آموزش لیفت و لمینت ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش مراحل لیفت ابرو و آشنایی با ابزار های آن می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک QAL انگلیس می باشند. تنوع در مدل و فرم ابروها در گذشت زمان تغییرات بسیاری داشته است. لیفت ابرو روش مناسبی برای خوش فرم نشان دادن ابروهاست و باعث درشت به نظر رسیدن چشم ها نیز می شود. با استفاده از لیفت ابرو دیگر نیازی به استفاده از مداد ابرو و یا ژل ابرو نیست و ابروها به شکل هاشوری دیده می شوند. برای اجرای این روش باید در ابتدا ابروها به میزان مناسبی بلند شده باشند. در این روش از مواد گیاهی، ضد حساسیت و فاقد آمونیاک برای بالا بردن ابرو استفاده می شود. ماندگاری آن معمولا تا دو ماه است و در صورت نگهداری صحیح، بیشتر هم می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش لیفت ابرو

  سرفصل های دوره آموزش لیفت ابرو

 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو
 • آموزش لیفت ابرو با مواد
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش لیفت ابرو

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش لیفت ابرو، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: مواد مخصوص لیفت ابرو و مواد تقویت ابرو می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش لیفت ابرو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش لیفت ابرو

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش لیفت ابرو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اموزش لیفت ابرو، شما با تمام ابزارهای آن از جمله مواد مورد نیاز برای انجام لیفت ابرو و نخ های لیفت آشنا خواهید شد و در نهایت تمام مراحل دوره را به صورت کاملا عملی و با استفاده از لوازم مرغوب بر روی مدل واقعی یاد می گیرید و در اجرای آن مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار لیفت ابرو چطوره؟

این روزها تحت تاثیر مدهای جدید و تغییر استانداردهای زیبایی، ابروهای پر پشت و حالت دار، طرفداران بسیار زیادی بین خانم ها پیدا کرده است. ابروها از اجزای اساسی صورت هستند و نقش مهمی در زیبایی صورت دارند. از آنجایی که این رشته به ابزار خاص و گران قیمت نیاز ندارد، شما می توانید پس از مسلط شدن در لیفت ابرو، با سرمایه بسیار کم وارد بازار کار این رشته شوید و به راحتی به درآمد قابل قبولی برسید.

چگونه متخصص لیفت ابرو می شوید؟

در دوره آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با اصول بهداشتی، نکاتی که باید در زمان انجام لیفت ابرو یا مژه در نظر بگیرید را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. سپس با نکات بهداشت فردی و شناخت عوامل بیماری، آناتومی صورت و نحوه قرینه سازی ابرو، آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو؛ لیفت، وسایل لیفت ابرو، فیکس و کراتین، آموزش موادگذاری، حالت دادن ابرو و شستشو، مراقبت های پس از لیفت و لمینت ابرو به صورت کاملا عملی آشنا خواهید شد و در همه این مباحث مسلط می شوید.

چرا لیفت ابرو انقدر پر طرفداره؟

ابروهای پهن با فرم زیبایی که به صورت می دهند باعث جوان تر به نظر رسیدن چهره و افزایش اعتماد به نفس می شود. استفاده از ژل ها برای بالا بردن ابرو باعث ریزش و کم پشت شدن ابرو می شود در صورتی که لیفت ابرو به تقویت ابرو نیز کمک می کند. از طرفی با بالا رفتن سن، ابروها حالت افتادگی پیدا می کنند، لیفت ابرو باعث می شود ابروها بالا تر بروند و دیگر حالت افتادگی نداشته باشند. تمام این دلایل موجب رونق گرفتن بازار این زمینه آرایشی شده است.

سوالات متداول

در پایان دوره لیفت ابرو چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره لیفت ابرو مدرک فنی و حرفه ای ندارد. شما می توانید در پایان دوره با پرداخت هزینه جداگانه مدرک DNW اتریش را دریافت کنید.

هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش لیفت ابرو آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی، نیمه خصوصی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

بعد از شرکت در این دوره، لیفت ابرو با بوتاکس و لیفت ابرو با نخ هم میتونم انجام بدم؟

خیر، در دوره آموزش لیفت ابرو، ابروها با مواد مخصوص به سمت بالا حالت داده می شوند. لیفت ابرو با بوتاکس و لیفت ابرو با نخ باید توسط پزشک انجام شود.

آیا میتونم با مدرک لیفت ابرو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره اموزش لیفت ابرو توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۳ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

با شرکت در دوره لیفت ابرو میتونم لیفت مژه هم انجام بدم؟

مواد مورد استفاده در لیفت ابرو و لیفت مژه یکسان است اما روش کار اندکی تفاوت دارد که پیشنهاد می شود برای یادگیری بهتر در هر دو دوره شرکت کنید.

آیا بعد از شرکت در دوره لیفت ابرو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: