دوره آموزش فی ریمووال

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش فی ریمووال در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ با جدیدترین متدهای آموزشی و اساتید مجرب و کارآزموده برگزار می شود. این دوره تمام سرفصل های جامع مربوط به پاک کردن تاتو را به شما هنرجویان عزیز آموزش می دهد و شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند. رشته آرایشگری فی ریمووال مدرک فنی و حرفه ای ندارد، اما می توانید با پرداخت هزینه جداگانه، مدرک آکادمی فی را دریافت کنید.

دوره آموزش فی ریمووال از صفر تا صد تکنیک های ریموو تاتو که توسط کمپانی فی (phi) ابداع شده را پوشش می دهد. ما در کلاس های خود ریموو انواع تاتو را با متدها و فرمولاسیون پیشرفته آکادمی فی آموزش می دهیم و هنرجویان به فی ریمووال لب، چشم، ابرو و … به طور کامل مسلط می شوند.

همچنین در صورت امکان و با توجه به مهارت هایی که در این دوره کسب کرده اید،‌ شما را به سالن های آرایشی معرفی می کنیم تا با گذراندن دوره کارآموزی قدمی رو به جلو به سمت آینده شغلی‌تان بردارید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

آموزش ریموو ابرو
ریمو ابرو
دوره ریمو تاتو ابرو
دوره ریموو ابرو
عکس دوره ریموو ابرو
عکس ریمو ابرو
کلاس فیریموال ابرو رز سرخ
کلاس فی ریمووال
کلاس فیریموال
ریمو تاتو ابرو
آموزش ریمو ابرو
دستگاه ریمو
کلاس ریموو
ریمو تاتو

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
عکس مربی دوره آموزش فی ریمووال
مینا واسق مدرس بین المللی دوره فی ریمووال

سرفصل های آموزش ریمو ابرو

 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آشنایی با مواد مورد نیاز برای فی ریمووال
 • پاک کردن تاتو ابرو
 • پاک کردن تاتو لب
 • پاک کردن تاتو خط چشم
 • مراقبت های بعد از انجام فی ریمووال
ثبت نام دوره فی ریمووال

نحوه برگزاری دوره پاک کردن تاتو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش ریمو تاتو فنی حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره فی ریمووال

جدیدترین تکنیک ها

ابزار دوره آموزش فی ریمووال شامل: مواد مخصوص پاک کردن تاتو،‌ محلول های آنزیم، نوترالایزر، و لایت، و سرم شستشو می باشد. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش ریموو ابرو

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره خصوصی و نیمه خصوصی
نیمه خصوصی
نام دوره: آموزش فی ریمووال
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
شهریه نیمه خصوصی: تومان
خصوصی
نام دوره: آموزش فی ریمووال
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
شهریه خصوصی: تومان
توانایی هایی که در دوره فی ریمووال کسب می‌کنید

بعد از اتمام دوره آموزش پاک کردن تاتو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش ریمو ابرو فنی حرفه ای، شما به تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این روش آشنا شده و در کار با آن ها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک متخصص فی ریمووال حرفه ای باید بداند را یاد خواهید گرفت و در پاک کردن تمام رنگ های تیره، روشن، قرمز، بژ و انواع تتوی چشم، لب، ابرو، و بدن مسلط خواهید شد.

بازار کار ریموو تتو چطوره؟

آرایش دائم برای زیباتر شدن و اصلاح عیوب مختلف چهره بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. اما گاهی ممکن است نتیجه تاتو مورد پسند مشتری واقع نشود، یا پس از مدتی از تاتوی خود خسته و پشیمان شود و بخواهد آن را از بین ببرد. به ویژه این مشکل برای تتوی ابرو بسیار رایج است. زیرا بسیاری از خانم ها فرم ابروهای خود را تحت تاثیر مد انتخاب می کنند و بعد از مدتی و با تغییر مد ممکن است بخواهند آن را تغییر بدهند. به این ترتیب، همانقدر که بازار کار آرایش دائم داغ است، ریموو تتو هم می تواند متقاضیان زیادی داشته باشد. اگر شما در حوزه آرایش دائم صورت کار می کنید، بهتر است که با گذراندن این دوره در آموزش ریمو ابرو هم مهارت کافی را بدست بیاورید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی تاتو مشتری های خود را پاک کنید.

چگونه متخصص فی ریمووال می شوید؟

در دوره آموزشی فی ریمووال در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع پوست و مواد مورد نیاز، حرکت صحیح دست و نحوه استفاده از تمام لوازم و ریزه کاری های مربوط به پاک کردن انواع تاتو چشم، ابرو، لب، و بدن را به صورت عملی یاد می گیرید. سپس با مباحث مربوط به بهداشت و جلوگیری از عوامل بیماری زا، تمام بایدها و نبایدها و اصول مراقبتی پس از فی ریمووال آشنا خواهید شد.

چرا دوره پاک کردن تاتو انقدر پرطرفداره؟

بسیاری از افراد و طرح تاتوی خود خسته می شوند و تصمیم به پاک کردن آن می گیرند. فی ریمووال اولین تکنیک ابداع شده توسط کمپانی فی است که می تواند تاتوهای قدیمی را پاک کند. در این روش دیگر نگرانی ها و خطر مربوط به اسکار و کلوئید وجود ندارد. به عبارت دیگر می توان گفت این تکنیک هیچ خطری ندارد و به خوبی می تواند انواع رنگدانه های آرایش دائم و نیمه دائم را از روی پوست پاک کند. به همین دلیل این روش طرفداران بسیاری دارد و هر روز نیز به محبوبیت آن افزوده می شود.
عکس اینستاگرام
دوره آموزش فی ریمووال
نمونه کار فی ریمووال
نمونه کار پاک کردن تاتو ابرو
قبل و بعد از فی ریمووال
718 views
terme_taabaan چقدر نچراااال😍😍😍😍 محشره بخدا
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم
shiva_d0 با اختلاف بهترین مربی😍😍❤️❤️

مراحل آموزش فی ریمووال

 • 1. در ابتدای آموزش فی ریمووال با ساختمان پوست و انواع تاتو صورت آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی به مواد و دستگاه های مورد نیاز برای فی ریمووال را به شما آموزش می دهد.
 • 3. سپس نحوه صحیح فی ریمووال ابرو، لب، خط چشم و … را به صورت عملی آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم، با مراقبت های ویژه بعد از پاک کردن تاتو آشنا می شوید.
 • 5. در نهایت هرآنچه را که در طول دوره آموزش دیده اید، زیر نظر مربی و روی پوست مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام شرایط لازم برای ورود شما به بازار کار را فراهم کنیم. در این دوره از آشنایی با ابزارهای مختلف و ریموو تاتو ابرو گرفته تا فی ریمووال خط چشم را به طور کامل می آموزید و به یک متخصص ماهر در این زمینه تبدیل می شوید. ما در کلاس های خود به تمام سرفصل های مهم و به روز این رشته به طور کامل می پردازیم تا هم با جدیدترین نیازهای مشتریان آشنا شوید و هم به راحتی بتوانید تمام تکنیک های مورد نیاز برای پاک کردن تاتو به روش فی را بیاموزید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش پاک کردن انواع تتو

به طور کلی پاک کردن تاتو روش های مختلی دارد مانند لیزر، سال ابریژن و … که در کلینیک های تخصصی پوست انجام می شود. اما روشی که دوره آموزش ریموو تاتو ابرو در رز سرخ یاد می گیرید، تکنیک ابداع شده توسط آکادمی فی است که به طور تخصصی برای پاک کردن آرایش دائم از روی صورت، به ویژه ابروها به کار می رود. در این روش پاک کردن تاتو مواد مختلفی استفاده می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

1. دستگاه فی ریمووال

دستگاه ریموو ابرو و سایر تاتوهای صورت شبیه به دستگاه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ است. به این صورت که مواد ریموو تاتو را به سوزن های مخصوصی آغشته کرده و به محل تاتو تزریق می کنند. مواد بلافاصله پس از تزریق شدن تاثیرگذاری خود را آغاز کرده و شروع به پاک کردن جوهر تاتو می کند.

2. لایت

مواد لایت حاوی اسیدگلیکولیک ۱۰ یا ۱۵ درصد است که خاصیت لایه برداری دارد. این ماده با از بین بردن لایه رویی پوست قسمت های رنگی پوست را جدا کرده و از این طریق به حذف رنگدانه ها از زیر پوست شما کمک می کند. مدتی پس از تزریق مواد فی ریمووال، ناحیه مورد نظر پوسته پوسته شده و می ریزند.

3. آنزیم

آنزیم ها در واقع تسریع کننده روند پاک کردن تاتو هستند. این ماده رنگدانه ها را بالا می آورد و از این طریق به از بین بردن آن ها کمک می کند. همچنین گردش خون را بهبود می بخشد تا احیای پوست بهتر و سریع تر انجام شود.

4. نوترالایزر

وظیفه نوترالایزر خنثی کردن واکنش های شیمیایی است. وجود این ماده ضروری است، زیرا واکنش های شیمیایی انجام شده در روند پاک کردن تاتو می تواند به پوست آسیب جدی وارد کند.

آیا دوره آموزش فی ریمووال نیاز به آزمون دارد؟

برای شرکت در دوره آموزش ریموو ابرو با مواد فی به هیچگونه پیش نیاز یا آزمونی نیاز ندارید. هرآنچه که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر در زمینه پاک کردن تاتو نیاز دارید، در این دوره یاد می گیرید. همچنین از آنجایی که این رشته مدرک فنی و حرفه ای ندارد، برای گرفتن مدرک بین المللی خود نیز نیازی به شرکت در آزمون ندارید. تنها با پرداخت مبلغی می توانید مدرک آکادمی فی را دریافت کنید.

دوره های مرتبط با آموزش فی ریمووال

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
آموزش میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو

دوره آموزش میکروبلیدینگ

تخصصی ترین دوره آموزش فیبروز ابرو در ایران

شروع قیمت:
 دوره پاکسازی یا فیشیال صورت

دوره آموزش فیشیال تخصصی

لایه برداری پوست،آبرسانی پوست، فیشیال مبتدی و تخصصی

شروع قیمت:
دوره میکروپیگمنتیشن

آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن

آموزش قدم به قدم تاتو ابرو، تاتو خط چشم و خط لب

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره فی ریمووال چه مدرکی دریافت می کنم؟

در انتهای دوره فی ریمووال، با پرداخت هزینه جداگانه مدرک آکادمی فی را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش فی ریمووال چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش فی ریمووال آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری درج شده است.

آیا میتونم با مدرک فی ریمووال سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش فی ریمووال چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش فی ریمووال در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره فی ریمووال میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: