آموزش صافی و احیای مو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش صافی و احیای مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش صاف کردن مو از جمله آموزش کراتینه مو و آموزش ریباندینگ مو می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش صافی مو، برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. برای صافی و احیا مو از روش های مختلفی استفاده می شود. در این روش ها علاوه بر این که موها صاف و لخت می شوند، خاصیت درمانی نیز وجود دارد. یعنی علاوه بر این که موها صاف و براق می شود، خشکی و آسیب دیدگی های موها نیز درمان می شود. متداول ترین روش صافی و احیا مو روش کراتین درمانی است. کراتین یک پروتئین است که به طور طبیعى در موها وجود دارد که باعث صاف شدن و درخشندگى موها مى گردد، در افرادى که موهاى فر یا وز دارند این پروتئین به میزان کافى جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. در کراتینه کردن مو با رساندن این پروتئین به موها مى توان موهاى وز را صاف و نرم کرده و آن ها را به مدت چند ماه براق و نرم نگه داشت. غیر از روش کراتینه مو، روش هایی مثل بوتاکس مو، نانو گلوبال، خاویار تراپی، پروتئین تراپی، ریباندینگ مو، صافی ژاپنی یا صافی شلاقی و پلکس تراپی نیز وجود دارد که خانم ها بسته به میزان آسیب دیدگی موها می توانند از این روش ها نیز استفاده کنند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش کراتین مو

  سرفصل های دوره آموزش صافی و احیای مو

 • رعایت ایمنی و بهداشتی در محیط کار
 • شناخت انواع مو
 • شناخت روش های صافی و احیا مو
 • مراقبت مو قبل و بعد از کار با مواد
 • آموزش گلت کردن مو
 • آموزش ویتامینه مو
 • آموزش کراتینه مو
 • آموزش کراتین صافی و کراتین میلک
 • آموزش المنت مو
 • آموزش بوتاکس مو
 • آموزش ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)
 • آموزش نانوگلوبال مو
 • آموزش پروتئین تراپی
 • آموزش پلکس تراپی
 • آموزش اویار تراپی و اوزون تراپی مو
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش ریباندینگ و کراتینه مو

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی کراتینه مو، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: اتوی موی مخصوص صافی مو، سشوار، مواد مخصوص کراتینه مو و ریباندینگ مو، حوله و پیش بند یک بار مصرف، ماسک موی مخصوص، روغن آرگان و شامپوی بدون سولفات می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام ذوره آموزشی صافی مو، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش صافی و احیای مو

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش کراتینه مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش کراتینه مو

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش صافی مو چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره آموزش کراتین صافی مو شما روش صحیح کار با ابزار و وسایل مورد نیاز از جمله اتوی مو، سشوار دستی و کلاهی با دمای سرد و گرم، مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کائوچویی، شامپو با ph بالا، شامپو فری سولفات و ماسک مو را یاد می گیرید.

با نحوه صحیح اتو کشیدن مو، کار با مواد و طریقه صحیح فیکس کردن مواد، به طور حرفه ای آشنا خواهید شد و در انواع روش های صافی و احیا از جمله کراتینه مو (کراتینه نانوگلوبال مو، کراتینه مو برزیلی، کراتین صافی و احیا، کراتین میلک)، ویتامینه مو، اوزون تراپی مو، ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)، پروتئین تراپی، پلکس تراپی،خاویار تراپی، المنت مو، گلت کردن مو و … مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار صافی و احیای مو چطوره؟

خانم ها بعد از انجام صافی و احیا، از لخت شدن و درخشندگی موهایشان لذت می برند. بنابراین از آنجا که با رشد ریشه موها باید ترمیم کراتینه انجام داد، برای دفعات بعدی نیز مراجعه خواهند کرد. با انجام روش های صافی و احیا، علاوه بر زیبایی موها، موهای آسیب دیده و سوخته درمان می شود، موهای رنگ شده درخشان می شود و موخوره نیز کاهش پیدا می کند. تمامی این ها دلایلی است برای اینکه خانم هایی که علاقمند به زیبایی ظاهری شان هستند و سلامت موها برایشان مهم است، به انجام کراتینه مو ترغیب شوند. از این جهت هر روز به طرفداران انجام کراتین صافی مو افزوده می شود. این رشته جزء پردرآمدترین رشته هاست و اگر مهارت های لازم را کسب کنید، می توانید درآمد رویایی داشته باشید.

چگونه متخصص صافی و احیای مو می شوید؟

در دوره آموزش کراتینه مو در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما ابتدا با انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی، ضخامت مو و …) آشنا می شوید. سپس باز کردن پولک های مو، مواد گذاری و طریقه صحیح فیکس کردن مواد با دقت و مهارت خاص، تنظیم درجه حرارت اتو مو با توجه به جنس مو و نحوه صحیح اتو کردن مو را کاملا دقیق و حرفه ای آموزش می بینید. از آنجایی که حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رساندن به ریشه مو شود، اتو کشیدن مو کار بسیار حساسی است که باید با دقت و مهارت زیاد انجام شود، که شما این کار را زیر نظر مربی و روی مدل واقعی به صورت کاملا عملی آموزش می بینید.

چرا صافی و احیای مو انقدر پر طرفداره؟

رنگ کردن و دکلره کردن مو به دفعات زیاد به موها آسیب می زند و موها را خشک می کند و آنها را مستعد ریزش و موخوره می کند، در نتیجه خانم ها برای رفع خشکی موهایشان، روش های کراتیه و ریباندینگ مو را امتحان می کنند. همین طور بعضی از خانم ها به صورت ژنتیکی موهای مجعدی دارند و این امر باعث می شود موهایشان در زیر روسری فرم مناسبی نداشته باشد و به یکی از انواع روش های صافی و احیا روی بیاورند. این موارد موجب جذب مشتریان زیادی به انواع روش های کراتینه و صافی و احیای مو می شود.

سوالات متداول

در پایان دوره صافی و احیای مو چه مدرکی دریافت می کنم؟

این دوره قسمتی از دوره کار با مواد فنی حرفه ای است و در پایان دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان کار با مواد را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش کراتین صافی مو چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش صافی و احیا در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک صافی و احیای مو سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش کراتینه مو توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش صافی مو چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش صافی و احیا مو در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره صافی و احیای مو میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: