آموزش میکرونیدلینگ

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش میکرونیدلینگ شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش کار با دستگاه میکرونیدلینگ و آموزش مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. این روش یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست صورت و گردن می باشد. در این روش دستگاهی که سر آن سوزنهای بسیار نازک و ظریف وجود دارد، بر روی پوست کشیده می شود و خونریزی هایی که در اصطلاح خون ریزی های ته سنجاقی نامیده می شود، صورت می گیرد که در نهایت باعث تحریک پوست برای ساخت کلاژن و الاستین می شود. با میکرونیدلینگ جای زخم، جای جوش و دیگر عارضه‌های پوستی به ‌مرور زمان درمان می‌شوند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش میکرونیدلینگ

  سرفصل های دوره میکرونیدلینگ

 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • آنالیز کردن ساختمان پوست
 • آماده سازی پوست مشتری
 • نحوه کار با درماپن
 • آموزش مراحل میکرونیدلینگ صورت
 • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش میکرونیدلینگ

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش میکرونیدلینگ، توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: کرم و ژل های بی حس کننده، قلم درماپن، سوزن های مخصوص درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ و RFمی شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکرونیدلینگ

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش میکرونیدلینگ چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در پایان دوره با ابزارهای مربوط به این روش از جمله درماپن (قلم انجام میکرونیدلینگ)، سوزن های درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ و دستگاه RF آشنا می شوید و به نحوه صحیح استفاده از دستگاه درماپن مسلط خواهید شد. سوزن های میکرونیدلینگ دارای عمق قابل تنظیم است و از نیم میلی متر تا سه میلی متر قابلیت تنظیم دارد. شما در طی این دوره آموزش می بینید که برای هر ناحیه از پوست، چه مقدار عمق از این دستگاه استفاده کنید.

ثبت نام دوره

بازار کار میکرونیدلینگ چطوره؟

مواردی از جمله آلودگی هوا، استفاده مداوم از لوازم آرایشی، نزدن کرم ضد آفتاب و … تاثیر منفی روی پوست دارند، منافذ باز پوست را افزایش می دهد و لکه های پوستی را به همراه خواهد داشت. از آن جایی که میکرونیدلینگ کاهش اندازه روزنه های پوستی را به همراه دارد، باعث ایجاد تاثیر به سزایی روی پوست می شود . از میکرونیدلینگ به نام «کرم پودر دائم» هم نام برده می شود زیرا می توان با استفاده از این روش برای تزریق ویتامین C به اعماق پوست نیز استفاده کرد و درخشندگی پوست را افزایش داد. با افزایش سن نیز پوست شل و افتاده می شود. بنابراین این روش برای به تعویق انداختن روند پیری پوست بین خانم ها بسیار رایج شده و بازار کار پر رونقی دارد و در صورتی که در این حرفه ماهر شوید می توانید درآمد بالایی کسب کنید.

چگونه متخصص میکرونیدلینگ می شوید؟

در دوره آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، آموزش های مربوط به این روش در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در طی این دوره، اصول بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری از جمله نحوه تعویض سوزن های درماپن شرح داده می شود، سپس شما با نحوه کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) آشنا می شوید و در نهایت نکات مراقبتی بعد از انجام میکرونیدلینگ به شما آموزش داده می شود. در مرحله عملی آموزش، شما ابتدا کار را بر روی پوست مصنوعی انجام می دهید و زمانی که تسلط کافی پیدا کردید، کار را بر روی مدل واقعی انجام می دهید. دراین روش نحوه صحیح حرکت دست ها بسیار مهم است که زیر نظر مربی به انجام آن مسلط خواهید شد.

چرا میکرونیدلینگ انقدر پر طرفداره؟

جای جوش و لکه ها روی صورت، برای هر فردی بسیار آزار دهنده است. میکرونیدلینگ روشی است که با انجام آن می توان اکثر عارضه های پوستی را از بین برد. این روش برای رفع کک و مک، جای جوش، اسکار (جای زخم و جراحت)، سوختگی های خفیف، تیرگی و لکه های پوستی استفاده می شود و همچنین برای درمان استرچ مارک (ترک های ناشی از چاقی، لاغری و زایمان) نیز کاربرد مناسبی دارد، علاوه بر آن به رفع منافذ باز پوست کمک می کند و با کاهش چین و چروک، لیفت طبیعی پوست را به همراه دارد. انجام میکرونیدلینگ باعث افزایش نفود کرم ها و ویتامینه ها در پوست می شود و به شادابی هر چه بیشتر پوست کمک می کند. تمامی این موارد دلایلی است که این روش را به یکی از پر کاربردترین روش های جوانسازی پوست تبدیل کرده است.

سوالات متداول

در پایان دوره میکرونیدلینگ چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز این دوره، آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد و در پایان دوره مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکرونیدلینگ آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک میکرونیدلینگ، کلینیک پوست تاسیس کنم؟

خیر، برای تاسیس کلینیک پوست به مدرک پزشکی نیاز دارید

آیا آموزش میکرونیدلینگ بر روی مدل واقعی هم انجام می‌شود؟

بله. آموزش‌ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس بر روی مدل واقعی انجام می‌شوند.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش میکرونیدلینگ توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش میکرونیدلینگ چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۶ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا دوره میکرونیدلینگ پیش نیاز دارد؟

بله، برای شرکت در دوره میکرونیدلینگ ابتدا باید در دوره تجهیزات پزشکی شرکت کنید

آیا بعد از شرکت در دوره میکرونیدلینگ میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: