آموزش میکروپیگمنتیشن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

میکروپیگمنتیشن روشی مدرن برای زیبایی ابرو، لب و چشم هاست است که بعد از انجام آن دیگر نیازی به آرایش روزانه نخواهد بود و فرمی زیبا و جذاب به اجزای چهره می دهد. میکروپیگمنتیشن در واقع تزریق رنگ دانه های ریز به لایه های رویی و زیرین پوست است. بنابراین ماندگاری بالایی دارد و تا مدتها شما را از انجام دوباره آن بی نیاز می کند. این روش برای افرادی که دچار طاسی کف سر هستند و یا از سفیدی بیش از حد کف سر خود ناراضی هستند نیز استفاده می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره میکروپیگمنتیشن
 • به کارگیری ضوابط ایمنی، بهداشت فردی و آلودگی زدایی محیط کار و ابزار
 • مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
 • پوست شناسی، عصب شناسی
 • طراحی متناسب با چهره
 • پیگمنت شناسی ترکیب رنگ ها
 • قرینه سازی و میکروپیگمنتیشن ابروها
 • میکروپیگمنتیشن خط لب و رژ لب
 • میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه
 • پاک کردن میکروپیگمنتیشن و تاتو های قبلی(ریمو تاتو)
 • مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن
 • ترمیم نهایی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: دستگاه مخصوص میکروپیگمنتیشن، رنگ مخصوص و سوزن های یک بار مصرف می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره میکروپیگمنتیشن تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه میکروپیگمنتیشن و تمام تنظیمات آن برای کنترل کم و زیاد کردن سرعت سوزن و عمق کاشت را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید و به میکروپیگمنتیشن ابرو، لب، خط چشم و بن مژه مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره میکروپیگمنتیشن

بازار کار میکروپیگمنتیشن چطوره؟

با میکروپیگمنتیشن ابرو می توان فرم زیبایی به ابروها داد و چهره را زیباتر و جوان تر کرد. از میکروپیگمنتیشن لب نیز می توان برای پر تر نشان دادن لبها، رفع بدرنگی یا بی رنگی لب و رفع نواقص و عدم قرینگی آن استفاده برد. میکروپیگمنتیشن خط چشم یا بن مژه نیز برای کسانی که در کشیدن خط چشم مشکل دارند یا مسن هستند و توانایی کشیدن خط چشم ندارند مناسب است. همچنین برای کسانی که انجام آرایش روزانه آنها را خسته کرده، به مواد آرایشی حساسیت دارند یا پوست چربی دارند و مواد آرایشی به خوبی بر روی پوستشان نمی نشیند، میکروپیگمنتیشن گزینه مناسبی است. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار میکروپیگمنتیشن است و شما با کسب مهارت کافی می توانید به درآمد بالایی در این رشته آرایشگاهی برسید.

چگونه متخصص میکروپیگمنتیشن می شوید؟

در دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن آموزشگاه رز سرخ، شما ابتدا با موارد بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری در عمل میکروپیگمنتیشن آشنا می شوید. سپس یاد می گیرید که چگونه شکل اولیه ابرو را متناسب با جام چهره مشتری ترسیم کنید و بعد از تایید فرد رنگ مناسبی برای تاتو انتخاب کنید. در مباحث زدن کرم بی حسی موضعی، چگونگی کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن، کشیدن طرح روی پوست، حرکت صحیح دست و پاک کردن رنگ باقی مانده روی پوست مشتری مسلط خواهید شد. در نهایت مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن برای شما شرح داده می شود که باید این مراقبت ها را برای مشتریانتان توضیح دهید.

چرا میکروپیگمنتیشن انقدر پر طرفداره؟

یکی از دلایلی که باعث علاقمندی خانم ها به میکروپیگمنتیشن شده ماندگاری بالای آن است که تا مدت ها نیازی به رفتن به آرایشگاه برای ترمیم آن نیست. علاوه بر آن میکروپیگمنتیشن برای کسانی که از آرایش روزانه خسته شده اند یا به دلیل مشغله کاری وقت کافی برای آرایش ندارند و یا به مواد آرایشی حساسیت دارند بسیار مناسب است. از آنجا که خانم ها دوست دارند همیشه ظاهر زیبا و مناسبی داشته باشند این روش آرایش دائم که به آن میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن نیز گفته می شود، به یکی از خدمات پرطرفدار آرایشگری در سالن های زیبایی تبدیل شده است.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: