دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش تزریق ژل با دستگاه هیالورون پن در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ در یک محیط مناسب و توسط مربیان مجرب و کارآزموده برگزار می شود. ما در کلاس های خود تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی این حرفه را به طور کامل آموزش می دهیم تا هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین در پایان این دوره می توانید در این دوره با پرداخت هزینه جداگانه می توانید مدرک QAL انگلیس را دریافت کنید.

سرفصل های این دوره شامل شناخت نواحی مختلف صورت مانند لب ها و گونه ها برای تزریق، معرفی دستگاه ها و ژل های موجود در بازار و آموزش کار با دستگاه هیالورون پن است که در دو مقطع مبتدی و حرفه ای برای تبدیل کردن شما به یک متخصص ماهر آموزش داده می شود.

همچنین شرایط ویژه ای که در رز سرخ برای شما هنرجویان عزیز در نظر گرفته ایم، معرفی شما به سالن های آرایشی است تا با گذراندن یک دوره کارآموزی فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

کلاس هیالورون
تزریق ژل با هیالورون
دوره تزریق ژل با هیالورون
دوره تزریق ژل

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
تصویر مربی دوره تزریق ژل با هیالورون پن
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره تزریق ژل

سرفصل های دوره تزریق ژل با هیالورون پن

 • شناخت نواحی مختلف صورت برای تزریق ژل
 • شناخت مناطق ممنوعه برای تزریق ژل
 • معرفی بهترین دستگاه های هیالورون پن و ژل های موجود در بازار
 • تزریق در دوطرف لب با در نظر گرفتن قسمت مرکزی لب‌ها
 • شناخت بیماری هایی که افراد مبتلا به آن نباید تزریق ژل انجام دهند
ثبت نام دوره تزریق ژل

نحوه برگزاری کلاس تزریق ژل با هیالورون پن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش تزریق ژل با دستگاه هیالورون پن در آموزشگاه رز سرخ در دو مقطع جداگانه مبتدی و پیشرفته برگزار می شود که هیچگونه پیش نیازی ندارند. اما بهتر است که برای شرکت در دوره پیشرفته ابتدا دوره مبتدی را به اتمام برسانید. همچنین جهت رفاه حال شما عزیزان و در نظر گرفتن بودجه شما، کلاس ها به صورت خصوصی (۳ تا ۵ نفر) تشکیل می شوند.

ابزارهای مورد نیاز اموزش تزریق ژل

جدیدترین تکنیک ها

ابزار دوره آموزش هیالورون پن شامل: دستگاه هیالورون پن، کارتریج مخصوص و ژل مخصوص می شود. در نظر داشته باشید که آموزشگاه فقط ابزارهای برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان در زمان آموزش باید تمام وسایل مورد نیاز دوره را همراه خود داشته باشید.

هزینه دوره تزریق ژل با هیالورون پن

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره تزریق ژل با هیالورن پن
نام دوره: آموزش تزریق ژل
مدت آموزش: 1 جلسه
مدت زمان دوره: 3 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: 3 تا 5 نفر
شهریه دوره: تومان
مهارت هایی که بعد از دوره تزریق ژل کسب می‌کنید

بعد از اتمام دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره با ابزارهای مورد نیاز از جمله: دستگاه هیالورون پن ، کارتریج و ژل آشنا می شوید و در تزریق ژل برای از بین بردن خط اخم، پیشانی، خطوط دور لب، چروک های ایجاد شده روی بینی و برجسته کردن لب ها و گونه ها مسلط خواهید شد.

بازار کار تزریق ژل با هیالورون پن چطوره؟

تزریق ژل با هیالورون پن، تزریقی بدون سوزن است بنابراین بدون درد و کبودی است و برای افرادی که از سوزن می ترسند بهترین گزینه است. با افزایش سن چروک هایی روی پوست ایجاد می شود و یا لب ها علاوه بر این که چروک می شوند غیر قرینه هم می شود ، با تزریق ژل خط خنده، خط غم یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم محو می شوند علاوه بر آن با حجیم کردن و بزرگ کردن لب ها، می توان جذابیت چهره را بیشتر کرد. این ها مواردی هستند که در حال حاضر خانم ها را به انجام ترزیق ژل تشویق می کنند و از آنجایی که این متد، روشی جدید و بدون سوزن است به مرور زمان و با شناخت بیشتر آن روز به روز به مشتریان آن افزوده می شود ، بنابراین شما با کار در این زمینه می توانید روز به روز موفق تر شوید و درآمد بیشتری کسب کنید.

چگونه متخصص تزریق ژل با هیالورون پن می شوید؟

در دوره آموزش تزریق ژل با هیالورن پن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با نواحی مختلف صورت و ماهیچه های صورت برای تزریق ژل، با بهترین برندهای ژل و دستگاه های هیالورون پن موجود در بازار آشنا می شوید. سپس نحوه کار با دستگاه برای رفع خطوط اخم، پیشانی، خنده، حجم دهی لب ها و برجسته کردن گونه ها به شما آموزش داده می شود و در نهایت زیر نظر مربی روی مدل واقعی کار تزریق ژل را انجام می دهید.

چرا تزریق ژل بدن انقدر پرطرفداره؟

در تزریق ژل با هیالورون پن از سوزن استفاده نمی شود بنابراین احتمال پارگی مویرگ ها، التهاب و کبودی و خون مردگی وجود ندارد. از آن جا که هیالورونیک اسید یک قند طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد احتمال حساسیت به آن برخلاف دیگر ژل های موجود در بازار وجود ندارد. علاوه بر آن احتمال خطای انسانی از جمله کج شدن لب و گلوله شدن مواد در یک نقطه وجود ندارد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس
          تزریق ژل
کلاس تزریق ژل
تفاوت قبل و بعد از تزریق ژل
تفاوت قبل و بعد از تزریق
فواید
          شرکت در دوره تزریق ژل رز سرخ
قبل و بعد از تزریق ژل
718 views
terme_taabaan چقدر نچراااال😍😍😍😍 محشره بخدا
ns.ryn3720 ❤️👏👏👏👏
terme_taabaan تکید تک😍😍😍😍

مراحل آموزش تزریق ژل با هیالورون پن

 • 1. در ابتدای آموزش تزریق ژل با دستگاه هیالورون پن با نواحی مجاز و غیرمجاز برای تزریق ژل آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی دستگاه ها و ژل های مختلف موجود در بازار و همچنین بهترین آن ها را به شما معرفی می کند.
 • 3. سپس طریقه صحیح استفاده از دستگاه و تزریق ژل به قسمت های مختلف صورت را به طور حرفه ای آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم با بیماری هایی که افراد مبتلا به آن ها مجاز به استفاده از این روش نیستند، آشنا می شوید.
 • 5. در نهایت نیز هرآنچه را که در طول دوره آموزش دیده اید، تحت نظر مربی و روی مدل های واقعی تمرین می کنید.

هیالورون پن چیست؟

هیالورون پن دستگاهی شبیه به قلم است که بدون سوزن و از طریق فشار ناشی از هوای فشرده، اسید هیالورونیک را از پوست به بافت عمیق ‌تر تزریق می کند. از این تکنیک برای حجیم تر کردن لب ها و گونه ها و همچنین پر کردن خطوط صورت مانند خط اخم و خط لبخند استفاده می شود.

این قلم با استفاده از نیروی هوای تحت فشار سوراخ‌ های میکروسکوپی را در پوست ایجاد می کند تا از طریق آن ها ژل را به درون پوست تزریق کند. سپس فیلر مورد نظر زیر پوست توضیع می شود و ظاهر پرتری را در آن ناحیه ایجاد می کند.

تزریق ژل بدون سوزن

تزریق ژل لب با دستگاه هیالورون پن نوعی روش تزریق ژل بدون سوزن است که برای رفع نواقص و حجیم تر کردن لب و همچنین سایر قسمت های صورت استفاده می شود. در این روش اسید هیالورونیک به لایه میانی پوست تزریق شده و باعث جذب و نگهداری رطوبت در آن ناحیه می شود. این روش بر خلاف تزریق ژل با سوزن درد کمتری دارد، سریع تر انجام می شود، و نتایج آن طبیعی تر است. همچنین به بی حسی نیاز ندارد و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است. بنابراین برای افرادی که به هر دلیل نمی خواهند از روش تزریق ژل با سوزن استفاده کنند، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه رز سرخ در تلاش است تا در دوره آموزش هیالورون پن تزریق ژل بدون سوزن را با به روز ترین متدهای آموزشی، ابزار و تجهیزات با کیفیت و توسط بهترین مربیان این حرفه به هنرجویان عزیز آموزش دهد و آن ها را برای ورود به بازار کار آماده کند. شما در کلاس های ما علاوه بر آموزش مباحث تئوری مهم و ضروری، با انواع دستگاه هیالورون پن و ژل های مختلف موجود در بازار آشنا شده و به راحتی می توانید این تکنیک را روی قسمت های مختلف صورت از جمله لب ها و گونه ها استفاده کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکاتی درباره هیالورون پن

 • این روش دائمی نیست و مانند تزریق با سوزن نیاز به ترمیم دارد.
 • اگر این کار توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام نشود، ممکن است با خطراتی مانند عفونت مواجه شوید.
 • استفاده از دستگاه هیالورون پن راحت نیست و نیاز به دقت و مهارت بالا برای کنترل مقدار و محل تزریق دارد. بنابراین هرگز نباید این کار در منزل یا توسط افراد غیرمتخصص انجام شود.
 • احتمال بروز واکنش آلرژیک وجود دارد. بنابراین مهم است که قبل از تزریق حتما تست آلرژی انجام شود.
 • استفاده از اسید هیالویونیک معتبر و باکیفیت بسیار مهم است. زیرا ممکن است عوارض خطرناکی را برای فرد به همراه داشته باشد.

به طور کلی استفاده از دستگاه هیالورون پن می تواند تاثیر بسیار زیادی بر چهره افراد بگذارد. اما برای کاهش و جلوگیری از عوارض و خطرات احتمالی، حتما باید در یک آموزشگاه آرایشگری خوب و حرفه ای آموزش ببینید تا به تمام مهارت ها و اصول کار با این دستگاه مسلط شده و بتوانید به طور حرفه ای این کار را انجام دهید.

دوره های مرتبط با آموزش تزریق ژل با هیالورون پن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره پلکسر

دوره آموزش پلکسر

رفع چروک های پوستی، کوچک کردن بینی، خال برداری، لیفت ابرو

شروع قیمت:
دوره آموزش فیشیال تخصصی

دوره آموزش پاکسازی پوست

لایه برداری پوست،آبرسانی پوست، فیشیال مبتدی و تخصصی

شروع قیمت:
دوره لیزر موهای زائد

آموزش حرفه ای لیزر موهای زائد

آشنایی با دستگاه های لیزر، انجام لیزر موهای زائد کاملا عملی

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره تزریق ژل با هیالورون پن چه مدرکی دریافت می کنم؟

در این دوره با پرداخت هزینه جداگانه می توانید مدرک QAL انگلیس را دریافت کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش تزریق ژل در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی، نیمه خصوصی برگزار می شود. هزینه دیگر دوره های آموزشی در صفحه هزینه آموزش آرایشگری درج شده‌اند.

آیا میتونم با مدرک تزریق ژل با هیالورون پن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در آموزش هیالورون پن، تخلیه ژل هم آموزش میدین؟

در این روش نیازی به تخلیه ژل نمی باشد و در صورت نارضایتی با تزریق آنزیم به ناحیه مورد نظر، هیالورونیک اسید حل می شود و عضو مربوطه به حالت اولیه برمیگردد.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان کلاس آموزش تزریق ژل چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۲ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

دوره هیالورون پن پیش نیاز داره؟

بله، پیش نیاز دوره آموزش هیالورون پن، دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد.

آیا بعد از شرکت در دوره تزریق ژل با هیالورون پن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: