آموزش شینیون عروس

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش شینیون عروس در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش شینیون کردن موی عروس می شود. هنرجویان در پایان دوره اموزش شینیون عروس، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. روز عروسی یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی تمام بانوان است. بنابراین زیبایی ظاهری عروس در این تاریخ خاص اهمیت ویژه ای دارد. آرایش موها تکمیل کننده آرایش عروس برای رسیدن به یک ظاهر عالی در شب عروسی می باشد. برای آرایش موی عروس از انواع شینیون های باز و بسته استفاده می شود. برای شنیون عروس در مقایسه با یک شینیون معمولی وقت بیشتری گذاشته می شود و دقت و کیفیت کار نیز بالاتر است. برای بستن مو، از وسایل زیبایی همانند تاج، انواع و اقسام تل های تزئین شده و نگین دار و تورهای زیبا استفاده می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش شینیون عروس

  سرفصل های دوره آموزش شینیون عروس

 • آلودگی زدایی محیطی، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش عروس
 • آماده سازی مو قبل از آرایش مو
 • سشوار کشیدن مو و براشینگ مو قبل از شینیون
 • آشنایی با فرم های مختلف صورت
 • تکنیک های درست کردن پایه، سنجاق زدن و محکم کردن
 • روش صحیح استفاده از ابزارهای ساده مثل سنجاق، کش، گیره، تافت مو و …
 • نحوه صحیح کار با ویو و نصب موی اضافه
 • آموزش استفاده از تافت مو و تثبیت کننده
 • انواع شینیون بسته و نیمه باز
 • انواع شینیون کلاسیک، اروپایی ساده، خطی، ترکیبی و فانتزی
 • آموزش درست کردن گل روی سر
 • پیچیدن مو با اتوی مو، پوش دادن و شینیون موهای کم پشت و کوتاه
 • ساخت پروتز و استفاده از پروتز
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش شینیون عروس

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی شینیون عروس، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: ماكت مو مخصوص آموزش، انواع فیکساتور، انواع ژل و واکس مو، سنجاق ريز، انواع سنجاق های مخصوص شینیون، تاج و تور عروس می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش شینیون عروس

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش شینیون عروس آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش شینیون عروس

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام اموزش شینیون عروس دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش شینیون شما با انواع ابزار مورد نیاز از جمله ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی، سشوار، وسایل تزیینی، انواع تاج و تور عروس آشنا می شوید.

همچنین ساخت پروتز و استفاده از آن و شینیون مو با موی اضافه را نیز آموزش می بینید. علاوه بر آن به انجام انواع شینیون عروس از جمله: انواع شینیون باز، نیمه باز و بسته، شینیون های اروپایی، خطی، ترکیبی متناسب با چهره عروس، شینیون عروس با تور و تاج، شینون عروس با گل های طبیعی و تل های تزئین شده و نگین دار و انواع و اقسام شینیون های تلفیقی و عروسکی مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار شینیون عروس چطوره؟

شینیون در واقع خلق یک اثر هنری زیبا بر روی موها می باشد و باعث می شود که زیبایی عروس در مجلس بیشتر شده و با تاج، تل، تور و … از سایر افراد حاضر در مراسم متمایز شود. بنابراین بیشتر عروس خانم ها از شینیون برای آراستن موهای خودشان استفاده می کنند. شما به عنوان یک هیراستایلیست باید به انتخاب شینیون بر اساس ظاهر عروس مسلط باشید و بهترین شینیون ها را با توجه به فرم صورت به عروس ها پیشنهاد دهید. بنابراین اگر در این رشته آرایشگاهی علاقه و استعداد داشته باشید، با کسب مهارت لازم می توانید در این حرفه بسیار موفق شوید و درآمد رویایی کسب کنید.

چگونه متخصص شینیون عروس می شوید؟

در دوره ی آموزش شینیون عروس در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما در ابتدا با فرم های مختلف صورت آشنا می شوید و پس از مبحث چهره شناسی، کار با ابزار ها آموزش داده می شود. سپس براشینگ شینیون، تکنیک های سنجاق زدن و محکم کردن، روش استفاده از ابزارهای مورد نیاز برای شینیون، شینیون کلاسیک، انواع شینیون های اروپایی و خطی و حرفه ای ترین شینیون های روز دنیا را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید. شما باید مدلی را پیاده سازی کنید که علاوه بر به روز بودن مطابق با فرم چهره و سلیقه عروس باشد. نحوه انتخاب مدل تاج، تل و توری که متناسب با شینیون باشد نیز یکی از مهم ترین بخش های انجام شینیون عروس می باشد. در این دوره ژورنال های معتبر و شبکه های اجتماعی محبوب نیز به شما معرفی می شود که با دنبال کردن آنها می توانید همیشه به روز باشید و نیازهای مشتریان را با توجه به مد روز دنیا پاسخ دهید.

چرا شینیون عروس انقدر پر طرفداره؟

امروزه کمتر عروسی را می توان یافت که از مدل موهای باز استفاده کند و در حال حاضر از مدل های مختلف شینیون برای روز عروسی استفاده می شود. هر روز نیز مدل های مختلف شینیون مو وارد صنعت مد آرایشگری می شود و از آنجا که این روش تنوع بسیار زیادی دارد با ترکیب روش ها می توان مدل مویی را درست کرد که بسیار خاص و درخور زیبایی عروس باشد. عروس خانم هایی که موهای رنگی و هایلایت دارند می توانند با شینیون هایی جذاب این زیبایی را بیشتر نمایان کنند. با توجه به علاقه زیاد خانم ها برای آراستگی موهایشان در این روز خاص، شینیون عروس در حال حاضر بازار کار پر رونقی پیدا کرده است.

سوالات متداول

در پایان دوره شینیون عروس چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره شینیون عروس شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایشگر موی عروس را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش شینیون عروس چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش شینیون عروس در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک شینیون عروس سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش شینیون عروس توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش شینیون عروس چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش شینیون عروس در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره شینیون عروس میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: