آموزش بافت مو فرانسوی ساده

مراحل تصویری بافت مو فرانسوی پشت سر

ارسال به دیگران:

بافت مو فرانسوی یک تکنیک بافت بسیار زیبا و کاربردی، و در عین حال ساده است. مدل های مختلفی می‌توان با این تکنیک انجام داد، مانند بافت فرانسوی دوتایی، خرگوشی، پشت سر، یک طرفه، برجسته، و ساده. ما در این مقاله قصد داریم مدل بافت مو فرانسوی پشت سر را که به بافت فرانسوی ساده نیز معروف است، به روشی بسیار ساده آموش دهیم. با ما همراه باشید. همچنین اگر علاقه مند به یادگیری و کسب درآمد در حوزه بافت و شینیون هستید، در دوره آموزش بافت مو شرکت کنید.

مراحل بافت مو فرانسوی پشت سر

بافت مو فرانسوی آموزش

۱. یک دسته از موهایتان را جدا کنید

ابتدا موهایتان را شانه کرده و تمام گره های آن را باز کننید. سپس مقداری از موهایتان را از قسمت بالای سرتان برداشته و آن را به سه قسمت مساوی چپ، وسط، و راست تقسیم کنید.

بافت مو فرانسوی خرگوشی

۲. یک دسته کوچک از موهای سمت چپ را جدا کنید

همه دسته ها را با دست راست خود بگیرید و دست چپ خود را آزاد بگذارید (مانند تصویر). دقت کنید که دسته ها را طوری در دستتان بگیرید که از هم فاصله داشته باشند. سپس یک دسته کوچک از موهای خود را از سمت چپ سرتان جدا کرده، از روی دسته میانی عبور دهید و آن را به دسته سمت راست اضافه کنید.

توجه داشته باشید که حتما رشته ها را از روی رشته میانی عبور دهید. زیرا در غیر این صورت بافت شما به بافت موی هلندی تبدیل می‌شود.

بافت مو فرانسوی یک طرفه

۳. یک دسته کوچک از موهای سمت راست را جدا کنید

مرحله قبل را برای سمت راست موهایتان نیز تکرار کنید. یک دسته کوچک از موهای سمت راست خود جدا کنید. آن را از روی رشته میانی عبور دهید و به دسته سمت چپ اضافه کنید. توجه داشته باشید ضخامت رشته ای که بعدا جدا می‌کنید باید از رشته اصلی کمتر باشد.

بافت مو فرانسوی ساده

۴. بافت را به همین صورت ادامه دهید

بافت را به همین صورت تا انتهای خط رویش مو در پشت سر خود ادامه دهید. اگر موهایتان بلند بود و تمایل دارید تا انتهای موهای خود را ببافید، از گردن تا نوک موهایتان را به صورت ساده ببافید و انتهای آن را با کش محکم ببندید.

  • توجه داشته باشید که بافت را دقیقا در وسط سرتان نگه دارید تا در نهایت بافتی کاملا مرتب و قرینه داشته باشید.
بافت مو فرانسوی برجسته

منبع: luxyhair

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نظرات کاربران
اطلاع رسانی کن
guest
مثلا: نوشین جعفری
مثلا: me@example.com
برای اطلاع رسانی های و تخفیف های رز سرخ
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: