آموزش گریم کودک

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش گریم کودک در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. کلاس آموزش گریم صورت کودک شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش نقاشی روی صورت کودکان می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش گریم کودک، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. نقاشی کردن روی صورت کودکان در شهربازی ها، پارک ها، مهد کودک ها، جشن‌های مدرسه و یا در نمایشگاه‌های مختلف انجام می شود. گریم کودک باعث ایجاد حس خوشایند برای کودکان می شود و از این طریق می توانند خود را به جای شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان تصور کنند. نقاشی روی صورت کودکان با رنگ های مخصوصی انجام می شود که هیچ گونه حساسیتی روی پوست صورت آن ها ایجاد نمی کند و به راحتی با آب و صابون شسته می شود. آنها میتوانند چهره انواع شخصیت کارتونی، انیمیشنی و فانتزی را روی صورتشان نقاشی کنند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش گریم کودک

  سرفصل های دوره آموزش گریم کودک

 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش کودک
 • آماده سازی و بهداشت پوست کودک
 • زیرسازی پوست کودک
 • طراحی اولیه با خطوط نقاشی روی صورت کودک
 • شخصیت سازی کارتونی کودک
 • کار با رنگ و اکلیل روی صورت کودک
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش گریم کودک

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش گریم کودک، توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: رنگ های مخصوص گریم کودک، انواع اکلیل های مخصوص طراحی و شیر پاک کن و دستمال های آرایش می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزش گریم کودک

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش گریم کودک آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش گریم کودک

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش گریم کودک چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره آموزش گریم صورت کودک، با موارد بهداشتی جهت گریم کودک و انواع فرم چهره برای کشیدن نقاشی روی صورت آشنا می شوید و کار با فون خشک (رنگ گریم خشک) و اکلیل های ریز و درشت، پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ کرم از روشن تا تيره، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص و ثابت نمودن مواد روی پوست کودک را یاد می گیرید.

شما در نهایت به انواع گریم کودک شامل: پروانه، کیتی، سگ، قورباغه، پرنده استوایی، گرینچ، پلنگ، السا، سوپرمن، انگری برد، بت من، دایناسور، گربه، وارکرافت، گوزن، آدم برفی، منیون، کریسمس، ایموجی، شیر، مینی ماوس، خرگوش و … مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار گریم کودک چطوره؟

در حال حاضر در بسیاری از مهمانی ها و مراسم گریم کودک انجام می شود که با استقبال کودکان و والدین آن ها همراه است. در صورتیکه ارتباط خوبی با بچه ها برقرار می کنید و در این زمینه ذوق وعلاقه دارید، می توانید دراین رشته بسیار موفق شوید و از این طریق به درآمد مناسبی برسید.

چگونه متخصص گریم کودک می شوید؟

در دوره آموزش آرایش و گریم کودک آموزشگاه ارایشگری رز سرخ، ابتدا تمامی نکات بهداشتی برای حفظ سلامت پوست کودک به شما آموزش داده می شود . سپس با انواع فرم صورت، فرم بینی و گونه، پیشانی و چشم جهت طراحی آشنا می شوید و نحوه کار با مواد گریم کودک از جمله فون خشک (رنگ گریم خشک) و اکلیل های ریز و درشت جهت استفاده در طرح های فانتزی و شاد را یاد می گیرید. در مرحله بعدی، طرح های مختلف گریم کودک که عموما شخصیت های کارتونی و انیمیشنی هستند، معرفی می شود. و در نهایت در نحوه انجام گریم با استفاده از قلم مو و فون خشک به صورت کاملا عملی آموزش مسلط می شوید.

چرا گریم کودک انقدر پر طرفداره؟

کودکان از اینکه یک طرح کارتونی که خیلی دوستش دارند را روی صورت خود ببینند، بسیار هیجان زده می شوند. از این رو گریم کودک تاثیر مثبتی در روحیه آنها دارد. بنابراین والدین هنگام رفتن به شهربازی، مهمانی و … اجازه می دهند تا کودکانشان صورتشان را نقاشی کنند تا با خوشحالی هر چه بیشتر اوقات خود را سپری کنند. به همین جهت این رشته همیشه طرفداران زیادی داشته است.

سوالات متداول

در پایان دوره گریم کودک چه مدرکی دریافت می کنم؟

پس از پایان دوره گریم کودک شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان چهره پردازی کودک را دریافت می کنید.

هزینه دوره آموزش گریم گودک چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش گریم گودک در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

آیا میتونم با مدرک گریم کودک سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش گریم کودک توسط آموزشگاه آرایشگری رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش گریم کودک چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش گریم کودک در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۱۰ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در دوره گریم کودک میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: