آموزش فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

میکروبلیدینگ ابرو (Microblading) برای خانم هایی که علاقه مند به ابروهای زیبا، پر پشت و مرتب هستند، یا از مدل ابروهای خود راضی نیستند، و یا قسمتی از ابروهایشان خالی و دچار ریزش شده، انتخاب بسیار مناسبی است . در میکروبلیدینگ با استفاده از ابزار قلم مو مانندی که یک تیغ ریز در سر آن جای می گیرد، رنگدانه ها شبیه به خطوط مو به لایه اپیدرم پوست وارد شده و از آنجا که این خطوط بسیار ظریف است باعث می شود ظاهر طبیعی تری نسبت به بقیه روش ها داشته باشد. روش فیبروز ابرو یکی از روش های زیر مجموعه تکنیک میکروبلیدینگ است. فیبروز ابرو یا هاشور ابرو جایگزین مناسبی برای تاتوی ابرو می باشد. مزیت این روش نسبت به تاتوی ابرو، قابلیت پاک شدن بعد از چند ماه و طبیعی به نظر رسیدن آن است.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)
 • بکارگیری ضوابط ایمنی، بهداشت فردی و آلودگی زدایی محیط کار و ابزار
 • مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
 • آماده سازی پوست
 • طراحی متناسب با چهره
 • فیبروز ابرو و هاشور ابرو (میکروشیدینگ ابرو)
 • فیبروز لب و سایه لب
 • فیبروز خط چشم و بن مژه
 • هاشور مویی و کرکی
 • انواع هاشور (هاشور ابروی تیغ ماهی، هاشور ابروی آسیایی، هاشور ابروی کلاسیک، هاشور ابروی سه بعدی)
 • ترمیم نهایی
 • نحوه مراقبت و نگهداری بعد از انجام فیبروز
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی فیبروز ابرو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: انواع قلم های دستی و خارج از مرکز مخصوص فیبروز ابرو، سوزن مخصوص، خط کش قرینه ساز، رنگ های مخصوص و پوست طبیعی می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکروبلیدینگ آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ) تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره شما با تمام ابزارهای انجام فیبروز، از جمله قلم دستی نقره ی سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز و … آشنا می شوید و در کار با آنها مسلط خواهید شد.

به راحتی می توانید با توجه به فرم صورت فرد، طرح مناسبی بکشید و بعد از انتخاب رنگ مناسب، فیبروز ابرو را انجام دهید.

ثبت نام دوره فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ)

بازار کار فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ) چطوره؟

داشتن ابروهای پهن و پر پشت صورت را جوان تر نشان می دهد، از این رو روش های زیادی برای زیباتر نشان دادن ابروها وجود دارد. به دلیل طبیعی بودن روش فیبروز، با استقبال زیاد بانوان رو به رو شده است و از آن جا که این متد دارای هزینه بسیار مناسبی است، همواره مشتریان زیادی در سالن های زیبایی دارد. در صورتی که در این رشته آرایشگری مهارت های لازم را کسب نمایید، می توانید به درآمد بسیار بالایی برسید.

چگونه متخصص فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ) می شوید؟

در دوره آموزشی فیبروز ابرو در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با موارد بهداشتی در حین انجام هاشور ابرو، کشیدن طرح ابرو متناسب با فرم صورت را یاد می گیرید. در این دوره با نحوه انتخاب رنگدانه ها، کار با ژل بی حسی، حرکت دستها برای کشیدن هاشور ابرو، قرینه سازی ابروها و فرم دادن به تاج و آرک ابروها به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزشی رز سرخ، فیبروز ابرو را ابتدا روی پوست مصنوعی انجام می دهید و پس از کسب مهارت های لازم، این کار را روی مدل واقعی و زیر نظر مربی انجام می دهید.

چرا فیبروز ابرو(میکروبلیدینگ) انقدر پر طرفداره؟

ظرافت و زیبایی فیبروز که فرم طبیعی به ابروها می دهد خانم ها را مشتاق می کند که از این روش جدید برای هاشور ابروهایشان استفاده کنند. پاک کردن راحت فیبروز، تغییر حالت دادن راحت ابروها، سوزش و درد کمتر، دقت بیشتر به دلیل دستی بودن فیبروز، ایجاد تراکم بالا در ابرو و التهاب کم از دیگر مواردی است که باعث رونق بازار کار فیبروز شده است.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: