کاشت ژله ای ناخن

کاشت ژله ای ناخن قدم به قدم در منزل

ارسال به دیگران:

کاشت ناخن ژله ای باعث می‌شود ناخن‌های شما قدرت ناخن‌های اکریلیک و ظاهر ناخن‌های طبیعی را داشته باشد. در کاشت ژله ای، بخارهای شدیدی که هنگام استفاده از اکریلیک ناخن استنشاق می‌کنید، وجود ندارد. ژل زیر نور UV یا Led سفت می‌شود. هر لایه ژل باید به مدت دو تا سه دقیقه یا ۹۰ ثانیه در در زیر نور لامپ های LED بماند تا کاملا خشک شود. این نور یک پیوند شیمیایی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود ژل به ناخن شما متصل شود. در این مقاله با آموزش کاشت ناخن ژله ای با ما همراه باشید. همچنین اگر علاقه مند به یادگیری و کسب درآمد در حوزه زیبایی ناخن هستید، در دوره آموزش کاشت ناخن شرکت کنید.

نحوه کاشت ژله ای ناخن

۱. ناخن را آماده کنید

قبل از شروع کار، بستر طبیعی ناخن باید تمیز و خشک باشد. برای آماده کردن ناخن، ابتدا ژل قبلی را از ناخن های مشتری پاک کنید.

کاشت ژله ای ناخن چیست

سپس ناخن را سوهان بکشید و لبه های آن را صاف کنید.

آموزش کاشت ژله ای ناخن

یک ناخن کار حرفه ای، کوتیکول های ناخن را با استفاده از دستگاه فشار دهنده کوتیکول به عقب فشار می‌دهد. سپس، بقایای کوتیکول مرده را بوسیله نیپر کوتیکول از لبه ناخن جدا می‌کند. برداشتن کوتیکول قدیمی و عقب راندن آن، بستر ناخن جذاب‌تری ایجاد می‌کند و همچنین به بلندتر نشان دادن ناخن کمک می‌کند.

مراحل کاشت ژله ای ناخن

هنگامی که بستر ناخن تمیز و خشک شد، آماده  کاشت می‌شود.

۲. تیپ ناخن مناسب را انتخاب کنید

برای خانم‌هایی که از طول طبیعی ناخن خود راضی هستند، ممکن است استفاده از تیپ مصنوعی لازم نباشد. ژل را می‌توان مستقیماً روی بستر ناخن قرار داد تا ناخن طبیعی تقویت و ضخیم شود.

برای کسانی که می‌خواهند ناخن‌های بلندتری داشته باشند، از تیپ های مصنوعی بر روی ناخن استفاده می‌شود. در این مرحله از کاشت ژله ای، تیپ هایی را انتخاب می‌کنند که متناسب با شکل و پهنای ناخن شما باشد.

۳. تیپ ها را روی ناخن قرار دهید

هنگام کار با تیپ و ژل، بهتر است که قبل از چسباندن به ناخن، آن را صاف کنید. این کار حجم تیپ را کاهش می‌دهد و به دستیابی به خط لبخند بهتر کمک می‌کند.

اگر از قالب کاشت استفاده می‌کنید، ناخن طبیعی را آماده کرده و قالب ها را روی آن بگذارید. ژل پایه را به ناخن طبیعی بمالید، آن را روی قالب بکشید و یک اکستنشن درست کنید.

قیمت کاشت ژله ای ناخن

20 ثانیه صبر کنید و قالب را بردارید. این یک اکستنشن نازک است که دقیقا مانند یک تیپ برای شما عمل می‌کند.

عکس کاشت ژله ای ناخن

۴. اکنون نوبت ژل سازنده (بیلدر) است

قبل از استفاده از ژل بیلدر، سطح هر ناخن را با یک پاک کننده یا دهیدراتور ناخن پاک کنید و شکل و طول آن را با مشتری خود بررسی کنید. ابتدا از یک پرایمر و سپس از یک اتصال دهنده (باندر) استفاده کنید (این دو ماده متفاوت هستند ) و چند دقیقه صبر کنید تا خشک شود.

وسایل کاشت ژله ای ناخن

مرحله بعد نوبت ژل سخت است. این سخت ترین قسمت کاشت ناخن است. اگر این مواد به اشتباه استفاده شوند، ناخن ممکن است توده‌ای، خیلی ضخیم یا کج به نظر برسد.

روش کاشت ژله ای ناخن

۵. ژل شفاف را روی ناخن بمالید

یک تکه کوچک از ژل شفاف را برداشته و در وسط ناخن قرار دهید. آن را با حرکات دایره ای کوچک از لبه ناخن تا قسمت کوتیکول بمالید و کل ناخن را بپوشانید. مطمئن باشید که یک حاشیه مشخص در اطراف دیواره‌های جانبی و کوتیکول ایجاد می‌شود. این کار را روی همه انگشتان یک دست انجام دهید (در صورت تمایل می‌توانید هر بار روی 2 انگشت این کار را انجام دهید).

کاشت ناخن ژله ای کوتاه

 ناخن ها را زیر لامپ UV / LED قرار دهید. وقتی ژل خشک شد، برای ناخن انگشت شست هم تمام این مراحل را انجام دهید.

کاشت ناخن ژله ای هلویی

۶. ناخن را پرداخت کنید

پس از استفاده از ژل، ناخن باید پرداخت (باف) شده و به شکل و طول مورد نظر قرار برسد. باف کردن ناخن به از بین بردن باقی مانده ژل نیز کمک خواهد کرد.

کاشت ناخن ژله ای چگونه است

۷. طراحی مورد نظر را بر روی ناخن انجام دهید

پس از اتمام کاشت ناخن ژله ای، نوبت به طراحی ناخن می‌رسد. در این مرحله می‌توانید هر رنگ و طرحی که باب میل مشتری است استفاده کرده و ناخن های ژله ای زیبایی را برای او ایجاد کنید.

کاشت ناخن ژله ای دخترانه

اکنون کار تمام است! اگر تمام مراحل را با دقت و ظرافت انجام داده باشید،‌ ناخن های مشتری بسیار زیبا،‌ طبیعی، و مقاوم خواهد بود.

منبع: nailgardenspa

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نظرات کاربران
اطلاع رسانی کن
guest
مثلا: نوشین جعفری
مثلا: me@example.com
برای اطلاع رسانی های و تخفیف های رز سرخ
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: