دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش لیفت و لمینت ابرو در رز سرخ آموزشگاه آرایشگری زنانه با جدیدترین متدهای آموزشی و اساتید مجرب و حرفه ای انجام می شود. ما در کلاس های خود تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی این رشته را به طور کامل آموزش می دهیم تا مهارت های لازم برای شروع کار حرفه ای خود را بدست بیاوید. رشته لیفت و لمینت ابرو مدرک فنی حرفه ای ندارد، اما شما هنرجویان عزیز برای تقویت رزومه حرفه ای خود می توانید با پرداخت هزینه جداگانه مدرک DNW اتریش را دریافت کنید.

کلاس آموزش لیفت و لمینت ابرو مرحله به مرحله شما را با کلیه اصول این حرفه آشنا می کند و تمام سرفصل های موردنیاز دوره مانند آشنایی با ابزار و مواد، نحوه موادگذاری و مراقبت پس از درمان را به طور کامل پوشش می دهد.

همچنین امکان ویژه ای که در رز سرخ برای شما عزیزان مهیاست، معرفی شما به سالن های زیبایی برای گذراندن دوره کارآموزی است. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

کلاس لیفت ابرو
کلاس لیفت ابرو
کلاس لیفت ابرو حرفه ای
کلاس لیفت ابرو حرفه ای

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
مدرس دوره لیفت ابرو رز سرخ
مینا واسق مدرس بین المللی دوره لیفت ابرو

سرفصل های دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو
 • آموزش لیفت ابرو با مواد
ثبت نام دوره لیفت و لمینت ابرو

نحوه برگزاری کلاس لیفت و لمینت ابرو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

جهت بالا رفتن کیفیت کلاس ها و داشتن فرصت تمرین و تکرار بیشتر برای هنرجویان، آموزش لیفت ابرو به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره لیفت و لمینت ابرو

جدیدترین تکنیک‌ها

وسایل مورد نیاز دوره آموزش لیفت ابرو شامل: مواد مخصوص لیفت ابرو و مواد تقویت ابرو می شود. این دوره به ابزار خاصی نیاز ندارد. لازم به ذکر است که هنرجویان عزیز باید تمام ابزار و لوازم مصرفی مورد نیاز دوره را به همراه داشته باشند.

هزینه آموزش لیفت و لمینت ابرو

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره لیفت و لمینت ابرو
نام دوره: لیفت ابرو
مدت آموزش: ۲ جلسه
مدت زمان دوره: ۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: 3 تا 5 نفر
شهریه: تومان
توانایی های شما بعد از شرکت در دوره لیفت و لمینت ابرو کاملا افزایش می یابد

مهارت‌هایی که در دوره لیفت و لمینت ابرو یاد می‌گیرید

مهارت‌ هایی که شما در دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو یاد می ‌گیرید به دو بخش تقسیم می شود. در بخش لیفت ابرو شما با ابزارها و مواد مورد نیاز برای لیفت ابرو آشنا می شوید و طریقه استفاده از آن ها را به طور کامل آموزش می بینید. شما در این دوره یاد می گیرید که چطور ابروهای مشتری را در جهت مناسب شانه بزنید و موادگذاری کنید. علاوه بر این لمینت ابرو نیز بخش مهمی از این حرفه است که یادگیری آن برای تقویت و پررنگ تر کردن ابروها لازم است. محوه استفاده از رنگ و مواد ویتامینه و کراتینه که برای لمینت ابروها لازم است، از مهارت های مهمی است که شما در این دوره به طور کامل آموزش می بینید. همچنین نکات و دستورالعمل های ضروری برای مراقبت و نگهداری از ابروها بعد از درمان جزو مطالبی است که در این دوره به آن مسلط می شوید.

میانگین درآمد متخصص لیفت و لمینت ابرو و ابرو چقدر است؟

از آنجایی که این روزها ابروهای پرپشت و لیفت شده ترند شده اند و بسیاری از خانم ها دوست دارند همیشه آراسته باشند و ظاهر به روزی داشته باشند، متخصصین این حوزه می توانند به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کنند. هرچقدر شما در کار خود حرفه ای تر باشید، به خوبی تبلیغات کنید و روش های مشتری مداری را بلد باشید، می توانید جایگاه خوبی را در میان رقبای خود بدست بیاورید و مشتری های زیادی را جذب کنید. اما به طور کلی میانگین درآمد شما به ساعات کاری، موقعیت و شلوغی سالن و مهارتی که در این زمینه دارید بستگی خواهد داشت. به همین دلیل نمی ‌توان مبلغ مشخصی را اعلام کرد.

بازار کار لیفت و لمینت ابرو چطوریه؟

داشتن ابروهای زیبا و خوش حالت و در عین حال طبیعی و نچرال برای بسیاری از خانم ها اهمیت زیادی دارد. اما استفاده بیش از اندازه از محصولات آرایشی می تواند برای سلامت پوست و ابروها مضر باشد و از طرف دیگر آرایش مداوم ابروها بسیار وقت گیر خواهد بود. از این رو لیفت و لمینت ابروها گزینه ایده آلی برای این دسته از خانم ها محسوب می شود. زیرا نیمه دائمی است و مدت زمان زیادی ابروهای شما را لیفت و خوش حالت نگه می دارد. همچنین کاملا بی ضرر است و ابروهای طبیعی شما را به زیبایی حالت می دهد. از این رو تمایل خانم ها به این سبک زیبایی بسیار زیاد است و روز به روز نیز به طرفداران آن افزوده می شود. اگر شما مهارت لازم را در کار خود داشته باشید، می توانید از این بازار داغ استفاده کنید و به راحتی مشغول به کار شوید.

چگونه متخصص لیفت ابرو می شوید؟

در دوره آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با اصول بهداشتی، نکاتی که باید در زمان انجام لیفت ابرو یا مژه در نظر بگیرید را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. سپس با نکات بهداشت فردی و شناخت عوامل بیماری، آناتومی صورت و نحوه قرینه سازی ابرو، آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو؛ لیفت، وسایل لیفت ابرو، فیکس و کراتین، آموزش موادگذاری، حالت دادن ابرو و شستشو، مراقبت های پس از لیفت و لمینت ابرو به صورت کاملا عملی آشنا خواهید شد و در همه این مباحث مسلط می شوید.

چرا لیفت ابرو انقدر پرطرفداره؟

ابروهای پهن با فرم زیبایی که به صورت می دهند باعث جوان تر به نظر رسیدن چهره و افزایش اعتماد به نفس می شود. استفاده از ژل ها برای بالا بردن ابرو باعث ریزش و کم پشت شدن ابرو می شود در صورتی که لیفت ابرو به تقویت ابرو نیز کمک می کند. از طرفی با بالا رفتن سن، ابروها حالت افتادگی پیدا می کنند، لیفت ابرو باعث می شود ابروها بالا تر بروند و دیگر حالت افتادگی نداشته باشند. تمام این دلایل موجب رونق گرفتن بازار این زمینه آرایشی شده است.
اینستاگرام رز سرخ
نمونه کار ابرو لمینت
نمونه کار ابرو لمینت
نمونه کار ابرو لیفت
نمونه کار ابرو لیفت
718 views
nastaran__salarrezaei بسیار هم عالی👏👏👏
golgoly.gallery هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂

مراحل آموزش لیفت و لمینت ابرو

 • 1. در ابتدای آموزش لیفت ابرو مرحله به مرحله با تمام تکنیک های لیفت ابرو آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد با ابزارها و مواد موردنیاز این حرفه آشنا می شوید.
 • 3. سپس مربی طریقه صحیح لیفت ابرو به روش های مختلف را به شما آموزش می دهد.
 • 4. در مرحله چهارم نوبت به یادگیری موادگذاری، حالت دهی و لمینت ابرو می رسد.
 • 5. در نهایت تمام آنچه را که آموزش دیده اید زیر نظر مربی و روی مدل های مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش است تا تمام مراحل آموزش لیفت و لمینت ابرو را با مدرک فنی حرفه ای و بالاترین کیفیت را برای هنرجویان خود برگزار کند. ما در کلاس های خود از ابزارهای به‌روز و با کیفیت استفاده می کنیم، تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را پوشش می دهیم و با اساتید باتجربه در این حرفه همکاری می کنیم تا به طور کامل به تمام مباحث تئوری و اصول عملی کار مسلط شده و بتوانید وارد بازار کار شوید. همچنین شما عزیزان در این دوره به اندازه کافی فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مربی را خواهید داشت تا بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری کار حرفه ای خود را آغاز کنید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

تفاوت لیفت و لمینت ابرو چیست؟

لیفت ابرو و لمینت ابرو هردو برای لیفت کردن و حالت دادن به ابروها طراحی شده اند. اما تفاوت های جزئی در نوع مواد مصرفی آن ها وجود دارد. لیفت ابرو تنها برای فرم گرفتن ابروها به سمت بالا انجام می شود. در صورتی که در لمینت ابرو از مواد ویتامینه، کراتینه و رنگ برای تقویت و پررنگ شدن تار ابروهای شما استفاده می شود. این دو روش درواقع تکمیل کننده یکدیگر هستند و اگر شما ابروها نازک و کمرنگی دارید، استفاده از هر دو روش می تواند به جذاب تر شدن ابروهای شما کمک کند.

آموزش لیفت و لمینت ابرو چقدر زمان میبرد؟

آموزش صفرتا صد لیفت و لمینت ابرو در آموزشگاه رز سرخ در ۲ جلسه ۴ ساعته برگزار می شود. بنابراین شما می توانید تنها در ۸ ساعت تمام سرفصل های مربوط به این دوره را آموزش ببینید و کار حرفه ای خود را آغاز کنید.

دوره های مرتبط با آموزش لیفت ابرو

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آرایشی حرفه‌ای برای کسب مهارت در ایجاد جذابیت و افزایش زیبایی هرچه بیشتر مژه

شروع قیمت:
دوره آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه

حرفه‌ای شدن شما در دوره اکستنشن مژه برابر است با تاثیر گذاری بالا در زیبایی و منحصر بفرد بودن چشمها .

شروع قیمت:
دوره آموزش اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن مو

توانایی پر و زیباتر کردن موهای کم پشت خانم‌ها با یادگیری مهارت‌های حرفه‌ای و منحصر بفرد.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره لیفت ابرو چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره لیفت ابرو مدرک فنی و حرفه ای ندارد. شما می توانید در پایان دوره با پرداخت هزینه جداگانه مدرک DNW اتریش را دریافت کنید.

هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش لیفت ابرو آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی، نیمه خصوصی برگزار می شود. سایر هزینه ها در صفحه هزینه دوره های آرایشگری درج شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

بعد از شرکت در این دوره، لیفت ابرو با بوتاکس و لیفت ابرو با نخ هم میتونم انجام بدم؟

خیر، در دوره آموزش لیفت ابرو، ابروها با مواد مخصوص به سمت بالا حالت داده می شوند. لیفت ابرو با بوتاکس و لیفت ابرو با نخ باید توسط پزشک انجام شود.

آیا میتونم با مدرک لیفت ابرو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش لیفت ابرو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۲ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

با شرکت در دوره لیفت ابرو میتونم لیفت مژه هم انجام بدم؟

مواد مورد استفاده در لیفت ابرو و لیفت مژه یکسان است اما روش کار اندکی تفاوت دارد که پیشنهاد می شود برای یادگیری بهتر در هر دو دوره شرکت کنید.

آیا بعد از شرکت در دوره لیفت ابرو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: