آموزش فی ریمووال

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش فی ریمووال در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ توسط مربیان مجرب فنی و حرفه ای برگزار می شود. دوره آموزش فیریمووال شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش پاک کردن تاتو مانند پاک کردن تاتوخط لب، تاتو خط چشم و تاتو ابرو می شود. هنرجویان در پایان کلاس آموزش ریمو یا پک کردن تاتو، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک آکادمی فی می باشند. فی ریمووال تکنیک ابداع شده توسط کمپانی فی (phi) برای پاک کردن تتوهای قدیمی صورت و بدن است. در کلاس آموزش فی ریمووال شما می آموزید که چگونه با استفاده از فرمولاسیون پیشرفته محصولات آکادمی فی، تاتو و آرایش نیمه دائمی را از بدن و صورت خود پاک کنید. این روش بسیار سریع و بدون درد بوده و آسیب بسیار کمی به پوست وارد می کند و به همین جهت تنها روشی است که برای پاک کردن تتوی لب استفاده می شود. هنرجویان پس از اتمام این دوره، مهارت لازم را در پاک کردن انواع تتوهای صورت و بدن کسب خواهند کرد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش فی ریمووال

  سرفصل های دوره فی ریمووال

 • آلودگی زدایی محیطی، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آشنایی با مواد موردنیاز برای فی ریمووال
 • پاک کردن تاتو ابرو
 • پاک کردن تاتو لب
 • پاک کردن تاتو خط چشم
 • مراقبت های بعد از انجام فی ریمووال
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش فی ریمووال

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار آموزشی دوره آموزش فی ریمووال توسط آموزشگاه ارایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: مواد مخصوص پاک کردن تاتو،‌ محلول های آنزیم، نوترالایزر، و لایت، و سرم شستشو می باشد.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش ریمو یا پاک کردن تاتو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش فی ریمووال آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه های طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره فی ریمووال به شکل خصوصی (۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی (۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که ازشهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش فی ریمووال

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش پاک کردن تاتو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش فی ریمووال فنی حرفه ای، شما به تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام این روش آشنا شده و در کار با آن ها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک متخصص فی ریمووال حرفه ای باید بداند را یاد خواهید گرفت و در پاک کردن تمام رنگ های تیره، روشن، قرمز، بژ و انواع تتوی چشم، لب، ابرو، و بدن مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار فی ریمووال چطوره؟

بسیاری از کسانی که صورت و بدن خود را تتو می کنند، ممکن است بعد از چند سال از تتوی خود خسته شده و تصمیم بگیرند آن را پاک کنند. همچنین ممکن است تاتوی شما به علت عدم مهارت تاتوکار، مطابق میل شما نبوده یا تناسب چهره شما را به هم زده باشد. در این شرایط راهی جز پاک کردن تاتو باقی نمی ماند. تکینک فی ریمووال روشی جدید برای پاک کردن تاتو و انواع آرایش نیمه دائم است که کاملا ایمن، سریع، و بدون درد می باشد. بنابراین بسیاری از افراد این روش را برای پاک کردن تاتوی خود انتخاب می کنند. از این رو فی ریمووال بسیار محبوب شده و بازار کار گسترده ای پیدا کرده است.

چگونه متخصص فی ریمووال می شوید؟

در دوره آموزشی فی ریمووال در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع پوست و مواد مورد نیاز، حرکت صحیح دست و نحوه استفاده از تمام لوازم و ریزه کاری های مربوط به پاک کردن انواع تاتو چشم، ابرو، لب، و بدن را به صورت عملی یاد می گیرید. سپس با مباحث مربوط به بهداشت و جلوگیری از عوامل بیماری زا، تمام بایدها و نبایدها و اصول مراقبتی پس از فی ریمووال آشنا خواهید شد.

چرا فی ریمووال انقدر پر طرفداره؟

بسیاری از افراد و طرح تاتوی خود خسته می شوند و تصمیم به پاک کردن آن می گیرند. فی ریمووال اولین تکنیک ابداع شده توسط کمپانی فی است که می تواند تاتوهای قدیمی را پاک کند. در این روش دیگر نگرانی ها و خطر مربوط به اسکار و کلوئید وجود ندارد. به عبارت دیگر می توان گفت این تکنیک هیچ خطری ندارد و به خوبی می تواند انواع رنگدانه های آرایش دائم و نیمه دائم را از روی پوست پاک کند. به همین دلیل این روش طرفداران بسیاری دارد و هر روز نیز به محبوبیت آن افزوده می شود.

سوالات متداول

در پایان دوره فی ریمووال چه مدرکی دریافت می کنم؟

در انتهای دوره فی ریمووال، با پرداخت هزینه جداگانه مدرک آکادمی فی را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش فیریموال چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش فیریموال آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

آیا میتونم با مدرک فی ریمووال سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش فی ریمووال توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش فیریموال چقدر است؟

مدت زمان کلاس فیریمووال در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره فی ریمووال میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: