چه ابرویی به چشم ریز میاد

چه ابرویی به فرم صورت شما می آید؟

ارسال به دیگران:

0

انتخاب مدل مناسب ابرو با توجه به فرم صورت می ‌تواند به جذابیت چهره شما بیفزاید. حتی با انتخاب مدل ‌های مناسب، از نظر ظاهری هم جوان‌ تر می ‌شوید.  این در حالیست که انتخاب ابروهای نامناسب ممکن است شما را مسن‌ تر از آن ‌چه که هستید نمایان کنند. البته انتخاب مدل مناسب ابرو هم مانند بسیاری دیگر از ترفند های آرایشی از یک قانون واحد پیروی نمی‌ کند. به بیان دیگر فرم ابرو برای چهره ‌های مختلف باید منحصر به فرد انتخاب شود.

انتخاب مدل ابروی مناسب به بسیاری موارد از جمله فرم صورت، فاصله چشم‌ ها و خطوط کلی صورت مرتبط است. به همین سبب باید با توجه به نوع چهره خود، مدل ابروهایتان را انتخاب کنید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه ابرویی به فرم صورت شما می آید؟ در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم. بعد از خواندن این مقاله می توانید مدل مناسب ابرویتان را پیدا کنید. همچنین اگر علاقه مند به یادگیری و کسب درآمد در حوزه اصلاح صورت و ابرو هستید، در دوره آموزش اصلاح و ابرو شرکت کنید.

مدل مناسب ابرو برای صورت ‌های گرد

در صورت ‌های گرد اغلب اجزای صورت به گونه ‌ای چیده شده‌ اند، که پهن‌تر از بقیه فرم ‌های صورت به نظر می ‌رسند. در واقع اجزای صورت بیشتر در راستای افقی خود نمایی می ‌کنند. به همین سبب ابروهای مرتفع و تیز، با ایجاد یک خط عمودی بر چهره شما، اجزای صورتتان را به بالا هدایت می‌ کنند. به این ترتیب پهن بودن صورت را به تعادل می‌رسانند و کشیدگی بیشتری به آن می‌ بخشند. اگر از چهره گردی برخوردارید، برای پر کردن ابروهای خود قوس ابرو را کمی تیره‌ تر از بقیه قسمت‌ ها کنید. همچنین بهتر است تا جای ممکن قوس ابرو را بالا ببرید. البته به اندازه ‌ای که غیر طبیعی به نظر نرسد. موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید تا ظاهر صورت خود را کشیده‌ تر ‌کنید.

مدل مناسب ابرو برای صورت‌ های کشیده

اگر صورت کشیده‌ ای دارید سعی کنید ابروهایتان را بلندتر کنید. به این ترتیب به فرم صورت خود پهنای بیشتری می ‌بخشید. همچنین فرم ابروهای صاف تعادل بیشتری به چهره شما می ‌بخشد. بنابراین ابروهای بلند و صاف مدل ابروی مناسب برای صورت‌های کشیده هستند.

چه ابرویی بهم میاد

مدل مناسب ابرو برای صورت های بیضی

افرادی که از صورت‌های بیضی شکلی برخوردارند، باید خدا را شاکر باشند. زیرا هیچ قانون خاصی برای صورت ‌های بیضی شکل وجود ندارد. در واقع همه فرم ابرویی برای صورت ‌های بیضی مناسب است. فقط باید ابعاد و اندازه‌ های ابرو را متناسب با سایر اجزا در نظر بگیرند که از چهره طبیعی برخوردار شوند.

مدل مناسب ابرو برای صورت ‌های قلبی شکل

صورت ‌های قلبی شکل یکی از پیچیده‌ ترین فرم ‌های چهره را دارند. تمرکز اصلی در این نوع چهره‌ ها روی چشم‌ ها و پیشانی معطوف شده ‌است. بنابراین از جهاتی باید اجزای صورت را مستقیم نگه دارند و از جهاتی باید آن ‌ها را گرد کنند. در واقع باید ترکیبی از خصوصیات ابروهای مناسب صورت ‌های گرد و کشیده را استفاده کنند. به علاوه چهره‌ های قلبی نباید از آرایش خیلی سنگین استفاده کنند. این افراد بهتر است برای آرایش ابروهایشان از مداد ابرو استفاده نکنند. زیرا استفاده از مداد ابرو تاکید بیشتری روی پیشانی ایجاد می‌ کند.

مدل مناسب ابرو برای صورت های مربع

اگر فرم صورتتان مربع شکل است، بهتر است با استفاده از یک کمان قوی فرم ابروهایتان را ضخیم کنید. ابروهای ضخیم و پررنگ می ‌توانند فرم مربعی شکل صورتتان را به تعادل برسانند. همچنین ابروهای زاویه دار هم می‌توانند به هماهنگی بیشتر اجزای چهره شما کمک کنند. به همین علت بهتر است قوس ابروها را تیره ‌تر کنید. ابروهای قوس دار و تیز هر دو، مدل مناسب ابرو برای چهره‌ های مربعی شکل هستند. به علاوه فاصله میان چشمانتان هم اهمیت زیادی دارد. بنابراین برای فرم دادن به ابروهایتان نقطه آغازین و پایانی را بر اساس فرم چشم‌ هایتان در نظر بگیرید.

مدل مناسب ابرو برای چشم‌ های نزدیک به هم

ابروهای پهن و بلند مدل مناسب ابرو برای صورت‌ هایی هستند که چشمان نزدیک به هم دارند. در واقع ابروها باید به گونه ‌ای باشند که کل استخوان ابروها را در بر بگیرد. حتی شاید بهتر باشد ابروهایتان را با یک مداد ابرو پهن‌تر و ادامه دار کنید. اگر از چشمان نزدیک به هم برخوردارید، از ابروهایی با فرم نازک و تیز بپرهیزید. زیرا این ابروها چهره شما را بیشتر به سمت داخل و پایین متمایل می ‌کنند.  

مدل ابرو پهن

مدل مناسب ابرو برای چشم ‌های فاصله دار

اگر از چشم‌ های فاصله دار برخوردار هستید، ابروهای خود را پر کنید. به این ترتیب تمرکز را به سمت مرکز چهره معطوف می ‌کنید. انتخاب ابروهای نازک ‌تر برایتان بهتر است. بنابراین به جای کشیدن ابروهایتان، روی نظافت و تمیز بودن آن تمرکز کنید.

نحوه فرم دادن به ابروها

اکنون که از فرم مناسب برای ابروهایتان مطلع شدید، باید به اندازه ‌های متناسب آن‌ها دقت کنید. برای این کار از یک خط کش یا نخ یا حتی براش آرایشی استفاده کنید. ابتدا باید نقاط ابتدایی، انتهایی و شروع قوس ابرو را پیدا کنید. به این ترتیب نه تنها به ابروهایتان فرم مناسبی می ‌بخشید، بلکه بینی خود را هم قلمی ‌تر می‌ کنید. به علاوه منجر به بهتر دیده شدن چشم‌ها و گونه ‌هایتان هم می‌ شوید.

  • برای شروع یک براش آرایشی بردارید و قلم مو را در کنج بینی خود قرار دهید. به گونه‌ ای که امتداد قلم مو از گوشه داخلی چشمتان بگذرد. محل تقاطع انتهای قلم مو با ابروهایتان دقیقا نقطه شروع ابروهایتان است.
  • برای پیدا کردن محل شروع قوس، در حالی که مستقیم به روبه‌ رو نگاه می ‌کنید، دوباره قلم مو را گوشه بینی خود قرار دهید. اما این بار امتداد قلم مو را درست از وسط چشمان خود رد کنید. محل تقاطع امتداد قلم مو با ابروهایتان نقطه شروع قوس است.
  • برای پیدا کردن نقطه پایانی ابروها دوباره قلم مو را گوشه بینی خود قرار دهید. به گونه‌ای که این بار امتداد قلم مو به گوشه خارجی چشمانتان برسد. محل تقاطع امتداد قلم مو و ابروهایتان نقطه پایانی ابروها است.
  • نقاطی که پیدا کردید را علامت بزنید و ابروهایتان را بر این اساس فرم دهید.

منبع: marieclaire

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: