دوره آموزش براشینگ مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ به گونه ای طراحی شده است که علاقه مندان به این حوزه آرایشی پس از اتمام دوره بتوانند به سرعت وارد بازار کار شوند. ما در کلاس های خود از بهترین ابزارها و تجهیزات استفاده می کنیم و برای بهبود سطح یادگیری هنرجویان تمام مباحث مهم دوره را با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط مربیان مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم. به همین دلیل شما عزیزان در پایان دوره آمادگی لازم برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای را کسب می کنید و موفق به دریافت مدرک بین المللی براشینگ مو خواهید شد.

دوره های ما شامل آموزش صفر تا صد براشینگ مو از جمله آماده سازی مو، حجم دهی و کرلی انواع مو می باشد. هنرجویان در این دوره نحوه صحیح کار با سشوار و اتو مو و تمام نکات مربوط به براشینگ انواع مو را یاد می گیرند و به یک متخصص براشینگ ماهر تبدیل می شوند.

همچنین شرایط ویژه ای که در رز سرخ برای شما هنرجویان عزیز در نظر گرفته ایم، معرفی شما به سالن های آرایشی است تا با گذراندن یک دوره کارآموزی فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

آموزش براشینگ مو مجلسی
آموزش براشینگ مو مجلسی
کلاس براشینگ مو
کلاس براشینگ مو
آموزش براشینگ مو مجلسی
آموزش براشینگ مو فنی حرفه ای
نمونه کار براشینگ مو
نمونه کار
آموزش حرفه ای براشینگ
آموزش حرفه ای براشینگ
آموزش براشینگ
آموزش براشینگ
آموزش براشینگ مو حرفه ای
براشینگ مو حرفه ای
کلاس براشینگ مو
دوره براشینگ

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره براشینگ مو
مینا واسق مدرس بین المللی دوره براشینگ مو

سرفصل های دوره آموزش براشینگ

 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آماده سازی مو قبل از آرایش مو
 • آنالیز ساختمان مو
 • آموزش آماده سازی موها
 • آموزش تقسیم بندی موها
 • آموزش براشینگ انواع موها
 • آموزش کرلی انواع موها
 • آموزش کار با دیفیوز یا دیسپانسر
ثبت نام دوره براشینگ مو

نحوه برگزاری کلاس براشینگ مو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش براشینگ حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش براشینگ

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز دوره آموزش براشینگ مو شامل: ماكت مو مخصوص آموزش، انواع فیکساتور، انواع ژل و واکس مو، شانه تقسیم بندی، انواع برس معمولی و گرد، شانه پوش، سشوار، ویو، اتوی مو و ابزارهای حالت دهنده مو می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش براشینگ مو

قیمت گذاری براساس نیاز شما
قیمت دوره آموزش براشینگ مو
نام دوره: براشینگ مو
مدت آموزش: ۵ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک حرفه ای دوره صافی و احیای مو

بعد از اتمام دوره آموزش براشینگ مو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش براشینگ مو، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام براشینگ از جمله شانه تقسیم بندی مو، انواع برس، سشوار، ویو و اتوی مو، و همچنین انواع سرم، ژل، فیسکاتور، و اسپری های حالت دهنده مو آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید. تمام ریزه کاری هایی که یک براشینگ کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با براشینگ و کرلی مو برای موهای کوتاه، متوسط بلند و همچنین موهای لخت، فر، وز و حالت دار آشنا خواهید شد.

بازار کار براشینگ مو چطوره؟

این روزها بازار کار براشینگ بسیار داغ است و جزو رشته های پر مشتری در خدمات آرایشگری محسوب می شود. براشینگ مو یکی از تکنیک های بسیار سریع برای حالت دادن به موهاست که برای همه مراسم ها و مهمانی ها و همچنین برای تمام انواع موها کاربرد دارد. این تکنیک جزو روتین ترین کارهایی است که در همه آرایشگاه ها انجام می شود. اگر فضایی بهداشتی، آرام و تمیز برای مشتریان خود فراهم کنید و در کار خود مسلط و حرفه ای باشید می توانید از این طریق به راحتی به درآمد بالایی برسید.

چگونه متخصص براشینگ مو می شوید؟

در دوره آموزش براشینگ مو در آموزشگاه رز سرخ، شما ابتدا با نحوه آماده سازی مو آشنا می شوید. سپس نحوه تقسیم بندی موها، انجام براشینگ و کرلی انواع مو، روش صحیح انجام کار با انواع برس، سشوار و اتوی مو را یاد می گیرید. در دوره آموزش براشینگ شما بعد از آشنایی با ابزار حالت دهی به مو، به طور عملی بر روی مدل مصنوعی و واقعی تمرین خواهید کرد و در روش انجام براشینگ و کرلی مو مسلط می شوید.

چرا دوره براشینگ پرطرفداره؟

براشینگ مو باعث آراستگی و زیبا به نظر رسیدن موها می شود. میزان محبوبیت این روش حتی از شینیون هم بیشتر است چون برای مراسم ساده مثل مهمانی یا تولدها نیز کاربرد دارد. خانم هایی که موهای فر یا وزی دارند و می خواهند موهای خود را برای مراسم خاصی صاف، مرتب و زیباتر کنند از روش براشینگ استفاده می کنند. علاوه بر این، براشینگ مو در میان افرادی که موهای صاف و لخت دارند نیز بسیار محبوب است. زیرا به کمک این روش می توانند موهای خود رابه زیبایی حالت دهند. بنابراین براشینگ و کرلی مو همیشه بین خانم ها بسیار محبوب است و بازار کار آن رونق دارد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس براشینگ مو رز سرخ
دوره براشینگ مو
دوره براشینگ مو زنانه
آموزش براشینگ مو
نحوه صحیح
            براشینگ کردن مو
دوره آموزش براشینگ کردن مو
کلاس آموزش
            براشینگ
کلاس براشینگ مو
718 views
shiva_d0 با اختلاف بهترین مربی😍😍❤️❤️
mikhkob__gallery این کلاسای ارایش و پیرایش برای هر خانومی نیازه ممنون عزیزم ❤️
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم

مراحل آموزش براشینگ مو

 • 1. در ابتدای دوره اصول مشاوره و پذیرش مشتری را می آموزید و با ساختمان مو و ابزارهای مورد نیاز این حرفه آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی طریقه صحیح تقسیم بندی و آماده سازی مو را به شما آموزش می دهد.
 • 3. سپس روش صحیح و اصولی استفاده از ابزارهای حرارتی مانند اتو و سشوار را برای صاف کردن مو یاد می گیرید.
 • 4. در مرحله چهارم نوبت به آموزش براشینگ مو کوتاه، بلند، کرلی کردن مو و سایر تکنیک های آرایش مو می رسد.
 • 5. در نهایت نیز تمام مباحثی را که در طول دوره آموخته اید روی مدل های مصنوعی و واقعی زیر نظر مربی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه رز سرخ در تلاش است تا تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی براشینگ را در دوره آموزش براشینگ با اتو مو و سشوار به طور کامل آموزش داده و شما هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار آماده کند. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را به طور کامل، با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم تا علاوه بر کسب مهارت در این حرفه، با جدیدترین دستگاه ها آشنا شده و به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکات مهم در انجام براشینگ مو

براشینگ مو یکی از رشته های جذاب و پرطرفدار آرایشگری است که می توانید به راحتی آن را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. این رشته در عین سادگی می تواند درآمد قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد، اما تنها درصورتی که تمام اصول و ریزه کاری های آن رعایت کنید و کار خود را به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا انجام دهید. اگر می خواهید در این حرفه به یک متخصص ماهر تبدیل شوید، لازم است که این نکات را رعایت کنید:

1. آماده سازی مو مهم است

نکته بسیار مهمی که قبل از شروع براشینگ باید به آن توجه کنید، آماده کردن مو است. موها باید حداکثر یک ساعت قبل از براشینگ شسته شده و کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و چربی باشد. زیرا موی چرب حالت نمی گیرد و جلوه نامناسبی خواهد داشت. همچنین برای براق شدن، گرفتن وزی و جلوگیری از گره خوردن مو لازم است که از یک نرم کننده مناسب استفاده کنید. این کار به ساده شدن روند کار و همچنین زیباتر شدن مو کمک می کند.

2. هنگام استفاده از ابزارهای حرارتی دقت کنید

ابزارهای حرارتی مانند اتو و سشوار لازمه براشینگ مو هستند. اما اگر در استفاده از آن ها محتاط نباشید، ممکن است به موهای مشتری آسیب برسانید. برای جلوگیری از هرگونه آسیب، قبل از سشوار کشیدن مو از ماسک محافظ حرارت استفاده کنید. همچنین دمای اتو را با توجه به ضخامت و وضعیت موها تنظیم کنید. آسیب زدن به موهای مشتری نه تنها باعث نارضایتی او می شود، بلکه روی نتیجه کار شما نیز اثر منفی می گذارد و از زیبایی موها می کاهد.

3. از ابزار و لوازم باکیفیت استفاده کنید

ابزارهایی مانند سشوار، اتو، و برس های مختلف جزو ابزارهای مصرفی برای مشتری نیستند. اما کیفیت آن ها می تواند در آسان تر و سریع تر شدن کار شما و همچنین زیبایی نهایی موها تاثیرگذار باشد. بعلاوه محصولات مصرفی مانند چسب مو، تافت، ژل، روغن ها و اسپری های مختلف حالت دهنده مو تاثیر مستقیم بر براقیت و زیبایی موها و ماندگاری مدل موهای مشتری دارند.

3. به‌روز باشید

همگام با مد پیش بروید و همواره خود را به روز کنید. از آنجایی که صنعت مد به سرعت در حال پیشرفت و تغییر است، هرروزه مدل موهای مختلفی مد می شود و خانم های اهل مد نیز متقاضی آن ها خواهند بود. بنابراین از مد روز و ترندهای جدید غافل نباشید تا بتوانید آماده پاسخگویی به تمام خواسته های مشتریان خود باشید.

آموزش انواع روش های براشینگ

براشینگ موی بلند یا کوتاه. فرقی نمی کند! اگر شما در کار خود مهارت داشته باشید و روش های براشینگ مو را به خوبی بدانید، می توانید انواع مدل ها را روی همه موها اجرا کنید. به طور کلی می توان روش های براشینگ مو را به ۴ دسته تقسیم کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

1. براشینگ به زیر

در این تکنیک برس در زیر موها قرار می گیرد و موها به سمت داخل شانه می شوند. این روش برای براشینگ موی کوتاه و کم پشت بسیار مناسب است. زیرا به موها پف و حجم زیبایی می دهد. به ویژه اگر موهایتان مصری کوتاه باشد. دقت کنید که اگر موها نرم و صاف هستند، حتما قبل از براشینگ از موس یا اسپری حالت دهنده استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی ماندگاری حالت مو نیز بیشتر شود.

2. براشینگ به رو

روش براشینگ به رو دقیقا برعکس روش قبلی است. در آموزش براشینگ مو مدل پر نیز از روش براشینگ به رو استفاده می شود. به این ترتیب که برس را در انتهای ساقه مو، روی مو قرار داده و آن را به سمت بیرون می چرخانیم. با این تکنیک موها حالت رو به بیرون و بسیار زیبایی به خود می گیرند که هم برای موهای بلند و هم موهای کوتاه و متوسط مناسب است.

3. براشینگ کرلی

کرلی یا موج دار کردن مو با سشوار با استفاده از ترکیب دو روش بالا انجام می شود. به این صورت که ابتدا موها را به زیر براشینگ می کنیم تا حجم بگیرند. سپس برس را از ریشه روی مو قرار داده و آن را به صورت اریب به سمت بیرون سشوار می کشیم. چند سانت ابتدایی از ریشه را صاف سشوار می کشیم و برای قسمت بعدی یک دور موها را دور برس می چرخانیم و حرارت می دهیم. همین کار را تا انتهای مو تکرار می کنیم تا موها کاملا پیچ خورده و کرلی شوند.

4. براشینگ جلوی مو

برای آموزش براشینگ جلوی مو با سشوار روش های مختلفی وجود دارد. به طور کلی چتری موها را می توانید ۳ مدل استایل بدهید. مدل صاف که باید برس را رو به داخل بگیرید تا هم موهای صاف به سمت پایین حالت بگیرند و هم پف دار شوند. حالت دوم مدل پرده ای است که می توانید با روش به رو انجام دهید. برای مدل سوم که چتری کج است، موها را صاف و موازی با زمین بگیرید و برس را از زیر بکشید.

دوره های مرتبط با براشینگ مو

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش صافی و احیای مو

دوره آموزش صافی و احیای مو

با کسب مدرک این دوره آموزشی از هر انگشتتون یک هنر می‌باره! صافی، براق شدن و از بین رفتن خشکی بخشی از هنر شماست.

شروع قیمت:
دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو

با افزایش مهارت خود در این دوره می‌توانید انواع شینیون زیبا و شیک را برای مشتریانتان درست کنید.

شروع قیمت:
دوره آموزش شینیون عروس

دوره آموزش شینیون عروس

متخصص شدن در این رشته زیبایی به ساختن شبی رویایی و پر خاطره برای مشتریان است.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره براشینگ مو چه مدرکی دریافت می کنم؟

در انتهای دوره براشینگ مو، شما مدرک فنی حرفه ای دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش براشینگ چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش براشینگ در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. شما می‌توانید برای اطلاع کامل از قیمت ها به صفحه هزینه آموزش آرایشگری رز سرخ مراجعه نمائید.

می تونم قبل از ثبت نام یک جلسه به صورت آزمایشی در کلاس شرکت کنم؟

بله. شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک براشینگ مو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آموزش آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش براشینگ مو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش براشینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره براشینگ مو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: