آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش شماره های رنگ مو و ترکیب رنگ موها می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. شناخت رنگ موها و ترکیب آنها یک اصل اساسی برای یادگیری دوره آموزش رنگ مو می باشد. این دوره فقط مناسب رنگ کاران حرفه ای سالن های زیبایی نیست، بلکه برای خانم هایی که موهای خود را در منزل رنگ می کنند هم مفید و کاربردی می باشد. کاتالوگ خوانی رنگ مو شامل شناخت انواع رنگ ها و تونالیته آنها، خواندن کدها و اعداد رنگ مو می باشد. این دوره یکی از بخش های مهم خدمات رنگ کردن موی بانوان است که پیشنهاد می شود تمام کسانی که علاقه مند به یادگیری دوره رنگ مو هستند، به عنوان پیش نیاز این دوره را بگذرانند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

  سرفصل های دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

 • شناخت رنگ‌ ها، شامل انواع رنگ، تونالیته، دایره رنگ
 • آشنایی با انواع مو
 • همخوانی رنگ ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو
 • رنگ ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته)
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: کاتالوگ های مختلف رنگ مو و دایره رنگ می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش کاتالوگ خوانی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۵ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش کاتالوگ خوانی چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو شما در خواندن انواع کاتالوگ ها، اصول خواندن کدها، ترکیبات و تونالیته حرفه ای می شوید.

تمام نکاتی که یک کاتالوگ خوان حرفه ای باید برای کاتالوگ خوانی بداند را یاد می گیرید و در اصول تئوری ترکیب و ساخت رنگ و نحوه اصولی انجام کار، مسلط می شوید.

ثبت نام دوره

بازار کار کاتالوگ خوانی رنگ مو چطوره؟

رنگ کردن مو از متداول ترین کارها در آرایشگاه ها می باشد. علاوه بر زیبایی ظاهری، عده ای از افراد که موهای سفید دارند، ناچار به رنگ کردن مداوم موهای خود هستند. برای اینکه در رشته رنگ مو موفق باشید، باید در ابتدا به کاتالوگ خوانی رنگ مو مسلط شوید. کاتالوگ خوانی رنگ مو پیش نیاز یکی از رشته های بسیار پولساز آرایشگری است که در صورت کسب تخصص و مهارت های لازم می توانید به راحتی از این رشته کسب درآمد کنید.

چگونه متخصص کاتالوگ خوانی رنگ مو می شوید؟

در دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما تمامی اصول و نکات کاتالوگ خوانی رنگ مو را یاد می گیرید. در این دوره آموزش ها در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد و با انواع کاتالوگ ها، اصول خواندن کدها، ترکیبات و تونالیته آشنا می شوید. در آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، علاوه بر نحوه انجام کار، دایره‌رنگ و ساخت رنگ ها بر اساس سلیقه مشتری، به صورت کاملا عملی آشنا می شوید.

چرا کاتالوگ خوانی رنگ مو انقدر پر طرفداره؟

رشته رنگ مو یکی از شاخه های پرطرفدار آرایشگری می باشد که مشتری های زیادی دارد. اکثر خانم ها هر ماه یا هرچند ماه یک بار موهای خود را رنگ می کنند. برای دقیق بودن در این رشته لازم است دوره آموزش خواندن کاتالوگ رنگ مو را بگذرانید تا از این طریق بتوانید به رنگی که مشتری درخواست کرده برسید.

سوالات متداول

در پایان دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو چه مدرکی دریافت می کنم؟

این دوره پیش نیاز آموزش رنگ و مش می باشد و در پایان دوره رنگ و مش شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان کار با مواد شیمیایی دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش کاتالوگ خوانی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک کاتالوگ خوانی رنگ مو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو نیاز به ابزار خاصی ندارد.

مدت زمان دوره آموزش کاتالوگ خوانی چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش کاتالوگ خوانی در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۵ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است و بعد از گذراندن دوره رنگ و مش می توانید به راحتی بازار کار شوید.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: