آموزش پدیکور و پارافین تراپی

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش پدیکور ناخن در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می شود. این کلاس شامل تمام سرفصل های مربوط به آموزش پدیکور ناخن و پارافین تراپی دست و پا و اموزش پدیکور vip می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش پدیکور، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. پدیکور ناخن یک روش عالی برای خوش فرم به نظر رسیدن ناخن های پا می باشد که علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت ناخن ها، به داشتن حس طراوت و شادابی نیز کمک می کند. دور گیری ناخن های پا و از بین بردن پوست های اضافی و لایه های مرده پوست، باعث لطیف شدن پوست پاها می شود. پدیکور در سه مرحله اصلی: دورگیری کوتیکول، فرم دادن به ناخن ها و کف سابی و ماساژ پا انجام می شود. پارافین تراپی دست و پا نیز یکی دیگر از روش های مراقبت از پوست دست و پا می باشد. برای رسیدن به پوستی نرم و لطیف از پارافین تراپی استفاده می شود. پارافین تراپی یک روش فوق العاده برای کمک به کلاژن سازی پوست می باشد. همچنین این روش به رفع ترک پا نیز کمک می کند.

تماس با کارشناسان هزینه کلاس ها

آموزش پدیکور

  سرفصل های دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

 • آشنایی با ساختار پوست پا
 • آشنایی با ابزار پدیکور
 • آشنایی با ابزار پارافین تراپی
 • آموزش دورگیری ناخن
 • آموزش کف سابی پا
 • آموزش لایه برداری پا
 • آموزش انواع ماساژهای درمانی و ریلکسی
 • آموزش پارافین تراپی دست و پا
 • مشاهده زمانبندی کلاس ها

ابزارهای مورد نیاز آموزش پدیکور

جدیدترین تکنیک ها

تمام ابزار مورد نیاز دوره آموزش پدیکور پا و آموزش پارافین تراپی، توسط آموزشگاه ارایشگری رز سرخ به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل: ناخن گیر، پوشر کوتیکول، بافر ناخن، سوهان ناخن، سنگ پا، جدا کننده انگشتان پا، اسکراب پا، ریموور، ابزار پارافین تراپی، کرم ناخن می باشد.

پشتیبانی دائمی آموزشگاه فنی و حرفه ای

بعد از اتمام این دوره آموزشی، همیشه در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید در هر زمانی سوالات خود را با مربیان مطرح کنید، آنها مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند

نحوه برگزاری کلاس آموزش پدیکور

آموزش واقعی در محیط حرفه ای

هزینه شرکت در دوره های آموزش پدیکور و پارافین تراپی آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به شکل خصوصی(۱ تا ۳ نفر) و نیمه خصوصی(۳ تا ۵ نفر) برگزار می شود. همچنین برای خانم های شاغل و عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان تشکیل کلاس ها در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

هزینه دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

کلاس های نیمه خصوصی

مدت زمان آموزش: ۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۳ تا ۸ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۷۰۰.۰۰۰ تومان

کلاس های خصوصی

مدت زمان آموزش: ۴ ساعت
تعداد نفرات در کلاس: ۱ تا ۳ نفر
هزینه ی شرکت در دوره: ۹۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت نام دوره تماس با کارشناسان

ورود به بازار کار آرایشگری
آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه رز سرخ

در مسیر زیبایی، از یادگیری تا ورود به بازار کار

بعد از اتمام دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از پایان دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی به دورگیری ناخن های پا و انواع روش های کاشت ناخن پا مسلط خواهید شد. با اصول انجام پدیکور ناخن آشنا خواهید شد و توانایی تمام ماساژهای ریلکسی و درمانی پا و پارافین تراپی دست و پا را نیز کسب می کنید.

تمام نکاتی را که یک پدیکور کار حرفه ای باید بداند را یاد می گیرید و به انواع پدیکور از جمله پدیکور معمولی، پدیکور فرنچ، پدیکور ژل، پدیکور سنگی، پدیکور اسپا، پدیکور فرانسوی، پدیکور مارگاریتا، پدیکور شیر و عسل و پدیکور شکلات مسلط خواهید شد.

ثبت نام دوره

بازار کار پدیکور و پارافین تراپی چطوره؟

به دلیل آسیب پذیر بودن پوست پا، معمولا افراد زیادی مشکل زمخت شدن پوست کف پا و بدفرم شدن ناخن های پا را دارند. به همین جهت پدیکور و پارافین تراپی همواره مشتریان زیادی در سالن های آرایشگری دارد. همچنین افرادی که زمان کافی برای رسیدگی به ناخن های پا را ندارند یا کسانی که به دلیل داشتن مشاغل اداری، پاهایشان به مدت طولانی در کفش قرار دارد هم از دیگر مشتریان خدمات پدیکور و پارافین تراپی هستند. در صورت کسب تخصص های لازم و پشتکار بالا می توانید به راحتی در رشته پدیکور و پارافین تراپی به درامد بالا برسید.

چگونه متخصص پدیکور و پارافین تراپی می شوید؟

در دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی در آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ، شما ابتدا با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا می شوید و سپس روش های پدیکور ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، مراحل پدیکور و کفسابی، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را به صورت کاملا عملی یاد می گیرید. شما در این دوره با تمام روش های پدیکور معمولی و فرنچ، پدیکور ژل، پدیکور اسپا، پدیکور فرانسوی و شیر و عسل و انواع روش های پارافین تراپی آشنا می شوید.

چرا پدیکور و پارافین تراپی انقدر پر طرفداره؟

همه افراد از داشتن ناخن های پای زیبا و خوش فرم لذت می برند. رسیدگی به ناخن ها باعث افزایش حس آرامش و اعتماد به نفس می شود. معمولا افراد وقت و ابزار کافی برای رسیدگی به ناخن های پا و پوست کف پا را ندارند و یا ممکن است به دلیل شرکت در مراسم خاص، زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشند. بعضی افراد نیز به دنبال پیروی از مد و سبک های جدید کاشت ناخن پا هستند. تمامی این موارد از دلایل رونق بازار کار پدیکور و پارافین تراپی می باشد.

سوالات متداول

در پایان دوره پدیکور و پارافین تراپی چه مدرکی دریافت می کنم؟

دوره آموزش پدیکور مدرک فنی حرفه ای ندارد و برای کسب مدرک فنی حرفه ای می توانید در دوره کاشت ناخن نیز شرکت کنید.

هزینه دوره آموزش پارافین تراپی چقدر است؟

هزینه شرکت در دوره های آموزش پارافین تراپی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، متناسب با تمام بودجه ها طراحی شده است. از این جهت کلاس های این دوره به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه دوره ها در جدول هزینه ذکر شده است.

چگونه می توانم از کیفیت کلاس های آموزشی شما مطمئن شوم؟

شما می‌توانید قبل از ثبت نام یک جلسه به طور آزمایشی در کلاس شرکت کنید تا با محیط کلاس و نحوه آموزش مربی آشنا شوید.

روش های جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن بعد از پدیکور هم آموزش داده میشه؟

تمام روش های ضدعفنوی کردن ناخن و پیشگیری از قارچ ناخن بعد از پدیکور، به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

آیا میتونم با مدرک پدیکور و پارافین تراپی سالن زیبایی تاسیس کنم؟

خیر. برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید یا در هفت دوره مربوط به مهارت های آرایش و پیرایش به صورت مجزا شرکت کنید.

آیا تمام ابزار مورد نیاز این دوره را خودمان باید تهیه کنیم؟

خیر. تمام ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه رز سرخ در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

مدت زمان دوره آموزش پدیکور چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش پدیکور در آموزشگاه آرایشگری رزسرخ ۴ ساعت می باشد که امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده و فشرده نیز بنا به درخواست هنرجویان وجود دارد.

همه سبک های مختلفی که برای پدیکور وجود دارن، آموزش میدین؟

بله، تمام سبک های معروف پدیکور و پارافین تراپی در این دوره به شما آموزش داده می شود.

من شاغل هستم. آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

بله. آموزشگاه آرایشگری رز سرخ برای رفاه حال عزیزان شهرستانی و یا افرادی که شاغل هستند،‌ کلاس‌های آموزشی را در روزهای جمعه و تعطیل نیز برگزار می‌کند.

آیا بعد از شرکت در این دوره آموزشی میتونم سریع مشغول به کار بشم؟

بله سرفصل های تمام دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین

کاربر گرامی، ثبت نام شما پس از انجام هماهنگی های لازم از طریق تماس تلفنی نهایی خوهد شد.

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: