انواع اکستنشن مو

معرفی چند مورد از محبوب ترین انواع اکستنشن مو

ارسال به دیگران:

+1

اکستنشن مو یکی از روش های محبوب آرایش مو است که برای افزایش حجم و همچنین تغییر فرم یا رنگ موهایتان به کمک شما می‌آید. این موهای مصنوعی با قابلیت اتصال موقت یا دائمی می توانند در هر فرم، سایز و یا تناژ رنگی متناسب با موهای طبیعی شما باشند. به بیان دیگر با کمترین زحمتی برایتان بهترین و جذاب‌ترین موها را به وجود می‌آورند. در ادامه این مطلب به معرفی رایج‌ترین مدل‌های اکستنشن مو می‌پردازیم.

انواع اکستنشن مو:

همان گونه که اشاره کردیم امروزه انواع مختلفی از اکستنشن مو در بازار موجود است. فرقی ندارد که موهای شما چگونه باشد. بلند و کوتاه، تیره و روشن و حتی فر و صاف. همیشه می‌توانید یکی از انواع اکستنشن مو را پیدا کنید، که با موهای طبیعی خودتان مطابقت داشته باشد. همچنین اگر بتوانید خوب از اکستنشن نگهداری کنید، حتی تا ۸ ماه هم ماندگاری دارند.

اکستنشن موی کلیپسی:

اکستنشن کلیپسی یکی از رایج‌ترین و کاربردی‌ترین انواع اکستنشن است. این نوع اکستنشن مو با کلیپس‌های کوچکی که در انتهای خود دارد، به راحتی می‌تواند به موهایتان اضافه شود. به علاوه برداشتن آن هم خیلی راحت است. کافیست کلیپس را باز کنید و آن را به انتهای ریشه موهایتان بچسبانید. این نوع اکستنشن در انواع مختلفی در بازار موجود است که می‌توانید به تناسب جنس، نوع و رنگ موهایتان از آن استفاده کنید.

اکستنشن موی چسبی:

بسیاری از افراد با کلیپس‌های اکستنشن کلیپسی احساس راحتی نمی‌کنند. در این صورت اکستنشن چسبی گزینه مناسب بعدی برای این افراد است. اکستنشن‌های چسبی هم مانند کلیپسی در انواع مختلف و رنگ‌های گوناگون در بازار موجودند. البته اگر از انواع کوتاه این اکستنشن استفاده کنید، ظرافت بهتری به موهایتان می‌بخشند. به علاوه با نوارهای نامرئی خود به زیبایی با موهایتان ترکیب می‌شوند و جلوه طبیعی‌تری دارند.

قیمت اکستنشن مو چسبی

اکستنشن مو حلقه‌ای:

اکستنشن موی رینگی در چند ثانیه حجم مناسبی به موهای شما می‌دهد. حلقه‌های باریک این اکستنشن به سادگی با چند گیره لابه لای موهایتان فیکس می‌شوند و جلوه خوبی به موهایتان می‌بخشند. این نوع اکستنشن هم در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی برخوردار است.

اکستنشن موی کشی:

اکستنشن موی کشی برای موهای چرب انتخاب ایده‌آلی به شمار می‌رود. موهای چرب اغلب از چربی زیادی برخوردارند که منجر به چرب و لغزنده شدن بافت موها می‌شوند و ممکن است اکستنشن از میان موها بیفتد. در چنین شرایطی فرد باید برای ریموو اکستنشن ها به آرایشگاه مراجعه کند. اما کش‌های موجود در این محصول ، به خوبی اکستنشن را در جای خود حفظ می‌کنند و مانع لغزش آن می‌شوند. البته ممکن است موقع نصب موهایتان را کمی بکشد.

اکستنشن موی آمبره:

اگر موهایتان را با تکنیک آمبره رنگ کرده‌اید، بهتر است از اکستنشن متناسب با آن استفاده کنید. اکستنشن‌های آمبره از سایه‌های مختلفی برخوردار هستند و می‌توانند جلوه طبیعی به موهایتان ببخشد. کافیست رنگ و سایه متناسب با موهایتان پیدا کنید. البته بسیاری از مراکز فروش اکستنشن یا آرایشگاه‌های مختلف هم می‌توانند آن‌ها را با رنگ موهای خودتان هماهنگ کنند.

اکستنشن موی بافت:

بافتن موها کاری سخت و زمان بر است و ممکن است وقت زیادی بطلبد. بنابراین اگر می‌خواهید از موهای بافته برخوردار شوید و زمان کافی ندارید، اکستنشن بافت انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود. به علاوه هر زمان که بخواهید می‌توانید آن‌ها را جدا کنید و دوباره استفاده کنید. اکستنشن بافت در دو نوع بافت ساده و بافت پیچانده در بازار موجود است. مراقبت از اکستنشن موی بافت نسبت به دیگر اکستنشن ها مراقبت بیشتری می طلبد.

دوخت اکستنشن مو به سر:

بهترین سالن اکستنشن مو

اکستنشن موی دوخته از هیچ گونه چسبی استفاده نمی‌کند. این نوع اکستنشن با دوخته شدن به موهای طبیعی خودتان فیکس می‌شود. بنابراین با این اکستنشن حتی می‌توانید به صورت معمول حمام کنید. اکستنشن متصل می‌تواند تا یک ماه و نیم برایتان ماندگاری داشته باشد.

بالیاژ مو ها با اکستنشن:

برخی اوقات برای جلوه بخشیدن به موهای خود نیاز به استفاده از چندین رنگ و تناژهای مختلف دارید. در این مواقع اکستنشن موی بالیاژ می‌تواند به شما کمک کند. فرقی ندارد از چه مدلی استفاده می‌کنید. چه آن‌ها را بدوزید یا بچسبانید و یا ببندید، بی شک ظاهر فوق‌العاده‌ای برایتان ایجاد می‌کنند. به علاوه از آن‌جا که موهای بالیاژ شده از سایه‌ها و تناژهای مختلفی برخوردارند، تطبیق تناژ رنگی این نوع اکستنشن کار چندان سختی نیست.

اکستنشن موی میکرو مهره‌ای:

اکستنشن موی مهره‌ای بر خلاف مدل‌های دیگر الحاقات حجیمی ندارد که لابه لای موهایتان اضافه شود. بنابراین اگر به دنبال اکستنشن‌های طریف هستید می‌توانید از این مدل اکستنشن مهره‌ای استفاده کنید. اکستنشن مهره‌ای مانند تارهایی نازک به لابه لای موهایتان اضافه می‌شود. اگرچه میزان افزایش حجم مو در اما در عوض تغییرات فوق العاده‌ای در ظاهرتان ایجاد می‌کند.

اکستنشن موی نانو مهره‌ای:

اکستنشن نانو مانند میکرو است. با این تفاوت که از ریزترین مهره‌های موجود در جهان برخوردار است. این نوع اکستنشن با بافته شدن در میان موهای طبیعی خودتان به ریشه موها می‌چسبد و ظاهری دلفریب ایجاد می‌کند. ظرافت مهره‌های نانو هم به طبیعی‌تر جلوه دادن موها کمک بسزایی می‌کند.

اکستنشن مو با کراتین:

اکستنشن مو کراتینه

اکستنشن موی کراتینه مناسب افرادی است که تمایل به استفاده از الحاقاتی مانند مهره، حلقه، گیره یا چسب ندارند. اکستنشن کراتینه در واقع رشته‌های واقعی مو است که پروسه کراتینه روی آن‌ها انجام شده‌ است. این نوع اکستنشن‌ها به وسیله اتصالات گرم یا سرد به موهای شما اضافه می‌شوند. به علاوه ظاهر سالم و شاداب این نوع اکستنشن می‌تواند تاثیر بسزایی در جذابیت موهایتان داشته باشد.

اکستنشن موی دائمی:

اکستنشن موی دائمی یکی از بهترین انواع اکستنشن است که به سادگی از موهایتان جدا نمی‌شود. در واقع مانند موهای طبیعی خودتان است. نیاز نیست نگران افتادن بست‌ها یا جدا شدن چسب باشید. فقط فراموش نکنید که این نوع اکستنشن نیاز به ترمیم دارد. بنابراین در دوره‌های منظم به آرایشگاه بروید، تا ماندگاری بهتری داشته باشد.

منابع: who

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: