آموزش صافی و احیای مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

برای صافی و احیا مو از روش های مختلفی استفاده می شود. در این روش ها علاوه بر این که موها صاف و لخت می شوند، خاصیت درمانی نیز وجود دارد. یعنی علاوه بر این که موها صاف و براق می شود، خشکی و آسیب دیدگی های موها نیز درمان می شود. متداول ترین روش صافی و احیا مو روش کراتین درمانی است. کراتین یک پروتئین است که به طور طبیعى در موها وجود دارد که باعث صاف شدن و درخشندگى موها مى گردد، در افرادى که موهاى فر یا وز دارند این پروتئین به میزان کافى جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. در کراتینه کردن مو با رساندن این پروتئین به موها مى توان موهاى وز را صاف و نرم کرده و آن ها را به مدت چند ماه براق و نرم نگه داشت. غیر از روش کراتینه مو، روش هایی مثل بوتاکس مو، نانو گلوبال، خاویار تراپی، پروتئین تراپی، ریباندینگ مو، صافی ژاپنی یا صافی شلاقی و پلکس تراپی نیز وجود دارد که خانم ها بسته به میزان آسیب دیدگی موها می توانند از این روش ها نیز استفاده کنند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره صافی و احیای مو
 • رعایت ایمنی و بهداشتی در محیط کار
 • شناخت انواع مو
 • شناخت روش های صافی و احیا مو
 • مراقبت مو قبل و بعد از کار با مواد
 • گلت کردن مو
 • ویتامینه مو
 • کراتین احیا شامل کراتینه گرم و کراتینه سرد
 • کراتین صافی و کراتین میلک
 • المنت مو
 • بوتاکس مو
 • ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)
 • نانوگلوبال مو
 • پروتئین تراپی
 • پلکس تراپی
 • خاویار تراپی و اوزون تراپی مو
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی صافی و احیای مو، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: اتوی موی مخصوص صافی مو، سشوار، مواد مخصوص صافی و احیای مو، حوله و پیش بند یک بار مصرف، ماسک موی مخصوص، روغن آرگان و شامپوی بدون سولفات می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی صافی و احیای مو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش صافی و احیای مو آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش صافی و احیای مو

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره صافی و احیای مو تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره شما نحوه صحیح کار با ابزار و وسایل مورد نیاز از جمله اتوی مو، سشوار دستی و کلاهی با دمای سرد و گرم، مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کائوچویی، شامپو با ph بالا، شامپو فری سولفات و ماسک مو را یاد می گیرید.

با نحوه صحیح اتو کشیدن مو، کار با مواد و طریقه صحیح فیکس کردن مواد، به طور حرفه ای آشنا خواهید شد و در انواع روش های صافی و احیا از جمله کراتینه مو (کراتینه نانوگلوبال مو، کراتینه مو برزیلی، کراتین صافی و احیا، کراتین میلک)، ویتامینه مو، اوزون تراپی مو، ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)، پروتئین تراپی، پلکس تراپی،خاویار تراپی، المنت مو، گلت کردن مو و … مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره صافی و احیای مو

بازار کار صافی و احیای مو چطوره؟

خانم ها بعد از انجام صافی و احیا، از صافی و درخشندگی موهایشان لذت می برند. بنابراین از آنجا که با رشد ریشه موها باید ترمیم کراتینه انجام داد، برای دفعات بعدی نیز مراجعه خواهند کرد. با انجام روش های صافی و احیا، علاوه بر زیبایی موها، موهای آسیب دیده و سوخته درمان می شود، موهای رنگ شده درخشان می شود و موخوره نیز کاهش پیدا می کند. تمامی این ها دلایلی است برای اینکه خانم هایی که علاقمند به زیبایی ظاهری شان هستند و سلامت موها برایشان مهم است، به انجام کراتینه مو ترغیب شوند. از این جهت هر روز به طرفداران انجام صافی و احیای مو افزوده می شود. این رشته جزء پردرآمدترین رشته هاست و اگر مهارت های لازم را کسب کنید، می توانید درآمد رویایی داشته باشید.

چگونه متخصص صافی و احیای مو می شوید؟

در دوره آموزشی صافی و احیا مو در آموزشگاه رز سرخ، شما ابتدا با انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی، ضخامت مو و …) آشنا می شوید، سپس باز کردن پولک های مو، مواد گذاری و طریقه صحیح فیکس کردن مواد با دقت و مهارت خاص، تنظیم درجه حرارت اتو مو با توجه به جنس مو و نحوه صحیح اتو کردن مو را کاملا دقیق و حرفه ای آموزش می بینید. از آنجایی که حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رساندن به ریشه مو شود، اتو کشیدن مو کار بسیار حساسی است که باید با دقت و مهارت زیاد انجام شود، که شما این کار را زیر نظر مربی و روی مدل واقعی به صورت کاملا عملی آموزش می بینید.

چرا صافی و احیای مو انقدر پر طرفداره؟

رنگ کردن و دکلره کردن مو به دفعات زیاد به موها آسیب می زند و موها را خشک می کند و آنها را مستعد ریزش و موخوره می کند، در نتیجه خانم ها برای رفع خشکی موهایشان، روش های صافی و احیای مو را امتحان می کنند. همین طور بعضی از خانم ها به صورت ژنتیکی موهای مجعدی دارند و این امر باعث می شود موهایشان در زیر روسری فرم مناسبی نداشته باشد و به یکی از انواع روش های صافی و احیا روی بیاورند. این موارد موجب جذب مشتریان زیادی به انواع روش های کراتینه و صافی و احیای مو می شود.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: