آموزش براشینگ مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش براشینگ مو حرفه ای شامل سرفصل های جامع مربوط به اموزش براشینگ مو مانند آماده سازی موها، تقسیم بندی موها، براشینگ و کرلی انواع مو می باشد. هنرجویان در پایان دوره آموزش براشینگ مو، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. براشینگ مو یک روش مناسب برای آراستگی و زیباتر شدن موها می باشد. در این روش از سشوار و وسایل حالت دهنده به مو استفاده می شود. بیشتر بانوانی که به شینیون علاقه مند نیستند از این روش برای آراستگی موها قبل از مراسم خاص یا مهمانی استفاده می کنند. مهم ترین کاربرد این روش افزایش حجم به موها و حالت دهی مناسب به مو می باشد. هنرجویان در این دوره نحوه صحیح کار با سشوار و اتو مو و تمام نکات مربوط به براشینگ انواع مو را یاد می گیرند و برای ورود به بازار کار آماده می شوند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش براشینگ مو

  سرفصل های دوره براشینگ مو

 • آلودگی زدایی محیطی، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آماده سازی مو قبل از آرایش مو
 • آنالیز ساختمان مو
 • آموزش آماده سازی موها
 • آموزش تقسیم بندی موها
 • آموزش براشینگ انواع موها
 • آموزش کرلی انواع موها
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز دوره آموزش براشینگ مو

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی براشینگ مو، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: ماكت مو مخصوص آموزش، انواع فیکساتور، انواع ژل و واکس مو، شانه تقسیم بندی، انواع برس معمولی و گرد، شانه پوش، سشوار، ویو، اتوی مو و ابزارهای حالت دهنده مو می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش براشینگ مو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های اموزش براشینگ مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش براشینگ مو

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش براشینگ چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش براشینگ مو، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام براشینگ از جمله شانه تقسیم بندی مو، انواع برس، سشوار، ویو و اتوی مو، و همچنین انواع سرم، ژل، فیسکاتور، و اسپری های حالت دهنده مو آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک براشینگ کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با براشینگ و کرلی مو برای موهای کوتاه، متوسط بلند و همچنین موهای لخت، فر، وز و حالت دار آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار براشینگ مو چطوره؟

این روزها بازار کار براشینگ بسیار داغ است و جزو رشته های پر مشتری در خدمات آرایشگری محسوب می شود. براشینگ مو یکی از تکنیک های بسیار سریع برای حالت دادن به موهاست که برای همه مراسم ها و مهمانی ها و همچنین برای تمام انواع موها کاربرد دارد. این تکنیک جزو روتین ترین کارهایی است که در همه آرایشگاه ها انجام می شود. اگر فضایی بهداشتی، آرام و تمیز برای مشتریان خود فراهم کنید و در کار خود مسلط و حرفه ای باشید می توانید از این طریق به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص براشینگ مو می شوید؟

در دوره آموزش براشینگ مو در آموزشگاه رز سرخ، شما ابتدا با نحوه آماده سازی مو آشنا می شوید. سپس نحوه تقسیم بندی موها، انجام براشینگ و کرلی انواع مو، روش صحیح انجام کار با انواع برس، سشوار و اتوی مو را یاد می گیرید. در دوره آموزش براشینگ شما بعد از آشنایی با ابزار حالت دهی به مو، به طور عملی بر روی مدل مصنوعی و واقعی تمرین خواهید کرد و در روش انجام براشینگ و کرلی مو مسلط می شوید.

چرا براشینگ مو انقدر پر طرفداره؟

براشینگ مو باعث آراستگی و زیبا به نظر رسیدن موها می شود. میزان محبوبیت این روش حتی از شینیون هم بیشتر است چون برای مراسم ساده مثل مهمانی یا تولدها نیز کاربرد دارد. خانم هایی که موهای فر یا وزی دارند و می خواهند موهای خود را برای مراسم خاصی صاف، مرتب و زیباتر کنند از روش براشینگ استفاده می کنند. علاوه بر این، براشینگ مو در میان افرادی که موهای صاف و لخت دارند نیز بسیار محبوب است. زیرا به کمک این روش می توانند موهای خود رابه زیبایی حالت دهند. بنابراین براشینگ و کرلی مو همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.

سوالات متداول

در پایان دوره براشینگ مو چه مدرکی دریافت می کنم؟

در انتهای دوره براشینگ مو، شما مدرک فنی حرفه ای دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش براشینگ چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش براشینگ در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

می تونم قبل از ثبت نام یک جلسه به صورت آزمایشی در کلاس شرکت کنم؟

بله. شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک براشینگ مو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش براشینگ مو توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش براشینگ مو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش براشینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره براشینگ مو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: