا سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در دوره آموزش طراحی حنا، فقط طراحی به وسیله شابلون آموزش داده میشه؟

خیر، در آموزش طراحی حنا هم طراحی با انواع شابلون ها و هم طراحی حنا با دست آموزش داده میشه.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش طرح حنا چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش طراحی حنا در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

برای موفق شدن در دوره طراحی حنا حتما باید نقاشیم خوب باشه؟

خیر، با تمرین و تکرار به نتایج فوق العاده می رسید و نیازی به داشتن استعداد نیست.

آیا بعد از شرکت در دوره طراحی با حنا میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: