دوره آموزش تاتو بدن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ با بهترین اساتید این حرفه و به‌روزترین متدهای آموزشی برگزار می شود. ما در کلاس های آموزش تاتو بدن خود سرفصل های مهم این رشته را به طور کامل آموزش می دهیم تا شما هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. همچنین در انتهای دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای با عنوان آرایش دائم دریافت می کنید تا با رزومه قوی کسب و کار خود را آغاز کنید.

در دوره آموزش تاتو بدن صفر تا صد مباحث تئوری و اصول عملی این هنر پردرآمد را یاد می گیرید و به صورت قدم به قدم به کار با دستگاه تاتو و کشیدن طرح روی کاغذ، و سپس اجرای آن روی پوست مسلط شده و به یک تاتو کار حرفه ای تبدیل می شوید.

همچنین شرایط ویژه ای که مجموعه رز سرخ برای شما در نظر گرفته است، معرفی هنرجویان به سالن های زیبایی برای گذراندن دوره کارآموزی است. ما نمی‌گوییم که بهترین آموزشگاه تاتو بدن در تهران هستیم، اما همواره برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم.

کلاس تاتو بدن
کلاس تاتو بدن
کلاس تخصصی تاتو
کلاس تخصصی تاتو
دوره تاتو بدن حرفه ای
آموزش تاتو دست

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
تصویر مربی دوره تاتو بدن
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره تاتو بدن

سرفصل های دوره آموزش تاتو بدن حرفه‌ای

 • طراحی روی کاغذ
 • طراحی روی پوست مصنوعی
 • طراحی روی بدن
 • طراحی آبرنگی
 • شیدینگ
 • طراحی ۳ بعدی
 • طراحی رنگی
 • مراقبت‌های بعد از تاتو
 • آموزش طرح ژئومتریک
 • آموزش طرح دات ورک
 • آموزش طرح تری بال
 • آموزش طرح مائوری
 • شناخت انواع سوزن ها و رنگ ها
ثبت نام دوره تاتو

نحوه برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش تاتو بدن فنی حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش تاتو بدن

جدیدترین تکنیک ها

وسایل آموزش تاتو بدن شامل: انواع کرم های بی حس کننده، دستگاه تتو، انواع رنگ های مخصوص تتو، انواع سوزن های مخصوص تاتو و شابلون می شود. در نظر داشته باشید که آموزشگاه فقط ابزارهای برقی را دراختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان در زمان آموزش باید تمام وسایل مورد نیاز دوره را همراه خود داشته باشید.

هزینه آموزش تاتو بدن

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره تاتو بدن
نام دوره: آموزش تاتو بدن
مدت آموزش: ۷ جلسه
مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک بین المللی دوره تاتو بدن

بعد از اتمام دوره آموزش تتو بدن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره با ابزار مورد نیاز برای تتوی بدن آشنا می شوید. در کار با دستگاه تاتو بدن، رنگ تمرینی، قلم تتو، کار با پوست مصنوعی و انجام تاتو روی پوست طبیعی مسلط خواهید شد و نحوه انجام تاتو بدن را به صورت کامل یاد می گیرید.

تمامی سبکهای تاتو بدن از جمله : طرح ‎پرتره، گریواش، گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، 3D (سه بعدی)، فونت ، بیو و … را آموزش خواهید دید و طرح های رایج تاتو بدن از جمله: طرح پروانه، لنگر، نقطه ویرگول، اُهم، سنجاقک، مرغ مگس خوار، اینگاز، پرنده، گربه، خنجر، اژدها، پری، ماهی ، گرگ، ببر، جمجمه، شیر، اسب، سگ، خرس و … نیز به شما آموزش داده خواهد شد که هر کدام معنا و مفهوم زیبایی دارند.

بازار کار تاتو بدن چطوره؟

بسیاری از افراد برای زیبا به نظر رسیدن صورت و بدن تصمیم به انجام تاتو بدن می گیرند. بعضی از تتوها جنبه زیبا سازی دارند و بعضی دیگر معنا و مفهوم خاصی را منتقل می کنند. در سال های اخیر دیدگاه سنتی نسبت به تاتو بدن تغییر پیدا کرده و بانوان زیادی از این روش برای زیبا سازی بدن خود استفاده می کنند. در صورتیکه شما از مواد مناسب و با کیفیتی استفاده کنید و نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید می توانید در زمینه انجام تاتو بسیار موفق شوید و به سطح درآمد باورنکردنی برسید.

چگونه متخصص تاتو بدن می شوید؟

در کلاس آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ابزار مورد استفاده برای تتوی بدن، مدل های مختلف تتو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های طراحی رایج در بازار کار تتوی بدن از جمله طراحی روی کاغذ، طراحی روی پوست مصنوعی، طراحی روی بدن، طراحی رنگی و طراحی سه بعدی به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزش تاتوی بدن علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی بهداشت حین کار و مراقبت های بعد از تتو نیز آموزش داده می شود.

چرا این دوره انقدر پرطرفداره؟

در زمان های گذشته تتوی بدن بیشتر در بین آقایان طرفدار داشت. اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن های ظریف، طراحی های زیبا و مورد پسند خانم ها نیز رواج پیدا کرده است. این طراحی ها شامل اشعار و جمله های دلخواه نیز می شود. این موارد موجب شده است که تتوی بدن نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته باشد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس آموزش
          تاتو بدن
کلاس آموزش تتو بدن
نمونه تاتو روی پا
نمونه تاتو
کلاس آموزشی تاتو بدن رز سرخ
کلاس آموزشی تاتو بدن
طرح تاتو
          زیبا
نمونه طرح جذاب تتو
718 views
taarlan.bagg ❤️❤️❤️❤️
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍
terme_taabaan هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂

مراحل آموزش تاتو بدن

 • 1. قبل از هر چیز، در ابتدای دوره آموزش تاتو روی بدن با لایه های پوست بدن و ویژگی های آن ها آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی تمام ابزار و دستگاه های لازم برای تتو و بهترین برندها را به شما معرفی می کند.
 • 3. سپس طریقه صحیح طراحی تاتو روی کاغذ را به طور تئوری و عملی آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم، روش اجرای طرح روی پوست با تمام جزئیات و ریزه کاری های مهم آموزش داده می شود.
 • 5. در نهایت نیز تمام آنچه را که یاد گرفته اید، ابتدا روی پوست مصنوعی و سپس روی پوست واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در تلاش است تا تمام مباحث آموزش تاتو بدن از مبتدی تا حرفه ای را با بالاترین کیفیت به هنرجویان خود آموزش دهد. ما همه چیز را برای آموزش شما فراهم کرده ایم تا در پایان دوره بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید. از ابزارهای به‌روز و باکیفیت گرفته تا اساتید مجرب و حرفه ای که بتوانند دانش و تجربیات خود را به خوبی به شما انتقال دهند. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را پوشش می دهیم تا هم با جدیدترین نیازهای مشتریان آشنا شده و هم به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین شما عزیزان در این دوره به اندازه کافی فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مربی را خواهید داشت تا بسیاری از اشکالات شما رفع شده و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکات مهم آموزش تاتو بدن

تاتو بدن کار بسیار ظریف و حساسی است. زیرا مستقیم با پوست و خون مشتری در ارتباط است و عدم رعایت برخی نکات می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. بنابراین بسیار مهم است که در انتخاب آموزشگاه خود دقت کنید تا مطمئن باشید همه چیز را به خوبی آموزش می بینید. در ادامه به برخی از مهم ترین نکاتی که در دوره آموزش تاتو بدن مبتدی و حرفه ای آموزش می بینید، اشاره می کنیم:

1. تسلط به کار با دستگاه تاتو

از آنجایی که قرار است سوزن های تاتو در پوست مشتری فرو روند و جوهر را به لایه دوم پوست منتقل کنند، بسیار مهم است که به تمام اصول کار با دستگاه تاتو مسلط باشید. به عنوان مثال، زاویه ای که دستگاه را در دست می گیرید، میزان فشاری که به پوست وارد می کنید و همچنین سرعت عمل شما هم در نتیجه کار و هم در تضمین سلامت مشتری بسیار تاثیر گذار است.

2. رعایت اصول بهداشتی

متاسفانه عفونت یکی از عوارض احتمالی تاتو بدن به شمار می رود که گاهی ممکن است خطرناک شود. اما با رعایت اصول بهداشتی می توانید به سادگی با هزینه کم از این اتفاق جلوگیری کنید. برای این منظور باید علاوه بر تمیز بودن محیط کار، تمام ابزار و تجهیزاتی که استفاده می کنید مانند سوزن های تاتو استریل شوند. همچنین ضروری است که از دستکش یک بار مصرف، ظرف جوهر یک بار مصرف و الکل و پنبه برای تمیز کردن پوست استفاده کنید.

3. انتخاب تجهیزات با کیفیت

یکی از نکات بسیار مهمی که در دوره آموزش تتو بدن آموزش می بینید، انتخاب تجهیزات و ابزار باکیفیت است. شما ویژگی های یک دستگاه خوب، سوزن باکیفیت و همچنین مناسب ترین جوهر را می شناسید و با بهترین برندها آشنا می شوید. کیفیت دستگاه و ابزار این حرفه علاوه بر اینکه روی نتیجه کار شما تاثیر مستقیم می گذارد، بلکه برای سلامتی مشتری نیز حائز اهمیت است. زیرا جوهرهای تقلبی یا بی کیفیت ممکن است باعث بروز آلرژی یا عفونت شوند که می تواند بسیار خطرناک باشد.

آموزش تاتو بدن روی پوست مصنوعی

همانطور که می دانید، خالکوبی هنر بسیار حساسی است که عدم تسلط به آن می تواند عوارض جبران ناپذیری در پی داشته باشد. اما یک راه فوق العاده برای تمرین و تکرار بدون آسیب به افراد، استفاده از پوست مصنوعی است. پوست مصنوعی از نظر ویژگی های ظاهری شبیه به پوست واقعی است و شما می توانید تمام چیزهایی که در طول دوره یاد گرفته اید مانند آموزش تاتو بدن دات ورک، مینیمال، سه بعدی و … را بدون ترس و نگرانی روی آن ها تمرین کنید. پس از اینکه در کار خود تسلط کافی را پیدا کردید، می توانید این کار را با اعتماد به نفس روی پوست واقعی نیز انجام دهید.

آموزش انواع روش های تاتو بدن

خالکوبی هنر قدیمی و بسیار جذابی است که در گذر زمان نه تنها از محبوبیت آن کاسته نشده، بلکه روز به روز به طرفدارهای آن افزوده می شود. به همین دلیل تکنیک های انجام تاتو نیز همزمان با پیشرفت دنیای مد و فناوری بسیار متنوع و حرفه ای تر شده اند. در ادامه با انواع روش های تاتو بدن بیشتر آشنا می شوید:

1. Stick and Poke

در این روش خالکوبی که یک تکنیک غیرالکتریکی است، از هیچ دستگاه تاتویی استفاده نمی شود. روش انجام آن به این صورت است که تاتوکار یک سوزن باکیفیت و حرفه ای را به یک ابزار میله مانند، مثل مداد، وصل می کند و مرتب سوزن را در جوهر زده و آن را به پوست منتقل می کند. قدمت این روش به مصر باستان برمی گردد، اما امروزه به دلیل راحتی استفاده از دستگاه های الکتریکی، منسوخ شده و دیگر در آموزشگاه ها آموزش داده نمی شود.

2. ضربه با دست

این روش تاتو بدن نیز یک روش قدیمی است که به طور سنتی توسط جوامع بومی استرالیا و ساکنان جزایر اقیانوس آرام استفاده می شود، اما امروزه در سراسر جهان گسترش یافته است. این تکنیک به این شکل است که یک ابزار L شکل را به جوهر آغشته می کنند و آن را به طور مکرر با زاویه ۹۰ درجه در پوست می کوبند. این روش نیز در آموزشگاه های آرایشگری آموزش داده نمی شود.

3. تاتو با دستگاه الکتریکی

رایج ترین روش تاتو استفاده از یک دستگاه الکتریکی است که بسته به طرح مورد نظر، از یک یا چند سوزن استفاده می شود. سوزن ها به یک واحد نوسانی با سرعت بالا متصل می شوند که تقریباً ۱۵۰-۸۰ ضربه در ثانیه به پوست وارد می کند.

4. تاتو تک سوزنی

خالکوبی‌ تک سوزنی یا Single Needle بهترین و و ظریف ترین شکل خالکوبی را ارائه می دهند که در آن تاتوکار تنها از یک سوزن استفاده می‌کنند. این سوزن درواقع سوزن یک خطی گرد (1RL) است که برای تاتوهای دقیق با جزئیات واقعی استفاده می شود. انواع خالکوبی های کوچک، تاتوهای مینیمالیستی و طرح های یک خطی و همچنین طرح طبیعت همگی با این روش انجام می شوند.

انواع دستگاه های تاتو بدن

دستگاه هایی که برای تاتو بدن در بازار وجود دارد شامل ۴ مدل است که هرکدام ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. در ادامه با انواع دستگاه های تاتو بدن به طور مختصر آشنا می شوید:

1. دستگاه تاتو کویل

ماشین تاتو کویل شاید رایج ترین یا محبوب ترین دستگاه تاتو باشد که در دسته ماشین های کلاسیک یا سنتی طبقه بندی می شود. این دستگاه از از سیم پیچ های الکترومغناطیسی ساخته شده است که با استفاده از ارتعاشات، یک میله فلزی را با سوزن داخل آن بالا و پایین می کند. وزن بالا و صدای زیاد این دستگاه که گاهی بسیار آزاردهنده است، می تواند از ویژگی های منفی آن به شمار برود.

2. دستگاه تاتو روتاری

روتاری نسبت به دستگاه های دیگر جدیدتر است و به دلیل ویژگی های مثبت زیادی که دارد، تقاضا برای آن ها در بازار بیشتر است. از مزایای این دستگاه می توان به کارتریج های قابل تعویض اشاره کرد. همچنین تقریبا بی صدا هستند و یک فضای کاری آرام را برای شما می سازند. بعلاوه سبک تر هستند و به دلیل آسیب کمتری که به پوست وارد می کنند، برای افراد مبتدی مناسب تر هستند.

3. دستگاه تاتو پنوماتیک

دستگاه تاتو پنوماتیک هم یکی از دستگاه های جدید است که در آن یک کمپرسور هوا تعبیه شده است. درواقع عامل حرکت سوزن همین کمپرسور هواست که باعث ماندگاری بیشتر رنگ تاتو می شود. از سایر مزایای این دستگاه می توان به سبک بودن و قابلیت شستشوی آسان آن اشاره کرد.

4. دستگاه تاتو مدادی

همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه ها شبیه به مداد هستند. از این رو کار با آن ها بسیار راحت است و تاتو را به نقاشی روی پوست تبدیل می کند. این دستگاه ها به دلیل امکانات ارگونومیک و طراحی های قابل انطباق به طور گسترده ای توسط تاتوکاران استفاده می شود. علاوه بر این، آن ها بسیار سبک هستند، که به شما اجازه می دهند آزادی بیشتری در هنگام طراحی و کار در جلسات طولانی تر داشته باشید.

دوره های مرتبط با آموزش تاتو بدن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

تخصصی ترین دوره آموزش فیبروز ابرو در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزشی فیکانتور

دوره آموزش فی کانتور

دوره های تخصصی آکادمی فی در رزسرخ

شروع قیمت:
دوره میکروپیگمنتیشن

آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن

آموزش قدم به قدم تاتو ابرو، تاتو خط چشم و خط لب

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره تاتو بدن چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز دوره تاتوی بدن، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد که شما بعد از گذراندن این دوره مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش تتو بدن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش تاتو بدن حرفه ای آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری ثبت شده است.

آیا میتونم با مدرک تاتو بدن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در دوره آموزش تتوی بدن روی مدل واقعی آموزش می بینیم یا پوست مصنوعی؟

در مرحله اول روی پوست مصنوعی آموزش می بینید و پس از افزایش توانمندی، روی مدل واقعی انجام می دهید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش تاتو بدن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

دوره تتوی بدن پیش نیاز داره؟

بله، پیش نیاز دوره آموزش تتوی بدن، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره تاتو بدن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: