دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ به گونه ای طراحی شده است که شما هنرجویان عزیز تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی این حرفه را در یک محیط مناسب و توسط مربیان مجرب و ماهر آموزش ببینید تا در نهایت برای ورود به بازار کار آماده شوید. همچنین در پایان این دوره می توانید در آزمون فنی حرفه ای شرکت کرده و رزومه خود را با دریافت مدرک بین المللی میکرونیدلینگ تکمیل کنید.

کلاس های آموزش میکرونیدلینگ صورت ما تمام سرفصل های موردنیاز دوره را پوشش داده و مباحثی مانند آماده کردن پوست، آشنایی با دستگاه میکرونیدلینگ و روش صحیح میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ را به طور کامل به شما آموزش می دهد تا به یک متخصص ماهر در این زمینه تبدیل شوید.

همچنین شرایط ویژه ای که در رز سرخ برای شما هنرجویان عزیز در نظر گرفته ایم، معرفی شما به سالن های آرایشی است تا با گذراندن یک دوره کارآموزی فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما در روزهای تعطیل نیز در کنارتان هستیم و شما را تا رسیدن به آرزوهای زیبایتان همراهی می کنیم.

دوره تخصصی میکرونیدلینگ
دوره تخصصی میکرونیدلینگ
کلاس میکرونیدلینگ
کلاس میکرونیدلینگ
آموزش میکرونیدلینگ حرفه ای
آموزش میکرونیدلینگ حرفه ای
ابزار دوره میکرونیدلینگ
ابزار دوره میکرونیدلینگ
ابزار آموزش میکرونیدلینگ
ابزار آموزش میکرونیدلینگ
ابزار دوره آموزشی میکرونیدلینگ
ابزار دوره آموزشی میکرونیدلینگ

  مزایای دوره رز سرخ

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • ارتباط شما با سالن‌های آرایشی در صورت امکان😉
 • معرفی خوابگاه (مخصوص هنرجویان شهرستانی)
تدریس میکرونیدلینگ
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره آموزش میکرونیدلینگ

سرفصل های دوره میکرونیدلینگ

 • آنالیز کردن ساختمان پوست (آموزش پاکسازی)
 • آماده سازی پوست مشتری
 • نحوه کار با درماپن
 • سری نانو
 • کرم پودر دائم (بیبی گلو یا مزو وایت)
 • مزو هیر
 • کوکتل دِرماهیل
 • سرم‌های ویتامین C
 • آموزش مراحل میکرونیدلینگ صورت
 • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
ثبت نام دوره میکرونیدلینگ

نحوه برگزاری دوره میکرونیدلینگ

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت فنی حرفه ای در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار دوره آموزش میکرونیدلینگ شامل: کرم و ژل های بی حس کننده، قلم درماپن، سوزن های مخصوص، دستگاه میکرونیدلینگ و RFمی شود. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه آموزش میکرونیدلینگ صورت
نام دوره: میکرونیدلینگ
مدت آموزش: 2 جلسه
مدت زمان دوره: 4 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
مدرک رسمی فنی و حرفه ای دوره میکرونیدلینگ

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در پایان دوره با ابزارهای مربوط به این روش از جمله درماپن (قلم انجام میکرونیدلینگ)، سوزن های درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ و دستگاه RF آشنا می شوید و به نحوه صحیح استفاده از دستگاه درماپن مسلط خواهید شد. سوزن های میکرونیدلینگ دارای عمق قابل تنظیم است و از نیم میلی متر تا سه میلی متر قابلیت تنظیم دارد. شما در طی این دوره آموزش می بینید که برای هر ناحیه از پوست، چه مقدار عمق از این دستگاه استفاده کنید. همچنین با تهیه جزوه و کتاب آموزش میکرونیدلینگ می‌توانید شانس خود برای دریافت مدرک فنی حرفه‌ای را افزایش دهید.

بازار کار میکرونیدلینگ چطوره؟

مواردی از جمله آلودگی هوا، استفاده مداوم از لوازم آرایشی، نزدن کرم ضد آفتاب و … تاثیر منفی روی پوست دارند، منافذ باز پوست را افزایش می دهد و لکه های پوستی را به همراه خواهد داشت. از آن جایی که میکرونیدلینگ کاهش اندازه روزنه های پوستی را به همراه دارد، باعث ایجاد تاثیر به سزایی روی پوست می شود . از میکرونیدلینگ به نام «کرم پودر دائم» هم نام برده می شود زیرا می توان با استفاده از این روش برای تزریق ویتامین C به اعماق پوست نیز استفاده کرد و درخشندگی پوست را افزایش داد. با افزایش سن نیز پوست شل و افتاده می شود. بنابراین این روش برای به تعویق انداختن روند پیری پوست بین خانم ها بسیار رایج شده و بازار کار پر رونقی دارد و در صورتی که در این حرفه ماهر شوید می توانید درآمد بالایی کسب کنید.

چگونه در این زمینه متخصص شویم؟

در دوره آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، آموزش های مربوط به این روش در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در طی این دوره، اصول بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری از جمله نحوه تعویض سوزن های درماپن شرح داده می شود، سپس شما با نحوه کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) آشنا می شوید و در نهایت نکات مراقبتی بعد از انجام میکرونیدلینگ به شما آموزش داده می شود. در مرحله عملی آموزش، شما ابتدا کار را بر روی پوست مصنوعی انجام می دهید و زمانی که تسلط کافی پیدا کردید، کار را بر روی مدل واقعی انجام می دهید. دراین روش نحوه صحیح حرکت دست ها بسیار مهم است که زیر نظر مربی به انجام آن مسلط خواهید شد.

چرا دوره میکرونیدلینگ پرطرفداره؟

جای جوش و لکه ها روی صورت، برای هر فردی بسیار آزار دهنده است. میکرونیدلینگ روشی است که با انجام آن می توان اکثر عارضه های پوستی را از بین برد. این روش برای رفع کک و مک، جای جوش، اسکار (جای زخم و جراحت)، سوختگی های خفیف، تیرگی و لکه های پوستی استفاده می شود و همچنین برای درمان استرچ مارک (ترک های ناشی از چاقی، لاغری و زایمان) نیز کاربرد مناسبی دارد، علاوه بر آن به رفع منافذ باز پوست کمک می کند و با کاهش چین و چروک، لیفت طبیعی پوست را به همراه دارد. انجام میکرونیدلینگ باعث افزایش نفود کرم ها و ویتامینه ها در پوست می شود و به شادابی هر چه بیشتر پوست کمک می کند. تمامی این موارد دلایلی است که این روش را به یکی از پر کاربردترین روش های جوانسازی پوست تبدیل کرده است.
اینستاگرام رز سرخ
کلاس آموزشی
            میکرونیدلینگ
کلاس میکرونیدلینگ
دوره آموزش
            میکرونیدلینگ
دوره میکرونیدلینگ
718 views
happy_land_98 من خیلی برا مهمە ک بدونم دستگاه کە دارن باهاش کار میکنن چە کاربردی دارە مرسی بابت توضیحات خوبتون
dotting.art.zahra چقدر خوب توضیح میدید واقعا و خیلی جالبه دستگاه هاتون ادم وسوسه میشه ک بیاد همه رو انجام بده 😍😢🔥
taarlan.bagg ❤️❤️❤️❤️

مراحل آموزش میکرونیدلینگ صورت

 • 1. در ابتدای آموزش مزونیدلینگ صورت، با ساختمان پوست، انواع پوست و مشکلات پوستی و نحوه آماده سازی پوست مشتری آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد مربی قلم میکرونیدلینگ را به شما معرفی می کند و همچنین با انواع سرم ها و کرم هایی که برای مزونیدلینگ، مزووایت یا مزوهیر نیاز دارید، آشنا می شوید.
 • 3. سپس طریقه صحیح استفاده از قلم درماپن و مراحل میکرونیدلینگ صورت را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینید.
 • 4. در مرحله چهارم، با اصول مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ آشنا می شوید تا بتوانید مشتری های خود را به خوبی راهنمایی کنید.
 • 5. در نهایت نیز تمام مباحثی را که در طول دوره آموزش دیده اید، ابتدا روی پوست مصنوعی و سپس روی مدل های واقعی و زیر نظر مربی تمرین می کند.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

مجموعه آموزشی رز سرخ همواره در تلاش است تا در دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت صفر تا صد مباحث لازم برای این رشته کاربردی و پولساز را آموزش داده و شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را به طور کامل، با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم تا علاوه بر کسب مهارت در این حرفه، با جدیدترین دستگاه ها آشنا شده و به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکات مهم در مزونیدلینگ

مزونیدلینگ یکی از روش های محبوب و پرطرفدار برای رفع بسیاری از مشکلات پوستی است. مجموعه رز سرخ در دوره آموزش مزونیدلینگ تمام نکات ضروری و مهمی را که باید به عنوان یک متخصص به آن مسلط باشید، به شما آموزش می دهد. در ادامه به برخی از این نکات مهم می پردازیم:

1. رعایت اصول بهداشتی

رعایت اصول بهداشتی قبل از هر کاری از مهم ترین مواردی است که باید رعایت کنید. زیرا در غیر این صورت ممکن است مشتری شما دچار عفونت یا بیماری های مسری دیگر شود. از این رو باید محیط انجام کار کاملا تمیز و استریل باشد، مطمئن شوید که حتما سری مخصوص هر بیمار را استفاده می کنید، پوست را قبل از انجام کار به طور کامل تمیز کرده و از هرگونه آلودگی پاک کنید.

2. تنظیم قلم میکرونیدلینگ

دستگاه درماپن که برای میکرو صورت استفاده می شود، قابل تنظیم در عمق و سرعت نفوذ سوزن به پوست است. شما به عنوان یک متخصص میکرونیدلینگ باید بتوانید با توجه به جنس پوست و مشکل پوستی مشتری خود عمق و سرعت مناسب را در دستگاه تنظیم کنید تا علاوه بر گرفتن نتیجه مناسب، از بروز مشکلات و عوارض احتمالی جلوگیری کنید.

3. انتخاب تجهیزات با کیفیت

مهم ترین موردی که تفاوت عمده ای در مزونیدلینگ نسبت به میکرونیدلینگ ایجاد می کند، استفاده از کوکتل ها و سرم هایی است که برای تغذیه و رفع مشکلات متعددی روی پوست ریخته می شود. بنابراین بسیار مهم است که از برندهای مناسب و باکیفیت استفاده کنید تا نه تنها بهترین نتیجه را از درمان بگیرید، بلکه احتمال بروز واکنش های آلرژیک در پوست مشتری را کاهش دهید.

دستگاه های میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ صورت با دستگاه های مختلفی انجام می شود که هرکدام با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند مزایای خاصی را نیز ارائه می دهند و دست شما را برای انتخاب روش درمان مناسب نسبت به نوع پوست و مشکل مشتری شما باز می گذارند. در ادامه شما را با انواع دستگاه میکرونیدلینگ صورت آشنا می کنیم:

1. درمارولر

این دستگاه ساده ترین و ابتدایی ترین دستگاه برای جوانسازی پوست است که می توانید در خانه نیز از آن استفاده کنید. درمارولر شامل یک غلتک است که روی آن سوزن های متعدد و بسیار ریزی تعبیه شده است. این سوزن ها می توانند جراحت های ریز و میکروسکوپی را روی صورت شما ایجاد کنند تا بواسطه آن کلاژن سازی پوست شما افزایش یابد.

2. درماپن

درماپن شبیه به قلم است که یک سری قابل تعویض در ابتدای آن تعبیه شده است. این سری حای ۱۲ عدد سوزن ریز است که با اعمال فشار مناسب روی پوست، زخم های کوچکی روی آن ایجاد می کند. این سوزن ها یک بار مصرف هستند و به هیچ وجه نباید یک سری را برای دو کلاینت استفاده کنید.

3. درما استمپ

دستگاه درما استامپ، همانطور که از نام آن پیداست، شبیه به مهر است. یک دسته و یک سری که شامل ۱۴۰ سوزن تیتانیومی مخروطی شکل بسیار ریز است. روش تاثیرگذاری این دستگاه نیز مانند درماپن و درمارولر است، با این تفاوت که روی پوست حرکت نمی کند و ضربات سوزن به صورت استامپی به پوست وارد می شود.

4. سیستم ال ای دی

این دستگاه شبیه به درماپن است، با این تفاوت که به جای سوزن از امواج نوری استفاده می کند. در این دستگاه دیودهای الکترونیکی متعددی تعبیه شده است که با ساتع کردن امواج نوری با فرکانس های متفاوت، روی سلول های پوستی و تولید کلاژن و الاستین تاثیر می گذارد.

4. دستگاه RF

میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی نیز یکی دیگر از روش های میکرو کردن پوست است که این روزها بسیار محبوب شده است. دستگاه RF که طرز استفاده از آن در دوره آموزش پاکسازی پوست آموزش داده می شود یک دستگاه جدید است که تاثیر بسیاری در لیفت و جوانسازی صورت دارد. میکرونیدلینگ آر اف ترکیب انرژی رادیویی با سوزن است که تاثیر مضاعفی روی پوست می گذارد. به این ترتیب که امواج رادیویی از طریق سوزن های ریز موجود در دستگاه به پوست وارد شده و باعث تحریک تولید سلولی می شوند.

آموزش انواع روش های میکرونیدلینگ صورت

دوره آموزش میکرونیدلینگ صورت در رز سرخ شما را با تمام روش های میکرو صورت آشنا می کند تا پس از اتمام دوره بتوانید به تمام نیازهای مشتریان خود پاسخ دهید. انواع روش های میکرونیدلینگ صورت که در این دوره آموزش می بینید، عبارتند از:

1. میکرونیدلینگ سطحی

افرادی که دچار مشکلاتی در سطح پوست خود هستند، مانند زخم ها یا لکه های سطحی، می توانند از این روش استفاده کنند. در این تکنیک سوزن ها در عمق ۰.۵ تا ۱ میلی متری پوست نفوذ می کنند و میزان تولید فاکتورهای رشد و سرعت چرخه سلولی را افزایش می دهند.

2. میکرونیدلینگ عمقی

بر خلاف روش قبل، میکرونیدلینگ عمقی برای برطرف کردن آن دسته از مشکلاتی استفاده می شود که در عمق پوست ریشه دارند. در این روش سوزن ها تا عمق ۳ میلی متری پوست نفوذ می کنند و باعث آزاد شدن فاکتورهای رشد، کلاژن و الاستین در لایه های عمیق تر پوست می شوند.

3. میکرونیدلینگ همراه با پی آر پی

از آنجایی که میکرونیدلینگ روشی است که می تواند به عنوان مکمل و تسریع کننده سایر روش های درمانی پوست به کار رود، ترکیب آن با پی آر پی نیز خالی از لطف نیست. در روش پی آر پی، پلاسمای غنی از پلاکت از خون بیمار گرفته می شود و برای اهداف مختلف در پوست صورت یا سر بیمار استفاده می شود. میکرونیدلینگ می تواند محلول پی آر پی را به لایه های عمیق تر پوست منتقل کرده و تاثیر آن را افزایش دهد.

دوره های مرتبط

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

تخصصی ترین دوره آموزش فیبروز ابرو در ایران

شروع قیمت:
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش قدم به قدم تاتو ابرو، تاتو خط چشم و خط لب

شروع قیمت:
دوره آموزش پاکسازی پوست صورت

دوره آموزش پاکسازی پوست صورت

لایه برداری پوست، آبرسانی پوست، فیشیال مبتدی و تخصصی

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره میکرونیدلینگ چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز این دوره، آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد و در پایان دوره مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکرونیدلینگ آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای اطلاع از هزینه آموزش آرایشگری می‌توانید به صفحه لینک شده مراجعه نمائید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک میکرونیدلینگ، کلینیک پوست تاسیس کنم؟

خیر، برای تاسیس کلینیک پوست به مدرک پزشکی نیاز دارید

آیا آموزش میکرونیدلینگ بر روی مدل واقعی هم انجام می‌شود؟

بله. آموزش‌ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس بر روی مدل واقعی انجام می‌شوند.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش میکرونیدلینگ چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۳ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه ارایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا دوره میکرونیدلینگ پیش نیاز دارد؟

بله، برای شرکت در دوره میکرونیدلینگ ابتدا باید در دوره تجهیزات پزشکی شرکت کنید

آیا بعد از شرکت در دوره میکرونیدلینگ میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: