آموزش خود آرایی

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

زیبایی صورت و آراستگی ظاهر برای همه خانم ها بسیار مهم است. خود آرایی یکی از رشته های محبوب آرایشگری است که هنرجویان با توجه به نقاط ضعف و قوت صورت خود، نحوه آرایش مناسب با فرم چهره خود را یاد می گیرند. به کمک خود آرایی می توان به بهترین حالت چهره دست پیدا کرد. خود آرایی مراحل و تکنیک های مختلفی دارد از جمله: کانتور صورت، آموزش آرایش چشم ها، آرایش لب ها با توجه به فرم لب و … که تمام این مراحل به صورت کاملا عملی در کلاس های آموزش خود آرایی آموزش داده می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره خود آرایی
 • آلودگي زدايي محيطي و حفظ بهداشت فردي
 • متعادل سازي چهره
 • به كارگيري رنگ ها و تجزيه و تحليل آن
 • حالت دادن به مو در حوزه خودآرايي ( فرم دهي مو )
 • برداشتن موهاي زائد صورت و حالت دادن به ابرو
 • رنگ كردن موها
 • فرم دهي ناخن
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی خود آرایی، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: انواع پالت های سایه، خط چشم، انواع کرم پودر، کانسیلر، پرایمر، پودرهای فیکساتور، انواع ریمل ، رژ لب، برق لب، براش های مخصوص میکاپ و تمام لوازم مورد نیاز میکاپ و گریم حرفه ای می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی خود آرایی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش خود آرایی آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش خود آرایی

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۸۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره خود آرایی تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام خود آرایی از جمله انواع کرم پودر، فون متعادل سازي چهره، مداد چشم، رژ گونه، انواع رژ لب، انواع ریمل، پاک کننده پوست، انواع لوسيون مایع، انواع خط چشم و خط لب آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که برای حرفه ای شدن لازم است بدانید را یاد می گیرید و در مهم ترین متد های روز آرایشی با توجه به فرم صورت خود مسلط می شوید.

ثبت نام دوره خود آرایی

بازار کار خود آرایی چطوره؟

زیبا تر شدن یکی از نیازهای اساسی همه خانم هاست که از طریق یاد گرفتن خود آرایی می توانند به بهترین نحو به این نیاز پاسخ بدهند. از طرفی افرادی که وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارند یا تمایلی به پرداخت هزینه های زیاد برای میک آپ ندارند به دنبال یاد گرفتن خود آرایی هستند. شما می توانید پس تسلط در آرایش های مناسب برای انواع فرم های صورت، به عنوان مدرس خود آرایی فعالیت کنید و از این طریق به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص خود آرایی می شوید؟

در دوره آموزشی خود آرایی در آموزشگاه رز سرخ، شما با نحوه صحیح استفاده از تمام وسایل آرایش آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای خواهید شد. در این دوره شما ترتیب صحیح انجام آرایش های مختلف، آرایش های متفاوتی که برای صورت شما مناسب است، برطرف کردن ایرادات، حذف مشکلات پوستی از آرایش، نحوه گذاشتن مژه و کانتور کردن را با تمام ریزه کاری ها را یاد می گیرید.

چرا خود آرایی انقدر پر طرفداره؟

این روزها رقابت در زیبایی بین خانم ها افزایش پیدا کرده و همه آنها تمایل دارند بهترین و زیبا ترین چهره را داشته باشند. یاد گرفتن خود آرایی باعث می شود خانم ها به مطلوب ترین حالت چهره خود برسند و از این طریق اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا می کند. به دلیل هزینه های بالای آرایشگاه ها برای انجام میک آپ افراد زیادی ترجیح می دهند آرایش صورت را به بهترین نحو توسط خودشان انجام دهند. تمامی این موارد دلیل پر طرفدار بودن رشته خود آرایی می باشد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: