آموزش شینیون مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

شینیون مو در سه مدل جمع، باز و نیمه باز باعث آراستگی ظاهر موها می شود. برای حاضر شدن در یک مهمانی، عروسی یا مراسم مهم، شینیون مو به خانم ها کمک می کند تا موهای مرتبی داشته باشند. براشینگ و کرلی مو از دیگر روش های مرتب کردن موها برای خانم های ساده پسند می باشد. شینیون مو انواع مختلفی دارد و با توجه به صنعت مد آرایشگری، هر روز به مدل های آن افزوده می شود. بنابراین یک آرایشگر خوش ذوق و سلیقه باید همیشه در این زمینه به روز باشد تا بتواند مدل های درخواستی مشتریان را ارائه دهد.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره شینیون مو
 • آلودگی زدایی محیطی، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آماده سازی مو قبل از آرایش مو
 • سشوار کشیدن مو و براشینگ مو قبل از شینیون
 • آشنایی با فرم های مختلف صورت
 • تکنیک های درست کردن پایه، سنجاق زدن و محکم کردن
 • روش صحیح استفاده از ابزارهای ساده مثل سنجاق، کش، گیره، تافت مو و …
 • نحوه صحیح کار با ویو و نصب موی اضافه
 • آموزش استفاده از تافت مو و تثبیت کننده
 • انواع شینیون بسته و نیمه باز
 • شینیون فرانسوی، شینیون رومی، شینیون هندی، شینیون کره ای و شینیون روسی و …
 • آموزش درست کردن گل روی سر
 • پیچیدن مو با اتوی مو، پوش دادن و شینیون موهای کم پشت و کوتاه
 • ساخت پروتز و استفاده از پروتز
 • آموزش استفاده از تافت مو و تثبیت کننده
 • آموزش انواع شینیون بافت از جمله شینیون بافت آفریقایی، شینیون بافت تیغ ماهی، شینیون بافت حصیری و …
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی شینیون مو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: ماكت مو مخصوص آموزش، انواع فیکساتور، انواع ژل و واکس مو، سنجاق ريز، انواع سنجاق های مخصوص شینیون، سشوار، اتوی مو و ابزارهای حالت دهنده مو می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی شینیون مو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش شینیون مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش شینیون مو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره شینیون مو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای شینیون از جمله کش مو، گیره مو، سنجاق مو، تافت مو و سایر لوازم برای محکم کردن شینیون مو آشنا می شوید و در نحوه صحیح کار با ابزای های ویو، فيکساتور معمولی و قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، بیگودی، سشوار، پروتز و … را کاملا مسلط می شوید.

تمام نکاتی که یک شینیون کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و در انواع متدهای براشینگ شامل: براشینگ هالیوودی، براشینگ کرلی ، براشینگ حالت دار، براشینگ آیرون، براشینگ پوش، براشینگ لول، براشینگ بافت، براشینگ ابریشمی، براشینگ برس پیچ، براشینگ لخت، براشینگ ویس و انواع براشینگ فانتزی دیگر مسلط خواهید شد و جدید ترین متدهای شینیون شامل: شینیون باز و نیمه باز، شینیون با پروتز گرد، شینیون بافت، شینیون حرارتی، شینیون خطی، شینیون اروپایی، شینیون کلاسیک، شینیون مواج، شینیون فرانسوی، شینیون رومی، شینیون هندی، شینیون کره ای، شینیون روسی، شینیونهای طاووسی ، پاپیونی، کاغذی، شینیون فینگر ویو و انواع شینیون بافت و ژورنالی را به صورت کاملا عملی آموزش می بینید.

ثبت نام دوره شینیون مو

بازار کار شینیون مو چطوره؟

در شینیون مو می توان با استفاده از خلاقیت به موها فرم داد. یکی از دلایلی که خانم ها تا این اندازه به شینیون مو علامند هستند، تنوع بسیار زیاد آن است به گونه ای که می توانند هر بار برای حاضر شدن در یک مراسم یک مدل انتخاب کنند. برای همین در حال حاضر، شینیون مو یکی از خدمات پر طرفدار در سالن های زیبایی است. در صورتی که به این رشته علاقمند باشید و با مدل های روز دنیا همراه باشید می توانید هر روز در این رشته پیشرفت کنید و از طریق آن درآمد بالایی کسب کنید.

چگونه متخصص شینیون مو می شوید؟

در دوره آموزشی شینیون مو در آموزشگاه رز سرخ، شما در ابتدا با فرم های مختلف صورت آشنا می شوید و پس از مبحث چهره شناسی، کار با ابزار ها به شما آموزش داده می شود. سپس براشینگ شینیون، تکنیک های سنجاق زدن و محکم کردن، روش استفاده از ابزارهای مورد نیاز برای شینیون، شینیون کلاسیک، انواع شینیون های اروپایی و خطی و جدیدترین شینیون های روز دنیا را با کامل ترین جزئیات یاد می گیرید.

چرا شینیون مو انقدر پر طرفداره؟

یکی از دغدغه های مهم خانم ها در مهمانی ها و عروسی ها، شینیون و آرایش موهایشان است. شینیون باعث می شود آرایش صورت هم جلوه زیباتری داشته باشد. مدل شینیون براساس سلیقه و خواست افراد انجام می شود. مثلا افرادی که تحرک زیادی در مجالس دارند بهتر است از شینون بسته استفاده کنند تا موهایشان به هم نریزد. و خانم هایی که سادگی را می پسندند، شینون های اروپایی را ترجیح می دهند که در عین ساده بودن ظاهر جذاب تری را ایجاد می کنند و یا خانم هایی که موهای رنگ شده دارند سعی می کنند با کمک یک مدل شینیون جذاب زیبایی رنگ موهایشان را چند برابر کنند؛ به همین دلایل است که شینیون در سالن های زیبایی جزء خدمات پرطرفدار آرایشگری محسوب می شود و مشتریان زیادی دارد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: