شغل پردرآمد با سرمایه کم

معرفی ۱۰ شغل پر درآمد حوزه آرایشگری

ارسال به دیگران:

تلاش برای داشتن چهره و ظاهر زیبا تحت تاثیر تغییرات سبک زندگی و تبلیغات در تلویزیون و شبکه های اجتماعی به یک امر همه گیر تبدیل شده است. امروزه اغلب خانم ها با میل و اشتیاق فراوان، هزینه زیادی برای خدمات آرایشگری می پردازند. به همین جهت آرایشگری جزو پردرآمد ترین مشاغل در تمام دنیاست. خوشبختانه این شغل نیاز به مدرک دانشگاهی خاصی ندارد. شما با ثبت نام در یکی از آموزشگاه های معتبر فنی و حرفه ای می توانید به راحتی در رشته مورد علاقه تان مدرک معتبر دریافت کنید. پس از گرفتن مدرک معتبر می توانید به راحتی کسب و کاری مستقل داشته باشید.

بهتر است بدانید که برای تاسیس سالن آرایشگری حتما باید مدرک رشته آرایش و پیرایش را از فنی و حرفه ای بگیرید. اگر فقط قصد کار کردن در یک سالن را دارید نیازی به گرفتن مدرک فنی حرفه ای نیست. اما برای یادگیری رشته مورد نظرتان، بهتر است در یک آموزشگاه معتبر و به صورت اصولی آموزش ببینید. ناگفته نماند که کسب مدرک فنی حرفه ای برای رشته مورد نظرتان، دارای مزایای زیادی می باشد. از جمله این مزایا گرفتن وام خود اشتغالی برای راه اندازی کار می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با ۱۰ شغل پر درآمد حوزه آرایشگری آشنا کنیم. بعد از مطالعه مقاله می توانید بر اساس علاقه و استعداد خود یکی از رشته ها انتخاب کنید.

۱- رنگ و مش

در گذشته بیشتر خانم ها از روش حنا گذاشتن برای پوشاندن سفیدی موها استفاده می کردند. اما در چند دهه اخیر استفاده از رنگ موهای جذاب و متنوع بسیار فراگیر شده است. حتما شما هم بارها درباره تکنیک های جدید رنگ مو مانند هایلایت، آمبره، بالیاژ، سامبره و … شنیده اید. این تکنیک ها امروزه بسیار پر طرفدار هستند. به طور کلی کار رنگ و مش به دلیل قیمت مواد مصرفی بسیار پر سود می باشد.

چطور وارد بازار کار رنگ و مش شویم؟

کار رنگ و مش و انجام تکنیک های رنگ مو، یک کار بسیار تخصصی است. رنگ موها و پودرهای دکلره از برند های مختلفی هستند. بنابراین توصیه ما به شما این است که در ابتدا یک دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو بگذرانید. تا با تمام طیف های رنگی به خوبی آشنا شوید. بعد از گذراندن دوره رنگ و مش، باید تخصص و مهارت لازم را از طریق آموزش در دوره رنگ و مش فرا بگیرید. پیشنهاد ما این است که مدتی به عنوان دستیار رنگ و مش در یک آرایشگاه فعالیت کنید.

درآمد رنگ مو

درآمد شغل رنگ و مش کار چه قدر است؟

میزان درآمد شما وابسته به عوامل گوناگونی می باشد. یکی از مهم ترین عوامل میزان تخصص و مهرات شما در این رشته است. عوامل دیگری همچون مکان سالن، قیمت مواد مصرفی و تبلیغات مناسب نیز در درآمد شما موثرند. ولی به طور کلی می توان گفت درآمد متوسط رنگ و مش کار از ۴ ملیون به بالا می باشد.

۲- شینیون مو

شینیون کردن مو دیگر محدود به عروسی ها و مراسم نمی شود. در سال های اخیر به شینیون مو شاخه های دیگری مانند براشینگ و کرلی کردن مو نیز اضافه شده. این امر باعث شده تا خانم ها برای مناسبت های کوچک مانند دورهمی یا تولد هم به آرایشگاه مراجعه کنند. بنابراین رشته شینیون مو و زیر شاخه های آن بسیار درآمد زا هستند. مخصوصا زمانی که حرفه ای شوید و توانایی انجام شینیون های عروس را داشته باشید.

چطور وارد بازار کار شینیون مو شویم؟

از آنجایی که انجام شینیون یک کار تخصصی است باید در ابتدا در دوره آموزش شینیون مو شرکت کنید. بعد از انجام تمرین های مستمر، به عنوان دستیار یک شینیون کار حرفه ای، کار خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که در این رشته هیچ چیزی به اندازه تمرین کردن، اهمیت ندارد. پس آموزشگاهی را انتخاب کنید که شینیون را مرحله به مرحله و اصولی به شما آموزش دهد.

درآمد شغل شینیون کار چه قدر است؟

درآمد شما در رشته شینیون مو تاثیر مستقیمی با خلاقیت شما دارد. پس هرچه خلاق تر باشید و تمیز تر کار کنید خیلی سریع به درآمد بالا می رسید. توجه داشته باشید که در این کار ذوق و سلیقه و توانایی الگو برداری از مدل ها بسیار مهم است. اگر همیشه کارهای خود را به روز نگه دارید، در این رشته بسیار موفق خواهید شد. پس درآمد شما به این عوامل بستگی دارد. اما به طور میانگین درآمد شینیون کاران از ماهی ۳ ملیون به بالا متغیر است.

۳- گریم و میکاپ

تقریبا تمام خانم ها علاقه دارند تا بهترین چهره خود را در مراسم و مهمانی ها داشته باشند. به همین جهت بازار کار گریم و میکاپ بسیار داغ است. به خصوص اگر بعد از کسب مهارت های لازم وارد کار آرایش عروس بشوید. حتما شما هم قیمت های فضایی آرایش عروس به گوشتان خورده. پس اگر در این زمینه حرفه ای بشوید می توانید به درآمد فوق العاده بالایی برسید.

درامد میکاپ کار

چطور وارد بازار کار گریم و میکاپ شویم؟

شما باید اول یک دوره گریم و میکاپ را در یک آموزشگاه معتبر بگذرانید. هرچه قدر آموزش شما اصولی تر باشد، زودتر حرفه ای می شوید. بعد از گذراندن دوره، در مدل های مختلف آرایش تجربه کسب کنید. توجه به فرم صورت و اجزای صورت مشتری بسیار مهم است. یک گریم و میکاپ عالی، بر اساس فرم چهره مشتری صورت می گیرد. پس باید چهره شناس ماهری باشید.

درآمد شغل میکاپ کار چه قدر است؟

درآمد شما در رشته گریم و میکاپ به عوامل زیادی بستگی دارد. میزان تخصص و مهارت شما، مکان آرایشگاه، قیمت مواد مصرفی و تبلیغات از عوامل موثر بر درآمد شما هستند. هرچه قدر نمونه کار بیشتری داشته باشید زودتر به درآمد مناسب می رسید. اگر مهارت کافی دارید حتما به حوزه آرایش عروس وارد شوید. زیرا گریم و میکاپ عروس درآمد فوق العاده ای دارد. به طور متوسط درآمد یک میکاپ کار معمولی از ماهی ۴ ملیون به بالا می باشد.

۴- اکستنشن و لیفت و لمینت مژه

اکستنشن و لیفت و لمینت مژه این روزها طرفداران زیادی دارد. خانم هایی که مژه های کم پشت و کوتاه دارند. یا کسانی که شاغل هستند و وقت زیادی برای آرایش کردن ندارند، از جمله کسانی هستند که از این روش استقبال می کنند. از طرفی لیفت و لمینت مژه علاوه بر زیبا نشان دادن حالت مژه، باعث تقویت مژه ها نیز می شود. پس این رشته همیشه طرفداران خودش را دارد. حدود ۳ هفته بعد از اکستنشن مژه، مشتریان شما نیاز به ترمیم خواهند داشت و این مساله باعث می شود به صورت پیوسته درآمد کسب کنید.

چطور وارد بازار کار اکستنشن و لیفت و لمینت مژه شویم؟

شما در ابتدا باید زیر نظر یک استاد مجرب، دوره آموزش اکستنشن مژه و دوره آموزش لیفت و لمینت مژه را مرحله به مرحله بیاموزید. اگر میخواهید روند یادگیری شما سریع تر باشد، باید تمرین زیادی داشته باشید. این رشته نیاز به سرمایه اولیه آنچنانی ندارد. بنابراین به راحتی می توانید از همان ابتدا وارد بازار کار شوید.

درامد مژه کار

درآمد شغل اکستنشن کار مژه چه قدر است؟

هرچه قدر در این رشته ظرافت و دقت بیشتری داشته باشید به درآمد بالاتری می رسید. سعی کنید نمونه کار زیادی داشته باشید تا با تبلیغات مناسب بتوانید مشتری ها را جذب کنید. در نهایت درآمد شما به مکان آرایشگاه، تبلیغات مناسب و میزان حرفه ای بودن شما بستگی دارد. اگر بخواهیم برای درآمد اکستنشن کارها یک عدد بدهیم، باید بگوییم درآمد آنها بین ۲ تا ۲۰ ملیون در ماه می باشد.

۵- اکستنشن مو

موهای پر حجم و بلند یکی از عوامل مهم در زیبایی است. اکستنشن مو برای خانم هایی که تمایل به بلند و پر حجم نشان دادن موها دارند بهترین گزینه است. محدودیت در زمان، بلند نشدن موها تا محدوده مورد نظرو کم حجم بودن موها از جمله عواملی هستند که تمایل خانم ها را به اکستنشن مو زیاد می کنند. از طرفی مشتریان بعد از گذشت زمانی اندک، برای ترمیم یا ریموو به شما مراجعه می کنند. پس اگر در این مهارت حرفه ای بشوید به درآمد بسیار خوبی می رسید.

چطور وارد بازار اکستنشن مو بشویم؟

برای ورود به بازار کار اکستنشن مو، شما باید در ابتدا زیر نظر یک استاد مجرب به صورت اصولی آموزش ببینید. اکستنشن مو روش های مختلفی دارد. سعی کنید در همه روش ها حرفه ای بشوید تا به درآمد بالایی برسید.

درآمد شغل اکستنشن کار مو چه قدر است؟

درآمد شما ارتباط مستقیمی با میزان مهارت شما دارد. هرچه قدر ماهر تر باشید و از مواد مصرفی با کیفیت بهتری استفاده کنید، مشتریان بیشتری به شما اعتماد می کنند. بنابراین سعی کنید با تبلیغات مناسب و داشتن نمونه کار در همه روش های اکستنشن، مشتریان را جذب کنید. به طور میانگین درآمد اکستنشن مو از ماهی ۳ ملیون به بالا می باشد.

۶- میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یکی از رشته های آرایشگری است که کاربردهای فراوانی دارد. میکروپیگمنتیشن ابرو، لب، خط چشم، کف سر و … حتما به گوش شما آشناست. این تکنیک برای کسانی که می خواهند همیشه مرتب به نظر برسند و یا کسانی که وقت کافی برای آرایش کردن ندارند، مناسب می باشد. میکروپیگمنتیشن به دلیل تنوع در زیر شاخه ها، بازار کار بسیار گسترده ای دارد.

درآمد میکروپیگمنتیشن

چطور وارد بازار کار میکروپیگمنتیشن بشویم؟

آموزش اصولی و قدم به قدم برای ورود به این رشته، حرف اول را می زند. پس در ابتدا به دنبال یک آموزشگاه معتبر با اساتید مجرب باشید. بعد از یادگیری و گذراندن دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، استمرار در تمرین بسیار مهم است. بعد از کسب مهارت های لازم به راحتی می توانید وارد بازار کار این رشته بشوید.

درآمد یک میگروپیگمنتیشن کار چه قدر است؟

توصیه ما به شما این است که برای کسب درآمد بالا، از همان ابتدای کار از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. اگر رنگی که استفاده می کنید سریع کمرنگ بشود یا بریزد، به سرعت همه مشتریان خود را از دست خواهید داد. مورد بعدی مهارت و ظرافت کار شماست. هرچه قدر ماهرتر باشید مشتریان بیشتری کار شما را تبلیغ می کنند. پس در این کار مهارت و کیفیت کار حرف اول را می زند. درآمد یک میکروپیگمنتیشن کار از ماهی ۵ ملیون به بالا می باشد.

۷- میکروبلدینیگ

میکروبلیدینگ که به فیبروز ابرو هم معروف است جزو رشته هایی است که این روزها مشتریان زیادی دارد. ابروهای پهن و خوش حالت در سال های اخیر بسیار ترند شده است. حتی کسانی که ابروهای غیر قرینه دارند هم از این روش برای قرینه سازی ابروها استفاده می کنند. بنابراین مشکلی از بابت بازار کار میکروبلیدینگ ندارید.

چطور وارد بازار کار میکروبلیدینگ بشویم؟

برای ورود به بازار کار میکروبلیدینگ باید ابتدا به اندازه کافی حرفه ای بشوید. بنابراین بعد از اینکه دوره آموزش میکروبلیدینگ را در یک آموزشگاه معتبر گذراندید، باید به اندازه کافی تمرین انجام دهید. همچنین مشتریان بعد از مدتی برای ترمیم به شما مراجعه می کنند بنابراین همواره از تمام مشتریان کسب درآمد می کنید. میکروبلیدینگ نیاز به سرمایه چندانی ندارد و به راحتی می توانید از طریق این رشته کسب درآمد کنید.

درآمد یک میکروبلیدینگ کار چه قدر است؟

در این رشته هم مانند میکروپیگمنتیشن، کیفیت رنگ مصرفی و مهارت شما بسیار اهمیت دارد. سعی کنید نمونه کارهای زیادی داشته باشید تا با تبلیغات و کیفیت کار مناسب به سرعت به درآمد بالا برسید. درآمد یک میکروبلید کار از ماهی ۵ ملیون به بالا می باشد.

درامد میکروبلیدینگ ابرو

۸- صافی و احیای مو

رشته صافی و احیای مو زیر شاخه های زیادی دارد که تفاوت آنها فقط در مواد مصرفی می باشد. شاخه هایی مانند ریباندینگ، کراتینه، کراتینه احیا، بوتاکس مو، نانوگلوبال مو و …. جزو این رشته می باشند که روند کار در همه آنها یکسان است. همین گستردگی و تنوع در زیر شاخه ها باعث شده که این رشته یکی از پول ساز ترین رشته های آرایشگری باشد.

چطور وارد بازار کار صافی و احیای مو بشویم؟

بعد از آموزش اصولی و حرفه ای می توانید با تمرین های مناسب به راحتی وارد بازار کار این رشته بشوید. توجه داشته باشید که در این رشته کیفیت مواد مصرفی بسیار مهم است. اگر موی مشتری دچار ریزش بشود و یا به مقدار مناسب صاف نشود، به سرعت همه مشتریان را از دست خواهید داد.

درآمد شغل صافی و احیای مو چه قدر است؟

صافی و احیای مو یکی از رشته های بسیار پر درآمد است. البته درآمد بالاتر در این رشته بستگی به مکان سالن انتخابی شما دارد. ولی با تبلیغات و کیفیت کار مناسب می توانید به درآمد بسیار خوبی برسید. به طور متوسط این رشته از ماهیانه ۸ ملیون به بالا درآمد دارد.

۹- کاشت و طراحی ناخن

یکی از پرطرفدار ترین رشته ها در آرایشگری کاشت و طراحی ناخن می باشد. این رشته همیشه مشتریان پر و پا قرصی دارد. خانم ها و دختر های جوان در هر سن و سالی به دنبال داشتن ناخن های زیبا و شیک هستند. پس اگر ذوق، سلیقه و خلاقیت دارید حتما به این رشته به عنوان یک منبع درآمد عالی فکر کنید.

چطور وارد بازار کار کاشت و طراحی ناخن شویم؟

بعد از ثبت نام در دوره آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن با یادگیری روش های مختلف، با تمرین های مناسب به مهارت کافی برسید. هر مشتری بعد از انجام کاشت ناخن نیاز به ترمیم یا ریموو دارد. بنابراین شما همیشه به واسطه ترمیم ناخن های مشتریان درآمد خوبی دارید. این رشته به سرمایه زیادی نیاز ندارد. بنابراین بعد از کسب تجربه در پیاده سازی روش های مختلف، به راحتی وارد بازار کار بشوید.

درآمد ناخن کار

درآمد شغل کاشت و طراحی ناخن چه قدر است؟

درآمد شما در این کار بستگی به ظرافت کار شما دارد. همچنین برای موفقیت در این رشته باید همواره خود را به روز نگه دارید. سعی کنید از نمونه مدل های روز دنیا الگو برداری کنید و تبلیغات مناسبی هم داشته باشید. البته در کنار همه این ها باید خودتان هم کمی خلاقیت به خرج بدهید. به دلیل گستردگی بازار کار این رشته شما در هر سطحی هم که باشید همیشه مشتریان خود را خواهید داشت. درآمد این رشته به طور میانگین از ماهی ۴ ملیون به بالا می باشد.

۱۰- پاکسازی پوست صورت و میکرونیدلینگ

رسیدگی و مراقبت از پوست برای بسیاری از خانم ها اهمیت زیادی دارد. همه انسان ها تمایل دارند که همیشه جوان و شاداب به نظر برسند. بنابراین برای رسیدن به پوست شاداب مراقبت های و درمان های جانبی انجام می دهند. دوره پاکسازی پوست صورت و کار با دستگاه های جوان سازی مثل میکرونیدلینگ به دلیل گستردگی خدمات، بازار کار بسیار خوبی دارد.

چطور وارد بازار کار پاکسازی پوست صورت و میکرونیدلینگ بشویم؟

شما باید در یک آموزشگاه معتبر و مجهز به تمامی دستگاه های رشته پاکسازی پوست صورت ثبت نام کنید. بعد از یادگیری جزئیات این رشته به صورت اصولی می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

درآمد شغل پاکسازی پوست صورت و میکرونیدلینگ چه قدر است؟

برای اینکه در این شغل موفق باشید، باید مطالعه و شناخت خوبی از تمام پوست ها داشته باشید. اگر بتوانید به خوبی تشخیص بدهید که برای هر پوست از چه مواد مراقبتی باید استفاده کرد، خیلی سریع به درآمدهای بالا می رسید. مشتری مداری و نحوه برخورد با مشتری در این شغل خیلی مهم است. سعی کنید با ماساژهای اصولی پوست صورت، به مشتری حس خوبی منتقل کنید. اگر به مهارت کافی برسید، با تبلیغات مناسب درآمد شما از ماهی ۴ ملیون به بالا خواهد بود.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنت ها

  • تماس مستقیم
  • اینستاگرام رز سرخ
  • ارسال پیام در واتسپ
  • مشاوره رایگان

تماس با رز سرخ

۰۹۳۶۹۸۹۵۷۸۰


یا، ما با شما تماس می گیریم: