دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش پدیکور ناخن پا در آموزشگاه آرایشگری زنانه رزسرخ با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط مربیان مجرب و کارآزموده برگزار می شود. همچنین استفاده از ابزارها و تجهیزات باکیفیت و آموزش سرفصل های مهم و ضروری دوره، سطح آموزش را در کلاس های ما بالا برده و هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده می کند. به این ترتیب شما عزیزان در پایان دوره آمادگی لازم برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای را کسب می کنید و موفق به دریافت مدرک بین المللی پدیکور پا خواهید شد.

دوره های آموزش پدیکور پا صفر تا صد مباحث لازم برای این حرفه را که شامل از جمله پدیکور ناخن پا و پارافین تراپی ما می شود، به طور کامل پوشش می دهد. هنرجویان در این دوره با ابزارهای پدیکور آشنا شده و انواع روش های پاکسازی کف پا را یاد می گیرند و در نهایت به یک متخصص پدیکور ماهر و حرفه ای تبدیل می شوند.

همچنین شرایط ویژه ای که در رز سرخ برای شما هنرجویان عزیز در نظر گرفته ایم، معرفی شما به سالن های آرایشی است تا با گذراندن یک دوره کارآموزی فرصت ورود به دنیای کار حرفه ای را پیدا کنید. اگر شاغل هستید یا در تهران زندگی نمی کنید، نگران نباشید. ما نمی گوییم بهترین آموزشگاه پدیکور در تهران هستیم، اما همواره برای رسیدن به این مهم تلاش می کنیم.

کلاس پدیکور حرفه ای
کلاس پدیکور حرفه ای
آموزش صفر تا صد پدیکور
آموزش پدیکور پا
کلاس پدیکور
تایپ جدید
دوره پدیکور حرفه ای
دوره پدیکور حرفه ای

  چرا آموزشگاه رز سرخ؟

 • مشاوره رایگان تاسیس آرایشگاه زنانه
 • خدمات همه روزه، حتی روزهای تعطیل
 • مدرک فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه
 • ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس ها
مری دوره پدیکور و پارافین تراپی
زهرا فرشیدنیا مدرس بین المللی دوره پدیکور و پارافین تراپی

سرفصل های دوره آموزش پدیکور و پارافین پا

 • آشنایی با ساختار پوست پا
 • آشنایی با ابزار پدیکور
 • آشنایی با ابزار پارافین تراپی
 • آموزش دورگیری ناخن
 • آموزش کف سابی پا
 • آموزش لایه برداری پا
 • آموزش انواع ماساژهای درمانی و ریلکسی
 • آموزش پارافین تراپی دست و پا
 • کار با کوکتل و نمک دریا
 • آموزش پدیکور کلاسیک
 • آشنایی پدیکور تخصصی
 • آموزش پدیکور VIP
 • آموزش ژلیش ناخن پا با ریموو
 • آشنایی و کار با پدی ژل، کوکتل، کلوس، ریمور
 • آموزش کف سابی پا با پدودیسک و سوهان
 • آموزش پلینگ و لایه برداری عمیق

نحوه برگزاری کلاس پدیکور و پارافین

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

دوره آموزش پارافین پا در مجموعه رز سرخ به صورت کلاس های ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود تا هنرجویان عزیز شرایط بهتری برای یادگیری و تمرین و تکرار داشته باشند. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره پدیکور و پارافین تراپی پا

جدیدترین تکنیک‌ها

ابزار دوره آموزش پدیکور شامل: ناخن گیر، پوشر کوتیکول، بافر ناخن، سوهان ناخن، سنگ پا، جدا کننده انگشتان پا، اسکراب پا، ریموور، ابزار پارافین تراپی، کرم ناخن می باشد. لازم به ذکر است که آموزشگاه فقط دستگاه های برقی را در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما عزیزان باید ابزار و لوازم مصرفی دوره را همراه داشته باشید.

هزینه دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

قیمت گذاری براساس نیاز شما
هزینه آموزش پدیکور
نام دوره: آموزش پدیکور
مدت آموزش: 1 جلسه
مدت زمان دوره: 3 ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۵ نفر
شهریه: تومان
توانایی هایی که با مدرک بین المللی دوره پدیکور کسب می کنید

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی پا به دورگیری ناخن های پا و انواع روش های کاشت ناخن پا مسلط خواهید شد. با اصول انجام پدیکور ناخن آشنا خواهید شد و توانایی تمام ماساژهای ریلکسی و درمانی پا و پارافین تراپی دست و پا را نیز کسب می کنید.

تمام نکاتی را که یک پدیکور کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و به انواع پدیکور از جمله پدیکور VIP، معمولی، پدیکور فرنچ، پدیکور ژل، پدیکور سنگی، پدیکور اسپا، پدیکور فرانسوی، پدیکور مارگاریتا، پدیکور شیر و عسل و پدیکور شکلات مسلط خواهید شد.

بازار کار پدیکور و پارافین تراپی چطوره؟

از آنجایی که پا مدت زمان زیادی در طول روز در کفش قرار دارد و همچنین به دلیل تماس مداوم گرد و خاک با کف پا و عدم توجه ما به آن، معمولا پوست این قسمت از بدنمان بسیار زبر، خشک و زمخت است. همچنین بسیاری از خانم ها از بدشکلی ناخن های پای خود ناراضی هستند و وقت و تخصص کافی برای رسیدگی به آن ها را ندارند. به همین دلیل ترجیح می دهند کار را به کاردان سپرده و زیبایی پوست و ناخن های پای خود را در اختیار متخصصین پدیکور قرار دهند. از این رو بازار کار و درامد پدیکور می تواند برای شما بسیار عالی و راضی کننده باشد. به ویژه اگر در کار خود مهارت کافی را داشته باشید و بتوانید با کیفیت بالا و تبلیغات خوب مشتری های زیادی را جذب کنید.

چگونه متخصص پدیکور و پارافین تراپی می شوید؟

در دوره آموزش صفر تا صد پدیکور در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما ابتدا با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا می شوید و سپس روش های پدیکور ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، مراحل پدیکور و کفسابی، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید. شما در این دوره با تمام روش های پدیکور معمولی و فرنچ، پدیکور ژل، پدیکور اسپا، پدیکور فرانسوی و شیر و عسل و انواع روش های پارافین تراپی آشنا می شوید.

چرا این دوره انقدر پرطرفداره؟

همه افراد از داشتن ناخن های پای زیبا و خوش فرم لذت می برند. رسیدگی به ناخن ها باعث افزایش حس آرامش و اعتماد به نفس می شود. معمولا افراد وقت و ابزار کافی برای رسیدگی به ناخن های پا و پوست کف پا را ندارند و یا ممکن است به دلیل شرکت در مراسم خاص، زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشند. بعضی افراد نیز به دنبال پیروی از مد و سبک های جدید کاشت ناخن پا هستند. تمامی این موارد از دلایل رونق بازار کار پدیکور و پارافین تراپی می باشد.
اینستاگرام رز سرخ
دوره پدیکور و پارافین تراپی
دوره پدیکور
آموزش
            پدیکور و پارافین تراپی
کلاس پدیکور رز سرخ
لوازم مورد نیاز پدیکور و پارافین
وسایل مورد نیاز
ابزار مخصوص پارافین تراپی
ابزار مورد نیاز پارافین تراپی
ابزار دوره پدیکور و پارافین تراپی
ابزار دوره پدیکور و پارافین تراپی
718 views
tarnom_dh چه جالب جلسه چقدره؟
hejab_style_anam توضیحاتتون عالی و کامل بود
golgoly.gallery وای چ کردی هنرمند جان😍😍

مراحل آموزش پدیکور و پارافین تراپی پا

 • 1. در ابتدای دوره آموزش پدیکور پارافین پا با ساختار پوست پا، ابزارهای پدیکور و همچنین وسایل مورد نیاز برای پارافین تراپی ما آشنا می شوید.
 • 2. در مرحله بعد طریقه صحیح سوهان کشیدن، دورگیری ناخن و کاشت ناخن پا را می آموزید و روش های طراحی ناخن پا را یاد می گیرید.
 • 3. سپس مربی روش پارافین تراپی دست و پا، کفسابی، لایه برداری و کوکتل تراپی کف پا را مرحله به مرحله به شما آموزش می دهد.
 • 4. در مرحله چهارم نوبت به آموزش پدیکور vip، ماساژهای درمانی و ریلکسی پا می رسد و علاوه بر این به انواع پدیکور سنگی، اسپا، کلاسیک و … مسلط می شوید.
 • 5. در نهایت نیز تمام آنچه را که در طول دوره آموزش دیده اید، زیر نظر مربی و روی مدل های مصنوعی و واقعی تمرین می کنید.

آیا بعد از پایان دوره می توانم مشغول به کار شوم؟

ما در مجموعه آموزشی رز سرخ تلاش می کنیم تا تمام مباحث تئوری و مهارت های عملی پدیکور پا را به طور کامل آموزش داده و شما هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. ما در کلاس های خود تمام سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی حرفه ای را به طور کامل، با به‌روزترین متدهای آموزشی و توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهیم تا علاوه بر کسب مهارت در این حرفه، با جدیدترین دستگاه ها آشنا شده و به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی را کسب کرده و مدرک مانیکور و پدیکور حرفه ای را دریافت کنید. همچنین با تمرین و تکرار در کلاس و زیر نظر مربی می توانید اشکالات خود را رفع کنید و با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به کار شوید. مسلما در طول دوره هرآنچه که نیاز دارید آموزش می بینید، اما مدت زمانی که برای تبدیل شدن به یک متخصص ماهر نیاز دارید، به پشتکار و همچنین توانایی های فردی شما بستگی دارد.

نکات مهم در انجام پدیکور پا

پدیکور پا دقیقا مانند آموزش کاشت ناخن دست است، با این تفاوت که روی ناخن های پا اجرا می شود. اما پارافین تراپی و سایر روش های لایه برداری و کفسابی پا اصول خاص و شرایط ویژه خود را دارد که برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل باید در انجام آن ها دقت کافی داشته باشید. در ادامه نکات مهم درانجام پدیکور پا را به طور مختصر توضیح می دهیم:

1. اصول بهداشتی را رعایت کنید

فراموش نکنید که شما با علاوه بر زیبایی با سلامت پوست و ناخن مشتری ها نیز سروکار دارید. بنابراین مهم ترین نکته ای که باید در کار خود به آن توجه کنید، رعایت بهداشت است. به همین جهت برای جلوگیری از بروز قارچ ناخن و سرایت بیماری های پوستی و عفونت، ضروری است که از استریل کردن ابزار پدیکور، استفاده از حوله تمیز و مجزا، بهداشت محیط، تمیز بودن ابزار کفسابی و پدیکور و … اطمینان حاصل کنید.

2. از ابزار و تجهیزات باکیفیت استفاده کنید

برای اینکه بهترین نتیجه را از کار خود بگیرید، علاوه بر مهارت و دقت کافی به ابزار و تجهیزات خوب و با کیفیت نیز نیاز دارید. شاید فکر کنید تهیه ابزار باکیفیت هزینه بیشتری در بر دارد و این کار به سود شما نیست. اما اگر صبور باشید، خواهید دید که رضایت از کار شما مشتری ها را دوباره به سالن می کشاند، حتی اگر هزینه زیادی را صرف پدیکور ناخن هایشان کرده باشند.

3. در کفسابی و سوهان کشی زیاده روی نکنید

سوهان ناخن، اسکراب پا، رنده و سنگ پا همگی ابزارهای ساینده ای هستند که برای شکل دادن به ناخن و ریموو کردن لایه های مرده و اضافی سطح پوست به کار می روند. اما زیادی روی و عدم مهارت در استفاده از این ابزار می تواند به ناخن وپوست مشتری آسیب برساند و او را دچار زخم، سوزن و حتی عفونت کند.

تفاوت پدیکور و پارافین تراپی چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پدیکور پا روش های مختلفی دارد که در آن به زیبایی و سلامت ناخن ها و پوست کف پا رسیدگی می شود. اما پارافین تراپی، همانطور که از نام آن پیداست، روشی است که برای نرم کنندگی و آبرسانی پوست دست و پا استفاده می شود. در این تکنیک موم های پارافین را با حرارت در یک دستگاه مخصوص ذوب می کنند، سپس پاها را در پارافین مایع قرار می دهند تا یک لایه پارافین روی پاها را بپوشاند. سپس پاها را بیرون می آورند تا لایه پارافین خشک شود. این کار باید حداقل ده بار تکرار شود. سپس پاها را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه درون یک پلاستیک یا حوله قرار می دهند و سپس با استفاده یک دستمال نرم پارافین ها را پاک می کنند.

آموزش انواع روش های پدیکور در رزسرخ

ما در رز سرخ انواع روش های پدیکور را به هنرجویان خوش ذوق و علاقه مند خود آموزش می دهیم. برخی از این روش ها را در ادامه توضیح می دهیم:

1. پدیکور کلاسیک

پدیکور کلاسیک همان روش استاندارد و رایجی است که برای پدیکور پا استفاده می شود. در این روش پاها را مدتی در آب گرم قرار می دهند. سپس با سنگ یا سوهان پا پوست کف پا را لایه برداری کرده و ناخن ها را شکل داده و طراحی می کنند.

2. پدیکور فرانسوی

پدیکور فرانسوی یا پدیکور فرنچ دقیقا مانند فرنچ ناخن های دست است. به این شکل که بستر ناخن را برق ناخن یا لاک پایه ساده می زنند و نوک ناخن را با لاک سفید یا لاک مخالف رنگ زمینه دیزاین می کنند.

3. پدیکور اسپا

این روش نیز مانند پدیکور کلاسیک است، با این تفاوت که در محیطی آرامش بخش انجام شده و در آن علاوه بر آب گرم از روغن‌های معطر، پارافین، حوله داغ و اسکراب برای لایه‌برداری پوست نیز استفاده می شود.

4. پدیکور سنگی

در این تکنیک پدیکور از سنگ های داغ برای التیام بخشی به کف پا استفاده می شود. به این صورت که ابتدا پاها در حوضچه پدیکور خیسانده شده و سپس سنگ های داغ روی پا قرار داده می شوند. سایر مراحل دقیقا مانند پدیکور کلاسیک خواهد بود.

5. پدیکور ژل

در روش پدیکور با ژل از انواع لاک ژل ها برای دیزاین ناخن استفاده می شود. درست مانند ژلیش ناخن. این لاک ها در رنگ های متنوع و زیبایی تولید می شوند، برای خشک شدن به دستگاه UV نیاز دارند و ماندگاری آن ها نیز بیشتر است.

6. پدیکور مارگاریتا

در تکنیک پدیکور مارگاریتا از آب لیموترش به جای آب معمولی استفاده می شود. سپس نمک را به سطح پوست می مالند تا سلول های مرده پوست از بین برود. این روش علاوه بر زیبایی و تغذیه پوست پا، خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد.

7. پدیکور شکلات

اگر عاشق شکلات هستید، می توانید پدیکور شکلات را نیز امتحان کنید. در این روش پاها به جای آب در حوضچه های شکلات قرار می گیرد. کاکائو به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و مرطوب کنندگی خود می تواند برای پوست پا بسیار مفید باشد.

8. پدیکور ورزشکاران

از آنجایی که ورزشکاران از پاهای خود بسیار استفاده می کنند، در تکنیک پدیکوری که برای آن ها در نظر گرفته شده است، از عصاره هایی مانند نعنا و اکالیپتوس برای تسکین عضلات استفاده می شود. سایر مراحل مانند پدیکور معمولی خواهد بود.

9. پدیکور شیر و عسل

پدیکور شیر و عسل خیلی رایج نیست و هزینه زیادی هم دارد. در این روش پاهای مشتری بجای آب گرم در شیر گرم قرار می گیرد و سپس با شکر ماساژ داده می شود تا سلول های مرده پوست از بین بروند. در نهایت نیز از ماسک عسل برای نرمی و لطافت پوست پا استفاده می شود.

دوره های مرتبط با آموزش پدیکور

مکمل آموزشی برای بهتر شدن
دوره آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن

بهترین دوره آموزشی برای کسانی که علاقه‌مند به طراحی ناخن‌های شیک، جذاب و منحصر بفرد هستند.

شروع قیمت:
دوره آموزش کاشت ژل ناخن

دوره آموزش کاشت ژل

توانایی انجام کار با ابزارهای کاشت ژل و آموختن تمامی روش‌هایی که یک ناخن کار حرفه‌ای می‌داند.

شروع قیمت:
دوره آموزش کاشت ناخن

دوره آموزش کاشت ناخن

آموزش جدیدترین متدهای کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای به همراه بازار کار عالی برای کسب درآمدی بی‌نظیر

شروع قیمت:

پاسخ به سوالات عمومی شما

در پایان دوره پدیکور و پارافین تراپی چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره آموزش پدیکور مدرک فنی حرفه ای ندارد و برای کسب مدرک فنی حرفه ای می توانید در دوره کاشت ناخن نیز شرکت کنید.

هزینه دوره آموزش پارافین تراپی چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش پارافین تراپی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای اطلاع از سایر هزینه ها به صفحه هزینه دوره های آرایشگری مراجعه نمائید.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

روش های جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن بعد از پدیکور هم آموزش داده میشه؟

تمام روش های ضد عفونی کردن ناخن و پیشگیری از قارچ ناخن بعد از پدیکور، به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

آیا میتونم با مدرک پدیکور و پارافین تراپی سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

بله. الزامی است که هنرجویان ابزار دوره را همراه داشته باشند.

مدت زمان دوره آموزش پدیکور چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش پدیکور در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۲ جلسه می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

همه سبک های مختلفی که برای پدیکور وجود دارن، آموزش میدین؟

بله، تمام سبک های معروف پدیکور و پارافین تراپی در این دوره به شما آموزش داده می شود.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره آموزشی میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

نمایش سوالات بیشتر

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.


 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: