دوره میکروبلیدینگ ابرو (آموزش فیبروز ابرو)

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ به گونه ای طراحی شده است که بتوانید تمام مباحث تئوری و اصول عملی این حرفه را توسط اساتید مجرب و حرفه ای و به‌روزترین متدهای آموزشی فرا بگیرید. ما در کلاس های خود جامع ترین سرفصل های این رشته را به طور کامل پوشش می دهیم تا هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین پس از پایان دوره می توانید برای تکمیل رزومه خود در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک بین المللی میکروبلیدینگ را دریافت کنید.

شما علاقه مندان در کلاس آموزش میکروبلیدینگ ابرو صفر تا صد دانش تئوری و مهارت های عملی این رشته را به صورت قدم به قدم می آموزید. سرفصل های مهم فیبروز ابرو شامل آشنایی با پوست، کار با دستگاه فیبروز و انواع روش هاشور ابرو می باشد که در انتهای دوره شما را به یک تاتوکار حرفه ای تبدیل می کند.

علاوه بر این با توجه به مهارت هایی که در دوره میکروبلیدینگ ابرو کسب کرده‌ اید، می‌توانیم شما را به سالن‌ های آرایشی معرفی کنیم تا شانس خوبی برای ورود به بازار کار در این حرفه داشته باشید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

کلاس فیبروز
کلاس آموزش فیبروز
کلاس آموزشی فیبروز روی پوست مصنوعی
آموزش فیبروز روی پوست مصنوعی
دوره میکروبلیدینگ
دوره آموزش میکروبلیدینگ

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
تصویر مربی دوره فیبروز ابرو یا میکروبلیدینگ
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره فیبروز ابرو

سرفصل های دوره آموزش فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ)

 • مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
 • آماده سازی پوست
 • طراحی متناسب با چهره
 • فیبروز ابرو و هاشور ابرو (میکروشیدینگ ابرو)
 • فیبروز لب و سایه لب
 • فیبروز خط چشم و بن مژه
 • هاشور مویی و کرکی
 • انواع هاشور (هاشور ابروی تیغ ماهی، هاشور ابروی آسیایی، هاشور
 • ابروی کلاسیک، هاشور ابروی سه بعدی)
 • ترمیم نهایی
 • نحوه مراقبت و نگهداری بعد از انجام فیبروز
ثبت نام دوره میکروبلیدینگ

نحوه برگزاری دوره آموزش فیبروز

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو فنی حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز میکروبلیدینگ ابرو

جدیدترین تکنیک ها

وسایل میکروبلیدینگ ابرو شامل: انواع قلم های دستی و خارج از مرکز مخصوص فیبروز ابرو، سوزن مخصوص، خط کش قرینه ساز، رنگ های مخصوص و پوست طبیعی می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

قیمت گذاری براساس نیاز شما
قیمت کلاس های میکروبلیدینگ ابرو
نام دوره: آموزش میکروبلیدینگ
مدت آموزش: ۶ جلسه
مدت زمان دوره: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو

بعد از اتمام دوره آموزش میکروبلیدینگ چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای انجام میکرو ابرو، از جمله قلم دستی نقره ی سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز و … آشنا می شوید و در کار با آنها مسلط خواهید شد.

به راحتی می توانید با توجه به فرم صورت فرد، طرح مناسبی بکشید و بعد از انتخاب رنگ مناسب، فیبروز ابرو را انجام دهید.

بازار کار فیبروز ابرو چطوره؟

داشتن ابروهای پهن و پر پشت صورت را جوان تر نشان می دهد، از این رو روش های زیادی برای زیباتر نشان دادن ابروها وجود دارد. به دلیل طبیعی بودن روش فیبروز، با استقبال زیاد بانوان رو به رو شده است و از آن جا که این متد دارای هزینه بسیار مناسبی است، همواره مشتریان زیادی در سالن های زیبایی دارد. در صورتی که در این رشته آرایشگری مهارت های لازم را کسب نمایید، می توانید به درآمد بسیار بالایی برسید.

چگونه مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ را دریافت کنیم؟

با شرکت در کلاس‌های آموزشی رز سرخ این امکان را خواهید داشت تا مهارت خود را افزایش دهید و پس از پایان دوره مدرک فنی حرفه‌ای میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو را دریافت کنید. در انتهای دوره آزمونی توسط ما از شما گرفته می‌شود که برای آماده سازی شما برای شرکت در آزمون‌های سازمان فنی حرفه‌ای است. توجه داشته باشید که برای دریافت مدرک فنی حرفه‌ای هزینه‌ای جداگانه (توسط سازمان فنی حرفه‌ای) از شما دریافت می‌شود. با تهیه کتاب و جزوه آموزش فیبروز یا میکروبلیدینگ می‌توانید شانس دریافت مدرک خود را افزایش دهید.

چرا فیبروز ابرو انقدر پرطرفداره؟

ظرافت و زیبایی در این روش که فرم طبیعی به ابروها می دهد، خانم ها را مشتاق می کند که از این روش جدید برای هاشور ابروهایشان استفاده کنند. پاک کردن راحت فیبروز، تغییر حالت دادن راحت ابروها، سوزش و درد کمتر، دقت بیشتر به دلیل دستی بودن فیبروز، ایجاد تراکم بالا در ابرو و التهاب کم از دیگر مواردی است که باعث رونق بازار کار فیبروز شده است.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس میکروبلیدینگ
کلاس میکروبلیدینگ
تمرین فیبروز ابرو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
تمرین فیبروز ابرو
دستگاه مخصوص فیبروز ابرو
دستگاه فیبروز ابرو
718 views
terme_taabaan هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂
iran_dokht_gallery2 چقدررر طبیعی وعالی کاراتون😍😍
nastaran__salarrezaei بسیار هم عالی👏👏👏

مراحل آموزش میکروبلیدینگ ابرو

 • 1. در ابتدای آموزش میکروبلیدینگ ابرو با ساختار پوست، دستگاه و سایر ابزار مورد نیاز برای این حرفه آشنا شده و نحوه آماده سازی پوست را یاد می گیرید.
 • 2. در مرحله بعد مربی اصول طراحی ابرو را متناسب با چهره فرد به شما آموزش می دهد.
 • 3. سپس نحوه کار با دستگاه فیبروز، زاویه گرفتن دستگاه و میزان فشار مناسب برای انجام میکروبلیدینگ را آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم، با روش صحیح انواع هاشور ابرو و همچنین فیبروز لب و خط چشم و … به طور کامل آشنا می شوید.
 • 5. در نهایت نیز تمام آنچه را که در طول دوره آموزش دیده اید، ابتدا روی پوست مصنوعی و سپس روی مدل واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام شرایط لازم برای ورود شما به بازار کار را فراهم کنیم. از تهیه ابزارهای جدید و باکیفیت گرفته تا همکاری با اساتید مجرب و حرفه ای و استفاده از به‌روزترین متدهای آموزشی تا بتوانید با دانش و مهارت کافی دوره آموزش فیبروز ابرو را به پایان برسانید. ما در کلاس های خود به تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای به طور کامل می پردازیم تا هم با جدیدترین نیازهای مشتریان آشنا شوید و هم به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکات مهم میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایش نیمه دائم است که تاثیر زیادی بر روی چهره دارد. علاوه بر این، این روش نوعی تاتو محسوب می شود و به طور مستقیم با پوست و خون مشتری در تماس است. بنابراین حساسیت آن بسیار بالاست و هرگونه قصور و بی دقتی می تواند عواقب شدیدی را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو نکات بسیار مهمی وجود دارد که قبل و در حین انجام فیبروز ابرو باید با دقت رعایت کنید. در ادامه به بررسی برخی از این نکات می پردازیم:

1. دقت در طراحی ابرو

یکی از مهم ترین مواردی که در دوره آموزش فیبروز ابرو می آموزید، طراحی ابرو است. شما باید فرم چهره مشتری را به خوبی تشخیص دهید و ابروی متناسب با آن را طراحی کنید. همچنین انتخاب رنگ جوهر با توجه به رنگ ابروهای طبیعی و رنگ پوست فرد بسیار حائز اهمیت است. در غیر این صورت نتیجه کار نه تنها زیبا نخواهد بود، بلکه تاثیر بسیار بدی روی چهره می گذارد.

2. رعایت اصول بهداشتی

برای جلوگیری از هرگونه عفونت و انتقال بیماری، رعایت اصول بهداشتی از ضروری ترین نکاتی است که در این حرفه باید رعایت کنید. بنابراین علاوه بر تمیز بودن محیط آرایشگاه، حتما از دستکش یک بار مصرف، سوزن های یک بار مصرف، ظرف جوهر یک بار مصرف و الکل و پنبه برای ضدعفونی کردن پوست مشتری استفاده کنید.

3. تهیه ابزار با کیفیت

ابزار مورد نیاز برای میکروبلیدینگ ابرو شامل دستگاه، سوزن، جوهر و بی حس کننده است. کیفیت بالای این وسایل نه تنها در نتیجه کار بسیار تاثیرگذار است، بلکه راحتی و سلامتی مشتری شما را نیز تضمین می کند. به عنوان مثال استفاده از سوزن های کند و بی کیفیت باعث درد بیشتر می شوند. همچنین جوهرهای تقلبی و نامناسب علاوه بر ماندگاری کوتاه ممکن است باعث واکنش های آلرژیک در مشتری شوند.

شرایط ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

چند روز اول بعد از انجام فیبروز ابرو، ابروها کمی قرمز و تیره تر از چیزی است که مشتری انتظار دارد. اما به مرور زمان و بعد از گذشت حداقل سه هفته نتیجه واقعی کار مشخص می شود و عیب و ایرادهای کار خود را نشان می دهد. در این شرایط مشتری دوباره برای ترمیم به شما مراجعه خواهد کرد. نکته حائز اهمیت در این باره این است که تا قبل از بهبودی کامل و از بین رفتن بافت اسکار به هیچ وجه اقدام به ترمیم نکنید. زمان مناسب برای ترمیم ابروها بین ۴ تا ۶ هفته است . پس از آن می توانید با توجه به واکنش پوست مشتری و همچنین تمایل او برای انجام تغییرات، اصلاحاتی را روی ابروهای او انجام دهید.

انواع هاشور ابرو

میکروبلیدینگ به دلیل ایجاد خطوط هاشور مانندی که در ابرو ایجاد می کند، به هاشور ابرو نیز معروف است. این روش در مدل های مختلفی قابل اجراست که در دوره آموزش فیبروز ابرو در رز سرخ به طور کامل آموزش داده می شود. در ادامه به طور مختصر این مدل ها را بررسی می کنیم:

1. هاشور تیغ ماهی

این مدل همانطور که از نام آن پیداست، ظاهری شبیه به تیغ ماهی در ابرو ایجاد می کند. روش اجرای هاشور تیغ ماهی به این صورت است که از پایین خطوطی را به سمت بالا و سپس از قسمت تاج ابرو تمام خطوط را به سمت انتهای ابرو می کشیم.

2. هاشور مویی

هاشور مویی با طبیعی برای خانم هایی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند، توصیه می شود. به این صورت که خطوط نازک شبیه به تار ابرو و با رنگ طبیعی لا به لای ابروها کشیده می شود تا جلوه ای کاملا نچرال و زیبا ایجاد کند.

3. هاشور ابروی آسیایی

این مدل برای خانم های آسیایی و شرقی مناسب است که خواب یا جهت ابروهایشان از وسط تغییر می کند. در این مواقع از پایین تا وسط ابرو خطوطی را به صورت مستقیم به سمت بالا می کشیم. سپس از وسط ابرو جهت را تغییر داده و شبیه به حرف د به سمت پایین هاشور می زنیم.

4. هاشور سه بعدی

هاشور سه بعدی برای افرادی مناسب است که هیچ ابرویی ندارند. در این روش خطوط زیاد با ضخامت و زوایای مختلف به گونه ای کشیده می شود که با ایجاد خطای دید برجسته به نظر برسد. این روش هم در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و هم میکروبلیدینگ آموزش داده می شود. اما نتیجه کار با روش میکروبلیدینگ ماندگاری کمتری دارد.

4. هاشور کلاسیک

هاشور ابروی کلاسیک برای خانم هایی مناسب است که ابروهای رو به پایین دارند. روش انجام کار در این روش به این صورت است که قسمت تاج یا ابتداری را رو به بالا هاشور می زنند و از شروع قوس ابرو جهت هاشورها به سمت پایین تغییر می کند.

انواع روش های میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به روش های مختلفی انجام می شود که هرکدام نتیجه زیبا و منحصر به فرد خود را دارند. نوع روش بر اساس نیاز و سلیقه فرد تعیین می شود. بنابراین شما باید به تمام روش ها مسلط باشید تا بتوانید نیازهای مشتری های خود را برآورده کنید. انواع روش های میکروبلیدینگ ابرو شامل موارد زیر است:

1. فیبروز ابرو

فیبروز نوعی روش میکروبلیدینگ است که در آن از نسبت های طلایی، دستگاه و رنگدانه های آکادمی فی استفاده می شود. این روش با توجه به دقت و ظرافت بالایی که در جهت و ضخامت هاشورها دارد و همچنین استفاده از رنگدانه های نچرال، نتیجه فوق العاده زیبا و طبیعی را به همراه دارد.

2. نانوبلیدینگ

نانوبلیدینگ ابرو که این روزها بسیار محبوب شده است، از تیغه های نانو برای ایجاد هاشورهای ظریف استفاده می کند. ضخامت بسیار کم این تیغه ها باعث می شود نتیجه کار بسیار ظریف و طبیعی به نظر برسد و همچنین امتحال پخش شدن رنگدانه پس از تزریق را بسیار کاهش می دهد.

3. میکروشیدینگ ابرو

خانم هایی که ابروهای بسیار نازک و کم پشتی دارند، ترجیح می دهند در کنار هاشور ابرو، برای طبیعی تر شدن و پرپشت دیده شدن ابروهایشان از سایه یا همان شیدینگ ابرو نیز استفاده کنند. در این تکنیک معمولا قسمت تاج ابرو را هاشور می زنند و بقیه قسمت ها را با سایه پر می کنند.

4. دیجیتال بلیدینگ

دیجیتال بلیدینگ یک روش کاملا جدید است که روز به روز به محبوبیت آن افزوده می شود. در این روش به جای استفاده از نیروی دست برای تزریق رنگدانه به پوست، از دستگاه های کاملا دیجیتالی استفاده می شود که رنگدانه را با یک نیروی معین و در نقاط مناسب تزریق می کند. در این روش احتمال خطا به شدت کاهش یافته و هاشور ابرو با دقت و ظرافت فوق العاده ای انجام می شود.

دوره های مرتبط با آموزش فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

حرفه ای ترین آموزش تاتو صورت در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست

کامل ترین آموزش فیشیال در ایران

شروع قیمت:
دوره تاتو بدن

دوره آموزش تاتو بدن

دوره جامع و کاربردی تاتو بدن

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ) چه مدرکی دریافت می کنم؟

برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای در این رشته باید دوره آموزش میکروپیگمنتیشن را نیز بگذرانید تا در نهایت سرتیفیکیت یا مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش فیبروز چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره آموزش فیبروز رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود.شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هزینه آموزش آرایشگری از تمامی هزینه های آموزشی رز سرخ مطلع شوید.

آیا میتونم با مدرک فیبروز ابرو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا در دوره میکروبلیدینگ، ریموو تاتو هم آموزش میدین؟

خیر، ریموو تاتو جزو سرفصل های این دوره نمی باشد.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش میکروبلیدینگ چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۶ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره فیبروز ابرو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

بعد از تموم شدن آموزش، روی پوست واقعی تمرین می کنیم؟

در ابتدا روی پوست مصنوعی تمرین می کنید و بعد از کسب تجربه و مهارت، تمرین ها را روی پوست واقعی انجام می دهید

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: