دوره آموزش خودآرایی

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس خودآرایی صورت شامل سرفصل های مربوط به آموزش چند مدل آرایش روز و شب و با توجه به چهره هر فرد، می شود. هنرجویان در پایان دوره خودآرایی برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. زیبایی صورت و آراستگی ظاهر برای همه خانم ها بسیار مهم است.

خودآرایی یکی از رشته های محبوب آرایشگری است که هنرجویان با توجه به نقاط ضعف و قوت صورت خود، نحوه آرایش مناسب با فرم چهره خود را یاد می گیرند. به کمک خود آرایی می توان به بهترین حالت چهره دست پیدا کرد. خودآرایی مراحل و تکنیک های مختلفی دارد از جمله: کانتور صورت، آموزش آرایش چشم ها، آرایش لب ها با توجه به فرم لب و … که تمام این مراحل به صورت کاملا عملی در کلاس های خودآرایی آموزش داده می شود.

آموزش خودآرایی میکاپ صورت
دوره خودآرایی حرفه ای
دوره خودآرایی حرفه ای
کلاس خودآرایی
کلاس خودآرایی
آموزش خودارایی با مدرک
آموزش خودارایی با مدرک
دوره آموزش خود آرایی
دوره خودآرایی
بهترین آموزشگاه خودآرایی در تهران
آموزشگاه خودآرایی در تهران
آموزش خودآرایی صورت
کلاس خودآرایی رز سرخ
هزینه آموزش خودارایی
آموزش خودآرایی

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
مربی دوره خودآرایی
مینا واسق مدرس بین المللی دوره آموزش خودآرایی

سرفصل های دوره خود آرایی

ثبت نام دوره خودآرایی

نحوه برگزاری دوره آموزش خودآرایی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش خودآرایی در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز خود آرایی

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزارهای مورد نیاز دوره آموزش حرفه ای خودآرایی شامل: انواع پالت های سایه، خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرهای فیکساتور، انواع ریمل ، رژ لب، برق لب، براش های مخصوص میکاپ و تمام لوازم مورد نیاز میکاپ و گریم حرفه ای می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش خودآرایی

قیمت کلاس خودآرایی
هزینه دوره آموزش خودآرایی
نام دوره: آموزش خود آرایی
مدت آموزش: ۳ جلسه
مدت زمان دوره: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک حرفه ای خودآرایی صورت

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره متوجه می‌شوید که خودآرایی چیست و چه مواردی را شامل می‌شود. همچنین با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام خود آرایی از جمله انواع کرم پودر، فون متعادل سازي چهره، مداد چشم، رژ گونه، انواع رژ لب، انواع ریمل، پاک کننده پوست، انواع لوسيون مایع، انواع خط چشم و خط لب آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید. تمام روش هایی که برای حرفه ای شدن لازم است بدانید را یاد می گیرید و در مهم ترین متد های روز آرایشی با توجه به فرم صورت خود مسلط می شوید.

بازار کار خودآرایی چطوره؟

زیبا تر شدن یکی از نیازهای اساسی همه خانم هاست که از طریق یاد گرفتن خودآرایی می توانند به بهترین نحو به این نیاز پاسخ بدهند. از طرفی افرادی که وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارند یا تمایلی به پرداخت هزینه های زیاد برای میکاپ ندارند به دنبال یاد گرفتن خود آرایی هستند. شما می توانید بعد از تسلط در آرایش های مناسب برای انواع فرم های صورت، به عنوان مدرس خودآرایی فعالیت کنید و از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه در این زمینه متخصص شویم؟

در دوره خودارایی در آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، شما با نحوه صحیح استفاده از تمام وسایل آرایش آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای خواهید شد. در این دوره شما ترتیب صحیح انجام آرایش های مختلف، آرایش های متفاوتی که برای صورت شما مناسب است، برطرف کردن ایرادات، حذف مشکلات پوستی از آرایش، نحوه گذاشتن مژه و کانتور کردن را با تمام ریزه کاری ها را یاد می گیرید. در پایان این دوره شما چند مدل آرایش صورت مخصوص روز و شب و آرایش مخصوص مراسم و مهمانی را با توجه به فرم صورت خود یاد می گیرید.

چرا دوره خودآرایی پرطرفداره؟

این روزها رقابت در زیبایی بین خانم ها افزایش پیدا کرده و همه آنها تمایل دارند بهترین و زیبا ترین چهره را داشته باشند. یاد گرفتن خود آرایی باعث می شود خانم ها به مطلوب ترین حالت چهره خود برسند و از این طریق اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا می کند. به دلیل هزینه های بالای آرایشگاه ها برای انجام میکاپ افراد زیادی ترجیح می دهند آرایش صورت را به بهترین نحو توسط خودشان انجام دهند. تمامی این موارد دلیل پر طرفدار بودن رشته خود آرایی می باشد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس آموزش خودآرایی
کلاس خودآرایی
لوازم دوره خودآرایی صورت
لوازم دوره خودارایی
ابزار کلاس خود ارایی
ابزار میکاپ
718 views
hamechiz.iran وای چقدر تمیز و نازه😍
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍
taarlan.bagg آدرس آرایشگاهتون کجاست؟

مراحل آموزش خودآرایی

 • 1. در ابتدای دوره آموزش خودآرایی در منزل، با فرم صورت خود آشنا می شوید و یاد می گیرید چه نوع آرایش و مدل مو و ابرویی با چهره شما متناسب است.
 • 2. در مرحله بعد مربی ابزار و لوازم مورد نیاز برای این دوره را به شما معرفی می کند و طرز استفاده از آن ها را به شما می آموزد.
 • 3. سپس طریقه صحیح آرایش چهره را با توجه به حالات و ویژگی های خاص اعضای صورت خود به صورت تئوری و عملی آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم یاد می گیرید که چگونه اصلاح صورت و ابرو برای خود انجام دهید و همچنین موهای خود را رنگ، کوتاه و براشینگ کنید.
 • 5. در نهایت نیز تمام مباحثی را که در طول دوره آموزش دیده اید به صورت عملی روی چهره خود تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

دوره آموزش خودآرایی و گریم صورت، همانطور که از نام آن پیداست، شما را برای آرایش چهره خودتان آماده می کند. بنابراین هدف از این دوره تربیت نیروی متخصص برای ورود به بازار کار نیست. زیرا شما قرار نیست خدماتی به مشتری ارائه دهید. مهم این است که یاد بگیرید چطور خود را به بهترین شکل آرایش کنید. اما اگر دوست دارید از این هنر خود کسب درآمد کنید، می توانید در آموزشگاه های آرایشگری به تدریس این دوره آموزشی مشغول شوید. البته کسب مهارت کافی در این کار و آماده شدن برای تدریس به تمرین و پشتکار و مهارت های فردی شما بستگی دارد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

همه خانم ها دوست دارند همیشه زیبا و آراسته باشند و به همین دلیل به آرایش کردن و رسیدگی به ظاهر خود اهمیت می دهند. اما بسیاری از خانم ها روش درست آرایش کردن را نمی دانند و متاسفانه اثر منفی روی چهره خود می گذارند. برای این دسته از خانم ها دوره آموزش خودآرایی ساده شب و روز و همچنین مناسب جشن ها و مهمانی ها در نظر گرفته شده است تا با اصول این کار آشنا شوند. در این دوره فرم صورت و تن پوست خود را تشخیص می دهید و بنابراین می توانید بهترین فرم آرایش و مدل مو و همچنین مناسب ترین رنگ برای پوست خود را انتخاب کنید. بعلاوه می توانید بدون پرداخت هزینه به آرایشگر خود را برای جشن های مختلف آماده کنید.

دوره خودآرایی شامل چه آموزش های می شود؟

دوره آموزش خودآرایی از صفر تا صد آنچه را که برای آرایش و پیرایش خود نیاز دارید به شما آموزش می دهد. شما با گذراندن این دوره در بسیاری از موارد از آرایشگر بی نیاز می شوید و می توانید خودتان را به بهترین شکل برای یک مجلس و مهمانی مهم آماده کنید. مباحثی که در کلاس های آموزش خودآرایی برای مبتدی ها می آموزید شامل موارد زیر است:

دوره آموزش خودآرایی مو

کلاس آموزش خودآرایی تهران شما را برای آراستن موهایتان برای اهداف روزمره و همچنین مجالس و مهمانی ها آماده می کند. شما در این دوره یاد می گیرید که چطور چتری موهایتان را کوتاه کنید و به آن حالت بدهید، و روش موخوره گیری، کوتاه کردن قد مو و فرم دادن به انتهای موهایتان را آموزش می بینید. همچنین کرلی کردن مو، براشینگ، و رنگ کردن مو به روش های ساده و جذاب از سرفصل هایی هستند که این دوره در آموزشگاه رز سرخ به طور کامل پوشش می دهد.

دوره آموزش خودآرایی صورت

برای اینکه بتوانید مناسب ترین فرم و رنگ آرایش برای صورت خود را بشناسید و بتوانید خود را به بهترین شکل آرایش کنید، دوره آموزش خودآرایی چهره می تواند به شما کمک کند. شما در این دوره انتخاب بهترین رنگ کرم پودر و سایه چشم، کانتورینگ چهره، کشیدن خط چشم، زدن سایه به روش های مختلف، ریمل زدن و چسباندن مژه مصنوعی، طریقه صحیح زدن رژ گونه و … را به طور کامل می آموزید. همچنین آموزش خودآرایی صورت لایت، آرایش مناسب برای محل کار و همچنین میکاپ مهمانی و عروسی از جمله مباحث مهمی هستند که در این دوره به طور کامل به آن ها مسلط می شوید.

دوره آموزش خودآرایی ابرو

اصلاح ابرو شاید به نظر ساده برسد، اما اگر می خواهید ابرویی کاملا متناسب با چهره خود داشته باشید، نیاز دارید که در یک دوره آموزش خودآرایی روزانه شرکت کنید. شما در این دوره با فرم چهره خود آشنا می شوید و مدل ابروی متناسب با چهره خود را می شناسید. پس از انتخاب بهترین مدل ابرو، طریقه صحیح برداشتن ابرو را با روش مختلف مانند تیغ، بند، وکس و … آموزش می بینید و در اصلاح ابروی خود حرفه ای می شوید. علاوه بر این، رنگ کردن ابرو نیز جزو مباحثی است که در این دوره آموزش می بینید.

دوره های مرتبط

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

دوره آموزش آرایش و پیرایش

آرایش و پیرایش در بین آموزش‌های آرایشگری بانوان، الماسی درخشان شناخته شده و مهارت‌های آرایشی شما را افزایش می‌دهد.

شروع قیمت:
دوره آموزش گریم و میکاپ

دوره آموزش گریم و میکاپ

میکاپ و گریم صورت را با جدیدترین تکنیک‌ها تنها با شرکت در دوره‌ای چند ساعته بیاموزید.

شروع قیمت:
دوره آموزش آرایش و میکاپ عروس

دوره آموزش آرایش عروس

در این دوره با تمام تکنیک‌های گریم، زاویه سازی و فون‌های مخصوص آشنا می‌شوید تا چهره عروس طبیعی و زیبا به نظر برسد.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره خودآرایی چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره خودآرایی شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان خودآرایی زنانه را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش خودآرایی چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش خودارایی آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه تمام دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری ثبت شده است تا به راحتی از آنها مطلع شوید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک خودآرایی سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آموزش آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

بعد از این دوره میتونم هر سبکی بخوام روی چهره خودم آرایش انجام بدم؟

در آموزش خودارایی چند مدل آرایش مناسب روزانه، مهمانی و آرایش شب با توجه به فرم چهره خودتان آموزش داده می شود.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره خودارایی چقدر است؟

مدت زمان دوره اموزش خودارایی در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

برای ثبت نام در دوره خودآرایی باید استعداد آرایشگری داشته باشم؟

خیر، آموزش خودآرایی از پایه شروع میشه و نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره خودآرایی میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: