آموزش تاتو بدن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش کار با دستگاه تاتو و آموزش تتو بدن با شابلون و تاتو بدن بدون شابلون می شود. تاتو بدن روشی است که به وسیله آن رندگدانه ها در عمق پوست وارد می شوند و طرح های زیبا با ماندگاری بالا روی پوست ایجاد می شود.

تاتو بدن یک روش آرایش نیمه دائمی است که در آن رنگدانه ها با استفاده از دستگاه مخصوصی به لایه های زیرین پوست تزریق می شوند. این روش در واقع یک متد جدید برای انجام تتو خط چشم، بن مژه، سایه چشم و لب و همچنین قرینه سازی اجزای صورت می باشد که توسط آکادمی فی (phi)پایه گذاری شده است. این قرینه سازی بر اساس تقاطع طلایی (Phi 1.618) و مورفولوژی صورت محاسبه می شود. در این دوره آموزشی، هنرجو به رفع عیوب پلک، لب، ابرو و همچنین افزایش حجم و تغییر رنگ لب ها مسلط می شود.در بعضی موارد تتو جنبه پوشانندگی برای نقص های بدن را هم دارد. برای انجام تاتو ابتدا طرح مورد نظر را روی پوست می کشند و سپس با دستگاه تتو، جوهر را به عمق پوست وارد می کنند. علاوه بر طرح و نقش های متفاوت از رنگ های متنوعی هم برای این کار استفاده می شود. امروزه تتوی بدن به صورت طرح های بسیار زیبا و با معنی در میان خانم ها رواج پیدا کرده است.

کلاس تاتو بدن
کلاس تاتو بدن
کلاس تخصصی تاتو
کلاس تخصصی تاتو
دوره تاتو بدن حرفه ای
آموزش تاتو دست

چرا دوره‌های رزسرخ؟

مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه

خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل

مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه

ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها

تصویر مربی دوره تاتو بدن
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره تاتو بدن

سرفصل های دوره آموزش تاتو بدن حرفه‌ای

  • طراحی روی کاغذ
  • طراحی روی پوست مصنوعی
  • طراحی روی بدن
  • طراحی رنگی
  • طراحی ۳ بعدی
ثبت نام دوره تاتو

هزینه و نحوه برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

قیمت کلاس های آموزش تاتو بدن آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره تاتو بدن به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۸ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز آموزش تاتو بدن

جدیدترین تکنیک ها

در کلاس آموزش تاتو بدن تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی تاتو، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: انواع کرم های بی حس کننده، دستگاه تتو، انواع رنگ های مخصوص تتو، انواع سوزن های مخصوص تاتو و شابلون می شود.

هزینه دوره تاتو بدن

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه دوره خصوصی و نیمه خصوصی
نیمه خصوصی
مدت آموزش: ۱۴ جلسه
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
شهریه:
خصوصی
مدت آموزش: ۱۴ جلسه
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
شهریه:
مدرک بین المللی دوره تاتو بدن

بعد از اتمام دوره آموزش تتو بدن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره با ابزار مورد نیاز برای تتوی بدن آشنا می شوید. در کار با دستگاه تاتو بدن، رنگ تمرینی، قلم تتو، کار با پوست مصنوعی و انجام تاتو روی پوست طبیعی مسلط خواهید شد و نحوه انجام تاتو بدن را به صورت کامل یاد می گیرید.

تمامی سبکهای تاتو بدن از جمله : طرح ‎پرتره، گریواش، گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، 3D (سه بعدی)، فونت ، بیو و … را آموزش خواهید دید و طرح های رایج تاتو بدن از جمله: طرح پروانه، لنگر، نقطه ویرگول، اُهم، سنجاقک، مرغ مگس خوار، اینگاز، پرنده، گربه، خنجر، اژدها، پری، ماهی ، گرگ، ببر، جمجمه، شیر، اسب، سگ، خرس و … نیز به شما آموزش داده خواهد شد که هر کدام معنا و مفهوم زیبایی دارند.

بازار کار تاتو بدن چطوره؟

بسیاری از افراد برای زیبا به نظر رسیدن صورت و بدن تصمیم به انجام تاتو بدن می گیرند. بعضی از تتوها جنبه زیبا سازی دارند و بعضی دیگر معنا و مفهوم خاصی را منتقل می کنند. در سال های اخیر دیدگاه سنتی نسبت به تاتو بدن تغییر پیدا کرده و بانوان زیادی از این روش برای زیبا سازی بدن خود استفاده می کنند. در صورتیکه شما از مواد مناسب و با کیفیتی استفاده کنید و نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید می توانید در زمینه انجام تاتو بسیار موفق شوید و به سطح درآمد باورنکردنی برسید.

چگونه متخصص تاتو بدن می شوید؟

در کلاس آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ابزار مورد استفاده برای تتوی بدن، مدل های مختلف تتو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های طراحی رایج در بازار کار تتوی بدن از جمله طراحی روی کاغذ، طراحی روی پوست مصنوعی، طراحی روی بدن، طراحی رنگی و طراحی سه بعدی به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزش تاتوی بدن علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی بهداشت حین کار و مراقبت های بعد از تتو نیز آموزش داده می شود.

چرا این دوره انقدر پرطرفداره؟

در زمان های گذشته تتوی بدن بیشتر در بین آقایان طرفدار داشت. اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن های ظریف، طراحی های زیبا و مورد پسند خانم ها نیز رواج پیدا کرده است. این طراحی ها شامل اشعار و جمله های دلخواه نیز می شود. این موارد موجب شده است که تتوی بدن نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته باشد.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس آموزش تاتو بدن
کلاس آموزش تتو بدن
نمونه تاتو روی پا
نمونه تاتو
کلاس آموزشی تاتو بدن رز سرخ
کلاس آموزشی تاتو بدن
طرح تاتو زیبا
نمونه طرح جذاب تتو
718 views
taarlan.bagg ❤️❤️❤️❤️
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍
terme_taabaan هنرجوها انقدر خوبن خودتون چی اید؟😍😂

دوره های مرتبط با آموزش تاتو بدن

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

تخصصی ترین دوره آموزش فیبروز ابرو در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزشی فیکانتور

دوره آموزش فی کانتور

دوره های تخصصی آکادمی فی در رزسرخ

شروع قیمت:
دوره میکروپیگمنتیشن

آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن

آموزش قدم به قدم تاتو ابرو، تاتو خط چشم و خط لب

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره تاتو بدن چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز دوره تاتوی بدن، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد که شما بعد از گذراندن این دوره مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

هزینه دوره آموزش تتو بدن چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش تاتو بدن حرفه ای آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. هزینه سایر دوره ها در صفحه هزینه آموزش آرایشگری ثبت شده است.

آیا میتونم با مدرک تاتو بدن سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

در دوره آموزش تتوی بدن روی مدل واقعی آموزش می بینیم یا پوست مصنوعی؟

در مرحله اول روی پوست مصنوعی آموزش می بینید و پس از افزایش توانمندی، روی مدل واقعی انجام می دهید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش تاتو بدن توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش تاتو بدن چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۴ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

دوره تتوی بدن پیش نیاز داره؟

بله، پیش نیاز دوره آموزش تتوی بدن، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم دارید؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره تاتو بدن میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: