آموزش لیفت ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

تنوع در مدل و فرم ابروها در گذشت زمان تغییرات بسیاری داشته است. لیفت ابرو روش مناسبی برای خوش فرم نشان دادن ابروهاست و باعث درشت به نظر رسیدن چشم ها نیز می شود. با استفاده از لیفت ابرو دیگر نیازی به استفاده از مداد ابرو و یا ژل ابرو نیست و ابروها به شکل هاشوری دیده می شوند. برای اجرای این روش باید در ابتدا ابروها به میزان مناسبی بلند شده باشند. در این روش از مواد گیاهی، ضد حساسیت و فاقد آمونیاک برای بالا بردن ابرو استفاده می شود. ماندگاری آن معمولا تا دو ماه است و در صورت نگهداری صحیح، بیشتر هم می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره لیفت ابرو
 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو
 • آموزش لیفت ابرو با مواد
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی لیفت ابرو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: مواد مخصوص لیفت ابرو و مواد تقویت ابرو می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی لیفت ابرو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش لیفت ابرو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش لیفت ابرو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره لیفت ابرو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام لیفت ابرو از جمله مواد مورد نیاز برای انجام لیفت ابرو و نخ های لیفت آشنا خواهید شد و در نهایت تمام مراحل لیفت ابرو را به صورت کاملا عملی و با استفاده از لوازم مرغوب بر روی مدل واقعی یاد می گیرید و در اجرای آن مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره لیفت ابرو

بازار کار لیفت ابرو چطوره؟

این روزها تحت تاثیر مدهای جدید و تغییر استانداردهای زیبایی، ابروهای پر پشت و حالت دار، طرفداران بسیار زیادی بین خانم ها پیدا کرده است. ابروها از اجزای اساسی صورت هستند و نقش مهمی در زیبایی صورت دارند. از آنجایی که این رشته به ابزار خاص و گران قیمت نیاز ندارد، شما می توانید پس از مسلط شدن در لیفت ابرو، با سرمایه بسیار کم وارد بازار کار این رشته شوید و به راحتی به درآمد قابل قبولی برسید.

چگونه متخصص لیفت ابرو می شوید؟

در دوره آموزش لیفت ابرو صورت آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با نکات بهداشتی جهت انجام میکاپ و گریم(متعادل سازی چهره)، با پاکسازی پوست جهت متعادل سازی، آماده سازی اولیه آرایش (پایه یا زیرسازی آرایش)، متعادل سازی اعضای چهره (پیشانی، ابرو، بینی، گونه، لب، چانه، فک، غبغب و گردن) آشنا خواهید شد. در این دوره به مباحث آرایش چشم، آرایش روز و شب، آرایش خاص عکاسی، آرایش پوست خشک و چرب، نحوه کانتور کردن و محو کردن ایرادات صورت به شکل کاملا عملی مسلط خواهید شد. در دوره آموزشی لیفت ابرو را زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بینید و می توانید پس از اتمام دوره با شرکت در آزمون فنی حرفه ای مدرک معتبر این سازمان را دریافت کنید.

چرا لیفت ابرو انقدر پر طرفداره؟

ابروهای پهن با فرم زیبایی که به صورت می دهند باعث جوان تر به نظر رسیدن چهره و افزایش اعتماد به نفس می شود. استفاده از ژل ها برای بالا بردن ابرو باعث ریزش و کم پشت شدن ابرو می شود در صورتی که لیفت ابرو به تقویت ابرو نیز کمک می کند. از طرفی با بالا رفتن سن، ابروها حالت افتادگی پیدا می کنند، لیفت ابرو باعث می شود ابروها بالا تر بروند و دیگر حالت افتادگی نداشته باشند. تمام این دلایل موجب رونق گرفتن بازار لیفت ابرو شده است.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: