آموزش میکرونیدلینگ

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست صورت و گردن می باشد. در این روش دستگاهی که سر آن سوزنهای بسیار نازک و ظریف وجود دارد، بر روی پوست کشیده می شود و خونریزی هایی که در اصطلاح خون ریزی های ته سنجاقی نامیده می شود، صورت می گیرد که در نهایت باعث تحریک پوست برای ساخت کلاژن و الاستین می شود. با میکرونیدلینگ جای زخم، جای جوش و دیگر عارضه‌های پوستی به ‌مرور زمان درمان می‌شوند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره میکرونیدلینگ
 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • آنالیز کردن ساختمان پوست
 • آماده سازی پوست مشتری
 • نحوه کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ)
 • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی میکرونیدلینگ، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: کرم و ژل های بی حس کننده، قلم مخصوص میکرونیدلینگ، سوزن های مخصوص درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ و RFمی شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی میکرونیدلینگ، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش میکرونیدلینگ آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش میکرونیدلینگ

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۶ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره میکرونیدلینگ تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در پایان دوره با ابزارهای مربوط به میکرونیدلینگ از جمله درماپن (قلم انجام میکرونیدلینگ)، سوزن های درماپن، دستگاه میکرونیدلینگ و دستگاه RF آشنا می شوید و به نحوه صحیح استفاده از دستگاه درماپن مسلط خواهید شد. سوزن های میکرونیدلینگ دارای عمق قابل تنظیم است و از نیم میلی متر تا سه میلی متر قابلیت تنظیم دارد. شما در طی این دوره آموزش می بینید که برای هر ناحیه از پوست، چه مقدار عمق از این دستگاه استفاده کنید.

ثبت نام دوره میکرونیدلینگ

بازار کار میکرونیدلینگ چطوره؟

مواردی از جمله آلودگی هوا، استفاده مداوم از لوازم آرایشی، نزدن کرم ضد آفتاب و … تاثیر منفی روی پوست دارند، منافذ باز پوست را افزایش می دهد و لکه های پوستی را به همراه خواهد داشت. از آن جایی که میکرونیدلینگ کاهش اندازه روزنه های پوستی را به همراه دارد، باعث ایجاد تاثیر به سزایی روی پوست می شود . از میکرونیدلینگ به نام «کرم پودر دائم» هم نام برده می شود زیرا می توان با استفاده از میکرونیدلیگ برای تزریق ویتامین C به اعماق پوست نیز استفاده کرد و درخشندگی پوست را افزایش داد. با افزایش سن نیز پوست شل و افتاده می شود. بنابراین این روش برای به تعویق انداختن روند پیری پوست بین خانم ها بسیار رایج شده و بازار کار پر رونقی دارد و در صورتی که در این حرفه ماهر شوید می توانید درآمد بالایی کسب کنید.

چگونه متخصص میکرونیدلینگ می شوید؟

در دوره آموزشی میکرونیدلینگ در آموزشگاه رز سرخ، آموزش های مربوط به میکرونیدلینگ در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در طی دوره آموزش میکرونیدلینگ، اصول بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری از جمله نحوه تعویض سوزن های درماپن شرح داده می شود، سپس شما با نحوه کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) آشنا می شوید و در نهایت نکات مراقبتی بعد از انجام میکرونیدلینگ به شما آموزش داده می شود. در مرحله عملی آموزش، شما ابتدا کار را بر روی پوست مصنوعی انجام می دهید و زمانی که تسلط کافی پیدا کردید، میکرونیدلینگ را بر روی مدل واقعی انجام می دهید. در میکرونیدلینگ نحوه صحیح حرکت دست ها بسیار مهم است که زیر نظر مربی به انجام آن مسلط خواهید شد.

چرا میکرونیدلینگ انقدر پر طرفداره؟

جای جوش و لکه ها روی صورت، برای هر فردی بسیار آزار دهنده است. میکرونیدلینگ روشی است که با انجام آن می توان اکثر عارضه های پوستی را از بین برد. این روش برای رفع کک و مک، جای جوش، اسکار (جای زخم و جراحت)، سوختگی های خفیف، تیرگی و لکه های پوستی استفاده می شود. میکرونیدلینگ برای درمان استرچ مارک (ترک های ناشی از چاقی، لاغری و زایمان) نیز کاربرد مناسبی دارد، علاوه بر آن به رفع منافذ باز پوست کمک می کند و با کاهش چین و چروک، لیفت طبیعی پوست را به همراه دارد. انجام میکرونیدلینگ باعث افزایش نفود کرم ها و ویتامینه ها در پوست می شود و به شادابی هر چه بیشتر پوست کمک می کند. تمامی این موارد دلایلی است که این روش را به یکی از پر کاربردترین روش های جوانسازی پوست تبدیل کرده است.

سوالات متداول

در پایان دوره میکرونیدلینگ چه مدرکی دریافت می کنم؟

پیش نیاز دوره میکرونیدلینگ، دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد و در پایان دوره مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای را دریافت می کنید.

می تونم قبل از ثبت نام یک جلسه به صورت آزمایشی در کلاس شرکت کنم؟

بله. شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا آموزش میکرونیدلینگ بر روی مدل واقعی هم انجام می‌شود؟

بله. آموزش‌ها ابتدا بر روی پوست مصنوعی و سپس بر روی مدل واقعی انجام می‌شوند.

آیا میتونم با مدرک میکرونیدلینگ، کلینیک پوست تاسیس کنم؟

خیر، برای تاسیس کلینیک پوست به مدرک پزشکی نیاز دارید

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش میکرونیدلینگ توسط آموزشگاه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا دوره میکرونیدلینگ پیش نیاز دارد؟

بله، برای شرکت در دوره میکرونیدلینگ ابتدا باید در دوره تجهیزات پزشکی شرکت کنید

آیا بعد از شرکت در دوره میکرونیدلینگ میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: