آموزش گریم کودک

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

نقاشی کردن روی صورت کودکان در شهربازی ها، پارک ها، مهد کودک ها، جشن‌های مدرسه و یا در نمایشگاه‌های مختلف انجام می شود. گریم کودک باعث ایجاد حس خوشایند برای کودکان می شود و از این طریق می توانند خود را به جای شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان تصور کنند. نقاشی روی صورت کودکان با رنگ های مخصوصی انجام می شود که هیچ گونه حساسیتی روی پوست صورت آن ها ایجاد نمی کند و به راحتی با آب و صابون شسته می شود. آنها میتوانند چهره انواع شخصیت کارتونی، انیمیشنی و فانتزی را روی صورتشان نقاشی کنند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ
  سرفصل های دوره گریم کودک
 • آلودگی زدایی محیط، حفاظت و بهداشت فردی
 • مشاوره و پذیرش کودک
 • آماده سازی و بهداشت پوست کودک
 • زیرسازی پوست کودک
 • طراحی اولیه با خطوط نقاشی روی صورت کودک
 • شخصیت سازی کارتونی کودک
 • کار با رنگ و اکلیل روی صورت کودک
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزشی گریم کودک، توسط آموزشگاه رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. این ابزار شامل: رنگ های مخصوص گریم کودک، انواع اکلیل های مخصوص طراحی و شیر پاک کن و دستمال های آرایش می شود.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره آموزشی گریم کودک، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری دوره آموزشی

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش گریم کودک آموزشگاه رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های دوره آرایش عروس به سه شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر)، نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) و گروهی(۵ تا ۱۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش گریم کودک

کلاس های گروهی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۸ تا ۲۵ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۵۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره گریم کودک تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره با موارد بهداشتی جهت گریم کودک و انواع فرم چهره برای کشیدن نقاشی روی صورت آشنا می شوید و کار با فون خشک (رنگ گریم خشک) و اکلیل های ریز و درشت، پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ کرم از روشن تا تيره، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص و ثابت نمودن مواد روی پوست کودک را یاد می گیرید.

شما در نهایت به انواع گریم کودک شامل: پروانه، کیتی، سگ، قورباغه، پرنده استوایی، گرینچ، پلنگ، السا، سوپرمن، انگری برد، بت من، دایناسور، گربه، وارکرافت، گوزن، آدم برفی، منیون، کریسمس، ایموجی، شیر، مینی ماوس، خرگوش و … مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره گریم کودک

بازار کار گریم کودک چطوره؟

در حال حاضر در بسیاری از مهمانی ها و مراسم گریم کودک انجام می شود که با استقبال کودکان و والدین آن ها همراه است. در صورتی که ارتباط خوبی با بچه ها برقرار می کنید و در این زمینه ذوق وعلاقه دارید، می توانید دراین رشته بسیارموفق شوید و از این طریق به درآمد مناسبی برسید.

چگونه متخصص گریم کودک می شوید؟

در دوره ی آموزشی آرایش و گریم کودک آموزشگاه رز سرخ، ابتدا تمامی نکات بهداشتی برای حفظ سلامت پوست کودک به شما آموزش داده می شود . سپس با انواع فرم صورت، فرم بینی و گونه، پیشانی و چشم جهت طراحی آشنا می شوید و نحوه کار با مواد گریم کودک از جمله فون خشک (رنگ گریم خشک) و اکلیل های ریز و درشت جهت استفاده در طرح های فانتزی و شاد را یاد می گیرید. در مرحله بعدی، طرح های مختلف گریم کودک که عموما شخصیت های کارتونی و انیمیشنی هستند، معرفی می شود. و در نهایت در نحوه انجام گریم با استفاده از قلم مو و فون خشک به صورت کاملا عملی آموزش مسلط می شوید.

چرا گریم کودک انقدر پر طرفداره؟

کودکان از اینکه یک طرح کارتونی که خیلی دوستش دارند را روی صورت خود ببینند، بسیار هیجان زده می شوند. از این رو گریم کودک تاثیر مثبتی در روحیه آنها دارد. بنابراین والدین هنگام رفتن به شهربازی، مهمانی و … اجازه می دهند تا کودکانشان صورتشان را نقاشی کنند تا با خوشحالی هر چه بیشتر اوقات خود را سپری کنند.

 • تماس مستقیم
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: