آموزش لیفت و لمینت مژه

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

لیفت و لمینت مژه یکی از روش های بلند و پر پشت نشان دادن مژه است که به تقویت مژه ها نیز کمک می کند. این روش یک راهکار مناسب برای کسانی است که مژه های بی حالت و کم پشت دارند و از این طریق می توانند به مژه های دلخواه خود برسند. لیفت کردن مژه با استفاده از مواد شیمیایی و لمینت مژه با استفاده از کراتین انجام می شود و معمولا تا چندین هفته ماندگار است. نحوه لیفت کردن مژه کاملا شبیه لیفت کردن ابرو است و شما بعد از یاد گرفتن لیفت مژه می توانید لیفت ابرو را هم به راحتی یاد بگیرید.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
    سرفصل های دوره لیفت و لمینت مژه
  • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
  • مشاوره و پذیرش مشتری
  • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت مژه
  • آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه و شستشو
  • آموزش مراقبت های بعد از انجام لیفت و لمینت مژه
  • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی لیفت مژه، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: مواد مخصوص لیفت مژه و مواد تقویت مژه می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره لیفت و لمینت مژه تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام لیفت و لمینت مژه از جمله پد سیلیکونی، چسب مخصوص، مواد کراتینه، سرم مخصوص مژه، میکرو براش و شانه مژه آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک لیفت و لمینت کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و در نهایت تمام مراحل لیفت مژه را به صورت کاملا عملی و با استفاده از لوازم مرغوب بر روی مدل واقعی یاد می گیرید و در اجرای آن مسلط می شوید.

ثبت نام دوره لیفت و لمینت مژه

بازار کار لیفت و لمینت مژه چطوره؟

لیفت و لمینت مژه برای خانم هایی که طرفدار سبک نچرال و طبیعی هستند و تمایلی به استفاده از آرایش چشم ندارند و کسانی که به دنبال مژه های خوش حالت و مشکی هستند روش ایده آلی است. از آنجایی که این روش برای همه سنین مناسب است و ضرری ندارد، مشتریان زیادی دارد. شما برای شروع این کار نیاز به ابزار خاص و گران قیمت برای شروع ندارید و می توانید بعد از حرفه ای شدن با سرمایه بسیار کم به راحتی کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص لیفت و لمینت مژه می شوید؟

در دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه رز سرخ، شما در ابتدا با انواع وسایل و مواد استفاده شده در انجام لیفت و لمینت مژه و کاربرد هر یک از آنها آشنا می شوید. سپس نکات مربوط به بهداشت فردی، شناخت عوامل بیماری، آناتومی صورت، نحوه قرینه سازی مژه، آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت مژه، آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه و شستشو و مراقبت های پس از لیفت و لمینت مژه را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید و به تمامی این مباحث مسلط می شوید.

چرا لیفت و لمینت مژه انقدر پر طرفداره؟

این روزها تحت تاثیر مدهای جدید، مژه های پر پشت و ضخیم بین خانم ها بسیار محبوب شده است. چشم ها مهم ترین و تاثیر گذارترین اجزای صورت هستند و در زیبا تر شدن صورت نقش مهمی دارند. لیفت و لمینت مژه یک راهکار مناسب برای کسانی است که مژه های نازک و صاف دارند و یا خانم هایی که شاغل هستند و وقت کافی برای آرایش چشم های خود ندارند و تمایل دارند مژه های پر پشت و زیبا بدون استفاده از ریمل داشته باشند. تمامی این موارد دلیل رونق بازار کار لیفت و لمینت مژه می باشد.

  • تماس مستقیم
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: