مدل های فرنچ ناخن سفید

انواع مدل فرنچ ناخن بسیار شیک و زیبا ۲۰۲۱

ارسال به دیگران:

+2

فرنچ ناخن یکی از مدل های زیبا در طراحی ناخن است که در عین سادگی بسیار محبوب و پرطرفدار می‌باشد. فرنچ قابلیت تغییر و تنوع بالایی دارد. به طوری که می‌توانید از رنگ ها و طرح های مختلفی استفاده کرده و طرح های خلاقانه و به‌روزی را ایجاد کنید. از فرنچ ناخن هم می‌توان برای استفاده روزمره و هم مهمانی‌ها استفاده کرد. همچنین این طراحی ناخن ساده را می‌توانید روی انواع ناخن های کوتاه، بلند، طبیعی، و انواع کاشت ناخن پیاده کنید. در ادامه به معرفی چندین مدل فرنچ ناخن جدید و بسیار شیک می‌پردازیم. شما می توانید از طرح های زیر ایده بگیرید و طرح خود را خلق کنید. همچنین اگر علاقه مند به یادگیری و کسب درآمد در حوزه ناخن و زیبایی هستید، در دوره آموزش طراحی ناخن شرکت کنید.

انواع مدل فرنچ ناخن

۱. مدل فرنچ ناخن سفید ساده

مدل فرنچ ناخن 2020
فرنچ ساده سفید
مدل فرنچ ناخن 2019
ناخن مدل فرنچ ساده
مدل فرنچ ناخن ۲۰۲۰
فرنچ ناخن ساده مات

مدل فرنچ ناخن با رنگ طبیعی هلویی یا صورتی روی کوتیکول و نوک سفید ساده ترین حالت فرنچ ناخن است. این طرح برای استفاده روزمره بسیار مناسب است و در عین سادگی، زیبایی و جذابیت خاصی به ناخن های شما می‌بخشد.

۲. فرنچ ناخن عروس

مدل فرنچ ناخن جدید
فرنچ ساده ناخن با طراحی گل

در این مدل، چیزی که با فرنچ ناخن ساده تفاوت ایجاد می‌کند، طرح گل روی انگشت حلقه یا سایر انگشت ها است. این طراحی بسیار شیک با رنگ سفید می‌تواند ایده مناسبی برای عروس خانوم ها باشد.

۳. فرنچ ناخن مشکی

مدل فرنچ ناخن دست
فرنچ ناخن با نوک سیاه
مدل فرنچ ناخن گرد
فرنچ ناخن سیاه با نوار طلایی
مدل فرنچ ناخن تیز
فرنچ ناخن سیاه نگین دار
مدل فرنچ ناخن 2021
فرنچ ناخن مشکی با نوک براق

برای ایجاد این طرح زیبا، هم می‌توانید از رنگ سفید بر روی کوتیکول استفاده کنید و هم از رنگ های متفاوت دیگر. کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. این مدل طراحی ناخن بسیار شیک را می‌توانید با استفاده از نگین، اکلیل، و نوارهای براق تزئین کنید.

۴. مدل فرنچ ناخن رنگارنگ

مدل های فرنچ ناخن جدید
فرنچ ناخن رنگارنگ
مدل های فرنچ ناخن، ساده ولی متفاوت
فرنچ ناخن مدل چند رنگ
مدل های فرنچ ناخن دخترانه
فرنگ رنگی مورب
مدل های فرنچ ناخن ساده
مدل فرنچ ناخن رنگارنگ

در این نوع فرنچ ناخن می توانید برای هر ناخن از یک رنگ استفاده کنید. با رنگ های مختلف می‌توانید مدل های بسیار متنوعی را روی هر ناخن ایجاد کنید که هم مناسب دختران جوان باشد و هم مناسب خانم های مسن و ساده پسند.

۵. فرنچ ناخن اکلیلی

مدل های مختلف فرنچ ناخن
فرنچ ناخن اکلیلی بلند
مدلهای فرنچ ناخن 2018
فرنچ ناخن مشکی اکلیل دار
مدل فرنچ ناخن 2018
فرنچ سفید اکلیل دار

از اکلیل به روش های مختلفی در طراحی ناخن استفاده می‌شود. یکی از این روش ها استفاده در طراحی فرنچ ناخن می‌باشد. با استفاده از اکلیل می‌توانید ناخن های ساده خود را به ناخن های بسیار براق و جذاب تبدیل کنید.

۶. فرنچ ناخن نگین دار

مدل فرنچ ناخن 2017
فرنچ سفید نگین دار
مدلهای فرنچ ناخن 2018
فرنچ سفید همراه با نگین

نگین یکی از ابزاری است که در طراحی ناخن کاربرد زیادی دارد. از نگین می‌توانید در طراحی فرنچ ناخن نیز استفاده کنید. این مدل برای استفاده در مجالس و مهمانی ها کاربرد دارد و بسیار شیک و جذاب است.

۷. فرنچ ناخن با طرح پلنگی

مدل جدید فرنچ ناخن 2017
فرنچ ناخن با نوک پلنگی

طرح پلنگی یکی از طرح هایی است که هیچوقت قدیمی نمی‌شود و همیشه طرفدارهای خودش را دارد. از این طرح بسیار زیبا در طراحی ناخن هم می‌توان استفاده کرد. فرنچ ناخن طرح پلنگی تلفیق یک طرح جدید با یک طرح کلاسیک است که مورد پسند بسیاری از خانم ها واقع می‌شود.

۸. فرنچ ناخن طرح خال خالی

فرنچ ناخن چیست
فرنچ ناخن خال خالی

طرح خال خالی را هم می‌توانید برای ناخن های کوتاه و هم ناخن های بلند استفاده کنید. این طرح دخترانه بسیار زیبا می‌تواند در رنگ های مختلف و در ناخن های طبیعی و کاشت اجرا شود.

۹. فرنچ ناخن با نوک رنگی

فرنچ ناخن یعنی چه؟
فرنچ ناخن آبی
فرنچ ناخن عروس
فرنچ قرمز منحنی
فرنچ ناخن گرد
فرنچ نارنجی نقطه ای
فرنچ ناخن تیز
فرنچ قرمز با طرح های سفید
فرنچ ناخن کوتاه
مدل فرنچ ناخن سبز
اکلیل فرنچ ناخن 12 رنگ
فرنچ قرمز ناخن بلند

فرنچ ناخن مدل انعطاف پذیری است و می‌توان از رنگ های مختلفی برای زیباتر کردن ناخن ها با توجه به سلیقه فردی هرکس استفاده کرد. در این طرح، کوتیکول ناخن رنگ طبیعی دارد و از رنگ مورد علاقه شما در نوک ناخن استفاده می‌شود.

۱۰. فرنچ ناخن طرح قلبی

فرنچ ناخن 2021
فرنچ قرمز قلب دار

طرح قلب یک طرح محبوب و زیبا است که می‌توانید از آن در طراحی فرنچ ناخن نیز استفاده کنید. طرح قلب را می‌توانید برای مناسبت های خاص مانند سالگرد ازدواجتان استفاده کنید.

۱۱. سایر طرح های متنوع فرنچ ناخن

انواع فرنچ ناخن 2019
فرنچ ناخن با خطوط منحنی
انواع فرنچ ناخن 2020
فرنچ سفید . بنفش
فرنچ ناخن بلند
فرنچ ناخن سفید و مشکی

همانطور که مشاهده کردید، ایده های طراحی برای فرنچ ناخن بی پایان است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نظر خودتان، از انواع طرح ها و رنگ ها بر روی ناخن خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

منبع: byrdie

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس با ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲


یا، ما با شما تماس می گیریم: