آموزش خودآرایی

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش خودآرایی صورت شامل سرفصل های مربوط به آموزش چند مدل آرایش روز و شب و با توجه به چهره هر فرد، می شود. هنرجویان در پایان این دوره برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. زیبایی صورت و آراستگی ظاهر برای همه خانم ها بسیار مهم است. خودآرایی یکی از رشته های محبوب آرایشگری است که هنرجویان با توجه به نقاط ضعف و قوت صورت خود، نحوه آرایش مناسب با فرم چهره خود را یاد می گیرند. به کمک خود آرایی می توان به بهترین حالت چهره دست پیدا کرد. خودآرایی مراحل و تکنیک های مختلفی دارد از جمله: کانتور صورت، آموزش آرایش چشم ها، آرایش لب ها با توجه به فرم لب و … که تمام این مراحل به صورت کاملا عملی در کلاس های خودآرایی آموزش داده می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش خودآرایی

  سرفصل های دوره خود آرایی

 • کانتورینگ صورت
 • متعادل سازي چهره
 • آموزش آرایش متناسب با صورت هر شخص
 • آموزش مدل خط چشم متناسب با فرم چشم
 • آموزش چند روش سایه زدن چشم
 • آموزش چند مدل آرایش شب و روز
 • آموزش آرایش مخصوص مراسم و مهمانی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش خودآرایی

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش خودآرایی، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: انواع پالت های سایه، خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرهای فیکساتور، انواع ریمل ، رژ لب، برق لب، براش های مخصوص میکاپ و تمام لوازم مورد نیاز میکاپ و گریم حرفه ای می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزش خودآرایی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه کلاس خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش خود آرایی

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش خودارایی چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش خودآرایی صورت، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام خود آرایی از جمله انواع کرم پودر، فون متعادل سازي چهره، مداد چشم، رژ گونه، انواع رژ لب، انواع ریمل، پاک کننده پوست، انواع لوسيون مایع، انواع خط چشم و خط لب آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که برای حرفه ای شدن لازم است بدانید را یاد می گیرید و در مهم ترین متد های روز آرایشی با توجه به فرم صورت خود مسلط می شوید.

ثبت نام دوره

بازار کار خود آرایی چطوره؟

زیبا تر شدن یکی از نیازهای اساسی همه خانم هاست که از طریق یاد گرفتن خودآرایی می توانند به بهترین نحو به این نیاز پاسخ بدهند. از طرفی افرادی که وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارند یا تمایلی به پرداخت هزینه های زیاد برای میکاپ ندارند به دنبال یاد گرفتن خود آرایی هستند. شما می توانید بعد از تسلط در آرایش های مناسب برای انواع فرم های صورت، به عنوان مدرس خودآرایی فعالیت کنید و از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص خود آرایی می شوید؟

در دوره اموزش خودارایی در آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، شما با نحوه صحیح استفاده از تمام وسایل آرایش آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای خواهید شد. در این دوره شما ترتیب صحیح انجام آرایش های مختلف، آرایش های متفاوتی که برای صورت شما مناسب است، برطرف کردن ایرادات، حذف مشکلات پوستی از آرایش، نحوه گذاشتن مژه و کانتور کردن را با تمام ریزه کاری ها را یاد می گیرید. در پایان این دوره شما چند مدل آرایش صورت مخصوص روز و شب و آرایش مخصوص مراسم و مهمانی را با توجه به فرم صورت خود یاد می گیرید.

چرا خود آرایی انقدر پر طرفداره؟

این روزها رقابت در زیبایی بین خانم ها افزایش پیدا کرده و همه آنها تمایل دارند بهترین و زیبا ترین چهره را داشته باشند. یاد گرفتن خود آرایی باعث می شود خانم ها به مطلوب ترین حالت چهره خود برسند و از این طریق اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا می کند. به دلیل هزینه های بالای آرایشگاه ها برای انجام میکاپ افراد زیادی ترجیح می دهند آرایش صورت را به بهترین نحو توسط خودشان انجام دهند. تمامی این موارد دلیل پر طرفدار بودن رشته خود آرایی می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره خودآرایی چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره خودآرایی شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان خودآرایی زنانه را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش خودآرایی چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش خودارایی آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک خودآرایی سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

بعد از این دوره میتونم هر سبکی بخوام روی چهره خودم آرایش انجام بدم؟

در آموزش خودارایی چند مدل آرایش مناسب روزانه، مهمانی و آرایش شب با توجه به فرم چهره خودتان آموزش داده می شود.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله، آموزش با لوازم آرایش هایی که موجود دارید شروع می شود و در صورت نیاز به لوازم بیشتر، برای خرید راهنمایی می شوید.

مدت زمان دوره آموزش خودارایی چقدر است؟

مدت زمان دوره اموزش خودارایی در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

برای ثبت نام در دوره خودآرایی باید استعداد آرایشگری داشته باشم؟

خیر، آموزش خودآرایی از پایه شروع میشه و نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره خودآرایی میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: