آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

شناخت رنگ موها و ترکیب آنها یک اصل اساسی برای یادگیری دوره رنگ مو می باشد. این دوره فقط مناسب رنگ کاران حرفه ای سالن های زیبایی نیست، بلکه برای خانم هایی که موهای خود را در منزل رنگ می کنند هم مفید و کاربردی می باشد. کاتالوگ خوانی رنگ مو شامل شناخت انواع رنگ ها و تونالیته آنها، خواندن کدها و اعداد رنگ مو می باشد. این دوره یکی از بخش های مهم خدمات رنگ کردن موی بانوان است که پیشنهاد می شود تمام کسانی که علاقه مند به یادگیری دوره رنگ مو هستند، به عنوان پیش نیاز این دوره را بگذرانند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو
 • شناخت رنگ‌ ها، شامل انواع رنگ، تونالیته، دایره رنگ
 • آشنایی با انواع مو
 • همخوانی رنگ ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو
 • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته)
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: کاتالوگ های مختلف رنگ مو و دایره رنگ می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره شما در خواندن انواع کاتالوگ ها، اصول خواندن کدها، ترکیبات و تونالیته حرفه ای می شوید.

تمام نکاتی که یک کاتالوگ خوان حرفه ای باید برای کاتالوگ خوانی بداند را یاد می گیرید و در اصول تئوری ترکیب و ساخت رنگ و نحوه اصولی انجام کار، مسلط می شوید.

ثبت نام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

بازار کار کاتالوگ خوانی رنگ مو چطوره؟

رنگ کردن مو از متداول ترین کارها در آرایشگاه ها می باشد. علاوه بر زیبایی ظاهری، عده ای از افراد که موهای سفید دارند، ناچار به رنگ کردن مداوم موهای خود هستند. برای اینکه در رشته رنگ مو موفق باشید، باید در ابتدا به کاتالوگ خوانی رنگ مو مسلط شوید. کاتالوگ خوانی رنگ مو پیش نیاز یکی از رشته های بسیار پولساز آرایشگری است که در صورت کسب تخصص و مهارت های لازم می توانید به راحتی از این رشته کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص کاتالوگ خوانی رنگ مو می شوید؟

در دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو آموزشگاه رز سرخ، شما تمامی اصول و نکات کاتالوگ خوانی رنگ مو را یاد می گیرید. در این دوره آموزش ها در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد و با انواع کاتالوگ ها، اصول خواندن کدها، ترکیبات و تونالیته آشنا می شوید. در آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، علاوه بر نحوه انجام کار، دایره‌رنگ و ساخت رنگ ها بر اساس سلیقه مشتری، به صورت کاملا عملی آشنا می شوید.

چرا کاتالوگ خوانی رنگ مو انقدر پر طرفداره؟

رشته رنگ مو یکی از شاخه های پرطرفدار آرایشگری می باشد که مشتری های زیادی دارد. اکثر خانم ها هر ماه یا هرچند ماه یک بار موهای خود را رنگ می کنند. برای دقیق بودن در این رشته لازم است دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو را بگذرانید تا از این طریق بتوانید به رنگی که مشتری درخواست کرده برسید.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: