آموزش لیفت و لمینت مژه

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش لیفت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه و آشنایی با ابزار لیفت مژه می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش لیفت و لمینت مژه، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک لیفت و لمینت مژه(QAL انگلیس) می باشند. لیفت و لمینت مژه یکی از روش های بلند و پر پشت نشان دادن مژه است که به تقویت مژه ها نیز کمک می کند. این روش یک راهکار مناسب برای کسانی است که مژه های بی حالت و کم پشت دارند و از این طریق می توانند به مژه های دلخواه خود برسند. لیفت کردن مژه با استفاده از مواد شیمیایی و لمینت مژه با استفاده از کراتین انجام می شود و معمولا تا چندین هفته ماندگار است.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش لیفت مژه

  سرفصل های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت مژه
 • آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه و شستشو
 • آموزش مراقبت های بعد از انجام لیفت و لمینت مژه
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش لیفت مژه

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی لیفت مژه، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: سرم مخصوص لمینت مژه، رنگ مخصوص لمینت مژه، پد سیلیکونی، مواد مخصوص لیفت مژه، مواد تقویت مژه، براش مژه و شانه مژه می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش لیفت مژه

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش لیفت مژه چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اموزش لیفت مژه، شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام لیفت و لمینت مژه از جمله پد سیلیکونی، چسب مخصوص، مواد کراتینه، سرم مخصوص مژه، میکرو براش و شانه مژه آشنا می شوید و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام ریزه کاری هایی که یک لیفت و لمینت کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و در نهایت تمام مراحل لیفت مژه را به صورت کاملا عملی و با استفاده از لوازم مرغوب بر روی مدل واقعی یاد می گیرید و در اجرای آن مسلط می شوید.

ثبت نام دوره

بازار کار لیفت و لمینت مژه چطوره؟

لیفت و لمینت مژه برای خانم هایی که طرفدار سبک نچرال و طبیعی هستند و تمایلی به استفاده از آرایش چشم ندارند و کسانی که به دنبال مژه های خوش حالت و مشکی هستند روش ایده آلی است. از آنجایی که این روش برای همه سنین مناسب است و ضرری ندارد، مشتریان زیادی دارد. شما برای شروع این کار نیاز به ابزار خاص و گران قیمت برای شروع ندارید و می توانید بعد از حرفه ای شدن با سرمایه بسیار کم به راحتی کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص لیفت و لمینت مژه می شوید؟

در دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما در ابتدا با انواع وسایل و مواد استفاده شده در انجام لیفت و لمینت مژه و کاربرد هر یک از آنها آشنا می شوید. سپس نکات مربوط به بهداشت فردی، شناخت عوامل بیماری، آناتومی صورت، نحوه قرینه سازی مژه، آشنایی با مواد مورد استفاده در این دوره، آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه و شستشو و مراقبت های پس از لیفت یا لمینت را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید و به تمامی این مباحث مسلط می شوید.

چرا لیفت و لمینت مژه انقدر پر طرفداره؟

این روزها تحت تاثیر مدهای جدید، مژه های پر پشت و ضخیم بین خانم ها بسیار محبوب شده است. چشم ها مهم ترین و تاثیر گذارترین اجزای صورت هستند و در زیبا تر شدن صورت نقش مهمی دارند. لیفت و لمینت مژه یک راهکار مناسب برای کسانی است که مژه های نازک و صاف دارند و یا خانم هایی که شاغل هستند و وقت کافی برای آرایش چشم های خود ندارند و تمایل دارند مژه های پر پشت و زیبا بدون استفاده از ریمل داشته باشند. تمامی این موارد دلیل رونق بازار کار لیفت و لمینت مژه می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره لیفت و لمینت مژه مدرک فنی حرفه ای دریافت می کنم؟

خیر، دوره لیفت و لمینت مژه مدرک فنی حرفه ای ندارد

هزینه دوره آموزش لیفت مژه چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش لیفت مژه در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

بشما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا در این دوره اموزشی از کراتین برای لمینت مژه استفاده میشه؟

بله در کنار مواد لیفت مژه، از کراتین هم برای ضخیم شدن و تقویت مژه استفاده می شود.

آیا میتونم با مدرک لیفت و لمینت مژه سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش لیفت و لمینت مژه توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش لیفت مژه چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۶ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

با شرکت در دوره لیفت مژه میتونم لیفت ابرو هم انجام بدم؟

مواد مورد استفاده در لیفت ابرو و لیفت مژه یکسان است اما روش کار اندکی تفاوت دارد که پیشنهاد می شود برای یادگیری بهتر در هر دو دوره شرکت کنید.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره لیفت و لمینت مژه میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: