آموزش فیکانتور

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش فی کانتور در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. آموزش فیکانتور حرفه ای شامل سرفصل های جامع مربوط به فیکانتور صورت (آموزش میکروپیگمنتیشن) مانند کانتور ابرو، کانتور لب و کانتور چشم می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش فی کانتور، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک آکادمی فی می باشند. فیکانتور یک روش آرایش نیمه دائمی است که در آن رنگدانه ها با استفاده از دستگاه مخصوصی به لایه های زیرین پوست تزریق می شوند. این روش در واقع یک متد جدید برای انجام تتو خط چشم، بن مژه، سایه چشم و لب و همچنین قرینه سازی اجزای صورت می باشد که توسط آکادمی فی (phi)پایه گذاری شده است. این قرینه سازی بر اساس تقاطع طلایی (Phi 1.618) و مورفولوژی صورت محاسبه می شود. در این دوره آموزشی، هنرجو به رفع عیوب پلک، لب، ابرو و همچنین افزایش حجم و تغییر رنگ لب ها مسلط می شود.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش فی کانتور

  سرفصل های دوره آموزش فی کانتور

 • آلودگی زدایی محیطی، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش مشتری
 • آنالیز ساختمان پوست
 • آشنایی با اصول ترکیب رنگ
 • آموزش استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن
 • میکروپیگمنتیشن خط چشم، سایه چشم و بن مژه
 • میکروپیگمنتیشن سایه لب و خط لب
 • میکروپیگمنتیشن ابرو
 • آموزش مراقبت های بعد از فیکانتور
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش فیکانتور

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار آموزشی دوره آموزش فی کانتور توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: دستگاه میکروپیگمنتیشن، سوزن یک بار مصرف، اپلیکیشن قرینه سازی، رنگ های مخصوص آکادمی فی، کرم بی حسی می باشد.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش فیکانتور

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش فی کانتور آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه های طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی (۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی (۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که ازشهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش فیکانتور

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن به روش فیکانتور چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره آموزشی، شما با دستگاه فی کانتور آشنا شده و به نحوه کار با آن مسلط خواهید شد. همچنین می توانید تمام متدها و اصول ترکیب رنگ مناسب برای سایه ابرو، خط چشم، خط لب،‌ حجم دادن به لب، کشیدن خط چشم و بن مژه، و همچنین قرینه سازی اجزای صورت را به طور کامل مطابق با نسبت طلایی فی انجام دهید.

تمام ریزه کاری هایی که یک میکروپیگمنتیشن کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و با مراقبت های بعد از انجام این روش آشنا خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار فی کانتور چطوره؟

تکنیک فی کانتور کاربردهای مختلفی دارد. از این روش برای قرینه سازی و همچنین کوچک یا بزرگ جلوه دادن برخی از اجزای صورت با ایجاد خطای دید استفاده می شود. رنگ های مورد استفاده در این روش از بهترین رنگ ها برای آرایش دائم محسوب می شوند. زیرا گیاهی هستند و بعد از مدتی به طور کامل توسط پوست جذب می شوند. از این رو نتایج کار بسیار طبیعی بوده و هیچ خطری برای سلامتی افراد نخواهد داشت. همچنین، این روش به دلیل ماندگاری بالا، طرفداران بیشتری نسبت به سایر روش های آرایش نیمه دائم دارد. از این رو مشتریان زیادی داشته و بازار کار آن بسیار پررونق است.

چگونه متخصص فی کانتور می شوید؟

در دوره آموزش فی کانتور، ابتدا مطالبی را به صورت تئوری آموزش خواهید دید. این مطالب شامل اصول و قواعد بهداشتی، آشنایی با ساختار و لایه های مختلف پوستی، موارد منع مصرف، و آشنایی اولیه با دستگاه فی کانتور می باشد. در دوره آموزش فیکانتور در آموزشگاه رز سرخ، طرز کار دستگاه میکروپیگمنتیشن به هنرجویان آموزش داده خواهد شد. در مرحله بعد، با تمام ابزار و وسایل مورد نیاز برای این روش آشنا شده و طرز استفاده از آن ها را به صورت عملی یاد می گیرید. تمام آموزش ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس تحت نظر مربی و بر روی پوست واقعی انجام می شود و پس از تمرین و تکرار در کلاس های آموزشی به این تکنیک مسلط می شوید.

چرا فی کانتور انقدر پر طرفداره؟

فی کانتور می تواند شما را از آرایش روزانه بی نیاز کند. این روش برای کسانی که لب های کبود یا بی رنگی دارند بسیار مناسب است. همچنین، به دلیل استفاده از اپلیکیشن برای قرینه سازی، احتمال خطا در آن کمتر بوده و عدم تناسب اجزای صورت به خوبی تعدیل می شود. علاوه بر این، استفاده از رنگ های گیاهی در این تکنیک احتمال بروز حسایست را از بین برده و نتیجه کار بسیار طبیعی خواهد بود. تمام این ویژگی های مثبت باعث می شود گرایش خانم ها به سمت این روش افزایش یابد و به یک روش آرایش نیمه دائم بسیار پرطرفدار تبدیل شود.

سوالات متداول

در پایان دوره فی کانتور چه مدرکی دریافت می کنم؟

در انتهای دوره فی کانتور، با پرداخت هزینه جداگانه مدرک آکادمی فی را دریافت می کنید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید..

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به روش فیکانتور چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش فیکانتور آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

آیا میتونم با مدرک فی کانتور سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش فی کانتور توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش فیکانتور چقدر است؟

ممدت زمان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به روش آکادمی فی در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره فی کانتور میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: