آموزش تاتو بدن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش کار با دستگاه تاتو و آموزش تتو بدن با شابلون و تاتو بدن بدون شابلون می شود. تاتو بدن روشی است که به وسیله آن رندگدانه ها در عمق پوست وارد می شوند و طرح های زیبا با ماندگاری بالا روی پوست ایجاد می شود. در بعضی موارد تتو جنبه پوشانندگی برای نقص های بدن را هم دارد. برای انجام تاتو ابتدا طرح مورد نظر را روی پوست می کشند و سپس با دستگاه تتو، جوهر را به عمق پوست وارد می کنند. علاوه بر طرح و نقش های متفاوت از رنگ های متنوعی هم برای این کار استفاده می شود. امروزه تتوی بدن به صورت طرح های بسیار زیبا و با معنی در میان خانم ها رواج پیدا کرده است.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش تاتو

  سرفصل های دوره آموزش تاتو بدن

 • طراحی روی کاغذ
 • طراحی روی پوست مصنوعی
 • طراحی روی بدن
 • طراحی رنگی
 • طراحی ۳ بعدی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش تاتو بدن

جدیدترین تکنیک ها

در کلاس آموزش تاتو بدن تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی تاتو، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: انواع کرم های بی حس کننده، دستگاه تتو، انواع رنگ های مخصوص تتو، انواع سوزن های مخصوص تاتو و شابلون می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره این آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش تاتو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

قیمت کلاس های آموزش تاتو بدن آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره تاتو بدن به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش تاتو بدن

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش تتو بدن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره با ابزار مورد نیاز برای تتوی بدن آشنا می شوید. در کار با دستگاه تاتو بدن، رنگ تمرینی، قلم تتو، کار با پوست مصنوعی و انجام تاتو روی پوست طبیعی مسلط خواهید شد و نحوه انجام تاتو بدن را به صورت کامل یاد می گیرید.

تمامی سبکهای تاتو بدن از جمله : طرح ‎پرتره، گریواش، گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، 3D (سه بعدی)، فونت ، بیو و … را آموزش خواهید دید و طرح های رایج تاتو بدن از جمله: طرح پروانه، لنگر، نقطه ویرگول، اُهم، سنجاقک، مرغ مگس خوار، اینگاز، پرنده، گربه، خنجر، اژدها، پری، ماهی ، گرگ، ببر، جمجمه، شیر، اسب، سگ، خرس و … نیز به شما آموزش داده خواهد شد که هر کدام معنا و مفهوم زیبایی دارند.

ثبت نام دوره

بازار کار تاتوی بدن چطوره؟

بسیاری از افراد برای زیبا به نظر رسیدن صورت و بدن تصمیم به انجام تاتو بدن می گیرند. بعضی از تتوها جنبه زیبا سازی دارند و بعضی دیگر معنا و مفهوم خاصی را منتقل می کنند. در سال های اخیر دیدگاه سنتی نسبت به تاتو بدن تغییر پیدا کرده و بانوان زیادی از این روش برای زیبا سازی بدن خود استفاده می کنند. در صورتیکه شما از مواد مناسب و با کیفیتی استفاده کنید و نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید می توانید در زمینه انجام تاتو بسیار موفق شوید و به سطح درآمد باورنکردنی برسید.

چگونه متخصص تاتوی بدن می شوید؟

در کلاس آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ابزار مورد استفاده برای تتوی بدن، مدل های مختلف تتو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های طراحی رایج در بازار کار تتوی بدن از جمله طراحی روی کاغذ، طراحی روی پوست مصنوعی، طراحی روی بدن، طراحی رنگی و طراحی سه بعدی به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزش تاتوی بدن علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی بهداشت حین کار و مراقبت های بعد از تتو نیز آموزش داده می شود.

چرا تاتوی بدن انقدر پر طرفداره؟

در زمان های گذشته تتوی بدن بیشتر در بین آقایان طرفدار داشت. اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن های ظریف، طراحی های زیبا و مورد پسند خانم ها نیز رواج پیدا کرده است. این طراحی ها شامل اشعار و جمله های دلخواه نیز می شود. این موارد موجب شده است که تتوی بدن نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره تاتوی بدن چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز دوره تاتوی بدن، دوره میکروپیگمنتیشن می باشد که شما بعد از گذراندن این دوره مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش تتو بدن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش تاتو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک تاتو بدن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در دوره آموزش تتوی بدن روی مدل واقعی آموزش می بینیم یا پوست مصنوعی؟

در مرحله اول روی پوست مصنوعی آموزش می بینید و پس از افزایش توانمندی، روی مدل واقعی انجام می دهید

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش تاتوی بدن توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش تاتو بدن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۲۸ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

دوره تتوی بدن پیش نیاز داره؟

بله، پیش نیاز دوره آموزش تتوی بدن، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره تاتوی بدن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: