آموزش تاتو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

تاتو بدن روشی است که به وسیله آن رندگدانه ها در عمق پوست وارد می شوند و طرح های زیبا با ماندگاری بالا روی پوست ایجاد می شود. در بعضی موارد تتو جنبه پوشانندگی برای نقص های بدن را هم دارد. برای انجام تاتو ابتدا طرح مورد نظر را روی پوست می کشند و سپس با دستگاه تتو، جوهر را به عمق پوست وارد می کنند. علاوه بر طرح و نقش های متفاوت از رنگ های متنوعی هم برای این کار استفاده می شود. امروزه تتوی بدن به صورت طرح های بسیار زیبا و با معنی در میان خانم ها رواج پیدا کرده است.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره تاتو
 • طراحی روی کاغذ
 • طراحی روی پوست مصنوعی
 • طراحی روی بدن
 • طراحی رنگی
 • طراحی ۳ بعدی
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی تاتو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: انواع کرم های بی حس کننده، دستگاه تتو، انواع رنگ های مخصوص تتو، انواع سوزن های مخصوص تاتو و شابلون می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی تاتو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش تاتو بدن آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش تاتو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تاتو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره با ابزار مورد نیاز برای تتوی بدن آشنا می شوید. در کار با دستگاه میکروپیگمنتیشن، رنگ تمرینی، کارتریج، موچین، قلم مو برای خط چشم مویی، کاسه رنگ ابرو، برس رنگ ابرو، قلم بلید، پوست مصنوعی(فیبروز)، گوش پاک کن و … مسلط خواهید شد و نحوه انجام تاتو ابرو، هاشور ابرو،تاتو خط لب، رژلب و تاتو خط چشم و بن مژه، را یاد خواهید گرفت.

تمامی سبکهای تاتو بدن از جمله : تاتو طرح ‎پرتره، تاتو گریواش، تاتو گری وایت، تاتو مائوری، تاتو تریبال، تاتو دات ورک، تاتو آبرنگی، تاتو 3D (سه بعدی)، تاتو فونت تاتو ،تاتو بیو و … را آموزش خواهید دید و طرح های رایج تاتو بدن از جمله: طرح تاتو پروانه، تاتو لنگر، تاتو نقطه ویرگول، تاتو اُهم، تاتو سنجاقک، تاتو مرغ مگس خوار، تاتو اینگاز، تاتو پرنده، تاتو گربه، تاتو خنجر، تاتو اژدها، تاتو پری، تاتو ماهی ، تاتو گرگ، تاتو ببر، تاتو جمجمه، تاتو شیر، تاتو اسب، تاتو سگ، تاتو خرس و … نیز به شما آموزش داده خواهد شد که هر کدام معنا و مفهوم زیبایی دارند.

ثبت نام دوره تاتو

بازار کار تاتوی بدن چطوره؟

برای این که صورتی زیبا به نظر برسد چشم و ابروها مهم ترین نقش را ایفا می کنند. ابروهایی پرپشت و بی نقص حتی چشم ها را هم درخشنده تر و زیباتر می کند. این روزها کمتر کسی پیدا می شود که به این موضوع آگاه نباشد. از این رو کسانی که ابروهای کم پشتی داشته باشد، یا قسمت هایی از آن خالی شده است و یا خواهان ابروهای پر تری هستند حتما عمل تاتو را انجام داده اند یا برای انجام آن برنامه ریزی کرده اند. در صورتی که شما از مواد مناسب و با کیفیتی استفاده کنید و نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید می توانید در زمینه انجام تاتو بسیار موفق شوید و به سطح درآمد باورنکردنی برسید.

چگونه متخصص تاتوی بدن می شوید؟

در دوره آموزشی تتوی بدن در آموزشگاه رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ابزار مورد استفاده برای تتوی بدن، مدل های مختلف تتو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های طراحی رایج در بازار کار تتوی بدن از جمله طراحی روی کاغذ، طراحی روی پوست مصنوعی، طراحی روی بدن، طراحی رنگی و طراحی سه بعدی به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزش تاتوی بدن علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی بهداشت حین کار و مراقبت های بعد از تتو نیز آموزش داده می شود.

چرا تاتوی بدن انقدر پر طرفداره؟

در زمان های گذشته تتوی بدن بیشتر در بین آقایان طرفدار داشت. اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن های ظریف، طراحی های زیبا و مورد پسند خانم ها نیز رواج پیدا کرده است. این طراحی ها شامل اشعار و جمله های دلخواه نیز می شود. این موارد موجب شده است که تتوی بدن نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته باشد.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: