دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط اساتید مجرب و حرفه ای و با به‌روزترین متدهای آموزشی برگزار می شود. ما در کلاس های خود تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی را به طور کامل آموزش می دهیم تا هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین پس از پایان دوره می توانید برای تکمیل رزومه خود در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک بین المللی آرایش دائم را دریافت کنید.

آموزش میکروپیگمنتیشن حرفه ای در مجموعه ما شامل تمام سرفصل های جامع این رشته از جمله تاتو ابرو، تاتو خط لب و رژ لب، تاتو خط چشم و بن مژه، ترمیم تاتو و … می باشد که در انتهای دوره شما را به یک متخصص ماهر و حرفه ای در این زمینه تبدیل می کند.

علاوه بر این با توجه به مهارت هایی که در این دوره کسب کرده‌ اید، می‌توانیم شما را به سالن‌ های آرایشی معرفی کنیم تا با گذراندن دوره کارآموزی به تجربیات خود افزوده و با مهارت و اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار شوید. رسیدن شما به موفقیت آرزوی ماست و همواره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

کلاس میکروپیگمنتیشن
کلاس میکروپیگمنتیشن
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
دوره میکروپیگمنتیشن
آموزش میکروپیگمنتیشن
آموزش میکروپیگمنتیشن
ابزار دوره میکروپیگمنتیشن
ابزار دوره میکروپیگمنتیشن
دستگاه میکروپیگمنتیشن
دستگاه میکروپیگمنتیشن

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره میکروپیگمنتیشن
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره میکروپیگمنتیشن

سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

 • مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
 • پوست شناسی، عصب شناسی
 • طراحی متناسب با چهره
 • پیگمنت شناسی ترکیب رنگ ها
 • قرینه سازی ابروها
 • آموزش تاتو ابرو
 • تاتو خط لب و رژ لب
 • تاتو خط چشم و بن مژه
 • مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن
 • ترمیم نهایی
ثبت نام دوره میکروپیگمنتیشن

نحوه برگزاری کلاس میکروپیگمنتیشن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره میکروپیگمنتیشن

جدیدترین تکنیک ها

ابزار آموزش میکروپیگمنتیشن شامل: دستگاه مخصوص تاتو صورت، رنگ مخصوص و سوزن های یک بار مصرف می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره میکروپیگمنتیشن

قیمت گذاری براساس نیاز شما
کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن
نام دوره: میکروپیگمنتیشن
مدت آموزش: ۴ جلسه
مدت زمان دوره: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: 3 تا 5 نفر
شهریه: تومان
مدرک بین المللی دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

نکاتی مهم برای تبدیل شدن به متخصص میکروپیگمنتیشن

شما به عنوان متخصص میکروپیگمنتیشن، این توانایی را دارید تا به ابرو، لب و چشم، فرم متفاوتی بدهید. در دوره آموزشی نکات کلیدی را در کلاس‌ها و در قالب جزوه به شما ارائه می‌کنیم. علاوه بر آن، با مطالعه کتاب فنی حرفه‌ای میکروپیگمنتیشن می‌توانید اطلاعات خود را ارتقا دهید. همچنین در تمرینات عملی ابتدا روی پوست مصنوعی و سپس روی پوست واقعی تمرین می‌کنید. در انتهای دوره نیز از شما آزمونی گرفته می‌شود تا قبل از وارد شدن به بازار کار و حضور در آزمون فنی حرفه‌ای، خود را محک بزنید.

میانگین درآمد میکروپیگمنتیشن کار

در رشته‌های زیبایی و آرایشی به دلیل اینکه شغل آزاد محسوب می‌شود، نمی‌توان مبلغ مشخصی برای درآمد ماهانه تعیین کرد. درآمد در رشته میکروپیگمنتیشن نیز به همین صورت است و مبلغی که شما دریافت می‌کنید می‌تواند عوامل متنوعی داشته باشد که مهم‌ترین آنها ساعت‌هایی است که شما فعالیت می‌کنید، میزان مهارتی که دارید، سالن زیبایی که انتخاب کرده‌اید و بسیاری موارد دیگر. عموما فعالین در این زمینه درآمد چند ده میلیونی در ماه کسب می‌کنند.

بازار کار میکروپیگمنتیشن چطوره؟

این روزها آرایش نیمه دائم که به اصطلاح به آن آرایش دائم نیز گفته می شود، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این تکنیک علاوه بر اصلاح عیوب چهره می تواند برای خانم های شاغل گزینه بسیار مناسبی باشد. زیرا با میکروپیگمنتیشن صورت دیگر نیازی به صرف زمان های بسیار برای آرایش کردن نیست و چهره هر لحظه و در هر شرایطی زیبایی و آراستگی خود را حفظ می کند. بنابراین به جرئت می توان گفت که بازار کار میکروپیگمنتیشن داغ است و اگر شما در کار خود مهارت کافی را داشته باشید، می توانید از این رشته به درآمدهای بالایی دست پیدا کنید.

چگونه متخصص تاتو صورت می شوید؟

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما ابتدا با موارد بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری در انجام تاتو صورت آشنا می شوید. سپس یاد می گیرید که چگونه شکل اولیه ابرو را متناسب با فرم چهره مشتری ترسیم کنید و بعد از تایید فرد، رنگ مناسبی برای تاتو انتخاب کنید. در مباحث زدن کرم بی حسی موضعی، چگونگی کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن، کشیدن طرح روی پوست، حرکت صحیح دست و پاک کردن رنگ باقی مانده روی پوست مشتری مسلط خواهید شد. در نهایت مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن برای شما شرح داده می شود که باید این مراقبت ها را برای مشتریانتان توضیح دهید.

چرا میکروپیگمنتیشن بدن انقدر پرطرفداره؟

یکی از دلایلی که باعث علاقه‌مندی خانم ها به میکروپیگمنتیشن شده ماندگاری بالای آن است که تا مدت ها نیازی به رفتن به آرایشگاه برای ترمیم آن نیست. علاوه بر آن تاتو صورت برای کسانی که از آرایش روزانه خسته شده اند یا به دلیل مشغله کاری وقت کافی برای آرایش ندارند و یا به مواد آرایشی حساسیت دارند بسیار مناسب است. از آنجا که خانم ها دوست دارند همیشه ظاهر زیبا و مناسبی داشته باشند این روش آرایش دائم که به آن میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن نیز گفته می شود، به یکی از خدمات پرطرفدار آرایشگری در سالن های زیبایی تبدیل شده است.
اینستاگرام رز سرخ
دوره آموزش
            میکروپیگمنتیشن
دوره میکروپیگمنتیشن
نحوه
            انجام میکروپیگمنتیشن
آموزش میکروپیگمنتیشن
کلاس
            میکروپیگمنتیشن رز سرخ
کلاس میکروپیگمنتیشن
آموزش تاتو ابرو
آموزش تاتو ابرو
718 views
galery_anam ممنون از کلاسای مفیدتون
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم
terme_taabaan تکید تک😍😍😍😍

مراحل آموزش میکروپیگمنتیشن

 • 1. در ابتدای آموزش با اعصاب صورت، لایه های مختلف پوست، ابزار و دستگاه های مورد نیاز این حرفه آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد نحوه طراحی صورت و پیگمنت شناسی و نحوه ترکیب رنگ ها را آموزش می بینید.
 • 3. سپس روش صحیح و اصولی میکروپیگمنتیشن اجزای مختلف صورت را یاد می گیرید.
 • 4. در مرحله چهارم، نحوه ترمیم و مراقبت های بعد از درمان را می آموزید.
 • 5. در نهایت نیز تمام آنچه را که آموزش دیده اید، روی پوست مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ در تلاش هستیم تا تمام سرفصل های دوره میکروپیگمنتیشن صورت را با متدهای آموزشی جدید، اساتید مجرب و کارآزموده و ابزار و تجهیزات با کیفیت برگزار کنیم تا بتوانید بعد از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار شوید. ما در کلاس های خود به تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای به طور کامل می پردازیم تا هم با جدیدترین نیازهای مشتریان آشنا شوید و هم به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

آموزش انواع روش های میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن نوعی روش آرایش دائم است که روی قسمت های مختلف صورت قابل اجرا می باشد. شما در طول دوره تمام روش های آرایش دائم با دستگاه میکروپیگمنتیشن را آموزش می بینید و به طور کامل به آن ها مسلط می شوید. انواع روش های میکروپیگمنتیشن عبارتند از:

1. آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه شامل سایه ابرو و قاب ابرو است که بوسیله آن ها می توانید فرم دلخواه مشتری را در ابروها ایجاد کنید. شما با استفاده از این تکنیک قادر خواهید بود ابروها را با توجه به فرم صورت طراحی کنید، عدم قرینگی را اصلاح کنید، و آن ها را پرپشت تر و ضخیم تر نشان دهید. میکروپیگمنتیشن ابرو در مقایسه با میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری دارد و می تواند برای خانم هایی که ابروهای پر اما کمرنگی دارند، گزینه مناسبی باشد.

2. آموزش میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب شامل رژلب، شیدینگ لب و خط لب است. این روش برای خانم هایی که رنگ لب خود را دوست ندارند، یا وقت آرایش کردن ندارند و می خواهند همیشه لب هایشان آرایش کرده و خوشرنگ باشد، می توانند از این تکنیک استفاده کنند. در شیدینگ لب از رنگ های بسیار ملایم برای ایجاد یک سایه نچرال و طبیعی روی لب استفاده می شود. همچنین میکروپیگمنتیشن خط لب برای قرینه سازی و اصلاح فرم لب نیز بکار می رود.

3. آموزش میکروپیگمنتیشن چشم

دوره آرایش دائم شامل آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه می باشد که کار بسیار حساس و نیازمند دقت بالایی است. با این تکنیک نیز می توانید عدم قرینگی و سایر عیوب چشم را اصلاح کنید. به عنوان مثال چشم های افتاده با یک تاتو خط چشم دنباله دار رو به بالا بسیار زیباتر به نظر می رسند. همچنین خانم هایی که دوست دارند به صورت نامحسوس و کاملا طبیعی رنگ و لعابی به چشم های خود بدهند، می توانند از تاتو بن مژه استفاده کنند. علاوه بر این با این روش چشم ها همیشه آرایش کرده و زیبا هستند و دیگر نیازی نیست هرروز مدت زمان زیادی را برای کشیدن خط چشم صرف کنید.

دوره های مرتبط با اموزش میکروپیگمنتیشن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
آموزش اصلاح ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو

دوره اصلاح صورت و اصلاح ابرو با جدیدترین تکنیک ها

شروع قیمت:
دوره فیبروز یا میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

حرفه ای ترین آموزش فیبروز در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو بدن

آموزش جدیدترین و بروزترین مدل های تاتو بدن

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره میکروپیگمنتیشن چه مدرکی دریافت می کنم؟

برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای در این رشته باید دوره آموزش میکروبلیدینگ را نیز بگذرانید تا در نهایت مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری درج شده است.

آیا میتونم با مدرک میکروپیگمنتیشن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید

برای شروع کار، میکروبلیدینگ رو انتخاب کنم یا میکروپیگمنتیشن؟

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در دستگاه مورد استفاده می باشد. دستگاه میکروپیگمنتیشن، رنگ را به لایه های عمیق تر پوست می فرستد و ماندگاری بیشتری دارد. از طرفی میکروپیگمنتیشن بازارکار گسترده تری دارد و برای تاتو خط چشم، تاتو خط لب، تاتو رژ لب و پوشاندن قسمت های خالی اسکالپ سر نیز استفاده می شود. از طرفی میکروبلیدینگ هم به دلیل طبیعی بودن طرفداران زیادی دارد و پیشنهاد می شود برای کسب درامد بیشتر در هر دو دوره شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش تاتو صورت در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره میکروپیگمنتیشن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

بعد از تموم شدن اموزش میکروپیگمنتیشن، روی پوست واقعی تمرین می کنیم؟

در ابتدا روی پوست مصنوعی تمرین می کنید و بعد از کسب تجربه و مهارت، تمرین ها را روی پوست واقعی انجام می دهید

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: