فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت چیست؟

ارسال به دیگران:

پوست صورت همواره در معرض عوامل مخربی قرار دارد که هر کدام باعث از بین رفتن یا پیر شدن سلول‌های آن و حتی ایجاد جوش پوستی می‌شوند. در صورتی که پوست صورت شما، شادابی خود را از دست بدهد ممکن است اعتماد بنفس شما نیز کاهش یابد. در این زمان است که باید به روش‌های مختلف فیشیال صورت مانند پاکسازی پوست در خانه یا مراکز زیبایی فکر کنید.

فیشیال صورت در همان جلسه اول نیز تاثیرات خارق‌العاده خود را برای شما نمایان می‌کند. اما این اتفاق به شرطی رخ می‌دهد که در مراکز معتبر با مواد و دستگاه‌های استاندارد اجرا شود.

در ادامه این مطلب به بررسی و تعریف فیشیال پوست، مراحل، مزایا و معایب آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

آموزش پاکسازی پوست صورت
آموزش پاکسازی پوست صورت دریافت مدرک فنی و حرفه ای
ثبت نام و مشاوره رایگان

فیشیال صورت چیست؟

فیشال صورت نوعی روش درمانی و زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست صورت است که پوست شما را شاداب و سرزنده می‌کند. شما می‌توانید این تکنیک را به صورت پاکسازی پوست در آرایشگاه یا پاکسازی صورت با دستگاه در کلینیک‌های زیبایی انجام دهید.

هدف نهایی فیشیال صورت، بازگشت شادابی و طراوت به پوست و درخشندگی آن است. این هدف با تخلیه و پاکسازی پوست از آلودگی‌ها یا اثرات به جا مانده از آن‌ها مانند جوش زیرپوستی امکان‌پذیر می‌شود.

فیشیال صورت

در فیشال پوست با توجه به نوع پوست شما، پکیج درمانی انتخاب می‌شود تا بتواند بیشترین تاثیرگذاری را برای شما داشته باشد. در این حالت است که بهتر است به متخصص یا مراکز معتبر مراجعه کنید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

در نهایت توجه به این نکته ضروری است که فیشیال پوست یکی از ساده‌ ترین و در عین حال سریع‌ ترین روش‌ها برای شادابی بیشتر و جوان ماندن پوست صورت است. مدت زمانی که برای یک فیشال کامل باید بگذرانید چیزی حدود ۱ الی ۲ ساعت است و شما بلافاصله بعد از آن می‌توانید به کارهای روزانه خود ادامه دهید.

البته اگر مایل هستید طراوت و شادابی به دست آمده از این تکنیک را حفظ کنید، علاوه بر مراقبت از آن باید جلسات آن را تکرار کنید تا به نتیجه طولانی‌تر و کامل آن دست پیدا کنید.

روش‌های فیشال صورت

همان‌طور که گفتیم پاکسازی عمقی پوست باعث شادابی و سلامت آن می‌شود که این شادابی تاثیر مستقیم در اعتماد بنفس شما دارد.
اگر تصمیم به انجام این تکنیک گرفتید، می‌توانید در ادامه مراحل فیشال صورت را بخوانید.

روش‌های فیشیال صورت

مراحل فیشیال پوست را می‌توانیم به دو دسته با عنوان‌های فیشیال پایه و فیشیال کامل تقسیم کنیم. در ادامه هر دو این روش‌ها را توضیح می‌دهیم و بعد از آن به سراغ درمان‌های تکمیلی هر کدام می‌رویم.

برای تعیین نوع فیشال، ابتدا از متخصص مشاوره دریافت می‌کنید. سپس مطابق نیازهای پوستی شما، موارد لازم برای شما تجویز می‌شود و برای فیشال آماده می‌شوید.

فیشیال پایه

در فیشیال پایه صورت، پوست شما به وسیله انواع اسکراب‌های ملایم پاکسازی می‌شود. بعد از آن ماسک‌هایی برای شادابی و طراوات پوستتان اعمال می‌شود.

معمولا این نوع پاکسازی برای افرادی که پوست‌های حساس دارند توصیه می‌شود. اما شما همچنان می‌توانید برای استفاده از روش‌های تکمیلی اقدام کنید و در واقع این نوع پاکسازی، به شما کمک می‌کند تا برای روش‌ها تکمیلی پاکسازی آماده شوید.

فیشیال و پاکسازی پوست

مراحل فیشیال پایه

در ادامه ضمن توضیحات مراحل فیشال پوست، ویدیویی از روش این عملیات برای شما آماده کرده‌ایم.

ابتدا طی مشاوره‌ای به شما شرایط و مواد استفاده شده در این تکنیک، توضیح داده می‌شود.

شما باید برای انجام پاکسازی آماده شوید. در این مرحله باید روی تختی دراز بکشید. از هدبند برای جمع کردن خرده موهای بالای پیشانی استفاده کنید.

صورت شما توسط موادی پاک‌کننده، تمیز می‌شود و از تمام آلودگی‌ها رها می‌شود.

آماده‌سازی فرد برای انجام فیشال صورت

با استفاده از تیغی مخصوص، پوست مرده و موهای اضافی صورت شما برداشته می‌شود. به این روش درماپلنینگ Dermaplaning گفته می‌شود.
در همین مرحله شاهد تغییراتی در رنگ پوستتان هستید و پوست صورتتان روشن‌تر می‌شود.
اگر پوست شما به تیغ حساس است بهتر است این موضوع را با تکنسین در میان بگذارید تا این مرحله برای شما اجرا نشود.

با استفاده از محصولاتی که معمولا از نوع اسکراب‌های نرمال هستند، لایه برداری آغاز می‌شود.

پاکسازی و لایه برداری پوست

توجه کنید که در ویدیو بالا، تخلیه جوش‌های سرسیاه به صورت سطحی انجام می‌شود. در صورتی که پوست شما دارای تعداد زیادی از انواع جوش باشد، در زمان مشاوره به شما پکیج فیشیال کامل توصیه می‌شود.

بعد از آن انواع ماسک‌هایی که نیاز پوست شما را رفع می‌کند برای شما استفاده می‌شود.

در نهایت با ماساژ صورت، پوست شما آرامش را احساس می‌کند.

گذاشتن ماسک و انجام ماساژ – مراحل آخر فیشیال پوست

شما می‌توانید از این نوع پاکسازی به صورت هفتگی استفاده کنید و علت آن نیز در نوع پاکسازی در این روش است. در واقع پاکسازی در این روش به صورت سطحی انجام می‌شود و قابلیت استفاده در فاصله‌های زمانی کوتاه‌تر را ممکن می‌سازد. در حقیقت اگر پوست شما از مشکلاتی مانند جوش‌های زیرپوستی رنج نمی‌برد این تکنیک به شما پیشنهاد می‌شود.

فیشیال کامل

همانطور که از نام فیشیال کامل نیز مشخص است، پاکسازی در این حالت عمیق‌تر و شدیدتر از حالت پایه است. این نوع پاکسازی بیشتر برای پوست های چرب، مستعد جوش و منافذ باز توصیه می‌شود که آن‌ها را در داشتن پوستی تمیز و شاداب یاری می‌کند.

فیشیال کامل پوست صورت

در این نوع پاکسازی علاوه بر فیشیال ساده، خدماتی برای پاکسازی کامل منافذ باز از آلودگی‌ها و از بین بردن دانه های سرسیاه و سرسفید (Deep Extraction) نیز برای شما انجام می‌شود. این مراحل شامل بخور دادن پوس و باز شدن منافذ، استخراج جوش‌های سرسیاه و اقدامات لازم برای پیلینگ صورت عمقی و اساسی‌تر است.
همچنین در نهایت می‌توانید ماساژهای سر، گردن و سرشانه را به طور تخصصی تجربه کنید.

در نهایت باید به این نکته توجه کنید که با توجه به لایه‌برداری عمیق در این تکنیک، بهتر است هر ماه یا هر دو ماه یکبار از آن استفاده کنید.

خدمات تکمیلی فیشیال پوست

تفاوتی ندارد که از تکنیک پایه برای پاکسازی استفاده کنید یا تکنیک کامل، در هر صورت می‌توانید خدمات تکمیلی مانند اتوی صورت، اکسیژن تراپی و … را بر روی پکیج درمانی خود اضافه کنید. البته تایید و انجام آن در گرو شرایط پوستی و نیازهای پوست شماست که باید توسط متخصص تایید شود.
در ادامه به تعدادی از این خدمات می‌پردازیم که می‌توانید به پکیج ساده یا کامل خود اضافه کنید.

آموزش پلاسما جت
آموزش پلاسما جت دریافت مدرک فنی و حرفه ای
ثبت نام و مشاوره رایگان

اکسیژن تراپی (Oxy Facial)

تمامی سلول‌های بدن برای تغذیه و زنده ماندن نیاز به اکسیژن دارند، سلول‌های پوست نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به همین دلیل در خدمات پوستی، تکنیکی به نام اکسیژن تراپی یا اکسیژن رسانی به پوست ارائه می‌شود.

این تکنیک به پوست شما کمک می‌کند تا کلاژن بیشتری تولید کند که در نتیجه آن بتواند شادابی بیشتری داشته باشد. در این تکنیک باید اکسیژن به لایه‌های پوست وارد شود تا به سفت شدن پوست کمک کند.

در این تکنیک از دستگاهی استفاده می‌شود که مولکول‌های اکسیژن را به همراه مواد مغذی به اپیدرم یا همان لایه بیرونی پوست تزریق می‌کند. این روش غیرتهاجمی با اسپری کردن ویتامین‌ها و مواد معدنی باعث افزایش تاثیرگذاری این تکنیک می‌شود.

اکسیژن تراپی

روش کار دستگاه اکسیژن‌تراپی

بعد از فیشیال صورت اگر پوست شما به اکسیژن نیاز داشته باشد، این کار را با دستگاه اکسیژن تراپی انجام می‌دهند. در نهایت این عملیات باعث افزایش گردش خون در پوست و تولید کلاژن بیشتر می‌شود.

در بالای این دستگاه، مخرنی قرار دارد که می‌توانید انواع سرم را در آن ریخته و در طول اکسیژن‌تراپی از آن استفاده نمایید.
پیشنهاد ما این است که اگر می‌خواهید نتیجه فوق‌العاده‌ای در پیشگیری از افتادگی پوست یا درمان چروک پوست دریافت کنید، از سرم‌هایی با این اهداف استفاده کنید.

به عنوان مثال در صورت استفاده از سرم‌هایی که حاوی هیالورونیک می‌باشد به پوست شما کمک می‌کند تا استقامت خود را مجددا بازیابد.
همچنین در صورتی که از آنتی اکسیدان های ضروری مصرف کنید، شاهد تغذیه و انسجام پوست هستید.

در ادامه ویدیویی برای شما آماده کرده‌ایم تا با روش کار دستگاه اکسیژن‌تراپی آشنا شوید.

طرز کار با دستگاه اکسیژن تراپی

 میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion Facial )

مطمئن باشید با استفاده یکباره از میکرودرم ابریژن، مشتری همیشگی آن می‌شوید. تاثیر این تکنیک در پاکسازی منافذ پوست بر شخصی پوشیده نیست.

در واقع در این تکنیک به وسیله دستگاهی که خاصیت مکش دارد، سلول‌های مرده پوست را از صورت جدا می‌کند. شدت لایه‌برداری این تکنیک نسبت به فیشیال کامل بیشتر است. به همین دلیل سعی کنید تا چند روز از تابش نور مستقیم به پوستتان جلوگیری کنید.

میکرودرم ابریژن

این روش غیرتهاجمی بوده و میزان لایه‌برداری آن بستگی به فشار دست تکنسین و مدت زمانی که دستگاه در محل مورد نظر قرار دارد، می‌باشد.

از مزایای این دستگاه و تکنیک می‌توان به تحریک فیبروبلاست ها اشاره نمود. این اتفاق در نهایت موجب افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست شما می‌شود. در نهایت با تکرار این روش می‌توانید به نتایج خوبی در جوانسازی و شادابی پوست دست یابید.

بسیاری از افراد بعد از استفاده از میکرودرم ابریژن و مشاهده تاثیرات عمیق آن، تمایل به استفاده مجدد از آن در مراجعات بعدی دارند.

به دلیل تخلیه کامل منافذ پوست از انواع آلودگی‌ها، بعد از استفاده از میکرودرم ابریژن شاهد روشنی شفافیت بینظیری در صورت خود می‌شوید.

میکرودرم ابریژن پوست

روش کار میکرودرم ابریژن

برای انجام این عملیات به کمک دستگاهی که دارای منبعی از نمک‌ها و ذرات ریز است، انجام می‌شود. این ذرات در واقع اکسید آلومینیوم هستند که در مخزن این دستگاه جمعآوری شده‌اند.

بعد از فیشال پوست صورت، نوبت به استفاده از این دستگاه می‌رسد. در واقع برای استفاده از آن باید قبل از اعمال انواع ماسک‌های مغذی اقدام کنید.

این دستگاه با مکش خود باعث تصفیه پوست و منافذ آن می‌شود. مدت زمان استفاده از آن با توجه به نوع پوست و نیازهای آن تعیین می‌شود. اپراتور این دستگاه با توجه به نیازهای هر قسمت از پوست، تعداد دفعات استفاده و میزان فشار دست خود را هماهنگ و تنظیم می‌کند.

در نهایت ممکن است احساس کنید ذرات ریزی مانند گرد و غبار روی چهره شما نشسته است. نگران نباشید، این ذرات همان اکسیدهای آلومینیوم موجود در مخزن دستگاه است که برای این کار تهیه شده‌اند.

در ادامه روش کار میکرودرم ابریژن را در ویدیویی آورده‌ایم تا از طرز کار آن آگاه شوید.

روش کار با میکرودرم ابریژن

لایت تراپی (Light Rejuvenation Facial)

لایت تراپی یا نوردرمانی، تکنیکی است که مدت زمان زیادی از عمر آن نمی‌گذرد و در همین مدت بسیار محبوب شده است. گاها به این روش فوتوتراپی نیز گفته می‌شود.

در این روش از نقاب‌هایی که دارای LEDهای مخصوص هستند، استفاده می‌شود. این دیودها با انتشار طول موج‌های به خصوصی باعث ایجاد اثرات درمانی خاص می‌شوند.

در صورت استفاده در چند جلسه از این تکنیک، می‌توانید نتایج مطلوبی در جهت سفت شدن عضلات صورت دریافت کنید.

ماسک‌های لایت‌تراپی دارای انواع مختلفی است که هر کدام دارای طول موج متفاوتی است. در نتیجه هر طول موج، این نقاب به رنگ‌های مختلفی مانند نارنجی، آبی، بنفش و موارد دیگر پدیدار می‌شود.
هر کدام از این LEDها دارای خواص متفاوتی است که با توجه به نیازهای پوست و اهداف تعیین شده در این بخش استفاده می‌شود.

لایت تراپی

روش کار لایت تراپی

همانطور که گفتیم لایت تراپی یا نور درمانی از خدمات پوستی فیشیال است. در این بخش می‌خواهیم به جزییات مراحل آن بپردازیم.

برای رسیدن به مرحله نوردرمانی باید ابتدا پاکسازی پوست را انجام دهید. می‌توان این گونه عنوان نمود که لایت تراپی از مراحل انتهایی فیشال است.

در نهایت و بعد از پاکسازی پوست، کرم مخصوص ماسک‌های LED روی صورت شما اعمال می‌شود. بعد از این که تمام پوست شما به این مواد آغشته شد، ماسک‌ها روی صورت شما گذاشته می‌شود و تنظیمات آن صورت می‌گیرد.
این ماسک‌ها محدوده کامل صورت و گردن شما را در بر می‌گیرد.

حدود ۱۵ دقیقه زمان لازم دارید تا پوست شما از نهایت فواید این ماسک بهره‌مند شود. در طول این زمان، کرم مخصوصی که در مرحله قبل برای صورت شما استفاده شده بود جذب می‌شود و تاثیرگذاری خود را روی پوست انجام می‌دهد.

بعد از گذشت این زمان، ماسک از صورت شما برداشته می‌شود و کار شما با ماساژ صورت و گردن به پایان می‌رسد.

در ادامه ویدیویی از استفاده ماسک‌های نوردرمانی برای شما آماده کرده‌ایم.

استفاده از ماسک‌های لایت تراپی

فیشیال صورت برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

درست است که برای انجام این روش محدوده سنی تعریف نشده اما بهتر است اگر سن زیر ۱۸ سال دارید از این روش استفاده نکنید.
حتی به افراد تا سن ۲۰ سال نیز توصیه می‌شود که از روش‌های خانگی استفاده کنند. اگر می‌خواهید برای شادابی پوستتان اقام کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم از انواع ماسک خانگی روشن کننده استفاده کنید.

اما اگر سن بیشتر از ۲۰ دارید و روش‌های خانگی برای پاکسازی پوست شما کفایت نمی‌کند، می‌توانید از فیشیال استفاده کنید.

فیشیال صورت هر چند وقت انجام می‌شود؟

این که فیشال صورت را هر چند وقت یکبار انجام دهید به عوامل مختلفی بستگی دارد.
این عوامل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • سن پوست شما
 • عملیات لازم برای پوست
 • نوع پوست
 • میزان ایرادات پوستی مانند انواع جوش و لکه‌ها

تمامی این عوامل باعث می‌شود تا مدت زمان و فاصله بین دو دوره انجام فیشال برای شما مشخص شود.

فیشیال صورت مناسب کیست؟

اما اگر بخواهیم تمام شرایط را در حد متوسط در نظر بگیریم، بهتر است به طور ماهیانه برای پاکسازی اقدام کنید تا نیازی به انجام عملیات‌های عمیق و لطمه به پوست نباشد.

حتی اگر برای انجام ماهیانه پاکسازی تمایل ندارید باید سالی ۴ بار این کار را انجام دهید. بهتر است این زمان را در جابه‌جایی فصل‌ها قرار دهید.

همچنین بهتر است این درمان برای پوست‌های حساس با فاصله بیشتری انجام شود.

مزایا فیشیال صورت

مزایا فیشیال صورت به حدی است که در این قسمت تنها می‌توانیم به تعدادی از آن اشاره کنیم. از مزایای کوتاه مدت آن نتایجی همچون تمیزی منافذ و شادابی پوست به دست می‌آید که با ادامه این روند می‌توانید مزایای دیگری را نیز به دست آورید.

 • پاکسازی پوست از آلودگی‌های محیط، مواد آرایشی به جا مانده در منافذ
 • تمیز شدن منافذ پوست و تخلیه چربی‌های به جا مانده در آن
 • کنترل چربی پوست
 • روشن شدن و درخشندگی پوست صورت
 • سفت شدن عضلات
 • جلوگیری از افتادگی پوست
 • کاهش منافذ باز و کنترل آن‌ها
 • جوانسازی
 • کاهش چین و چروک
 • ایجاد حس آرامش به وسیله ماساژهای نهایی
 • ایجاد شادابی و لطافت در پوست و متقابلا در روحیه فرد
 • رفع انواع جوش‌های پوستی از جمله سرسیاه، سرسفید و زیرپوستی
 • درمان سیاهی زیر چشم
مزایا فیشیال صورت

معایب فیشیال صورت

برای پرداختن به موضوع معایب فیشیال صورت شاید بهتر این باشد که از اصطلاح عوارض فیشیال پوست صحبت کنیم. دلیل این امر نیز این است که این روش برای درمان و زیبایی هرچه بیشتر پوست صورت استفاده می‌شود. پس ذات این تکنیک قطعا تقویت پوست و اعمال مزایای بیشتر برای پوست است. اما ممکن است در این مسیر به هر دلیلی دچار عوارضی شوید.

باید این نکته را در نظر بگیرید که به دلیل غیرتهاجمی بودن این تکنیک، با عوارضی همچون جای زخم مواجه نخواهید شد.

بعد از انجام این روش ممکن است پوست شما دچار التهابات و قرمزی شود. این اتفاق ناشی از کار با دستگاه‌های درمانی و دستکاری پوست و کاملا طبیعی است. نگران این قرمزی نباشید زیرا بعد از چند ساعت تمام آثار آن از بین خواهد رفت.

همینطور دقت کنید که مرکزی که برای درمان انتخاب نموده‌اید از استانداردهای لازم برخوردار بوده و بهداشتی باشد. در غیر این‌صورت ممکن است دچار عفونت‌های ناشی از انجام عملیات در محیط غیربهداشتی شوید.

معایب فیشیال صورت

مراقبت‌های قبل و بعد فیشیال پوست

در این روش به دلیل لایه برداری از پوست صورت، توجه به مراقبت‌های بعد از آن بسیار اهمیت می‌یابد. به همین دلیل در ادامه به مراقبت‌های قبل و بعد فیشیال صورت می‌پردازیم.

نکات قبل از فیشیال

حتما به مراکز معتبر با متخصصان مجرب مراجعه کنید. زیرا این تکنیک مستقیما با چهره شما در ارتباط است. حتی با وجود این که خطراتی مانند سوختگی شما را تهدید نمی‌کند، اما در صورت عدم رعایت استانداردهای بهداشتی ممکن است دچار لک یا جوش شوید.

اگر به ماده‌ای حساسیت دارید یا باردار هستید، حتما قبل از شروع کار آن را با متخصص خود در میان بگذارید.

حتما قبل از استفاده از هر نوع ماسک یا مواد پاک‌کننده‌ای از تکنسین درخواست کنید آن را روی قسمتی از پوست شما امتحان کند تا مطمئن شوید به آن حساسیت ندارید.

اگر روی صورت خود سوختگی، التهاب یا زخمی دارید بهتر است فیشال را به بعد از بهبود این مشکلات موکول کنید.

نکات مراقبت از پوست

مراقبت‌های بعد از فیشیال

در اولین نکته باید اشاره کنیم به دلیل استفاده از انواع ماسک‌ها، بهتر است تا زمانی که به منزل می‌رسید صورت خود را نشویید.
همچنین بهترین حالت این است که بعد از اتمام عملیات پاکسازی، به منزل مراجعه کنید و از قرار گرفتن در برابر آفتاب پرهیز کنید. این توصیه به این دلیل است که لایه‌های بیرونی پوست شما برداشته شده‌اند و پوستتان در معرض خطر است.

بعد از اتمام کار حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. همچنین سعی کنید از ضدآفتاب بدون رنگ مصرف کنید تا زحمات شما به هدر نرود.
ضرورت استفاده از ضدآفتاب به حدی است که در صورت عدم استفاده از آن ممکن است دچار لکه‌های پوستی شوید.

تا چند روز استفاده از انواع کرم‌های آرایشی و مواد سنگین آرایشی را منع کنید. زیرا منافذ پوست شما در معرض این مواد قرار گرفته و ممکن است به وسیله آن‌ها اشباع شوند.
همچنین در انتخاب کرم پودر دقت کنید و سعی کنید از مواد درجه یک استفاده کنید.

قبل و بعد فیشیال صورت

همچنین سعی کنید حداقل تا دو روز بعد از فیشیال از انواع صابون برای شستن صورت خود استفاده نکنید.

در نهایت اگر بعد از این نیز به طور مستمر این جلسات را پیگیری کنید و در تمیز کردن صورت بعد از هر آرایشی اهمیت بدهید، می‌توانید به پوستی سالم و درخشنده برسید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تمام موارد لازم برای انجام فیشیال صورت را ذکر کنیم.
درنهایت توصیه ما این است که قبل از اقدام برای پاکسازی حتما در رابطه با مرکز موردنظر تحقیق کنید و از استانداردهای دستگاه‌ها و مواد استفاده شده توسط آن‌ها مطلع باشید.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت ترکیبی از زوش‌های درمانی و ماساژ است که با تمیز کردن منافذ از آلودگی و زدودن سلول‌های مرده موجب می‌شود پوست شما جوان‌تر، تمیزتز و لطیف‌تر شود.


آیا استفاده از فیشیال صورت ارزش دارد؟

فیشیال پوست باعث تمیز کردن منافذ پوست شما از آلودگی‌ها، از بین بردن سلول‌های مرده و تخلیه انواع جوش می‌شود. این عملیات در نهایت باعث روشن و جوان شدن پوست می‌شود.
به خصوص اگر از آن دسته افرادی هستید که همواره آرایش می‌کنید، توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از پیری زودرس، هر چند وقت یکبار برای فیشیال اقدام کنید.


هر چند وقت یکبار باید فیشیال انجام دهم؟

فاصله بین جلسات فیشیال بستگی به سبک زندگی و نوع پوست شما دارد. اما به طور معمول بهتر است ماهی یکبار از این خدمات استفاده کنید.
حتی اگر شرایط استفاده ماهانه از این روش را ندارید بهتر است با جابه‌جایی فصول (هر ۳ ماه یکبار) برای فیشیال پوست اقدام کنید.
همچنین می‌توانید در انتهای هر جلسه، زمان جلسه بعدی را از متخصص خود دریافت کنید.


فیشیال صورت برای چه افرادی مناسب است؟

این روش برای افراد با سن ۲۰ سال به بالا توصیه می‌شود. البته زمان دقیق شروع این تکنیک مربوط به وقتی است که روش‌های خانگی و ساده پاکسازی برای صورت شما کفایت نمی‌کند.


مراقبت‌های بعد از فیشیال چیست؟

بلافاصله بعد از اتمام جلسه حتما به منزل مراجعه کنید و از حضور در برابر نور خورشید خودداری کنید.
حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.
ترجیحا تا دو روز از مواد آرایشی و کرمپودرهای سنگین استفاده نکنید.

مهشید عزت پوری

شما تا به حال تجربه فیشیال صورت را داشته‌اید؟ خوشحال میشیم تجربیاتتون رو با ما به اشتراک بذارید.

منبع: askinclinic

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.3]
نظرات کاربران
اطلاع رسانی کن
guest
مثلا: نوشین جعفری
مثلا: me@example.com
برای اطلاع رسانی های و تخفیف های رز سرخ
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

 • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
 • اینستاگرام رز سرخ
 • ارسال پیام در واتسپ
 • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: