آموزش میکروپیگمنتیشن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو، آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم و آموزش میکروپیگمنتیشن خط لب می شود. هنرجویان در پایان دوره میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. این روش یک شیوه مدرن برای زیبایی ابرو، لب و چشم هاست است که بعد از انجام آن دیگر نیازی به آرایش روزانه نخواهد بود و فرمی زیبا و جذاب به اجزای چهره می دهد. از طریق این روش در واقع رنگدانه های ریز به لایه های رویی و زیرین پوست تزریق می شوند. بنابراین ماندگاری بالایی دارد و تا مدتها شما را از انجام دوباره آن بی نیاز می کند. این روش برای افرادی که دچار طاسی کف سر هستند و یا از سفیدی بیش از حد کف سر خود ناراضی هستند نیز استفاده می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش میکروپیگمنتیشن

  سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

 • به کارگیری ضوابط ایمنی، بهداشت فردی و آلودگی زدایی محیط کار و ابزار
 • مشاوره با مشتری جهت انجام کار و پذیرش
 • پوست شناسی، عصب شناسی
 • طراحی متناسب با چهره
 • پیگمنت شناسی ترکیب رنگ ها
 • قرینه سازی ابروها
 • آموزش تاتو ابرو
 • تاتو خط لب و رژ لب
 • تاتو خط چشم و بن مژه
 • پاک کردن تاتو های قبلی(ریمو تاتو)
 • مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن
 • ترمیم نهایی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش میکروپیگمنتیشن

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: دستگاه مخصوص تاتو صورت، رنگ مخصوص و سوزن های یک بار مصرف می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش میکروپیگمنتیشن(تاتو صورت) چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن، شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه میکروپیگمنتیشن و تمام تنظیمات آن برای کنترل کم و زیاد کردن سرعت سوزن و میزان عمق خطوط رنگی را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید و به تاتو ابرو، تاتو لب، تاتو خط چشم و تاتو بن مژه مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار میکروپیگمنتیشن چطوره؟

با تاتو ابرو می توان فرم زیبایی به ابروها داد و چهره را زیباتر و جوان تر کرد. از تاتو خط لب نیز می توان برای پر تر نشان دادن لبها، رفع بدرنگی یا بی رنگی لب و رفع نواقص و عدم قرینگی آن استفاده برد. تاتو خط چشم یا بن مژه نیز برای کسانی که در کشیدن خط چشم مشکل دارند یا مسن هستند و توانایی کشیدن خط چشم ندارند مناسب است. همچنین برای کسانی که انجام آرایش روزانه آنها را خسته کرده، به مواد آرایشی حساسیت دارند یا پوست چربی دارند و مواد آرایشی به خوبی بر روی پوستشان نمی نشیند، میکروپیگمنتیشن گزینه مناسبی است. تمام این موارد دلیل رونق بازار کار این رشته است و شما با کسب مهارت کافی می توانید به درآمد بالایی در این رشته آرایشگاهی برسید.

چگونه متخصص میکروپیگمنتیشن می شوید؟

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما ابتدا با موارد بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری در انجام تاتو صورت آشنا می شوید. سپس یاد می گیرید که چگونه شکل اولیه ابرو را متناسب با فرم چهره مشتری ترسیم کنید و بعد از تایید فرد، رنگ مناسبی برای تاتو انتخاب کنید. در مباحث زدن کرم بی حسی موضعی، چگونگی کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن، کشیدن طرح روی پوست، حرکت صحیح دست و پاک کردن رنگ باقی مانده روی پوست مشتری مسلط خواهید شد. در نهایت مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن برای شما شرح داده می شود که باید این مراقبت ها را برای مشتریانتان توضیح دهید.

چرا میکروپیگمنتیشن انقدر پر طرفداره؟

یکی از دلایلی که باعث علاقمندی خانم ها به میکروپیگمنتیشن شده ماندگاری بالای آن است که تا مدت ها نیازی به رفتن به آرایشگاه برای ترمیم آن نیست. علاوه بر آن تاتو صورت برای کسانی که از آرایش روزانه خسته شده اند یا به دلیل مشغله کاری وقت کافی برای آرایش ندارند و یا به مواد آرایشی حساسیت دارند بسیار مناسب است. از آنجا که خانم ها دوست دارند همیشه ظاهر زیبا و مناسبی داشته باشند این روش آرایش دائم که به آن میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن نیز گفته می شود، به یکی از خدمات پرطرفدار آرایشگری در سالن های زیبایی تبدیل شده است.

سوالات متداول

در پایان دوره میکروپیگمنتیشن چه مدرکی دریافت می کنم؟

برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای در این رشته باید دوره میکروبلیدینگ را نیز بگذرانید تا در نهایت مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت کنید.

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک میکروپیگمنتیشن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

برای شروع کار، میکروبلیدینگ رو انتخاب کنم یا میکروپیگمنتیشن؟

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در دستگاه مورد استفاده می باشد. دستگاه میکروپیگمنتیشن، رنگ را به لایه های عمیق تر پوست می فرستد و ماندگاری بیشتری دارد. از طرفی میکروپیگمنتیشن بازارکار گسترده تری دارد و برای تاتو خط چشم، تاتو خط لب، تاتو رژ لب و پوشاندن قسمت های خالی اسکالپ سر نیز استفاده می شود. از طرفی میکروبلیدینگ هم به دلیل طبیعی بودن طرفداران زیادی دارد و پیشنهاد می شود برای کسب درامد بیشتر در هر دو دوره شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش میکروپیگمنتیشن توسط آموزشگاه ارایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۸ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

بعد از تموم شدن آموزش میکروپیگمنتیشن، روی پوست واقعی تمرین می کنیم؟

در ابتدا روی پوست مصنوعی تمرین می کنید و بعد از کسب تجربه و مهارت، تمرین ها را روی پوست واقعی انجام می دهید

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره میکروپیگمنتیشن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: