دوره آموزش اکستنشن مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به دوره اکستنشن است که در روش های متنوع و برای انواع موها قابل انجام است. هنرجویان در پایان این دوره آموزشی، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. این شیوه زیبایی یکی از روش های رسیدن به موهای بلند و پر پشت است.

از طریق این روش می توان هایلایت هایی در بین موها ایجاد کرد و زیبایی موها را بیشتر کرد. در اکستنشن کردن موها از دو مدل مو استفاده می شود: موی طبیعی و موی مصنوعی. استفاده از روش طبیعی توجه بیشتری را به خود جلب می کند و راحت تر با موها ترکیب می شود و امکان شست و شوی آسان و حتی رنگ کردن نیز، دارد. اما موی مصنوعی دوام زیادی ندارد و نمی شود آن را با سشوار، اتوی مو و لوازم حرارتی حالت داد.

بعلاوه پس از اتمام دوره آموزش اکستنشن مو حرفه ای می‌ توانیم شما هنرجویان عزیز را به سالن‌ های زیبایی معرفی کنیم تا فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

کلاس اکستنشن مو
کلاس اکستنشن مو
کلاس اکستنشن مو حرفه ای
کلاس اکستنشن مو حرفه ای
کلاس آموزش اکستنشن مو
کلاس آموزش اکستنشن مو
دوره اکستنشن حرفه ای
دوره اکستنشن حرفه ای

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
عکس مربی دوره اکستنشن مو
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره اکستنشن مو

سرفصل های دوره اکستنشن مو

 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • گندزدایی و شست و شوی موهای طبیعی
 • قالب گرفتن و اندازه گیری سر
 • آموزش بافت مو و کلاه گیس
 • درست کردن پایه مو و فرق وسط سر با چسب لاتکس
 • آموزش اکستنشن با موی طبیعی
 • آموزش اکستنشن با موی مصنوعی
 • آموزش اکستنشن مو با رینگ
 • آموزش اکستنشن با روش لیزری
 • مراقبت‌های لازم بعد از اکستنشن
ثبت نام دوره اکستنشن مو

نحوه برگزاری دوره حرفه ای اکستنشن مو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره اکستنشن مو در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز اکستنشن مو

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار مورد نیاز دوره آموزش اکستنشن مو شامل: موهای مخصوص طبیعی و مصنوعی، اتو موی مخصوص اکستنشن، گیره های جدا کننده مو، انواع پلت های مخصوص، انواع چیپ های مختلف مورد استفاده در این دوره آموزشی شامل چسب کراتین، چسب حرارتی، رینگ، کلیپس و محافظ، می شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مو

هزینه آموزش اکستنشن مو
قیمت اکستنشن مو
نام دوره: اکستنشن مو
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
افزایش مهارت های خود با شرکت در دوره اکستنشن مو

بعد از اتمام دوره آموزش اکستنشن مو حرفه ای چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اموزش در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ شما با تمام ابزارهای مورد نیاز برای انجام اکستنشن از جمله انواع موهای مورد استفاده در این روش، اتو موی التراسونیک ، گیره جدا کننده موها، انواع پلت های کراتینی ، انواع چیپ های اکستنشن، محافظ مو، محافظ انگشتان، چسب کراتین، رینگ، کلیپس، چسب حرارتی، لیرز آشنا خواهید شد و در کار با آنها حرفه ای می شوید.

تمام روش هایی که یک اکستنشن کار حرفه ای باید برای انجام کار بداند را یاد می گیرید و در مهم ترین متدهای روز اکستنشن از جمله اکستنشن با موی طبیعی و موی مصنوعی، اکستنشن با رینگ و با روش لیزری(کراتین)، اکستنشن دوختی(گره ای) و چسبی (کلیپسی)، روش لاینی، میکرو لینک، میکرو بید، میکرو لوپ و ترمیم و ریمو اکستنشن مسلط می شوید.

بازار کار اکستنشن مو چطوره؟

این روزها که رسیدگی به ظاهر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، خانم ها علاقه زیادی به داشتن موهای پرپشت و زیبا نشان می دهند. اما همیشه همه چیز همانطور که ما انتظار داریم نیست و بسیاری از خانم ها از نازک و کم پشت بودن موهایشان ناراضی هستند. از این رو اکستنشن مو به یکی از روش های پرطرفدار و پولساز برای آرایشگران تبدیل شده است. افرادی که حجم موهایشان خیلی کم است و یا می خواهند برای ایجاد یک هایلایت زیبا رشته موهای روشنی را بین موهای خود اضافه کنند، و همچنین خانم هایی که برای بلند شدن موهایشان برای یک مراسم خاص عجله دارند، همگی از مشتری های پر و پا قرص شما خواهند بود. بنابراین اگر در کار خود حرفه ای باشید، می توانید از این بازار داغ درآمد بسیار زیادی کسب کنید.

چگونه در این زمینه متخصص شویم؟

در کلاس های آموزشی این دوره در آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن، روش های متداول انجام اکستنشن را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های رایج در بازار کار از جمله چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، روش لاینی و اتصال حرارتی به صورت کاملا عملی آشنا خواهید شد. در کلاس های آموزش، با موهای طبیعی و مصنوعی کار می کنید و در تمام روش ها، شاخه هایی از تارهای مو را به موهای مدل، اضافه می کنید. در دوره آموزشی رز سرخ، علاوه بر نحوه انجام کار، با اصول نگهداری از موها، ریمو کردن موها، ترمیم مو و … نیز آشنا می شوید.

چرا اکستنشن مو انقدر پرطرفداره؟

داشتن موهای بلند نیازمند نگهداری و مراقبت اصولی از آنهاست. اگر فردی شاغل باشد و یا وقت کافی برای مراقبت از موهایش نداشته باشد و یا به دلیل ایجاد مو خوره نتواند موهای خود را بلند کند، اکستنشن مو بهترین گزینه پیشنهادی برای اوست. حتی بعضی مواقع هم ممکن است فرد موهای کم پشتی داشته باشد که باعث کاهش اعتماد به نفس او شود. انجام این کار می تواند ظاهری زیبا و جلوه ای جذاب به موها هدیه دهد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس اکستنشن رینگ
کلاس اکستنشن رینگ
کلاس اکستنشن
            حرفه ای مو
کلاس اکستنشن حرفه ای مو
نمونه کار اکستنشن مو
نمونه کار اکستنشن مو
718 views
oxygen.beauty خیلی دوره خوبیه من امتحان کردم
iran_dokht_gallery2 چقدررر طبیعی وعالی کاراتون😍😍
taarlan.bagg ❤️❤️❤️❤️

مراحل آموزش اکستنشن مو

 • 1. در ابتدای دوره روش ای اصولی مشاوره و پذیرش مشتری را می آموزید و با ابزارهای مختلف مورد نیاز در این حرفه آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی انواع اکستنشن مو بلند و کوتاه و … را به شما معرفی می کند و شستشو و قالب گیری سر را آموزش می دهد.
 • 3. سپس طریقه صحیح انجام اکستنشن مو با رینگ، چسب، تکه ای و … را مرحله به مرحله آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم، ترمیم و ریموو اکستنشن مو به شما آموزش داده می شود.
 • 5. در نهایت تمام مباحثی را که در طول دوره آموزش دیده اید را زیر نظر مربی و روی مدل های مصنوعی و طبیعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ همواره در تلاش است تا صفر تاصد مباحث لازم برای رشته اکستنشن مو را آموزش داده و شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های مهم و ضروری مانند اکستنشن مو رنگی، موی فر، کوتاه و بلند و … را به طور کامل، با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم تا علاوه بر کسب مهارت در این حرفه، با جدیدترین ابزارها و روش ها و به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

دوره آموزش اکستنشن مو شامل چه آموزش هایی می شود؟

دوره اکستنشن مو در مجموعه رز سرخ تمام سرفصل های لازم و ضروری این دوره را پوشش می دهد. اولین قدم برای آموزش این حرفه مشاوره با مشتری است. شما در این دوره می آموزید که اکستنشن مو چیست، چطور با مشتری رفتار کنید و بهترین روش اکستنشن مو را برای او تشخیص دهید.

سپس یاد می گیرید که چطور موهای مشتری را بشویید تا تمام آلودگی های آن از بین برود. پس از خشک کردن موها باید سر را قالب بگیرید و آن را اندازه گیری کنید. اکنون نوبت به معرفی و آموزش نحوه استفاده از ابزار اکستنشن مو می رسد. شما در این مرحله یاد می گیرید که هر وسیله چه کاربردی دارد و چگونه باید از آن استفاده کرد.

اصلی ترین مبحثی که در کلاس اکستنشن مو آموزش داده می شود، انواع روش های اکستنشن مو است. اکستنشن مو طبیعی، رنگی، بافت، تکه ای، چسبی و … مدل ها و تکنیک های مختلف دیگر. شما در این دوره با تمام این روش ها آشنا شده و به آن ها مسلط می شوید.

آخرین مورد آموزشی این دوره شامل ترمیم و ریموو اکستنشن مو می شود. شما باید بتوانید پس از اکستنشن کردن موی مشتری، به بهترین شکل آن را ترمیم و در صورت نیاز ریموو کنید. در نهایت نیز تمام اصول مراقبتی بعد از اکستنشن مو به شما آموزش داده می شود که بتوانید به مشتری های خود توصیه کنید.

آموزش انواع روش های اکستنشن مو

اکستنشن مو کوتاه و بلند این روزها با روش ها و در مدل های مختلفی انجام می شود. به گونه ای که برای هر فرد با هر سلیقه و نیازی یک روش مناسب وجود دارد. شما تمام این روش ها را در دوره آموزش اکستنشن مو آموزش می بینید. در ادامه برخی از این روش ها را به طور خلاصه توضیح می دهیم:

1. اکستنشن نواری

این مدل اکستنشن ها به یک چسب نواری متصل هستند که استفاده از آن ها را بسیار ساده می کند. در این روش برای چسباندن موها نیازی به دستگاه خاص یا حرارت ندارید. تنها کافی است که روکش چسب را باز کنید و آن را به موها بچسبانید. بنابراین سرعت انجام کار بالا رفته و کمترین آسیب به مو وارد می شود.

2. اکستنشن مو با رینگ

یکی از روش های اکستنشن مو استفاده رینگ یا میکرورینگ است. در این متد ابتدا موها به همراه اکستنشن ها در یک قرار می گیرند. سپس رینگ توسط ابزار مخصوصی فشرده می شود تا اکستنشن در آن ثابت بماند. از این روش می توان برای انواع اکستنشن مو فر یا صاف استفاده کرد.

3. اکستنشن مو با چسب

چسبی که برای این روش استفاده می شود چسب گیاهی کراتین نام دارد که کاملا بی ضرر است و هماهنگ با ساختار موی شماست. در این تکنیک به که اکستنشن حرارتی نیز معروف است، استفاده از حرارت ضروری است. در گذشته از یک دستگاه مخصوص برای این کار استفاده می شد، اما امروزه از لیزر برای حرارت دادن به چسب استفاده می کنند.

4. اکستنشن مو تکه ای

اکستنشن مو تکه ای که به آن ها اکستنشن موی کلیپسی یا گیره ای هم گفته می شود، تکه های موی مصنوعی هستند که از یک سر به یک کلیپس متصل هستند. استفاده از این مدل بسیار ساده است و شما می توانید در خانه برای اکستنشن جلوی مو یا پشت موهای خود آن را به سادگی نصب کنید.

5. اکستنشن مو لیزری

این روش همان اکستنشن چسبی است، با این تفاوت که بجای دستگاه های قدیمی از لیزر استفاده می شود. مزیت لیزر این است که حرارت برای چسباندن چسب کراتین با توجه به موی مشتری تنظیم می شود و به این ترتیب احتمال آسیب به مو به حداقل می رسد.

6. اکستنشن با دوخت

تکنیک اکستنشن دوختی یکی از قدیمی ترین روش هایی است که بیشتر برای اکستنشن مو مشکی یا رنگ های تیره و طبیعی استفاده می شود. روش انجام آن به این صورت است که ابتدا در پشت سر از گوش تا گوش یک بافت کرنرو زده می شود. سپس موی مصنوعی روی بافت قرار داده شده و به آن دوخته می شود.

7. اکستنشن تار به تار

اکستنشن مو تار به تار برای موهای کم حجم و کوتاه بسیار مناسب است و نتیجه آن بسیار طبیعی به نظر می رسد. در این روش اکستنشن ها به صورت تار به تار به موهای طبیعی متصل می شوند. در نتیجه چسب کمتری در محل اتصال مورد نیاز است و احتمال آسیب نیز کاهش می یابد. اما انجام این تکنیک به مهارت و زمان زیادی نیاز دارد.

8. اکستنشن مو با بافت

از این روش هم می توانید برای اکستنشن رنگی جلوی مو و هم برای ایجاد هایلایت های زیبا و دخترانه در سرتاسر موها استفاده کنید. فقط کافی است اکستنشن مورد نظر خود را به یک دسته موی نازک به صورت عمودی ببافید. بافت ها طبق سلیقه مشتری می توانند نزدیک به هم و یا با فاصله از هم قرار بگیرند.

دوره های مرتبط

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو

شرکت در دوره‌ای حرفه‌ای برای خبره شدن در زیبایی بخشیدن و منحصر بفرد کردن ابرو بانوان

شروع قیمت:
دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آرایشی حرفه‌ای برای کسب مهارت در ایجاد جذابیت و افزایش زیبایی هرچه بیشتر مژه

شروع قیمت:
دوره آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه

حرفه ای شدن شما در دوره اکستنشن مژه برابر است با تاثیر گذاری بالا در زیبایی و منحصر بفرد بودن چشمها.

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره آموزشی چه مدرکی دریافت می کنم؟

در پایان این دوره آموزشی شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان کلاه گیس بافت با موی طبیعی زنانه دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش اکستنشن حرفه‌ای چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش اکستنشن کردن مو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. سایر هزینه ها در صفحه هزینه دوره های آرایشگری اطلاع رسانی شده اند.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک این دوره سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

برای تمرین اکستنشن، خودمون باید مدل بیاریم؟

بله در مرحله تمرین تکنیک ها لازم هست که مدل به همراه داشته باشید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن کردن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش اکستنشن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ دوره مبتدی ۳ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

دوره اکستنشن با موی مصنوعی آموزش داده میشه یا طبیعی؟

در دوره اموزش اکستنشن کردن مو، هر دو روش استفاده از موی طبیعی و مصنوعی با جزییات کامل آموزش داده می شود.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره آموزشی میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: